Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

Olga

Cześć, zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie i mam takie pytanka: Jak wygląda wynagrodzenie czy jest to najniższa krajowa czy trochę więcej? Czy zespół to bardziej starsi ludzie czy młodzi? I jak wygląda atmosfera?

Ryzyk fizyk
@Olga

Do najniższej krajowej musisz doliczyć cześć premii by dostać należąca Ci się podstawę. Z nadgodzinami bywa różnie, zależy na jakim dziale. Na niektórych robią nawet przed godziny i zamiast 100% dostają 50%. Pracują tam osoby w różnym wieku od osiemnastoletnich, którym się nie chce pracować za te pieniądze do takich, które niebawem idą na emeryturę i też nie mają ochoty się narobić. Najgorsi są tacy co mają wygórowane ambicje, donoszą, drwią i czekają aż Co się noga podwinie. Atmosfera bywa tak różna jak ilość osób tam pracujących. Jeżeli jesteś kobietom to z góry musisz się liczyć z tym, że nie masz za dużo do powiedzenia zwłaszcza prawej ręce prezesa, który jest męskim szowinista. Polecam tą firmę co Cię nie zabije to Cię wzmocni:) taka tam szkoła życia

A ile jeszcze będzie trwał postój?

Firma bardzo dobrze potraktowała pracowników w obecnej sytuacji,mimo postoju płaci normalnie nie jak w innych zakładach 80 albo nawet 60% wynagrodzenia, niektóre firmy nie płacą nic.

Manieczki

Firma dobrze potraktowała ? Ze polowe ludzi już tam nie pracuje bo umów nie przedłużali ?zobaczysz jak dostaniesz przelew czy będziesz zadomowiona / zadowolony . Haha 60% the best

Kłamstwa!!!

Jak można wypisywać takie rzeczy??? Co najmniej 60 osób już nie pracuje odkąd zaczął się ten wirus! Postojowe? Płatne urlopy pracownicy musieli pobrać! Ludzie z jakich działów i na jakich stanowiskach pracujecie że postojowe macie???(usunięte przez administratora)

Drag
@Kłamstwa!!!

Ja osobiście wolę urlop niż 60% postojowego

Aktualizacja

A jednak nie potraktowała dobrze haha to nie jest wina pracodawcy bo każdy zrobiłby to samo żeby przytulić kasę od naszego wspaniałego rzadu tak są przepisy skonstruowane ale pisane na szybko to co się dziwić

Kuku

Chyba się helu nalykalas/ES! Takie bzdury to Merkelowej możecie wciskać. Gdy ludzie z kredytami zostali, bo krzak firma obcięła kasę, to ten pędzel prezes sobie nowe auto kupił! Kłamstwo jak w TVP,

***** ***
@Kuku

To bardzo zły czlowiek

Ryszard

Widzę że pracujesz lub pracowałeś w KLG. Zostawiając wycieczki personalne na boku, może powiesz mi jak oceniasz atmosferę między pracownikami w tej firmie? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Jarosław
@Ryszard

JEst okej!!

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
j00r

Tam gdzie mieszkam to psy są...

Knuur
@j00r

I szczury!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KLG? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

WoodAlen

Nadgodziny sa wypłacane. Polecam tą firmę. Na wtryskowni jest dużo pracy. Wszystkie maszyny działają na pełnej parze.

Jarosław

Te Jerry,puknij się w makówkę co ją masz za główkę! Za cienki jesteś żeby pracować w naszej firmie. Mam nadzieję,że trafisz na "fajną" firmę to docenisz co miałeś..

Marysia

@Jerry,jeśli twój umysł będzie zatruty współczesnym światem, w innych dostrzegać będziesz tylko złe demony. Idź do psychiatry,może Ci pomoże bo widać, że masz ze sobą problemy.

Mista

Wrócił pupilek Mariolci w końcu będzie miała z kim iść na przerwę bo nikt jej nie znosi.

Eng

Witam,Czy firma poszukuje operatora wtryskarek?Mam kilkuletnie doświadczenie. Proszę o poważne odpowiedzi

Jack Sparrow
@Eng

Firma mimo "pandemii" prężnie się rozwija więc szukają ludzi na każde stanowisko :) Wyślij CW.

Boro

Witam. A czy ta kablara Marysia z KJ jeszcze pracuje?

@Boro

Nie pracuje. Wyrzucili ją.

