Opinie o Kaplast w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaplast. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaplast w Bydgoszcz

przyjdz

a się przekonasz

komar

Tez jestem zdania ze powinni lepiej dobierac pracowników . jest taka jedna ktora lata po całej firmie jak poparzona a to ploty a to papirrosek. a innych się czepia ze nic nie robia czy cos. obgaduje i jest falszywa. juz tam nie pracuje. zarobki ok ale ludzie tak sobie. faceci lepsi niz zazdrosne baby

cvjjkffhl

Zgadzam sie. stare pracownice sa falszywe zawiesc się mozna bardzo szybko .... udają dobre koolezanki. ku........rwa nie zapytaja ci się o zdrowie tylko ile zarabiasz a podstawowe pytanie to czy masz premie. bardzo falszywi ludzie a ww szatni grobowakrowy w oborze są weselsze czasem . ogólnie ludzie nie mili falszywi i ciągle narzekaja na brak kasy ..skoro im tak zle to niech rusza cztery litery i szukaja lepszej pracy

wielki

Obrabianie tyłków współpracowników to codzienność w firmie kaplast. Nieraz byłem świadkiem jak stare pracownice obgadują inne za plecami, a udają przed sobą najlepsze koleżanki. Chore zawiść, zazdrość, wtrącanie się w życie prywatne.Nie rozumiem więc stwierdzenia, że to najgorszy pomysł skoro to codzienność pozdr

Kaplast prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (NR 1077). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

No w koncu zostalam opisana na tej stronie, dziekuje ze ktos mnie dostrzegl. I dokladnie poprawiam sobie " cycki" bo sa tak duze ze zaden stanik ich nie okielzna ;-) no a szatnia jest od tego by chodzic z gola pupeczka i smiech mam nie do podrobienia i wiecie co dobrze mi z tym. Buziaki :-)

Zgadzam się, masakra co chwila te obleśne zwisy do pepka poprawia, wogóle gada jak prostaczka i jest fałszywa

berta

Firma ok,wiekszosc ekipy rowniez:) Jest taka jedna co smieje się jak ladacznica .wiecznie cycki poprawia i udaje wielka dame z golym dupskiem po szatni widok okrutny:(((((

kijdg

firma jezeli chodzi o zarobki jest dobra. porzadek ustawiacze wporzadku laski nie robią zeby Ci pomoc to ich praca. ale jezlei chodzi o stałych pracownikow to jzunei jest tak kolorowo.... zawistni msciwi ludzie obgadują, kabluja, patrzą jak tu komus nogi podciac, i interesują sie tylko kto ile zarabia... najlepsza zmiana to tam gdzie jest Agata

iukoly

no laski nie które sa pomocne a nie które nie. i w dodatku zajmują się plotami.chyba trzeba przyjąć strategie,na zasadzie dialogów ograniczających się do dzień dobry dowidzenia, tak, nie, nie wiem, smacznego. do nikogo się od dziś nie odzywam, traktuje prace jako potrzebe żeby się utrzymać, praca jest ciekawa chce jak nawjiecej się nauczyć, mimo czestych błedów wiem ze dam rade, nitk nie jest idealny a człowiek uczy się na błędach. a spojrzenie takiego jednego pana wystarczy, żeby praca mi miło siekojarzyła i on dodaje mi sił...

W końcu ktos normalny napisał . wiec tak. praca raz lekka raz ciezka ale nie jest zle. codziennie jest sprawiedliwy podział pracy no wiadomo ze niektóre baby kreca nosem ale widocznie maja za duzo w pupie. zarobki sa ok. jesli chodzisz na nadgodziny starasz sie to masz premie. 30% premi mam co miesiac. firma naprawdę dobra. polecam. wszyscy sobie pomagają novprawie wszyscy.....

Set

Nie strasz Nie strasz bo się(usunięte przez administratora)! Ludzie co wy tu wypisujecie za bzdury..! kto z kim i dlaczego..tu macie dzielić się opiniami na temat pracodawcy! czy dobre zarobki,czy ciężka praca itp. a nie jakieś(usunięte przez administratora) o tym kto kogo i z kim.. co kogo to obchodzi, takie uwagi zatrzymajcie dla siebie..(usunięte przez administratora)

roz

(usunięte przez administratora). Mimo roznicy wieku z 15 lat z takim jednym uuwazam ze to mij przyjaciel. dz ma dwanaście godzin więc pokazemy burakom kto tu rzadzi

wielki dzo

Ah. bylem dziś z puszysta na nocce. ma nazwisko nie pamietam ale jej pomagalen. (usunięte przez administratora) .i ah dziś znów sie spoktkamy. firma super polecam. szustka z plusem

dochodzaca

Pracuje w tej firmie kilka dni w miesiacu , mam porownanie z inna firma i wierzcie mi , ze nie macie tak zle a problemy z pracownikami sa wszedzie wystarczy robic swoje wiecej sie usmiechac i cieszyc sie tym , ze macie prace , powodzenia

Bronchilda

Uważam,że firma KAPLAST jest dość dobrą firmą w porównaniu do niektórych firm. Dwie nie wielkie hale. Firma czysta. W stołówce lodówka, mikrofalówka. Ustawiacze w miarę w porządku, a jeżeli chodzi o ludzi to bywa różnie najlepiej za dużo o sobie nie mówić i robić swoje. Zarobki przez firmę są w miarę dobre, a przez agencję pracy zaledwie 1000 zł. A praca bywa czasem prosta, a czasem ciężka kwestia wprawy i cierpliwości. Co więcej można powiedzieć warto spróbować i nie ma co się od razu zniechęcać po niektórych komentarzach na forum.

krowa

NAJLEPSZA FIRMA W BYDZI. WSZYSCY USMIECHNIECI ZADOWOLENI.. PLACA SUPER PRZYSTOJNI CHLOPCY. LUBUE TAKIEGO CHYBA Z BIURA CIEMNY W KOSZULI ZAAWSZE. A Z TYM CO MA TATUAAZ CALOWALAM SIE NA NOCCE NA FAJCE. SUPER PRACA. I ŁATWA BO SIEDZISZZ I SKROBIESZ NOŻEM

fgugsdghjvtu

Godziwe warunki w miare cichi na hali cieplo. czysta stolowka lodowka mikrofalowka szafki itd. laski dużo lasek. a ta co ma duze cycki i tylek to z agencji jest. ma takie dlugie wlosy i naprawdę jedt za co chwytac. sporo miesa na posladach. z gp i time worka na kazdej zmianue po 6 osob. a paczusia w końcu pukne. chyba wstydliwa jest. ogolnie jest najgrubsza.

ja pi..dole

Kto pisze takie puste komentarze . Owija workiem, pacze. az oczy bola jjak sie tego naczyta człowiek. brak słów ortografia i gramatyka sie klania. owija workiem paley no ku..rwa dobrze ze nie streaczem.

fjgjk

a ja tam pracuje miesiac i moze byc ale nie lubi elasek co sie lamią. i dyskryminowani sa pracownicy z agencji ze niby są tępi. i kocham takiego co wciaz jeździ z paletami i je owija workiem a na puste laski nie pacze. a i majster tez jest mega ładny jadłam z nim raz śnaianie i jest super

maciej

ruda fryzjerka jest nie miła pxychodzi do pracy z takim wyrazem twarzy jak by pracowała za kare zero usmiechu ciagle niezadowolona odrazu widac ze jej nikt nie robi dobrze natomiast pani a.j. tez wielka dama mimoza(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Kaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaplast
3.4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Hutnicza 113
    85-873 Bydgoszcz