Planika Sp. z o.o.

Opinie o Planika Sp. z o.o.

Aktualność
Witajcie!
Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy. Każdy z Was ma możliwość dostosowania tego komunikatu do własnych potrzeb.
Jako zespół pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.
Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pytania. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub chcielibyście podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, prosimy o kontakt bezpośredni pod adresem e-mail: a.krol@planikafires.com

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w dyskusji.
Dominika Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako konsultant w dziale projektów. zastanawiam się nad rozmowa rekrutacyjna. w opisie wskazana jest biegłość w języku angielskim. całość w nim będzie przeprowadzona? Co może się na niej pojawić?

Planika Sp. z o.o. Nowy wpis
@Dominika

Biegły angielski na tym stanowisku jest konieczny ze względu na stały kontakt z klientami. Znajomość języka weryfikowana jest już podczas umawiania spotkania, jest też częścią rozmowy rekrutacyjnej

Konstruktor Nowy wpis

Znowu jest poszukiwana osoba na stanowisku konstruktora. Czy takie jest zapotrzebowanie i dany dział techniczny się rozrasta czy ludzie stamtąd uciekają ?

Planika Sp. z o.o. Nowy wpis
@Konstruktor

Dział konstruktorów ma stały skład od kilku lat, nikt stąd nie ucieka. Poprzedni proces rekrutacyjny nie został zakończony, dlatego do niego teraz wracamy. Zachęcam do aplikowania przez pracuj.pl

Ola

W jakich gidzinach jest praca w firmie?

@Ola

Godziny pracą różnią się w zależności od działu: produkcja pracuje w godzinach 6-14, administracja: 8-16

Aktualność
Witajcie!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w dyskusji.
Recepcjonistka

Na poczatek dostałam test, pół godziny na uzupełnienie w samotności. Pytania co najmniej głupie... później rozmowa z panią w kręconych włosach, która wydawała się miła ale po czasie była mega irytująca, do tego wścibska, nachalna w swojej mani zadawania durnych pytań . Rekrutacja źle przygotowana, ponad godzinę gadanie o "d***e Martynie z nieznajową babką to zdecydowanie za dużo . Nie polecam , jeżeli kogoś życie zmusi żeby iść tam na rozmowę to proszę weźcie z sobą garść leków uspakajających i coś do picia bo uschniecie z gadania .

Jak długo czekaliście na odzew z Planika Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Powiecie proszę co się teraz dzieje na produkcji? oferta została wystawiona. Nie wiem po niej jakie są zarobki, czy średnie są możliwe do podania? Jak przy tym oceniacie teraz pracę na miejscu, czy warto się zgłosić?

MiłaPaNi

Piszę drugi raz bo usunęli niewygodną odpowiedź:) zarobki niskie dostaniesz trochę więcej niż najniższa krajowa plus oczywiście brak jakiejkolwiek premii czy dodatków, typowy prywaciarz, pracowałam tam krótko ale atmosfera całkiem spoko, ale bardzo duzo obowiązków jak za te pieniądze.

@Pracodawca czy szukają Państwo nadal kogoś na stanowisko technik serwisu z j. niemieckim. Ogłoszenie przestało być aktualne . Znaleźli już Państwo kogoś czy tez rekrutacja jest nadal otwarta ?

@Kandydat

rekrutacja jest już zakończona

@Planika Sp. z o.o.

Na to wspomniane stanowisko jak często mogą być prowadzone nabory? zastanawiam się czy do wiosny mogłyby się ponowić? A jeżeli tak to czy gdy teraz wysłałoby się CV to będzie ono uwzględnione przed naborami?

Planika Sp. z o.o.

Oczywiście, proszę przesłać swoje CV, przez pracuj.pl - jeśli jeszcze się uda, lub bezpośrednio na adres: rekrutacja@planikafires.com Aktualnie rekrutacja jest zamknięta, natomiast stale jesteśmy otwarci na talenty w różnych miejscach w organizacji.

ooo

Odnośnie tych kwot netto i brutto o których była teraz niedawno mowa to jaka tak ogólnie przypada logistykowi magazynowemu? Tak się składa, że w tym aktualnym ogłoszeniu nie ma wcale żadnych liczb podanych. Czy wiec jakikolwiek przedział jest możliwy teraz do przytoczenia?

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wyglada kwestia wyjazdów serwisowych za granice , dot oferty pracy dla technika serwisu , oraz wysokość wynagrodzenia . Czy owa kwota jest faktycznie netto czy brutto? Na jednym z portali widnieje suma netto na innym taka sama suma lecz brutto

@Kandydat

Wyjazdy zdarzają się sporadycznie, mniej więcej raz na 6-8 tygodni, zdecydowana większość prac serwisowych odbywa się na miejscu. Wysokość wynagrodzenia podajemy w wartości brutto. Podanie jej w wartości netto jest błędem GoWork, zgłoszonym administratorowi. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Czy z asystentem technologa jest podobnie jak z konstruktorem? Ostatnio napisano, że nabory mają miejsce ze względu na rozwój. co z asystentem wobec tego? jakie są potem możliwości odnośnie awansów? Jak oceniacie rozwój?

Dokładnie jest to ta sam sytuacja - rekrutacja związana jest z rozwojem. Jeżeli chodzi o asystenta technologa, na pewno będzie się można dużo nauczyć od doświadczonych technolożek, a tym samy rozwijać swoje kompetencje.

Marcela
@Planika Sp. z o.o.

Czy to oznacza, że są prowadzone szkolenia czy tez nie? nie wiem czy chodziło po prostu o podpatrywanie kogoś w trakcie pracy. wracając jednak do szkoleń to czy byłyby one prowadzone przez osobę z zewnątrz czy jednak przez samych zatrudnionych?

kandydat

Witam, Czy ktoś może opisać jak wygląda atmosfera w "biurze"? Czy jest mocne ciśnienie, stres, pośpiech itd. czy też są pomocni ludzie?

kandydat

Zauważyłem, że co jaki czas pojawia się rekrutacja na stanowisko "Konstruktora:" Czy wynika to rozwoju firmy i potrzeba rąk do pracy czy jest tak źle że ludzie się zwalniają z tego stanowiska?

@kandydat

rekrutacja jest podyktowana rozwojem, szukamy kolejnej osoby, która wesprze dział w codziennych pracach

Jasiu Sp

Polecamy KOMINKI PLANIKA bardzo wydajne ,sprawdza się na tarasach zimowych ,bardzo estetycznie wykonane ,szeroki wybór modeli.My zakupiliśmy modele stojace do restauracji na zewnątrz raz że efekt a dwa mamy ciepły przyjemny klimat

Hellmutos
@Jasiu Sp

Tu powinny znaleźć się wypowiedzi o pracy i pracodawcy, a nie o produktach które ten pracodawcą wytwarza.

Opiszecie mi bardziej szczegółowo to ubezpieczenie na zycie, które jest oferowane w benefitach chociażby dla konstruktora? Ta siłownia w biurze od razu eliminuje kartę sportową? I ogólnie czy na temat tych imprez integracyjnych możecie napisać cos więcej? te wszystkie benefity są niezależne od stanowiska?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Planika Sp. z o.o.?

HR

W procesie zatrudnienia proponujemy 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na rok. Decyzja o zawarciu umowy na czas nieokreślony zależna jest od efektów współpracy.

@HR

Czy jest obecnie rekrutacja? Czy wiadomo kiedy będzie wznowiona?

@HR

Mam pytanie. Jak załóżmy po roku współpraca będzie dla obydwu stron zadowalająca, to przy umowie na czas nieokreślony można z automatu liczyć na wyższe wynagrodzenie? Pytam, bo jestem z tych, co lubią się piąć do góry. Widzę, że oferty są i jeszcze podajecie, że są spotkania integracyjne. Jak często się one odbywają i czy na koszt firmy?

@Zainteresowany

aktualna jest oferta pracy na stanowisko technologa, podsyłam link: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-procesu-produkcji-bydgoszcz-bydgoskich-przemyslowcow-10,oferta,1002420339?s=fc930853&searchId=MTY3ODk2OTg2MTE2My40NjAy

Kola

Witam ile zmian jest u was na produkcji

@Kola

Jedna od 7 do 15, ale jak jest większa ilość pracy, to jest w tym czasie uruchamiana druga.

Tomasz
@*

I rozdzielają pracowników żeby pracowali na dwie zmiany czy wtedy przyjmują dorywczo nowe osoby? Często jest uruchamiana druga zmiana?

Witam. Chciałbym konkretnie wiedzieć na jakie zarobki moge liczyć w tej firmie. interesuje mnie produkcja lub montaż.. 15 lat byłem operatorem maszyn. Dowiem się chociaż czy pułap 3500zł na ręke dla nowego pracownika jest osiągalny? Pozdrawiam

Widocznie nie... trudno, pozdrawiam

Witam. Jeżeli na stronie pracuj.pl status aplikacji widnieje jako „aplikacja rozpatrywana” to po jakim czasie można spodziewać się kontaktu ze strony rekruterów firmy Planika ? Jak przebiega proces rekrutacyjny w firmie i z ilu części się on składa ? Pozdrawiam. :)

Liv

Kilka dni.

Gabriela
@Liv

w razie czego zawsze można tu liczyć na feedback? mam na myśli także ten negatywny po rozmowie. Czy jest on jakiś bardziej treściwy?

Zainteresowana
@Zainteresowany

A kiedy zostało otwarte CV, bo ja wysłałam tydzień temu na pracuj.pl i do dzisiaj bez zmian, jest ciągle ten sam status, że dostarczono?

@Zainteresowany

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą firmą oraz za decyzję o wzięciu udziału w procesie rekrutacyjnym. Niestety nie możemy skontaktować się z każdym z Państwa, dlatego może zdarzyć się sytuacja, w której CV pozostaje w statusie "aplikacja rozpatrywana" lub nie jest w ogóle otwarta - jeśli zakończymy proces wcześnie. Przebieg procesu jest różny w zależności od stanowiska, składa się na ogół z jednej lub dwóch części. @Liv po każdym spotkaniu rekrutacyjnym można liczyć na feedback - również ten negatywny. Tak też umawiamy się na rozmowach

Zainteresowana
@HR

Witam, wysłałam do Państwa CV tydzień temu na portalu pracuj.pl oraz na gowork, ale na pracuj. pl mam ciągle status dostarczono, aplikowałam je na ogłoszenie operator maszyn/pracownik produkcji

abcd

Super było tam pracować, atmosfera jest świetna, wszyscy mają poczucie humoru, przez co miło spędza się tam czas. Doceniam to, że wierzą w ludzi i dają im się rozwijać do tego siłownia, z której można korzystać w godzinach pracy - luźna i motywująca firma.

@abcd

Dziękujemy za współpracę i miłe słowa! Życzymy wszystkiego dobrego!

W
@Planika Sp. z o.o.

Witam,Mam doswiadczenie w obsludze maszyn 23 lata.Na jaki zarobek mozna liczyc na poczatek?Prosze o odpowiedz.

@abcd

Mam rozumieć że jesteś już na emeryturze? Czy zmieniłeś pracę? Skoro tak fajnie tam było to dlaczego nie pracujesz?

Ogo

Zapraszają na darmowy dzień próbny. Powinno być to wystarczającą informacją dla potencjalnych kandydatów.

@Ogo

dzień próbny to propozycja, która jest szczegółowo omawiana podczas rozmowy. Jest to korzyść dla obu stron, bo kandydat też ma szansę zobaczyć jak wygląda praca na produkcji, zdecydować czy chce podjąć z nami współpracę czy nie, zadać pytania, które nie pojawiły się podczas rozmowy.

Tomasz
@Ogo

No właśnie widziałem że teraz szukają ludzi do pracy. Ty na jakie stanowisko aplikowałeś bo jak chciałem na operatora maszyn. To że jest darmowy dzień to chyba nie tragedia. Jak przyjmą to pewnie zapłacą tez za ten dzień. Coś na ten temat mówili?

kandydatka
@Ogo

Ja byłam zaproszona na dwa tygodnie próbne w dziale handlowym, które były płatne, adekwatnie do moich oczekiwań finansowych.

W
@Planika Sp. z o.o.

Witam,jakie warunki sa na produkcji zima I latem?

Gabriela
@kandydatka

I jaka umowa wtedy była podpisywana? po prostu zlecenie? na jakiej stawce?

Zostaw merytoryczną opinię o Planika Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Planika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Planika Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.