kaplast

Bydgoszcz

Opinie o kaplast

Przyszły pracownik ????

Na jaka stawkę można liczyć zatrudniając się w tej firmie? Potrzebują ludzi do pracy ?

smutny

kiedyś było inaczej teraz to kierownik rządzi firmą a Prezes albo nie wie albo NIE CHCE WIEDZIEĆ co sie dzieje na hali to kierownik rządzi firma zwalnia ludzi bezpodstawnie może ma w tym swój cel i i chce firmę wykupić ! jest to smutne bo Prezes to miły człowiek tylko zaślepiony

@smutny 08.07.2017 20:37

Wykupić firmę?? :)))))) Na to to trzeba mieć dużą kasę........... Kierownik jest po to aby zarządzał firmą tam na "dole" a skoro dobrze mu idzie i spełnia założenia prezesa to po co prezes ma się mieszać w robotę którą wykonuje kierownik.

Brzoza

gość

zawsze w terminie

xddd
użytkownik zarejestrowany

No to skoro są odpowiednie szkolenia @oks, to jeszcze lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze. Zastanawiam sę jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

lpo

nie wiecie czy w kaplascie nie potrzebuja do pracy ustawiaczy?

były pracownik

witam ja wspominam prace w kaplaście miło pracowało tam mało ludzi kierownikiem był p.Krzysztof który miał cierpliwość wytłumaczyć doradzić podpowiedzieć była miła atmosfera nikt nikoga tak nieobgadywał tak jak teraz czytam zarobki też były ok jak na tamte czasy jak bym był bez pracy to z chęcią bym tam wrucił

józio2

Trochę mądrych ludzi już odeszło, udało im się uwolnić spod beznadziejnej władzy Pana Kapki. Zostają Ci co nie mają na razie innego wyboru, bo kto by chciał pracować w firmie gdzie jedni musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dwóch a taki Pan Karol z kontroli nic nie robi, a ciągle zmęczony chodzi, albo ustawiacze kawki i drożdżóweczki zajadają...

Brzoza
@józio2 09.03.2015 12:13

Maja takie wykształcenie to i maja czas wypić kawe i ciasteczko zjeść z tego co pamietam to i operator wtryskarek ma prawo zjeść ciasto i wypić kawke przy maszynie

fhfff

z tej firmy coraz wiecej osob ucieka

dretus

jak się tam nic niezmieni to coraz wiecej ludzi zacznie odchodzić ostatnio jedna osoba odeszła

Zwykłe wykorzystywanie ludzi w tej firmie. Nie opłacalna praca przez agencję za 1000 zł Kompletny nieład między kontrolą jakości a ustawiaczami. Ludzie w miarę w porządku. Najlepiej żeby młodzi ludzie przez agencje pracowali nad swoje siły,byle by tam na górze mieli lepiej. Jak najbardziej nie polecam. W innych firmach można lepiej zarobić za ten sam stres i nerwy.. A w dodatku postoje długie, bo ciężko z pracą bywa czasami.. więcej takich sytuacji i firma kompletnie będzie spalona, no chyba, że znajdzie się ktoś kto, by chciał sobie dorobić na jakiś czas.. Było by lepiej gdyby góra nie była aż tak pazerna na pieniądze, ale każdy .... na swój strój.Dziękuję za taką prace. A więc jakbym nie miała wyboru wolała bym robić w gorszych warunkach niz tam. To wszystko. Pozdrowienia dla pracowników wszystkich !!!

to tylko ja

więc tak : w kalpascie pracują same zawistne baby które zazdroszcza inn6ym, ze maja to czy tamto. gdy ktos przyjdzie w markowych ciuchach, albo bron Boze ubiera dobrze dzieci, to jzu ma rabaną pupę. zawiśc zazdrość nic wiecej i tylko się gapia . fałszywe bardzo są miłe i pomocne niektóe osoby ale trzeba miec do wsyztskich dystans. jest tez para złodziei która kradnie z szafek . w ostatnim czasie zginęły piniądze 4 osobom, i nowy telefon . ustawiacze sa ok reszta... wiele do zyczenia

Byla pracownica

Znam zaklady w ktorych liderzy biegaja ze stoperami i odliczaja czas wykonywanych czynnosci, Czas przerwyjest swietoscia i za minute spoznienia masz po premii, , nie mozma ze soba rozmawiac bo wtedy efekty produkcji spadaja.. tak wiec kaplast jest spoko. Idziesz do pracy na luzie a nie jak na skazanie... Taka jest mojaopinia ale kazdy moze miec swoja Mi praca w kaplascie odpowiadala. Pozdrawiam

