Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

Obsługa

Wszyscy najlepsi pracownicy i tak już dawno się pozwalniali ustawiacze niedawno poszli do innych firm. Jeden na drugiego tylko maile pisze żeby się pokazać a na wtryskarkach już kiepsko to wychodzi. Spychologia byle by nie uruchomić bo przecież nie potrafią. Zastępca kierownika tylko porządki i sprzątanie w głowie na pierwszym miejscu za to nowy kierownik konkretny gość.

Zzzzz
@Obsługa

Czyli jak jeszcze pracujesz to jesteś pracownikiem do (usunięte przez administratora) bo najlepsi już poszli.

KLG forever

Firma powstała w roku 2004 w Bydgoszczy i od tego mometu się w ogóle nie rozwija. Udane połączenie firm polskiej i niemieckiej jest wynikiem niepłacenia pracownikom polskim, zwlanianiu tych którzy się wychylają i chcą ją rozwijać oraz E.Z.:)

Agnes

Chaotycznie funkcjonuje ta firma. Socjal jest tylko jeden, 150 brutto na Boże Narodzenie. Śmiech smiech i jeszcze raz śmiech. I czym chcą tam ludzi zatrzymać jak tak kiepsko tam płacą na dodatek. Zwolniłam się w trybie pilnym jak zobaczyłam co tam się dzieje. Nie polecam

KLG

KLG sp. z o.o. powstała w roku 2004 w Bydgoszczy w wyniku współpracy dwóch doskonale prosperujących przedsiębiorstw z branży przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Niemiecka firma Keune & Lauber GmbH z Bad Berleburg - renomowany przetwórca tworzyw sztucznych oraz polska firma GGS technologies sp. z o.o. z Bydgoszczy – znana w branży narzędziownia – producent form wtryskowych. Udane połączenie firm jest wynikiem długoletnich kontaktów partnerskich w dziedzinie przemysłu samochodowego oraz kooperacji na rzecz producentów branży motoryzacyjnej, medycyny, przemysłu elektrycznego i elektronicznego.

Psychiatra
@KLG

Jakiej medycyny!? no chyba masz na myśli że połowa ludzi po pracy tam nadaje się na leczenie psychiatryczne

Fałsz
@KLG

Same kłamstwa. Wcale nie jest taka świetna firma w dodatku dyktatura, wyzysk i brak szacunku do pracowników :(

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Rafi

Informatyk spamuje komentarzami jakby w Tibii kupował BOHY

Jack

Ktoś zakrywa komentarze żeby nie zobaczyli jaki (usunięte przez administratora) się dzieje

KLG

Producent wyrobów obrabianych maszynowo w Bydgoszczy

Niepolecam

Całe szczęście klg jak i (usunięte przez administratora)z to przeszłość, jeżeli naprawdę ktoś poważny zastanawia się nad praca w tej śmiesznej firemce, szczerze i powaznie odradzam. (usunięte przez administratora)nie ma żadnego pojęcia o planowaniu jak i całej produkcji, tym bardziej nie mogę zrozumieć w jakim celu przekazano jeszcze jej magazyn. Jest to osoba nieodpowiedzialna i fałszywa, a najlepiej co jej wychodzi to tylko dojeżdżanie psychiczne pracowników i ta jej brzydka morda, na która juz pewnie nie może patrzec cała firma

Biały

E.Z. to chyba od Evil Zombie:P jutro ostatni dzień do roboty i tolerowania tego jej narzekania na wszystko. Koordynator już zrezygnował - chyba nawet okresu próbnego nie zakończył.

Rastafarjanin

No i co z tego że sobie ktoś czasami w płucko zapoda. Pani (usunięte przez administratora) wszystko toleruje byle z uszka na chłopaków zapodać i pucnąć się troszke. A tak w ogóle jak się z uszka strzela to (usunięte przez administratora) wcale nie jest taka zła tylko ma tępy wyraz twarzy. A jak przyjdzie buka na magazyn to zawsze fajniej jest. Botoxowi wtedy aż wary latają i ślinka leci.

Rafi

Na magazynie totalna samowolka, starzy pracownicy niedoceniani a młodzi robią co chcą dodatkowo gdyby zrobić tam narkotesty to niejeden by poleciał wciągają prochy i palą trawę w czasie pracy. Ciekawe kiedy kierownictwo otworzy oczy pewnie dopiero jak jakiś narkoman spowoduje wypadek.

Magazynier
@Rafi

Z tymi narkotykami to prawda robiłem tam na magazynie około miesiąca. Najarani co niektórzy jak worki masakra a teraz słyszałem że jeszcze awansowali. Trzeba mieć oczy dookoła głowy bo chwila jak jakiś najarany człowieka wózkiem widłowym przetrąci.

