Formet S.A. Fabryka Form Metalowych

Bydgoszcz

Opinie o Formet S.A. Fabryka Form Metalowych

Marcin

prosze Was o pomoc ! W latach 80 pracowalem w tym zakladzie na frezarce . Czy w tych latach byl uklad zbiorowy?Pytam dlatego bo byc moze mam szanse isc na emeryture w wieku 60 lat. wiem , ze byla tam odlewnia . wiec moze wszyscy pracownicy mieli szkodliwe? bardzo prosze o odpowiedz!

bodzio

I już po problemie. Formetu już nie ma !!!!

robol

Tylko szkoda że firma z takimi tradycjami obecnie tak oszukuje swoich pracowników oraz klientów. Wszystkiemu winiem jest [usunięte przez moderatora], człowiek, który płaci ludziom grosze, w każdym widzi winnego pojawiających się problemów, a sam potrafi tylko gnoić, wprowadził chaos i strach w tym zakładzie, gdzie panuje istna partyzantka. Doszło do takiej sytuacji że nikt nie chce podejmować nawet błachych decyzji, nawet nie może, bo TR go zaraz zwolni. Ten człowiek doprowadzi tą firmę do upadku swoim totalitarnym podejściem do buisnessu. Byle zarobić, po trupach, za wszelką cenę, nawet gdy klient ma rację roszcząc prawio reklamacji to wmawia mu że się myli, bardzo konfliktory człowiek o naturze iście destrukcyjnej.

Zostaw opinię o Formet S.A. Fabryka Form Metalowych - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formet S.A. Fabryka Form Metalowych