Opinie o Ciech Pianki Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciech Pianki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ciech Pianki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciech Pianki Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Maciej

Polecam prace w firmie Ciech Pianki , wynagrodzenie na czas , stabilne zatrudnienie , możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Rw
@Maciej

Szanowni Państwo.dziękuje za czas poświęcony podczas naszej tel rozmowy niestety zmuszony zostałem Państwu podziękować nie zakwalikowaliscie się Państwo do drugiego etapu rekrutacji jakim jest rozmowa kwalifikacyjna.Wpływ na podjęcie takiej decyzji miały następujace czynniki w formularzu rekrutacyjnym pokazaliście Państwo jaką jesteście firmą i co ma dla Państwa znaczenie nie umiejętności zawodowe i doświadczenie tylko KASA niestety ja mam inne priorytety dla mnie najważniejszy jest szacunek i uczciwości do drugiej osoby Pytanie Czy naprawde jestescie Państwo taka chojna firmą i zapłacicie monwet 10000000 zł miesięcznie , czy naprawdę tak myśliciee ? zatem Państwa kandyura została rozpatrzona negatywnie że względu na niepoczytalność umysłową szukacie Państwo pracowników i nie wiecie za jakie wynagrodzenie,?

Cześć , interesuje mnie taka sprawa, jeśli z tą hybrydą to aktualne nadal tak jak podają w tych wszystkich ofertach w tym sprzed miesiąca na Specjalistka Obsługi Klienta to czy daje firmą sprzęt do pracy w domu? Czy wszystko we własnym zakresie?

Pytał się ktoś może o tę pracę specjalistki ds. obsługi klienta? Chciałam się dowiedzieć czegoś o tym, jak ta hybryda wygląda w praktyce. Ile dni pracujecie z biura? A ile w domu można zostać? Najbardziej to by mi pasowało 100% Home office ale no nie mogę znaleźć nigdzie

Maciej

bonifacy
@Maciej

wynagrodzenie na czas to coś nadzwyczajnego ? :D nie ma na czas to nie ma pracownika proste , co do doswiadczenia to niby w czym skoro żeby dostać zatrudnienie trzeba przynajmniej takowe już posiadać ???? , a stwierdzenie że stabilne to pojawiło się na jakiej podstawie ? Jest takie samo jak wszędzie indziej

Roman
@Maciej

Maciej, a czym się zajmujesz i od kiedy pracujesz tam? Zarobki jak wyglądają?

NcMan
@Maciej

Tak piszą chyba tylko rekruterzy nikt więcej... Stabilne zatrudnienie? Przecież to dla zakładu podstawa by mieć kadrę, wynagrodzenia na czas to obowiązek nic by się chwalić, cenne doświadczenie no to już naprawdę slogan wszystkich dosłownie.

Pracuję w Ciech

Rw Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Hostessa w Ciech Pianki Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Czy kandydat na stanowisko SAP CO Senior Consultant w firmie Ciech Pianki Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Na aktywatornie na produkcję znowu szukają. Ktoś mi powie więcej o funduszu socjalnym proponowanym przez firmę ? Widzę że doświadczenie trzeba mieć min zawodowe ale nie ma nic o doświadczeniu, da się na miejscu wszystkiego nauczyć ? Dodam że pracowałem rok na produkcji

Mariusz

Panie Marcinie nikt pana nie szkolił, prócz 3 osób :D a po 3-msc przyswoił pan wiedze? to widocznie 3 osoby do szkolenia wystarczyły:/ Mistrz jest mobingowany i jest gońcem rozmawiał pan z nim o tym(skarżył się), a może po prostu się stara i wykonuje polecenia przełożonych?:/ Jak był pan taki komunikatywny jak w tej opinii to mistrz nadaje się do kierowania ludźmi bo dobrze zrobił: D ps. jak można zerwać z kimś umowę po jej zakończeniu?:D:D:D Nikogo nie bronie ale pana wypowiedz rozbawiła mnie do łez :D Życzę powodzenia w nowej pracy:)

Ms
@Mariusz

Dziękuję pozdrawiam serdecznie ;)

Zła

Witam niedawno zakoncxyli mi umowę która miałem na 3 ms Mistrz z cięcia Lini jest bardzo mocno mobingowany przez górę trzęsie się na wszystko nawet wózkowy musiał mu zwrócić uwagę aby załatwił długopisy i markery Ekipa w miarę 3 osoby spoko reszta w miarę tzn gadają mistrzowi o wszystkim a sami nie ruszają się do prac takich jak koszenie trawy... Nastawienie mój do pracy było dobre nie spóźniałem się jak co niektórzy i robiłem swoje zwracałem uwagę mistrzowi aby mnie doszkolono w niektórych kwestiach (chodzi o SAP) POWIEDZIAL ZE OK A NIKT tego nie robił prócz 3 osób jeszcze jedna robiła to z za gazowaniem a inni beż chęci... Ja je miałem spokojnie ! Wracając przykro mi że zrezygnowali ze mnie byłem u kierownika powiedział mi że Mistrz z ciecia wszystko gada i niby jest słabe zapotrzebowanie i muszą kogoś zwolnić zapytałem się czy są we mnie jakieś minusy czy vos odpowiedział że mało pracy i Mistrz miał vos przeciwko ... Mało się odzywałem lecz robiłem swoje niewiedzialem pytałem się aż przyswoilem wiedzę a kiedy ja przyswoilem zerwali ze mną umowę po jej zakończeniu Poprostu cały ten mistrz jest gońcem który nie nadaje się do kierowania ludźmi ja nie przyszedłem tam gadać i tłumaczyć komuś swojego życia prywatnego tylko pracować A jak mu się nie podobało że jestem mało komunikatywny i tylko gadam o pracy to wybrał mnie jako tego najgorszego ! Nie pozdrawiam Marcin

Ilona
@Zła

Aha. :( No widzę właśnie, że temat niefajnej atmosfery to już wcześniej został tu poruszony. Nie wiadomo czym ale ewidentnie widać, że czymś podpadłeś. Nie kojarzysz żadnej dziwnej sytuacji z samego początku? Bo widzisz jakoś te pozostałe osoby z zespołu chyba miały spokój? Ciekawe czemu?

Wali

4 lata temu było jeszcze ok. Teraz makabra naprawde nie ma czego tam szukac. Atmosfera fatalna pomimo zgranej ekipy. Tak naprawde jedna osoba maci.

Marian
@Wali

Potwierdzam pracuję w Piankach od 2 lat i jest coraz bardziej źle. Po kilku latach podwyżki które otrzymało kilka osób po 100 zł. Ludzie którzy jeszcze kilka lat temu pracowali na produkcji przez różne złe praktyki dorobiły się posad dyrektorskich teraz zatruwaj życie pracownikom. Sprawa dotyczy Dyr który palcem grozi pracownikom a to przez niego głównie ludzie zmieniają się jak rękawiczki.

Sypki
@Marian

To że osoba z produkcji dochrapala się stanowiska dyrektora to źle? Widać że jest możliwość awansu... Faktycznie jest taki zły czy to zwykła zawiść? Ktoś jeszcze może potwierdzić?

Urszula

Tam z atmosferą to chyba nie jest za dobrze co? Skoro tak piszesz o innych pracownikach, nieładnie ;P.

Karol

Prosiłbym o wypowiedź na temat jak wygląda praca na produkcji. Przede wszystkim jaki jest charakter pracy na produkcji i czy praca ciężka fizycznie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ciech Pianki Sp. z o.o.?

Czarek

Brak empatii, kablowanie, unikanie odpowiedzialności.

Wystarczy dobrze kablować do palca i przygotować się na brak premii

Małgorzata

Czytam Was i zastanawiam się, czy tak jest tylko na produkcji, czy w całym Ciechu, z magazynem włącznie? Szukają teraz magazyniera https://ciechgroup.com/kariera/oferty-pracy/ Wygląda to nieźle, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i różne benefity. Radzisz startować, czy Twoim zdaniem będą problemy?

Kaaia

Czy mogę prosić o opinie pracy w księgowości ?

Miły Pan

Aplikuję na stanowisko w dziale handlowym. Dobrzy ludzie podpowiedzcie czy warto. Jaka atmosfera i czy kasa warta zachodu?

Jola
@Miły Pan

Szukaj innej pracy :)

3 lata w Piankach

Witam Was, Pracowałem w piankach ok. 3 lat więc myślę, że mogę się wypowiedzieć. Zacznę od minusów. - niska wyplata - premie kwartalne (nie na czas, okrojone nie wiadomo za co w dodatku są niskie nawet bez okrojenia..) - brak szkoleń - obietnice bez pokrycia - dramatyczna atmosfera (wręcz mobbing) - nastawianie pracowników przeciwko sobie (szczególnie osoba postawiona prawie na szczycie piramidy - kto pracuje ten wie o kim mowa) Plusy - przyjmują wszystkich - wpłata na czas - wszystko na umowie o pracę - socjal (karty sportowe, opieka medyczna, zawsze coś wrzuca na święta, wczasy pod gruszą - nie są to duże kwoty, ale zawsze coś) - nie zwalniają ludzi, nawet tych co zasłużyli. Pozdrawiam serdecznie. Życzę wszystkim pracownikom lepszych czasów i podwyżek.

Drab

Nie dawno zacząłem pracę na magazynie. Kierownik spoko. Ludzie ze zmiany też. Ludzie z biura i prezes chyba też są ok tylko podobno wymagający, Trochę lepiej mogliby płacić. Zobaczę jak będzie dalej

Kasi
@Drab

I jak Ci się pracuje teraz? :D

Jak wygląda praca magazyniera w Ciech Pianki, jakie są zmiany i wynagrodzenie?

A

3 zmiany... straszna harówa

Czy pracownicy Ciech Pianki Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Xxx

W zeszłym roku odbyła się wigilia dla pracowników, fajna inicjatywa, byl tez festyn rodzinny ale w październiku, frekwencja slaba ze względu na pogode (kto organizuje piknik o tej kapryśnej porze roku). To by bylo na tyle z integracji.

Waldek

Jak atmosfera w firmie? Epidemia niestety spowolni gospodarkę, obyśmy to przetrwali.

Czarny

Jedyny plus to wypłata na czas. Zła organizacja, zero motywacji pracowników. Nie potrafią doceniać długoletnich , wykwalifikowanych pracowników dlatego dużo z nich odeszło. Premie kwartalne jak już są to tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy będą wyplacane.

Robert
@Czarny

Znasz firmę od środka i podzieliłeś się swoją opinią, jednak ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Powiesz mi czy w Ciech Pianki można liczyć na jakieś szkolenia i czy chętnie przyjmują tutaj osoby bez doświadczenia?

@Czarny
@Robert

Nauczą wszystkiego byle człowiek miał trochę oleju w głowie i chęci

Czarny
@Robert

Szkolenia przecież sa obowiązkowe zgodnie z przepisami , i sa podstawowe niczemu innemu nie służą jak tylko spełnieniem wymagań dotyczących ogólnych przepisów z zakresu bhp co za głupie pytanie

Okman

Jest ok nie ma co narzekać.

Maciek

@wali to skąd się bierze ta zła atmosfera skoro ekipa jest zgrana ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ciech Pianki Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Ciech Pianki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciech Pianki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Ciech Pianki Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wojska Polskiego 65
    85-825 Bydgoszcz