Opinie o B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Marcin Mikołajczyk Nowy wpis

Dzień dobry. Na początku chciałbym bardzo podziękować już dwa razy Państwa firma mi pomogła. 6 marca wyszedłem po raz kolejny raz ze Szpitala i do tej pory nie mam wykupionych leków. Teraz też jest dla mnie najgorszy okres początek miesiąca kiedy kończą mi się wszystkie leki oraz Pampersy bez których nie mogę funkcjonować. Zbliżają też się Święta i chciałbym chociaż wtedy nie musieć dzielić Jedzenia. Obecnie znowu wdały mi się BAKTERIE przez tą dziurę w brzuchu przez którą załatwiam potrzeby fizjologiczne. Najgorsze też że kończą mi się leki przeciw padaczkowe które nie są zbyt drogie na cały miesiąc kosztują 120 złotych i Pampersy 60 złotych. Proszę tylko o Pomoc z zakupem leków przeciw padaczkowych oraz Pampersów i Jedzenia żeby chociaż w święta nie być głodnym o nic więcej nie proszę. Za Pomoc bardzo Dziękuję. Mam złożoną zbiórkę charytatywną, którą po przesłaniu dokumentów potwierdzających wiarygodność zbiórki i choroby została utworzona link do zbiórki charytatywnej poniżej. pomagam.pl/r4f4fa Życzę również Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Proszę tylko o Pomoc z najważniejszymi dla mnie lekami oraz Pampersami i jedzeniem . Na zbiórce są aktualne zdjęcia po Szpitalu. Proszę o przekazanie tej wiadomości prezesowi firmy lub Dyrektorowi dzięki któremu mogłem ostatnio kupić Pampersy i nie które z leków. Z poważaniem Marcin Mikołajczyk

Chcę zaczerpnąć informacji w sprawie specyfiki współpracy w firmie B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o.. Czy firma oferuje awanse?

Zostaw merytoryczną opinię o B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o. - Bydgoszcz

B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o.
  • Towarowa 1A
    85-746 Bydgoszcz

B.Z.T. Vin-Plast Sp. z o.o.