Damian Woźniak

Firma może i nowoczesna na dzień dobry ciec z grupą pewnie psychiatryczne pisać nie umie potem rozmowa np z głupiem typu kierownik galwanizerii pewnie ma się za inteligenta a w sumie (usunięte przez administratora) tylko truje z rozmowami kwalifikacyjnym o jakiś swoich dzieciach gada a potem nawet nie da znać zgodnie z obieżnica czy przyjęty czy nie cóż nowobogacki lepszy a i tak prezesowi wazeline robi

Henryk

Generalnie firma oceniana jest jako dobry pracodawca, więc z pewnością warto aplikować.

Byłý magazynier
@Henryk

Gadasz głupoty. Kto tam był normalny to już dawno poszedł do innej firmy. Kierownikiem została dziewczyna, ktora jak pracowala w kj to nie potrafila podjac najprostszych decyzji wiec o czym my tu rozmawiamy. Kiedys to jakos prosperowalo bo były normalne osoby, ktore miały pojecie o swojej pracy a teraz zostały bezmózgi i lizodupy. Dodam jeszcze, że te osoby ,ktore miały odwage powiedziec co ich boli zostały zwolnione bo Gołebiowi nie były na reke.

Z
@Byłý magazynier

Potwierdzam, kto myślał ten odszedł. Same osoby bez perspektyw zostały. Kilku to nawet szkoda bo są kumate. Z drugiej jednak strony, jeżeli tam jeszcze siedzą to chyba nie do końca.

Eryk
@Byłý magazynier

Jak wam tam tak dobrze bo już tu nie pracujecie to dziwię się że siedzicie tu i zal wam (usunięte przez administratora) ściska wrzucacie już nawet ludziom którzy w klg pracują. Opóźnionym w rozwoju nie ubliżając nikomu trzeba być żeby dodawać takie komentarze. Dodawajcie pozytywne opinie o swoim obecnym miejscu pracy , ale pewnie żaden burak tego nie zrobi tylko za jakiś czas będzie pluć na firmę w której obecnie pracuje.

Amba fatima było i ni ma
@Byłý magazynier

Teraz kj umie podjąć szybko decyzje... detal idealny - ok każdy inny nok bez żadnej konsultacji z klientem potrafią wyrzucić tysiące detali. Doszli do takich absurdów w swoim poszukiwaniu niedoskonałości, że nie widzą różnicy kilku minimetrów na długości detalu a potem reklamacje od klienta.

Pijacka morda
@Henryk

Generalnie wszędzie jest podobnie i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Ogolnie jest ok ,.ja osobiście zawsze czułem się doceniany mimo, że nie (usunięte przez administratora)a raczej byłem (usunięte przez administratora).Zawsze starałem się robić swoje i robić to dobrze i mogę powiedzieć że sporo zawdzięczam tej firmie ,a jakieś zgrzyty jak to w życiu sa były i będą .Ostatnio trochę się (usunięte przez administratora) przez tego wirusa no i trochę irytujące staje sie obstawianie stanowisk kierowniczych lub polkierowniczych osobami ktore o procesach którymi zarządzają niewiele wiedzą, a swoją pozycję buduja wlasnie na pod...laniu lub mówieniu przełożonym to co chcą usłyszeć i co często nie jest prawdą, ale pewnie jest to wynikiem oszczędności i jest tak w wielu firmach i jest to moja subiektywna opinia , a na pewno wielu rzeczy i powiązań nie znam . Biorąc pod uwagę całokształt jeśli kiedyś nie będę tu pracował firmę będę wspominał bardzo dobrze głównie za sprawą moich współpracowników ????

Jaki dress code obowiązuje w KLG?

Recydywista

Tylko kadzienki chyba że dobrze żyjesz z gadami

Jedras

Nie polecam tej firmy , 3/4 osób chodzi i kabluje . Pani E.Z to jest w ogóle porażka jakaś chodzi i marudzi całymi dniami a niektóre osoby się tak pucują ze wchodzą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Brak słów

Hahaha
@Jedras

jak nie ma faceta to chodzi i sie czepia ale kto takie cos mial by bolcowax

Mistrz produkcji to jest dopiero historia, brat byłego kierownika miał 16 urlopów na żądanie, (usunięte przez administratora) dzień w dzień. Człowiek legenda