Byla pracownica

W Polsce jest wszechobecny wyzysk i to juz sie nie zmieni. Ale jesli chodzi o kwestie inne n iz materialne to w tym zakladzie pracuje sie dobrze.znam zaklady w ktorych pracuje sie o wiele gorzej. Tutaj jesli nie wyrobisz normy to poprostu jestes strantny choc mozesz podniesc ja w inny dzien przy prostrzych czynnoscia. W innych zakladach norma jest swietoscia i jesli jej nie wyrabiasz to lecisz.

znajomy

Witam was wszystkich. Czy ktoś zna kawał o moherowych beretach? Jeśli tak, to mogę tylko powiedzieć że w ten sposób zachowuje się również szef Firmy. Jednym słowem porażka.

michu

Nie zgadzam się, pracuję już jakiś czas i widzę, że ta firma to tragedia, wyzysk i podział na tych co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na tych co się opierdalają a prezes ślepy za to płaci...

Byla pracownica

Za*ebisty zaklad w porownaniu z innymi..

-:)

Proszę nie obrażać kobiet w tej firmie.To się nadaje na zgłoszenie do IP,jak się nazywa kobiety w tym zakładzie.Może człowieku w domu masz szmatę.A teraz pracujesz czy siedzisz na Necie?

znajomy

Witam wszystkich. Gdy rozmawiam z innymi osobami na temat współpracy z Firmą kaplast to niestety słyszę bardzo złe opinie. Nikt nie chce nawiązywać współpracy przez jedną osobę którą kierownik produkcji pan Krzysztof. Słyszę bardzo negatywne opinie o tym panu. Szef świata nie widzi po za tym człowiekiem. Ta firma więcej nic nie osiągnie niż na tym poziomie co jest. Więc tak jak to mówią inni jest żadną konkurencją dla innych firm. Życzę wszystkim aby byli zadowoleni ze swojej pracy. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

józio

Nie warto!!! Kierownictwo ma ludzi za nic, a ustawiacze wyżywają się na ludziach, chyba, że jesteś szczupłą młodą laską z dużym biustem do masz trochę lepiej, ale ogólnie nie warto tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ewa

witam , jak wygląda praca w firmie to wtrysk i montaż ? Gdzie dokładnie mieści się ta firma czy łatwy dojazd nie mając samochodu? Czy jest normalna umowa czy tylko na zlecenie?

65rtgfv

Młode dziewczyny są w porządku pogadają pomogą itp. a te stare babska..... szkoda gadać najchętniej to by zaraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ucha. w domu nie mają co robić to w pracy sobie pozwalają i udają że pracują

ccchu

Dobrze jest. ale uwazajcie na statre mocherowe berety ktore sa falszywe i plotkuja

przyjdz

a się przekonasz

komar

Tez jestem zdania ze powinni lepiej dobierac pracowników . jest taka jedna ktora lata po całej firmie jak poparzona a to ploty a to papirrosek. a innych się czepia ze nic nie robia czy cos. obgaduje i jest falszywa. juz tam nie pracuje. zarobki ok ale ludzie tak sobie. faceci lepsi niz zazdrosne baby

cvjjkffhl

Zgadzam sie. stare pracownice sa falszywe zawiesc się mozna bardzo szybko .... udają dobre koolezanki. ku........rwa nie zapytaja ci się o zdrowie tylko ile zarabiasz a podstawowe pytanie to czy masz premie. bardzo falszywi ludzie a ww szatni grobowakrowy w oborze są weselsze czasem . ogólnie ludzie nie mili falszywi i ciągle narzekaja na brak kasy ..skoro im tak zle to niech rusza cztery litery i szukaja lepszej pracy

wielki

Obrabianie tyłków współpracowników to codzienność w firmie kaplast. Nieraz byłem świadkiem jak stare pracownice obgadują inne za plecami, a udają przed sobą najlepsze koleżanki. Chore zawiść, zazdrość, wtrącanie się w życie prywatne.Nie rozumiem więc stwierdzenia, że to najgorszy pomysł skoro to codzienność pozdr

