Opinie o Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja barwników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Karol Nowy wpis
Inne

Czy firma zakończyła swoją działalność ?

Marta Nowy wpis
@Karol

Nie, firma dalej funkcjonuje.

Praciwnik Nowy wpis

Firma ok. Dobre podejście do pracownika, spoko podstawa, premie ładne, pracownicy sobie pomagają na wzajem, szefostwo praktycznie codziennie schodzi na produkcję i miło wita się z pracownikami. Polecam firmę :)

maro Nowy wpis

Firma Lifocolor jest światowym producentem koncentratów barwiących (masterbatchy). Zakład produkcyjny w Bydgoszczy to jeden z czterech w europie. Słyszałem, że praca jest tu ok, większość ma umowy o pracę, mozna spokojnie zarobić dwójke z przodu na wypłacie.

optymista

ja tylko dodam - brak słów a z tego co usłyszałem to aż nie chce się w to wierzyć .pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Asystent / Asystentka laboratorium wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Projektant / Projektantka - Automatyk
Wrocław
Przedsiębiorstwo Projektowo - Wdrożeniowe Energoster Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wyślij CV
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Marcin

Polecam z czystym sumieniem, dobrze płacą i jest miła atmosfera pracy. Fajnie jest pracować z kulturalnymi ludźmi na poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii