Hirsch pol

Bydgoszcz

Opinie o Hirsch pol

paka
użytkownik zarejestrowany

no nieźle się w firmie zapowiada jak widzę :) Mają chyba plan połączenia przez przejęcie metodą łączenia udziałów Hirsch- Pol Sp. z o. o. i RAL Chemia Budowlana Sp. z o. o., co może dobrze się skończyć

szybki!!!! a mi pracuje sie niezle mam duze porownanie z innymi firmami nie jest tak zle a psychike trzeba miec mocna ale jak przegnie szef prodokcji lub ktos inny to sie przejedzie bo nietrzeba wygladac jak luki zeby miec sile i spryt nawet kierownicy kontroloja sie troche z kim gadaja i w jaki sposob wydaja polecenia poco szukac pozniej detysty pozdro

Zostaw opinię o Hirsch pol - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hirsch pol