kaplast

Bydgoszcz

kaplast

Opinie o kaplast

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Urszula

@Sławomir, o Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w kaplast. Skoro piszesz, że atmosfera jest różna, to może powiesz coś więcej na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę. Jesteś zadowolony? Co chciałbyś zmienić w firmie? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś ma informacje na temat toczących się właśnie rekrutacji?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w kaplast?

Sławomir
@Administrator 24.02.2018 11:20

Hmmm atmosfera w firmie? Wśród pracowników bywa różnie nieraz rywalizują że sobą tylko pytanie po co? Za najniższa krajowa się denerwować i wyrywać sobie rękawy ciekawe po co? Najgorzej jest z kierownikiem który raczej prezentuje mega małe zainteresowanie tym co najważniejsze w dzisiejszych czasach czyli poprostu pracownikiem. Miejmy nadzieję że szefostwo zrozumie że teraz pracownik to skarb a Ukrainą długo nie pociagną.

Jasiek

Czy dobrze się pracuje w firmie? Może ktoś napisze kilka wskazówek dla nowych chętnych do pracy w firmie?

Przyszły pracownik ????

Na jaka stawkę można liczyć zatrudniając się w tej firmie? Potrzebują ludzi do pracy ?

smutny

kiedyś było inaczej teraz to kierownik rządzi firmą a Prezes albo nie wie albo NIE CHCE WIEDZIEĆ co sie dzieje na hali to kierownik rządzi firma zwalnia ludzi bezpodstawnie może ma w tym swój cel i i chce firmę wykupić ! jest to smutne bo Prezes to miły człowiek tylko zaślepiony

@smutny 08.07.2017 20:37

Wykupić firmę?? :)))))) Na to to trzeba mieć dużą kasę........... Kierownik jest po to aby zarządzał firmą tam na "dole" a skoro dobrze mu idzie i spełnia założenia prezesa to po co prezes ma się mieszać w robotę którą wykonuje kierownik.

Brzoza

Ludzie piszecie bzdury

Monisia
@Brzoza 30.01.2017 21:27

Ludzie piszecie bzdury pracowałam tam ponad 3 lata i miło wspominam te miejsce

gość

zawsze w terminie

xddd

No to skoro są odpowiednie szkolenia @oks, to jeszcze lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze. Zastanawiam sę jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

lpo

nie wiecie czy w kaplascie nie potrzebuja do pracy ustawiaczy?

były pracownik

witam ja wspominam prace w kaplaście miło pracowało tam mało ludzi kierownikiem był p.Krzysztof który miał cierpliwość wytłumaczyć doradzić podpowiedzieć była miła atmosfera nikt nikoga tak nieobgadywał tak jak teraz czytam zarobki też były ok jak na tamte czasy jak bym był bez pracy to z chęcią bym tam wrucił

józio2

Trochę mądrych ludzi już odeszło, udało im się uwolnić spod beznadziejnej władzy Pana Kapki. Zostają Ci co nie mają na razie innego wyboru, bo kto by chciał pracować w firmie gdzie jedni musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dwóch a taki Pan Karol z kontroli nic nie robi, a ciągle zmęczony chodzi, albo ustawiacze kawki i drożdżóweczki zajadają...

Brzoza
@józio2 09.03.2015 12:13

Maja takie wykształcenie to i maja czas wypić kawe i ciasteczko zjeść z tego co pamietam to i operator wtryskarek ma prawo zjeść ciasto i wypić kawke przy maszynie

fhfff

z tej firmy coraz wiecej osob ucieka

dretus

jak się tam nic niezmieni to coraz wiecej ludzi zacznie odchodzić ostatnio jedna osoba odeszła

Zwykłe wykorzystywanie ludzi w tej firmie. Nie opłacalna praca przez agencję za 1000 zł Kompletny nieład między kontrolą jakości a ustawiaczami. Ludzie w miarę w porządku. Najlepiej żeby młodzi ludzie przez agencje pracowali nad swoje siły,byle by tam na górze mieli lepiej. Jak najbardziej nie polecam. W innych firmach można lepiej zarobić za ten sam stres i nerwy.. A w dodatku postoje długie, bo ciężko z pracą bywa czasami.. więcej takich sytuacji i firma kompletnie będzie spalona, no chyba, że znajdzie się ktoś kto, by chciał sobie dorobić na jakiś czas.. Było by lepiej gdyby góra nie była aż tak pazerna na pieniądze, ale każdy .... na swój strój.Dziękuję za taką prace. A więc jakbym nie miała wyboru wolała bym robić w gorszych warunkach niz tam. To wszystko. Pozdrowienia dla pracowników wszystkich !!!

to tylko ja

więc tak : w kalpascie pracują same zawistne baby które zazdroszcza inn6ym, ze maja to czy tamto. gdy ktos przyjdzie w markowych ciuchach, albo bron Boze ubiera dobrze dzieci, to jzu ma rabaną pupę. zawiśc zazdrość nic wiecej i tylko się gapia . fałszywe bardzo są miłe i pomocne niektóe osoby ale trzeba miec do wsyztskich dystans. jest tez para złodziei która kradnie z szafek . w ostatnim czasie zginęły piniądze 4 osobom, i nowy telefon . ustawiacze sa ok reszta... wiele do zyczenia

Byla pracownica

Znam zaklady w ktorych liderzy biegaja ze stoperami i odliczaja czas wykonywanych czynnosci, Czas przerwyjest swietoscia i za minute spoznienia masz po premii, , nie mozma ze soba rozmawiac bo wtedy efekty produkcji spadaja.. tak wiec kaplast jest spoko. Idziesz do pracy na luzie a nie jak na skazanie... Taka jest mojaopinia ale kazdy moze miec swoja Mi praca w kaplascie odpowiadala. Pozdrawiam

Byla pracownica

W Polsce jest wszechobecny wyzysk i to juz sie nie zmieni. Ale jesli chodzi o kwestie inne n iz materialne to w tym zakladzie pracuje sie dobrze.znam zaklady w ktorych pracuje sie o wiele gorzej. Tutaj jesli nie wyrobisz normy to poprostu jestes strantny choc mozesz podniesc ja w inny dzien przy prostrzych czynnoscia. W innych zakladach norma jest swietoscia i jesli jej nie wyrabiasz to lecisz.

znajomy

Witam was wszystkich. Czy ktoś zna kawał o moherowych beretach? Jeśli tak, to mogę tylko powiedzieć że w ten sposób zachowuje się również szef Firmy. Jednym słowem porażka.

michu

Nie zgadzam się, pracuję już jakiś czas i widzę, że ta firma to tragedia, wyzysk i podział na tych co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na tych co się opierdalają a prezes ślepy za to płaci...

Byla pracownica

Za*ebisty zaklad w porownaniu z innymi..

-:)

Proszę nie obrażać kobiet w tej firmie.To się nadaje na zgłoszenie do IP,jak się nazywa kobiety w tym zakładzie.Może człowieku w domu masz szmatę.A teraz pracujesz czy siedzisz na Necie?

znajomy

Witam wszystkich. Gdy rozmawiam z innymi osobami na temat współpracy z Firmą kaplast to niestety słyszę bardzo złe opinie. Nikt nie chce nawiązywać współpracy przez jedną osobę którą kierownik produkcji pan Krzysztof. Słyszę bardzo negatywne opinie o tym panu. Szef świata nie widzi po za tym człowiekiem. Ta firma więcej nic nie osiągnie niż na tym poziomie co jest. Więc tak jak to mówią inni jest żadną konkurencją dla innych firm. Życzę wszystkim aby byli zadowoleni ze swojej pracy. Pozdrawiam

józio

Nie warto!!! Kierownictwo ma ludzi za nic, a ustawiacze wyżywają się na ludziach, chyba, że jesteś szczupłą młodą laską z dużym biustem do masz trochę lepiej, ale ogólnie nie warto tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ewa

witam , jak wygląda praca w firmie to wtrysk i montaż ? Gdzie dokładnie mieści się ta firma czy łatwy dojazd nie mając samochodu? Czy jest normalna umowa czy tylko na zlecenie?

65rtgfv

Młode dziewczyny są w porządku pogadają pomogą itp. a te stare babska..... szkoda gadać najchętniej to by zaraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ucha. w domu nie mają co robić to w pracy sobie pozwalają i udają że pracują

ccchu

Dobrze jest. ale uwazajcie na statre mocherowe berety ktore sa falszywe i plotkuja

przyjdz

a się przekonasz

komar

Tez jestem zdania ze powinni lepiej dobierac pracowników . jest taka jedna ktora lata po całej firmie jak poparzona a to ploty a to papirrosek. a innych się czepia ze nic nie robia czy cos. obgaduje i jest falszywa. juz tam nie pracuje. zarobki ok ale ludzie tak sobie. faceci lepsi niz zazdrosne baby

cvjjkffhl

Zgadzam sie. stare pracownice sa falszywe zawiesc się mozna bardzo szybko .... udają dobre koolezanki. ku........rwa nie zapytaja ci się o zdrowie tylko ile zarabiasz a podstawowe pytanie to czy masz premie. bardzo falszywi ludzie a ww szatni grobowakrowy w oborze są weselsze czasem . ogólnie ludzie nie mili falszywi i ciągle narzekaja na brak kasy ..skoro im tak zle to niech rusza cztery litery i szukaja lepszej pracy

wielki

Obrabianie tyłków współpracowników to codzienność w firmie kaplast. Nieraz byłem świadkiem jak stare pracownice obgadują inne za plecami, a udają przed sobą najlepsze koleżanki. Chore zawiść, zazdrość, wtrącanie się w życie prywatne.Nie rozumiem więc stwierdzenia, że to najgorszy pomysł skoro to codzienność pozdr

Zostaw opinię o kaplast - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kaplast