Opinie o Kaplast w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaplast. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaplast w Bydgoszcz

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Kaplast na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów?

Krzychu Nowy wpis

Cześć, dostałem dziś od prezesa firmy KAPLAST ofertę pracy na stanowisku Kierownik kontroli jakości. Prezesa znam ale chciałem się dowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie? Czy pracownicy mogą się wypowiedzieć? Dzięki i pozdrawiam

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Kaplast? Interesuje mnie praca jako Operator, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na InfoPraca.pl 13 września.

Żadnych benefitow nie ma. Nieraz na święta się zdarzyło że do wypłaty dorzuca parę groszy ale wtedy na bank zabiorą premie a więc na jedno wyjdzie. Nie ma ani multisportu, opieki medycznej, dofinansowania do dojazdów do pracy, posiłków regeneracyjnych itd.

Mirosław

A jeżeli zdarzy im się dorzucić jakaś premię na święta, to jaka mniej więcej jest to kwota?

Pracowniczka Nowy wpis

@Pracownik chyba bardzo krótko tu pracujesz, albo wcale nie pracujesz, na święta zawsze jest premia świąteczna i nie jest to parę groszy.

Jola Nowy wpis
@Pracowniczka

To znaczy jaka Kasiu?

Jak wyglada kwestia terminowości pensji? Ogolna praca na zakladzie, podejście kierownictwa? Ktos z pracujących podzieli się opinią?

Pracowniczka

Wypłata zawsze na czas.

Kaplast prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (NR 1077). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Damian

Znalazłem ogłoszenie o prace firmy Kaplast dla kontrolera jakości. Czy praca na tym stanowisku jest zmianowa? Grafik pracy jest elastyczny, czy z góry ustalony przez firmę?

Pracowniczka
@Damian

Praca jest zmianowa, wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane na spotkaniu, zapraszamy do wysyłania CV.

Unknow

Czy przyjmują pracowników jako operator wtryskarek bez doświadczenia ?

Pomocny

Wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej negatywne zapomnieli tylko dodać że kierownik to impulsywny kret..n. Wynagrodzenie żałosne premie zabierane co chwile bez żadnego wyjaśnienia!!!

Olga

Jakie warunki oferują?

kontrahent

nie polecam firmy jako kontrahenta. Nie dość, że wymagają"pieszczenia", wymuszają przelewy 60 dni a gdy mija termin płatności , to okazuje się, że faktury rzekomo nie mają.. Co lepsze, po dostarczeniu duplikatu, mija kolejny miesiąc a płatności jak nie było, tak nie ma. Tak więc nie polecam..

Darek

Jeśli brakuje ludzi do pracy to nic dziwnego, że zatrudniają obcokrajowców!

Obecny pracownik
@Darek

Tylko dlaczego brakuje ludzi do pracy? Jak by pracownicy byli wynagradzani i traktowani właściwie to by nie było problemu z pracownikami. Na chwilę obecną wygląda to tak że ludzie usilnie szukają innej pracy i coraz więcej osób decyduje się na zmianę miejsca zatrudnienia. Za wszystko co możliwe jest zabierania premia (która i tak nie zwala z nóg). Teraz sie cieszą że mają Ukrainę ale niech tylko coś politycznie "walnie" i może być problem z Ukrainą. Podstawą dobrej i dochodowej firmy jest zadowolony pracownik i to na każdym szczeblu a niestety ten najważniejszy szczebel produkcyjny powoli się kruszy i nie widzę tu światełka w tunelu.....

zz
@Darek

Nie brakuje pracowników. Brakuje frajerów robiących za głodowe stawki.

Obserwator

Kaplast powoli staje się firmą ukraińską ciekawe kiedy prezes wymieni kierownika na jakiegoś ukrainca bo będzie taniej

Nicolas
@Obserwator

I w dodatku zaczyna być dość mocno widoczny (usunięte przez administratora). Tak Panie kierownik nierówne traktowanie pracowników to (usunięte przez administratora). Jednemu można wszystko a innemu nic.......

obiektywny

Niestety w firmie dzieję się coraz gorzej. Zaczyna uciekać coraz więcej pracowników a z tego co wiem to jeszcze nie koniec. Co prawda kierownik się tym nie przejmuje i załata dziury ukrainą tylko ciekawe jak długo tak pociągnie. Atmosfera w firmie pomiędzy pracownikami z hali jest w miarę ok, ale niestety kierownik chyba chce to zepsuć..... Szukają byle pretekstu aby zabrać pracownikowi premię mimo to że praca jest wykonywana dobrze. Ciekawe kiedy prezes i kierownik zorientują się że kluczem do ich sukcesu są pracownicy na hali i warto ich docenić a nie tylko je......ć za wszystko!!!

Zadowolony Pracownik

Nie rozumiem tych, którzy tak narzekają na KAPlast.. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę na pewno zostaniesz doceniony, mówię z doświadczenia. Trzeba po prostu robić swoje i nie patrzeć na innych. Jeśli chodzi o zarobki to osobiście nie narzekam, z nadgodzinami oraz premią można niezłą sumkę wykręcić. Co do ludzi to trzeba po prostu wyczuć z kim można pogadać a z kim lepiej nie bo zaraz wszyscy będą wiedzieć, ale to jak wszędzie. Ludzie są różni. Najważniejsze to nie patrzeć na innych i robić swoje, w moim przypadku to gwarancja sukcesu. I szczerze mówiąc to z uśmiechem na twarzy chodzę do pracy, a nieszczęśliwy jestem gdy jest wolny weekend, to o czymś świadczy :) Także każdemu polecam pracę w KAPlaście. Pozdrawiam

Urszula
@Zadowolony Pracownik

A czy za dobrze wykonywane obowiązki można liczyć na awans w firmie Kaplast? Jak przedstawia się kwestia rozwoju zawodowego - czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące umiejętności pracowników? Proszę o rozwinięcie tematu.

Sprawiedliwy
@Urszula

Szkoleń dla ludzi tych z hali nie ma żadnych. Na awans z hali szans nie ma. A tak z innej strony to ciekawe czy prezes planuje jakąś niespodziankę na święta (jakieś bony i paczki może).

Praca jak praca uważam ze jeśli człowiek potrzebuje pieniędzy żeby mieć za co żyć to chyba dziennie da radę przepracować te 8h! A jeśli chodzi o kierownika Pana Krzysztofa to uważam ze nie jest aż takim złym człowiekiem! Są gorsi!!!

Urszula

@Sławomir, o Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w kaplast. Skoro piszesz, że atmosfera jest różna, to może powiesz coś więcej na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę. Jesteś zadowolony? Co chciałbyś zmienić w firmie? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś ma informacje na temat toczących się właśnie rekrutacji?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w kaplast?

Sławomir

Hmmm atmosfera w firmie? Wśród pracowników bywa różnie nieraz rywalizują że sobą tylko pytanie po co? Za najniższa krajowa się denerwować i wyrywać sobie rękawy ciekawe po co? Najgorzej jest z kierownikiem który raczej prezentuje mega małe zainteresowanie tym co najważniejsze w dzisiejszych czasach czyli poprostu pracownikiem. Miejmy nadzieję że szefostwo zrozumie że teraz pracownik to skarb a Ukrainą długo nie pociagną.

Jasiek

Czy dobrze się pracuje w firmie? Może ktoś napisze kilka wskazówek dla nowych chętnych do pracy w firmie?

Przyszły pracownik ????

Na jaka stawkę można liczyć zatrudniając się w tej firmie? Potrzebują ludzi do pracy ?

smutny

kiedyś było inaczej teraz to kierownik rządzi firmą a Prezes albo nie wie albo NIE CHCE WIEDZIEĆ co sie dzieje na hali to kierownik rządzi firma zwalnia ludzi bezpodstawnie może ma w tym swój cel i i chce firmę wykupić ! jest to smutne bo Prezes to miły człowiek tylko zaślepiony

@smutny

Wykupić firmę?? :)))))) Na to to trzeba mieć dużą kasę........... Kierownik jest po to aby zarządzał firmą tam na "dole" a skoro dobrze mu idzie i spełnia założenia prezesa to po co prezes ma się mieszać w robotę którą wykonuje kierownik.

Brzoza

Ludzie piszecie bzdury

Monisia
@Brzoza

Ludzie piszecie bzdury pracowałam tam ponad 3 lata i miło wspominam te miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Kaplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Kaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaplast
3.4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Hutnicza 113
    85-873 Bydgoszcz