Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski

Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski
2 5

Opinie o Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski

Renata

@Karamba, dlaczego Twoim zdaniem brakuje pieniędzy na wypłaty? Czy ten stan trwa już długo? Każda firma miewa gorsze lub lepsze okresy, może w tym przypadku powód nie leży po stronie firmy?Rozmawiałeś o tym z przełożonym? Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami? Czy dobrze współpracuje Ci się z resztą zespołu w firmie Plast-Chem?

Karamba

Pracuje tu już parę lat i jest coraz gorzej ,brak pieniędzy na wypłaty ,brak materiału do pracy a oczekują cudu . Nie słowność ,,prezesów " jest straszna mam nadzieję że już nie długo uda się opuścić to bagno...nie polecam !!!

Opinie pracowników dotyczące pracy w Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Anonimowy Ludek

Witam w każdym stopniu nie polecam firmy. Długo tam nie pracowałem ale sporo przeżyłem w/w firmie szef zbywa Cie jak tylko może 2 miesiące chodziłem podpisać umowę o prace każdego dnia kazał przyjść jutro i jutro. Jeśli chodzi o płace dało się sporo zarobić ale rzadko kiedy wypłacał całość,rozkładał na 2,3 raty albo ciągnoł do następnego miesiąca i tak dalej. System pracy jako tako 8h było można robić i 10 i 12, najgorsze było prawie codziennie przymusowe zostawanie po godzinach, chodzi o to iż dochodził koniec czasu twojej pracy to przychodziły do Ciebie 2,3,4 osoby i kazały robić Ci coś na jutro rano, najlepsze w tym że przez te 8 h nie podeszli Ci tego powiedzieć tylko pod koniec pracy a zlecenia były z parodniowy uprzedzeniem w formie pisemnej którą posiadał kierownik który nie był lepszy bo również on kazał robić na jutro i na szybko bo jutro termin się kończy paranoja podejżewam iż te rzeczy były robione celowo ponieważ człowiek mówił prawdę że,wiedzą o tym od tygodnia a każą robić Ci na koniec czasu twojej pracy i z końcem terminu. Dużo by tu pisać ale szkoda ale naprawde odradzam współpracy z nimi chyba że od czasu wakacyjnego coś się zmieniło Pozdrawiam.

ciekawski
@Anonimowy Ludek 27.12.2017 17:45

To co tam robiłeś? Jakie prace? Samodzielnie czy w zespole?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski - Białe błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski