Opinie o Sampre Sebastian Gburczyk w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sampre Sebastian Gburczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sampre Sebastian Gburczyk o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sampre Sebastian Gburczyk w Bydgoszcz

Tocar Nowy wpis

Montaż bramy garażowej Wiśniowski przez ekipę salonu sampre to było mistrzostwo świata. Profesjonalizm, doradztwo i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i dokładności montażu. Polecam salon sampre każdemu, kto ceni sobie bezproblemową współpracę i doskonałe produkty.

neox Nowy wpis

Inwestycja w ogrodzie zimowym aluminiowym od Sampre była jedną z najlepszych decyzji dotyczących naszego domu. Przestrzeń, którą zyskaliśmy, jest nie tylko funkcjonalna, ale również niezwykle estetyczna. Jakość materiałów i wykonania przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Co więcej, zespół montażowy Sampre zadbał o to, aby cały proces instalacji przebiegł gładko i bez zakłóceń.

Agnieszka Nowy wpis

Wybór drzwi zewnętrznych to nie lada wyzwanie, ale dzięki profesjonalnemu doradztwu w salonie Sampre udało mi się znaleźć idealne drzwi drewniane Erkado. Ich bogata oferta pozwoliła mi dopasować model idealnie komponujący się z architekturą mojego domu. Montaż wykonany przez zespół Sampre był równie imponujący - szybki, czysty i z ogromną dbałością o szczegóły.

Tomasz Nowy wpis

Poszukiwania okien pasywnych zakończyły się sukcesem, kiedy natrafiłem na ofertę salonu Sampre. Ich aluminiowe okna Aluhaus nie tylko doskonale wpasowały się w nowoczesny design mojego domu, ale również zaoferowały wyjątkową izolacyjność termiczną. Dodatkowo, cały proces od zakupu po montaż przebiegł bez najmniejszych problemów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sampre Sebastian Gburczyk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Monika Biedrzycka

Kiedy zdecydowaliśmy się na zakup okien PCV do naszego nowego domu, wybraliśmy salon Sampre i była to doskonała decyzja. Ich oferta Oknoplast spełniła wszystkie nasze oczekiwania - od estetyki po parametry techniczne. Co ważne, zespół montażowy wykazał się profesjonalizmem, zapewniając szybką i czystą instalację. Cieszymy się, że wybraliśmy rozwiązanie, które łączy w sobie jakość i przystępną cenę.

Natek

Jak dla mnie to wszystko było ok. I dobrane okna i montaż. Nie narzekałem na nic. Moze czas czekania miedzy zamówieniem a montażem, ale to sprawa już niezależna.

Stefano

Fajne doradztwo w Sampre. Jak czego sie nie było pwenym, to było wyjaśniane co z czego siebierze. Jak inne okno miało lepsze parametry, bo cos tam dochodziło, to ta róznica była pokazywana, wiec łatwiej było podjąć decyzję na konkretne okno, ale w zasiegu.

Nate

Całość na plus. Mam wszystkie okna i drzwi od nich i jak w komplecie to nieźle wycenili. I zrobili. Może nie było tanio, ale brałem też z wyższej półki. Zależało mi na dobrych parametrach, a to kosztuje.

Tomasz

U mnie bez problemu z robotą. Wycenili całkiem fajny pakiet oknoplastu, ciepły i na naprawdę dobrych parametrach. Uw niskie, wiec jak to mówią "będzie Pan zadowolony" :) Wiadomo, czekało się na produkcje, ale wyrobili się w tydzień wcześniej niż deklarowany czas. Montaż tez sprawny, bezproblemowy.

kazimierzowski

niezadowolony

Po zamówieniu okien olewają klienta. W momencie uszkodzenia okna nikt nawet nie raczył odpowiedzieć na wiadomość. Dodatkowo ceny z kosmosu kilkaset złotych za część wartą 40zł. Nie polecam!

Obsługa bardzo dobra do czasu zapłaty za towar - okna, drzwi, żaluzje. Zakup w 2020 roku za ponad 50 tys zł. Problemy zaczęły się już na etapie montażu i regulacji okien oraz regulacji zewnętrznych żaluzji z silnikami. O ile z oknami jakoś w końcu poszło to firma nie posiadała pracownika,który posiadałby wiedzę na temat ustawienia żaluzji elektrycznych. Towar za ponad 20 tys. sprzedano nam z zapewnieniem,że firma posiada profesjonalny montaż a po sprzedaży klient już się nie liczył.Żaluzje nie chodziły przez 2 lata !!! Firmy nie polecam! Omijać z daleka! Towar dobry ale brak fachowców z montażu. Serwis usterkowy praktycznie amatorstwo. Totalna porażka!!! A Szef firmy nie poczuwa się do naprawy i kręci.....

Klient

Wymiana okien Ok, ale reszta to porażka. Do okien zamówiłem też parapety i moskitiery. Wszystko przyjechało złe. Parapetów nikt nie umiał zamontować, jeden gość mi coś polecał a inny odradzał. Ostatecznie okazało się że problem parapetów to wynik złego pomiaru. Montażysta postanowił bez mojej wiedzy uzupełnić powstałą szczelinę jakąś listewką. Jeśli ktoś oczekuje doradztwa, to go w tej firmie nie znajdzie.

Bożena

Piszecie, że pracownicy dostają też pensję pod stołem, a czy poza tą 'premią' są jakieś dodatki pozapłacowe? Piszecie, że na umowie jest najniższa krajowa, a bez umowy da się tutaj pracować?

Agnieszka

Cześć teraz praca i stabilna umowa to priorytet.. jakakolwiek oby stała… ale serio płaca tylko najniższa?

Witold

Odradzam prace dla nowych kandydatów. Na umowie najniższa krajowa reszta pod stołem. Nadgodziny w sobotę nie zapłacone

Mill

Nie polecam tej firmy. Początkowo przy dużym zamówieniu -montażu okien, drzwi i bramy garażowej współpraca układała się pomyślnie. Problemy zaczęły się podczas regulacji i reklamacji rolet. Nagle pojawiły się dziwne kwoty za regulacje rolet, które miały być gratis (w ramach montażu rolet). Od października nie możemy się doprosić wyeliminowania zgłoszonych usterek . Problem z kontaktem z właścicielem firmy - ewidentnie robienie z nas klientów idiotów - kłamstwa i kręcenie ze strony firmy i właściciela. Firma nie wywiązuję się z umowy - odradzamy współpracę.

@Mill

Jak rozumiem odkąd zaczęły robić się problemy to przestałeś współpracować z tą firmą tak? Nie napisałeś tego dokładnie, więc wolę zapytać, aby Twój wpis stał się w stu procentach merytoryczny. Czy możesz to zdradzić i sprecyzować tak jak trzeba?

Zniesmaczony

Bardzo niezetelny pracodawca. Koleżanka pracuje po 8 h gdy na umowie ma 1/2etatu i doprosić sie nie moze o pełny etat. Tak jak bylo ustalone na ich rozmowie kwalifikacyjnej ze po okresie próbnym zrobi cały etat.

PAT
@Zniesmaczony

Znowu szukają do obsługi salonu ktoś coś ??? warto czy nie, możesz rozwinąć temat, czemu wypowiadasz się za koleżankę ???

Zostaw merytoryczną opinię o Sampre Sebastian Gburczyk - Bydgoszcz

Sampre Sebastian Gburczyk