Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR

Bydgoszcz

Opinie o Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR

były

Nie można zebrać w jedną ocenę charakterystyki pracy w Sopurze. Śmiało można polecić pracę w magazynie czy na produkcji (za w miarę przyzwoite pieniądze). Praca w charakterze doradcy wymaga więcej cierpliwości i zaangażowania, bo szybko może okazać się, że zostaniesz zastąpiony następnym. Praca na tym stanowisku gwarantuje średnie zarobki (około 3,5 tys). Zdecydowanie odradzam pracę w dziale laboratoryjnym (przynajmniej do czasu panowania obecnych przełożonych). Nic poza stresem tam nikogo nie czeka, trzeba także uważać na każdym kroku co się robi i kto się temu przygląda. Zarobki przyzwoite (w miarę upływu lat:)). Myślę, że jednak nie warto.

Osram

Ostatni gasi światło...

A pracowałeś tam?????Miałeś do czynienia z całą kadrą???? [usunięte przez moderatora] .Dobrze że uciekłam z tego miejsca...Toksyczni ludzie ( kilka sztuk) a reszta świetna. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR