Planika Sp. z o.o.

Opinie o Planika Sp. z o.o.

Jack

Stres. STRES. stres.

Ktosiek

Ktoś napisał że z pozoru tak miło ... Rzeczywiście . Pozory mylą.

@Ktosiek

Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Z twojej wypowiedzi trudno wywnioskować co tak na prawdę sądzisz o firmie Planika. Czy może miałeś na myśli atmosferę pracy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Robert

Czy tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania??

@Robert

Mi się bardzooo dobrze pracuje :)

Super się pracuje

Ktosiek
@Robert

Dlaczego nie ma odpowiedzi. To zastanawiające. Jest tak dobrze ? Czy tak źle ?

Radek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może ktoś napisze czy potrzebujecie pracowników?

Recepcjonistka

Na poczatek dostałam test, pół godziny na uzupełnienie w samotności. Pytania co najmniej głupie... później rozmowa z panią w kręconych włosach, która wydawała się miła ale po czasie była mega irytująca, do tego wścibska, nachalna w swojej mani zadawania durnych pytań . Rekrutacja źle przygotowana, ponad godzinę gadanie o "d***e Martynie z nieznajową babką to zdecydowanie za dużo . Nie polecam , jeżeli kogoś życie zmusi żeby iść tam na rozmowę to proszę weźcie z sobą garść leków uspakajających i coś do picia bo uschniecie z gadania .

Viking

Cześć wszystkim, na dniach mam rozmowę o prace i zastanawiam się ile z tych opinii jest prawdziwych, osobiście pracuje w handu od lat i sprzedawałem już wiele rożnych produktów w swoim życiu ... Praca na takim stanowisku nigdy nie jest łatwa ale to zależy od osobowości i umiejętności ..Chciałbym sie raczej dowiedzieć jakie są zarobki tzn podstawa i premia % ... ile takich kominków można sprzedać miesięcznie, jakie jest na nie zapotrzebowanie w Polsce... czy maja jakaś bazę i plan działania czy każdy handlowiec zaczyna od zera. No i jak wreszcie z tymi treningami i szkoleniami jest jakieś wprowadzenie na początek. Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi.

Natalia

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Dyrektor Handlowy Planika Sp. z o.o. i pracownikami firmy, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,915518,wywiad-anna-blaszczyk-tubisz-pracownicy-firmy @Zainteresowany pracą aktualnie firma Planika Sp. z o.o. poszukuje Asystenta w Dziale Projektów ze znajomością j. rosyjskiego w Brzozie. Może zainteresuje Cię ta oferta pracy.

Zainteresowany pracą

Czy ktoś wie kiedy rusza nowa hala w Brzozie ? Bo z tego co widzę to ostro idą z budową. Będą potrzebować ludzi do pracy ??

Natalia

@Justyna czy udało Ci się aplikować do firmy Planika Sp. z o.o.? Czy miałaś już rozmowę kwalifikacyjną? Jak poszła rozmowa? Jeśli jeszcze nie aplikowałaś to myślę, że warto spróbować i przekonać się na własnej skórze.

Justyna

Ale szukają też z językiem rosyjskim. Już kiedyś szukali i teraz znowu. Ciekawe dlaczego? Taka rotacja? Jestem zainteresowana pracą tam, ale obawiam się po przeczytaniu opinii. Czy ktoś tam pracował z j.rosyjskim?

Natalia

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko handlowiec ze znajomością j. angielskiego. W ofercie napisali, że gwarantują pracę w międzynarodowej firmie, która gwarantuje wykorzystywanie języków obcych, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu. @Monika czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Planika Sp. z o.o.? Jak już powiedziałaś umowę o pracę masz. Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku?

Mam pytanie jak to jest z umowa w planice, na początek zlecenie? Ile miesięcy? I czy pózniej dadzą na 100% umowę o prace? Chodzi mi o pracownika produkcji. Ktoś wie i moze napisać.

działalność
@Monika

nie dadzą umowy o pracę

@działalność

Jak nie dadza skoro ja dostalam od razu od pierwszego dnia pracy, po co wypowiadasz sie skoro nie wiesz. zenada

@działalność

ZzzZzzZzz

Praca jest w porządku. Produkty faktycznie innowacyjne. Polecam.

RB

Nie polecam. Płacą mało, wymagają duzo.

pick

po raz kolejny w przeciągu kilkunastu miesięcy szukają asystentki dyrektora - ciekawe czy to kandydatka się nie sprawdziła czy sama uciekła.... wie ktoś coś? :)

fajnie

@J ja tak samo. Po co to kogoś trzymać tak w niepewności, kiedy taka osoba wtedy nie wie, co ma dalej robić

Ola

Chciałabym sie dowiedzieć ile osób pracuje w planika w Brzozie chodzi mi o pracowników produkcji, czy pracują tez kobiety? I proszę o inf na temat atmosfery ludzi itp. Dziękuje

Karol

A jak to wyglada przy produkcji? Mam doświadczenie w takiej pracy i mysle o Planice.

Pomocnik
@Karol

Jak chcesz na produkcje, to skladaj CV na Dzial Wdrozen. Tam potrafia zatrudnic z dnia na dzien i raczej pozniej nie ma rotacji. No jeszcze pytanie jakie masz wymagania i co na tej produkcji chcialbys robic, ale polecam przyniesc papiery osobiscie.

Sesesese

Mnie sie podoba. Wiadomo ze czasem lepiej czasem gorzej, ale nie narzekam ani na zarobki ani na mega nadmiar pracy. Na plus sporo wolnego i częste wyjścia. I fajny zespół ludzi.

hymyh

A ja mysle ze jest spoko.

Sarsa

Czytając te opinie widać dwa obozy: osoby, którym się nie chce i narzekają, widzą same złe rzeczy. Ja się pytam, który pracodawca, szef będzie utrzymywał pracownika który nie przynosi zysku? A prawdą jest że by znależć dobrego marketingowca trzeba się naszukac. I tu się nie dziwię że zwalniają. Na rynku bydgoskim specjalistów jest mało, i nie mam tu na myśli pani Basi, Kasi, Zosi po zarządzaniu i marketingu z angielskim na poziomie FCE, a fachowców z prawdziwego zdarzenia. Ja znam angielski i niemiecki, skończyłam SGH i rok byłam na kursie na London School of Economics. Z tego co mi wiadomo oni działają nie tylko w Polsce a i USA czy UAE, więc to mówi samo przez siebie, trzeba znać realia pracy w tych krajach. Drugi (usunięte przez administratora) to ci którzy znają swoją wartość, potrafią się sprzedać i mają wiedzę. Ja właśnie tam aplikuję i póki co nie narzekam. Był pierwszy etap rekrutacji- pomyślny. Póki co pracuję w największej korpo w Byd, i wierzcie mi, tam rotacja jest masakryczna i stajesz się maszyną której nie przysługuje myślenie. A odpowiadasz przed szefem któego na oczy nie zobaczysz. Swoją drogą, zawsze jest tak, że jak się chce napisać coś złego to zawsze można. I zawsze negatywne opinie są pisane przez niezadowolonych pieniaczy. Ci, którzy sobie radzą i są dobrzy nie mają czasu by przesiadywać na jakichs dziwnych forach i jątrzyć. Trzymajcie kciuki bym przeszła drugi etap rekrutacji!

@Sarsa

Sarsa, a co Ty możesz wiedzieć o tej firmie jak dopiero aplikujesz? Porozmawiamy za kilka miesięcy jak będziesz już tam pracowała, jak to tu piszą, rozbudowane szkolenia wewnętrzne. Zobaczymy jak Ty się szybko wypalisz i ukrócisz swoje aspiracje zwłaszcza po takich kursach i studiach, które skończyłaś. Ale może Ty lubisz taki "poziom" szefostwa. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Planika Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Planika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Planika Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Planika Sp. z o.o.