Kantata Software Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Kantata Software Sp. z o. o.

poszukujący

Do osób piszących powyżej - w jakich działach firmy pracowaliście? Dziś natrafiłem na ogłoszenie programisty C# - czy ktoś o pracy w tym dziale mógłby coś powiedzieć?

.netowiec
@poszukujący 22.09.2017, 18:09

kolego programisto zapytam tylko czy lubisz jak ktos cie robi w ch...a?? idz sobie na miesiac popracuj i sam zobacz czy chcesz jak nie masz innej roboty na oku to co poradzisz bierze sie co jest ale jak masz wybor to spie...j jak najdalej.

mr assembler

Terror. Horror i wsxystko co ma trzy "r" jak pies na uwiexi przy budzie szarpalem od rana do wieczora za pensje z biedronki zmienilem prace w pore i jestem zadowolony. 0 stresu 0 emocji do pracy jade na luzie glupi bylem ze wczesniej nie odszedlem

Look

Najgorsze co może się Tobie przytrafić w karierze zawodowej. Niech potencjalnym pracownikom przez myśl nie przejdzie żeby tam pracować. Totalny bałagan na każdym szczeblu i dziale firmy. Współczuję uczciwym kontrahentom tej firmy. Pozdrawiam chłopaków, który w porę tak jak ja zostawili to szambo.

myster Ti

szczerze odradzam - zaszcuc pracownika i spowodowac zeby nie mial czasu myslec o zmianie pracy :) ludzie na urlopach i na chorobowym z domu trzaskaja tickety :) na szczescie w pore sie ocknalem :)

DZEDAJ

wycisną cie do cna, tel dostajesz na weekend i za godzinę pracy 5 zl w dyzurze ! Z DALEKA od takich pracodawcow w nowym miejscy w parku przemyslowym wcale lepiej nie jest - PM mowi do ciebie przez k... przez ch... Z DALEKA !

Nieznany

nie mozna sie rozwijac klepie sie faktury na prosbe klentow, na wyjazdach dobrze jezeli auto sie nie zepsuje i dojezdie sie na czas. Ogolnie kołchoz a pracownicy o 5 zł sie biją. BIDA Z NĘDZĄ I BIDĘ POGANIA.

Stefan

nie polecam !

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Kantata Software Sp. z o. o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Kantata Software Sp. z o. o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kantata Software Sp. z o. o.