Opinie o Plast-Chem s.c. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski w Białe Błota

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Plast-Chem s.c. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski?

anonim Nowy wpis

Marek Nowy wpis

Drodzy Panowie, również Panie Kasztanie podszywający się pod Robert B. Nie bardzo rozumiem żale. Skoro jest tak źle, to skąd się bierze takie przywiązanie do firmy u osób rzekomo zniechęconych naszą firmą? Przecież mamy rynek pracownika a nie pracodawcy, prawda? Nie chcę otaczać się w firmie ludźmi toksycznymi, z pretensjami do wszystkich i o wszystko. Chcę pracować z zespołem zgranym, pełnym pozytywnej energii. Takiej energii oczekują też nasi wieloletni, poważni Klienci. I za to nas cenią, co wiele razy nam komunikowali. Jeśli ktoś tego nie akceptuje, pora się przedstawić prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a potem potem pomyśleć czy się z nami już zbyt długo "nie męczy". Może czas na zmiany dla niego? Pozdrawiam serdecznie tych, których nasza nieduża firma jednoczy we wspólnym działaniu, realizacji zadań i wytyczaniu nowych celów. Malkontentów zapraszam na rozmowę do biura, o ile starczy im odwagi. p.s. Propagandy nie muszę tu robić. Inni robią ją za mnie. Nawet Ci nie znający z racji swojego wieku komuny, którą ja przeżyłem za młodych lat..

Gargamel Nowy wpis

Wyplate dostaje terminowo, a z nadgodzinami jest w ratach to fakt, ale nikt Cie nie zmusza pracować więcej, firma daje Ci tylko mozliwosc

Kasztan

Zarobki są wysokie jak pracujesz po dziesieć lub więcej godzin A wypłata na raty . Przepraszam ostatnio była na czas tylko że pierwszy raz od czterech lat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gargamel

Pracuje tutaj praktycznie od poczatku istnienia firmy, byly lepsze i gorsze momenty aczkolwiek sytuacja na chwile obecna wyglada bardzo dobrze firma idzie ku lepszemu. Pracodawcy sa mili i wyrozumiali, doceniaja trzon firmy ktory ciagnie duze roboty. Nie wiem kim jestes "Karamba" , ale widocznie juz czas na Ciebie, bo faktycznie w firmie potrzeba ludzi myslacych, a to nie jest Twoja mocna strona. W firmie znaja sie wszyscy, widocznie nalezysz do tej grupy nygusow co wiecznie cos chca a slizgaja sie nierobstwem na reszcie uczciwie pracujacych i masz pretensje ze masz na ile zaslugujesz i tak tez cie traktuja. W chwili obecnej nie wyobrazam sobie abym mial zmienic prace na inna, zarobki sa wysokie do tego czego oczekuje sie od pracownika, plus dodatki swiateczne i wakacyjne.

Kasztan

Jeżeli chodzi o mnie to banda (usunięte przez administratora) bo obiecują złote góry że potrzebują ludzi myślących A jak narazie to jest złota kupa

Aleksander
@Kasztan

Uważasz, że ustalenia na rozmowie rekrutacyjnej nie mają pokrycia w rzeczywistości. Co takiego według Ciebie się nie zgadza - wysokość wynagrodzenia, czy rodzaj zawieranych umów? Czekam na Twoją konkretną wypowiedź.

Karamba

Pracuje tu już parę lat i jest coraz gorzej ,brak pieniędzy na wypłaty ,brak materiału do pracy a oczekują cudu . Nie słowność ,,prezesów " jest straszna mam nadzieję że już nie długo uda się opuścić to bagno...nie polecam !!!

szybki bill
@Karamba

Karamba, jeśli jest tak źle to czemu nie zmieniłeś pracy? Przecież jest dużo innych firm w tej branży. Wystarczy zrobić ruch. Ja nie mam z tym kłopotu. Ile osób tam pracuje?

Renata

@Karamba, dlaczego Twoim zdaniem brakuje pieniędzy na wypłaty? Czy ten stan trwa już długo? Każda firma miewa gorsze lub lepsze okresy, może w tym przypadku powód nie leży po stronie firmy?Rozmawiałeś o tym z przełożonym? Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami? Czy dobrze współpracuje Ci się z resztą zespołu w firmie Plast-Chem?

Opinie pracowników dotyczące pracy w Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Anonimowy Ludek

Witam w każdym stopniu nie polecam firmy. Długo tam nie pracowałem ale sporo przeżyłem w/w firmie szef zbywa Cie jak tylko może 2 miesiące chodziłem podpisać umowę o prace każdego dnia kazał przyjść jutro i jutro. Jeśli chodzi o płace dało się sporo zarobić ale rzadko kiedy wypłacał całość,rozkładał na 2,3 raty albo ciągnoł do następnego miesiąca i tak dalej. System pracy jako tako 8h było można robić i 10 i 12, najgorsze było prawie codziennie przymusowe zostawanie po godzinach, chodzi o to iż dochodził koniec czasu twojej pracy to przychodziły do Ciebie 2,3,4 osoby i kazały robić Ci coś na jutro rano, najlepsze w tym że przez te 8 h nie podeszli Ci tego powiedzieć tylko pod koniec pracy a zlecenia były z parodniowy uprzedzeniem w formie pisemnej którą posiadał kierownik który nie był lepszy bo również on kazał robić na jutro i na szybko bo jutro termin się kończy paranoja podejżewam iż te rzeczy były robione celowo ponieważ człowiek mówił prawdę że,wiedzą o tym od tygodnia a każą robić Ci na koniec czasu twojej pracy i z końcem terminu. Dużo by tu pisać ale szkoda ale naprawde odradzam współpracy z nimi chyba że od czasu wakacyjnego coś się zmieniło Pozdrawiam.

jaxi
@Anonimowy Ludek

a ja pracuje tam od dziesięciu lat i sobie chwale. jeszcze nigdy nie zostałem oszukany jak i reszta pracownikow, która tutaj pracuje. czasami może wyplaty są w 2 ratach ale przy wysokich zarobkach to mnie nie dziwi. ogólnie jestem zadowolony

ciekawski
@Anonimowy Ludek

To co tam robiłeś? Jakie prace? Samodzielnie czy w zespole?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Plast-Chem S.C. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Chem s.c. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski - Białe Błota

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Plast-Chem s.c. Marek Knasiński Krzysztof Marcinkowski
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Betonowa 1