Robert

Prosze mnie nie obrazac. Ja was wszystkich wypromowalem a wy mnie nie lubicie a dzieki mnie jestescie gwiazdami i macie prace. Na moje polecenie jeszcze was golab trzyma

Robert

Ja zawsze promowałem dobrych ludzi którzy czuli ten rytm disco i mi ubliżacie o alkoholu a tak naprawde to tam dopiero dozingi były nie jednego broniłem jak pijani przychodzili do pracy ale to trzeba mieć to coś

Pijacka mordeczk

Lepiej tak niż pijanym przychodzić jak niektórzy

Łojciec
@Pijacka mordeczk

Czyli ty Robert? Przecież ty jak nie piłeś 2 dni to i tak miałeś 4 promile

Wasz Pan
@Robert

Tak teraz nadajecie na Roberta a jak był mistrzem to mu w D.. e pięknie wchodziliscie zwłaszcza pico palitos i pachnący inaczej. Nie mieliście i nie macie podjazdu do niego

Żabcia
@Wasz Pan

Przecież on czego się dotknął to zepsuł z niego był taki mistrz,zresztą do dziś nic nie potrafi, może 10 lat temu się liczył jako ustawiacz jak robili doniczki.

@Żabcia

A ty za to wszystko dobrze robiłeś ? Najlepiej ci wychodziło jak podpierdalales do kierownika na innych

Hehe

To się przedstaw porozmawiamy

@Hehe

Podaj inicjały to się odezwę do cb

Hehe
@Z innej planety

Sam podaj jak taki (usunięte przez administratora) jesteś, zobaczymy czy przed bramą będziesz taki twardziel.

@Hehe

Ty myślisz ze pracuje tam ? Przecież wcześniej pisałem ze nie pracuje to jak przed brama ?

Ty franek
@Z innej planety

Ty Robi piszesz bzdury z dna szamba wyciągnięte. Robi pamiętasz jak na mordę poleciales że schodów prawie na sam dół koło ex-tesco? Alc + taki lot musiał wysadzić cię grubo z orbity.

Wiesław chujinski

Dozing i młynarz to był skład ????

Wielki

same kłamstwa są tu wypisywane i wymyślone bajki komuś bardzo zależy na zeszmaceniu i poniżeniu ludzi którzy kiedyś tam pracowali aby tego co te bajki pisze sprawiedliwość spotkała .

Bear
@Wielki

Niektórych tam się nie da upodlić, poniżyć, bo już to z nimi zrobiło kierownictwo tego kotła.

Jack
@Wielki

He - men buhaha. A ta firma to same przetsionki Piekieł i sam Lucyfer ich pilnuje hehe. Nie ale naprawdę żeby tam pracować, to trzeba być opóźnionym w rozwoju (nie ubliżając chorym na ta chorobę).

@Jack

Twój stary był opóźniony w rozwoju nie ubliżając chorym na tą chorobe tylko Tobie. Jak Ci tak dobrze tam gdzie jesteś po co siedzisz po nocy i obrażasz ludzi tam pracujacych.

Siwy

A jak "nowa" Pani kierownik wtryskownii?

Tita Tita tu orbita
@Siwy

Pozytywnie. DVB wszystko teraz wie i dostaje się temu absurdalnemu działowi jakim stał się kj.

Zawsze maszyny mogą stać jak nie ma ludzi do selekcji komponentów :)

Witam czy firma zatrudnia aktualnie ustawiaczy? Jestem zainteresowany jak wygląda praca na tym stanowisku czy ustawiacze pomagają sobie czy jest to na zasadzie jesteś ustawiacze to powinieneś wiedzieć?

Maria

Witam Cie serdecznie, przedstaw sie jak jesteś taki/a mądry/a... W Internecie każdy kozak i (usunięte przez administratora) a jak widziecie człowieka na ulicy to łeb na dół, bo brakuje wam odwagi...

Ziutek
@Maria

Mam na imię Marcin. Pracowalem z Tobą. Wiem jaka jesteś wredna. Nie boję się ciebie ani tego typu podobnych. A jak już łeb w dół to tylko z powodu tego że żal ludziom takiego wynalazku...

Dozing

Prawda to że wszyscy ze starego magazynu pracują razem w innej firmie? Oprócz Grzywacza ma sie rozumiec .

Mista

A taka babo chłop ustawiacz na wtryskowni jeszcze robi ? Ta to tam nieźle pamiętam się miksowała od roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLG