Hirsch-Pol Sp. z o.o.

Myślęcinek

Opinie o Hirsch-Pol Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Hirsch-Pol? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak teraz wygląda praca w firmie. Jak pracuje się w Twoim dziale?

Wojtek
użytkownik zarejestrowany

Hirsch-Pol Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników i z tego co wiem bardzo fajnie wygląda ich model biznesowy, Bydgoszcz to też bardzo fajny rynek, więc jestem ciekawy jaka kasa jest do zgarnięcia, czy ktoś mi powie o co dokładnie chodzi i jak się dostać?

konsumet

Farba Hirschpol kuchnia lazienki kiepsko pokrywa w porownaiu z innymi producentami. Nie polecam kilkakrotnie malowane regipsy przebija na ścianie technika malowania tradycyjna wałek. Zdecydowanie Nie metraż łazienki 12 m2 wedlug producenta 1l farby powinien starczyc na 10m2. Kupione 2,5 l wiadreko farby nie starczyło na wymalowanie 12 m2 przebicia na scianie pomimo kilkakrotnym malowaniu.

Ramona

Widzę, że jednak ktoś śledzi te forum :) Myślę, że raczej ta druga opcja

KOLEGA

Młody strasznie Cię te postojowe rozdrażniło, wymyślasz niestworzone historie. Myślę, że powinieneś zrobić \"nawrotkę\" do POLO, albo wystartować do innego marketu. Tam jest szansa na większą pensję, warunki pracy i bezpieczne i higieniczne, na pampersy też już kasy nie stracisz, a awans murowany. Nie zwlekaj, kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

Nick

To co wypisujesz jest śmieszne i żenujące! Instytucje państwowe wielokrotnie kontrolowały zakład i oceniały warunki pracy. Chcesz się dowiedzieć jakie? Powiem Ci. Inspekcja Pracy i Inspekcja Sanitarna. Jesteś zdziwiony? To oceny kompetentnych fachowców uwzględniających przepisy prawne są dla Firmy istotne, a są pozytywne, niezwykle korzystne, Zarząd Firmy może "spać spokojnie" i mieć satysfakcję, że stworzył pracownikom bezpieczne i godne warunki pracy. Wiele firm może tylko tego pozazdrościć. Reszta zależy od samych pracowników, nie zawsze myślą o swoim bezpieczeństwie i zdrowiu. Szkoda tylko, że taki nieuczciwy, bez skrupułów pismak psuje dobry wizerunek Firmy. No cóż złośliwość ludzka nie ma granic, Brak słów!!!

Ciepły Czech

Tak się zastanawiam.....przeczytałem te wszystkie Wasze obelgi i wypowiedzi na temat firmy Hirsch-Pol i mam pytanie... Czy przez ostatnie 5 lat pracowaliście dla innego pracodawcy? Czy naprawdę wiecie co to mobbing, brak wypłat w terminie, złe warunki pracy? Chyba nie. Z obserwacji widzę, że potraficie tylko narzekać, a Ta właśnie Firma utrzymuje Was, mimo że ma straszne problemy. Zastanówcie się najpierw, bo coś mi się zdaje, że poprzewracało Wam się już w głowach.Skoro macie średnie wykształcenie i nie odpowiada Wam to co aktualnie robicie, to proponuję pójść na studia i poszukać czegoś bardziej odpowiedniego.

Magda M

jarus_27 - 2010-12-02 06:23:58Praca w "Hirsch-Pol" Sp. z o.o. jest interesująca. Można się dużo nauczyć i zdobyć pokaźne doświadczenie. Polecam "Hirsch-Pol" Sp. z o.o. ludziom które szukają pracy. Doszły mnie słuchy że praca bywa tu miła i przyjemna.Hahaha dobre!! "Interesująca ":D Nie wiesz kiedy cię wywalą i za co. "Doszły mnie słuchy że praca bywa tu miła i przyjemna" Tak, jesli prace pod nadzorem ( usunięte przez administratora )można nazwac przyajemnościa. Kazdemu kto nie musi żebrać na ulicy, nie jest( usunięte przez administratora ) ma jakąkolwiek dumę odradzam choćby nawet wjazdu tam przypadkiem na parking. Nieważne na jakim stanowisku będziesz tam pracował, wszędzie spotkasz się z , ( usunięte przez administratora )smiesznie małymi zarobkami a komunikacja z "górą" odbywa sie na zasadzie ( usunięte przez administratora ). Pozdrawiam wszystkich o zdrowych zmysłach!!

hp

W naszej codziennej działalności wiele uwagi poświęcamy podnoszeniu jakości wyrobów i usług, ochronie środowiska i bezpieczeństwu pracy. Dowodem na to jest wdrożony w 1999 r. system zarządzania jakością, a w latach późniejszych, doskonalony przez nas nieustannie, zintegrowany system zarządzania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów projektujemy wyroby, charakteryzujące się powtarzalnymi, możliwie najwyższymi standardami jakości. Z dużą starannością kontrolujemy każdy etap procesu produkcyjnego, od doboru surowców, poprzez stałą kontrolę parametrów technicznych aż do etapu konfekcjonowania i magazynowania. W naszym przedsiębiorstwie obowiązują standardy pracy wyznaczone przez procedury wewnętrzne. Zapewniamy w ten sposób m.in. profesjonalną obsługę klientów, pełną identyfikowalność wyrobów oraz terminowość dostaw. Swoją działalność prowadzimy w zgodzie z wymaganiami prawnymi. W zakresie zintegrowanego systemu zarządzania szczególną uwag

hp

Spółka Hirsch-Pol powstała w 1981r., w Osielsku koło Bydgoszczy, jako mały zakład produkcyjny zatrudniający kilka osób. Początkowo jej działalność skupiała się głównie na wytwarzaniu ekologicznych farb wodorozcieńczalnych dla rynku lokalnego. Innowacyjne podejście, wiedza i doświadczenie pracowników sprawiły, że asortyment wyrobów zaczął się stopniowo poszerzać o farby rozpuszczalnikowe, masy szpachlowe, masy hydroizolacyjne, systemy dociepleń i inne. Kilka lat później firma była znana już nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale w całym kraju za sprawą trzech głównych marek: Aplause, Ekoral i Superprofi. Wkrótce do naszej oferty dołączyły zestawy edukacyjne Pablo i Family Art. Zaczęliśmy produkować je z myślą o tych, którzy chcą rozwijać zdolności artystyczne i pobudzać kreatywność, spędzając przy tym miło czas. W skład zestawów wchodzą przybory niezbędne do wykonania żelowych witrażyków, figurek odlewanych z gipsu, świeczek dekoracyjnych i innych ozdób, oraz ci

Zostaw opinię o Hirsch-Pol Sp. z o.o. - Myślęcinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hirsch-Pol Sp. z o.o.