Monika

No w koncu zostalam opisana na tej stronie, dziekuje ze ktos mnie dostrzegl. I dokladnie poprawiam sobie " cycki" bo sa tak duze ze zaden stanik ich nie okielzna ;-) no a szatnia jest od tego by chodzic z gola pupeczka i smiech mam nie do podrobienia i wiecie co dobrze mi z tym. Buziaki :-)

Zgadzam się, masakra co chwila te obleśne zwisy do pepka poprawia, wogóle gada jak prostaczka i jest fałszywa

berta

Firma ok,wiekszosc ekipy rowniez:) Jest taka jedna co smieje się jak ladacznica .wiecznie cycki poprawia i udaje wielka dame z golym dupskiem po szatni widok okrutny:(((((

kijdg

firma jezeli chodzi o zarobki jest dobra. porzadek ustawiacze wporzadku laski nie robią zeby Ci pomoc to ich praca. ale jezlei chodzi o stałych pracownikow to jzunei jest tak kolorowo.... zawistni msciwi ludzie obgadują, kabluja, patrzą jak tu komus nogi podciac, i interesują sie tylko kto ile zarabia... najlepsza zmiana to tam gdzie jest Agata

iukoly

no laski nie które sa pomocne a nie które nie. i w dodatku zajmują się plotami.chyba trzeba przyjąć strategie,na zasadzie dialogów ograniczających się do dzień dobry dowidzenia, tak, nie, nie wiem, smacznego. do nikogo się od dziś nie odzywam, traktuje prace jako potrzebe żeby się utrzymać, praca jest ciekawa chce jak nawjiecej się nauczyć, mimo czestych błedów wiem ze dam rade, nitk nie jest idealny a człowiek uczy się na błędach. a spojrzenie takiego jednego pana wystarczy, żeby praca mi miło siekojarzyła i on dodaje mi sił...

ja

W końcu ktos normalny napisał . wiec tak. praca raz lekka raz ciezka ale nie jest zle. codziennie jest sprawiedliwy podział pracy no wiadomo ze niektóre baby kreca nosem ale widocznie maja za duzo w pupie. zarobki sa ok. jesli chodzisz na nadgodziny starasz sie to masz premie. 30% premi mam co miesiac. firma naprawdę dobra. polecam. wszyscy sobie pomagają novprawie wszyscy.....

Set

Nie strasz Nie strasz bo się(usunięte przez administratora)! Ludzie co wy tu wypisujecie za bzdury..! kto z kim i dlaczego..tu macie dzielić się opiniami na temat pracodawcy! czy dobre zarobki,czy ciężka praca itp. a nie jakieś(usunięte przez administratora) o tym kto kogo i z kim.. co kogo to obchodzi, takie uwagi zatrzymajcie dla siebie..(usunięte przez administratora)

roz

(usunięte przez administratora). Mimo roznicy wieku z 15 lat z takim jednym uuwazam ze to mij przyjaciel. dz ma dwanaście godzin więc pokazemy burakom kto tu rzadzi

wielki dzo

Ah. bylem dziś z puszysta na nocce. ma nazwisko nie pamietam ale jej pomagalen. (usunięte przez administratora) .i ah dziś znów sie spoktkamy. firma super polecam. szustka z plusem

dochodzaca

Pracuje w tej firmie kilka dni w miesiacu , mam porownanie z inna firma i wierzcie mi , ze nie macie tak zle a problemy z pracownikami sa wszedzie wystarczy robic swoje wiecej sie usmiechac i cieszyc sie tym , ze macie prace , powodzenia

Bronchilda

Uważam,że firma KAPLAST jest dość dobrą firmą w porównaniu do niektórych firm. Dwie nie wielkie hale. Firma czysta. W stołówce lodówka, mikrofalówka. Ustawiacze w miarę w porządku, a jeżeli chodzi o ludzi to bywa różnie najlepiej za dużo o sobie nie mówić i robić swoje. Zarobki przez firmę są w miarę dobre, a przez agencję pracy zaledwie 1000 zł. A praca bywa czasem prosta, a czasem ciężka kwestia wprawy i cierpliwości. Co więcej można powiedzieć warto spróbować i nie ma co się od razu zniechęcać po niektórych komentarzach na forum.

krowa

NAJLEPSZA FIRMA W BYDZI. WSZYSCY USMIECHNIECI ZADOWOLENI.. PLACA SUPER PRZYSTOJNI CHLOPCY. LUBUE TAKIEGO CHYBA Z BIURA CIEMNY W KOSZULI ZAAWSZE. A Z TYM CO MA TATUAAZ CALOWALAM SIE NA NOCCE NA FAJCE. SUPER PRACA. I ŁATWA BO SIEDZISZZ I SKROBIESZ NOŻEM

fgugsdghjvtu

Godziwe warunki w miare cichi na hali cieplo. czysta stolowka lodowka mikrofalowka szafki itd. laski dużo lasek. a ta co ma duze cycki i tylek to z agencji jest. ma takie dlugie wlosy i naprawdę jedt za co chwytac. sporo miesa na posladach. z gp i time worka na kazdej zmianue po 6 osob. a paczusia w końcu pukne. chyba wstydliwa jest. ogolnie jest najgrubsza.

ja pi..dole

Kto pisze takie puste komentarze . Owija workiem, pacze. az oczy bola jjak sie tego naczyta człowiek. brak słów ortografia i gramatyka sie klania. owija workiem paley no ku..rwa dobrze ze nie streaczem.

fjgjk

a ja tam pracuje miesiac i moze byc ale nie lubi elasek co sie lamią. i dyskryminowani sa pracownicy z agencji ze niby są tępi. i kocham takiego co wciaz jeździ z paletami i je owija workiem a na puste laski nie pacze. a i majster tez jest mega ładny jadłam z nim raz śnaianie i jest super

maciej

ruda fryzjerka jest nie miła pxychodzi do pracy z takim wyrazem twarzy jak by pracowała za kare zero usmiechu ciagle niezadowolona odrazu widac ze jej nikt nie robi dobrze natomiast pani a.j. tez wielka dama mimoza(usunięte przez administratora)

Aniusia

Zarobki ok, można się dogadać, wspolpracownicy tez wporzadku, przynajmniej większość .

jajko

są ładne dziewczyny . jest tak ajadena co ma fajny biust i fajną małą pupcię tylko ze chyba ma męza i dziecko lubv dzieci

samochód

nudzi Wam sie ....................................... brak mi słów ....(usunięte przez administratora)

wesoły Romek

hm no to ciekawe. a mozna o sobie sie ciekawych rzeczy dowiedziec. a plotka tu si eroznosi szybciej niz ptasia grypa. Taki jeden ustawiacz to plotkarz od długich lat

JAJA JAK BERETY

a co do pani która napisała ze namówiła kogos na numer w szatni , to niech nie kłamie bo on si ezadnej dziewczynei nie podoba i tyle. dobranoc

A 1985

Ja uwazam ze firma jest ok. a ludzie no cóż.... nei kazdy jest idealny. poprostu lepiej robic swoje, nie rozmawiac za duzo z nikim bo cała firma sie dowie , inkac rozmów i nie wdawac się w plotki i rozmowy którymi i tak nic sie nie osiągnie. trudno plotkują ich sprawa. prawde o sobie kazdy zna sam, wiec nie ma słuchac opini innych i basta. i zycze Wam tam miłej pracy bo ja dzis rozwiązuje umowę z fiormą ze wzgledu na sprawy osobiste. Amen

ghkgl

są ludzie głuchy telefon co drugi ,zazdrosni, tylko si epatrza na ciebie, kontrola jakosci zle zorganizowana kazda z trzech osób ma inne wymogi odnosnie detalu (niech sie skonsuktuja i ustala ) co ejst dobre a co złe a nei ze jedned powie ze mosze byc, a drugi (usunięte przez administratora) ze żle. ustawiacze wporządku. lepsi niz baby plotkary. zal mi ludzi którzy ciagle sa obgadywani . mysle ze człowiek który obgaduje innych, nie ma swoich spraw i ma zero kultury. niech kazdy sie zajmie sobą. a nei uslyszą cos a po 3 dniach wie juz o tym cała firma... fuj! opanujcie sie! a i te miny jak by chciały zabic zero usmiechu nic ta w okularach co ma imie na A ta starsza taka co sie smieje jak baran. czy on akiedykolwiek była usmiechnieta? i jets nie miła. jak zmienai na sniadanie to z wielką łaską i ozięble mówi : sniadanie . i koniec rozmowy. ogólnie przykro ze w takim zakładzie pracują tacy puści ludzie co drugi. kierownictwo ok. warunki pracy bardzo dobre. szkoda ze tylko zawiśc fałszywosc i nienawiśśc i obgadywanki za plecami.(usunięte przez administratora)tych co usmiechaja sie do Ciebie a za plecami sieją ferment.

Zostaw opinię o kaplast - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kaplast