Ewa Zielarka

Zdecydowanie nie polecam tej firmy! Pracowałam tam bardzo długo i jestem niezadowolona ze współpracy. Zamiast się rozwijać zaczęłam się uwsteczniać. Tam nie da się przychodzić nawet dla kasy. Stres, brak decyzyjności, pomiatanie nowymi to codzienność. Nie łudźcie się że premie zależą od Waszej pracy - zależą od tego czy prezes ma dobry humor. E.Z. to porażka każdy kto do niej trafi dostanie skrzywienia zawodowego. To jest (usunięte przez administratora) nie normalny zakład - wszystkie osoby, które cokolwiek wnosiły do tej firmy, a nie były w układzie odchodziły albo były zmuszane do odejścia. Jeśli nie chcesz w przyszłości tłumaczyć się na następnych rozmowach z kilkumiesięcznego pobytu w firmie KLG to lepiej tam nie idź.

Andy
@Ewa Zielarka

E.Z. to chodzący (usunięte przez administratora) trzaskajacy nadgodziny albo po to zeby miec satysfakcje z tyrania ludzi albo jedzie w bambuko na kase, bo z praca nie ma nic wspolnego. Cała góra to banda frustratów, każdy jedzie na siebie a i tak palec w (usunięte przez administratora)na wzajem i prezesowi trzymają. Jeden drugiego by wrzucił pod widłak z dzika rozkoszą.

gosia01

i znowu sie spozniaja z wyplatami

Miszczu
@gosia01

nie potwierdzam, przyszły na czas :)

Halu
@gosia01

Czyżby? Czyli kiedy otrzymałaś?

@Halu

Masz pewnie jakiś zjebany bank, pieniądze są zawsze na czas

Cwengland

Praca spoko tylko ludzie to (usunięte przez administratora)

Rambo
@Cwengland

(usunięte przez administratora) i bałagan u góry i na dole. Brak szacunku do drugiego, patrzenie aż noga się komuś powinie żeby podpierdzielic. Nikt nic nie wie, zwala na drugiego. Decyzje tylko ustnie bo na papierze to niewygodnie.

Ola

Fajne miejsce :)

@Ola

Może napiszesz, jakie konkretnie elementy pracy w KLG spełniają Twoje oczekiwania? Czy na Twoją opinię składa się atmosfera panująca w firmie, czy oferowane przez nią warunki zatrudnienia? Zachęcam Ciebie do napisania merytorycznej i wyczerpującej wypowiedzi, ponieważ takie są najbardziej pożądane na forum.

Vesuvio

Czy pracuje w KLG dziewczyna o inicjałach (usunięte przez administratora) jest miła w stosunku do każdego i która lubi się często uśmiechać?? Pytam z ciekawości. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odp.

Yhy
@Vesuvio

Jest taka jedna, wlosy do ramion moze byc

Harpun
@Vesuvio

Kiedy taka pracowała o inicjałach S.L. ale czarna brzydka niska i w dodatku(usunięte przez administratora) ????

YXZ
@Vesuvio

Tak pracuję tutaj a kto pyta z ciekawości? pozdrawiam :)

YXZ
@Vesuvio

Kto pyta o mnie? Pozdrawiam :)

@Harpun

Wpisy dotyczące pracowników KLG są niezgodne z regulaminem forum. Zachęcam Ciebie jak i Twoich przedmówców do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin aby uniknąć ponownie takich sytuacji. Dodajcie merytoryczne opinie na temat pracy w firmie, a okażą się one wartościowe dla użytkowników na wątku.

Vivi
@Iwona

To może warto je usunąć żeby nie wprowadzały zamętu?

Marysia

Czy w Klg jest może coś takiego jak dział pakowni czy coś podobnego? Mam bardzo duże doświadczenie w pracy przy pakowaniu i zastanawiam się czy nie uderzać.

Domarysi
@Marysia

Jest pakownia ale nie polecam zakladu wysrubowane normy kiepskie ogolnie kwas. Ale jak masz doswiadczenie polecam inny zaklat

wafelzklg
@Domarysi

I taka maja likwidowac ten dzial a pozostac przy pakowaniu na maszynach

Iwona

KLG poszukuje Ślusarza Narzędziowego w Bydgoszczy. Oferowana jest umowa o pracę, prywatne ubezpieczenie medyczne i praca na dwie zmiany. Dla osób poszukujących pracy dodaję link: https://klg.pl/job/slusarz-narzedziowy/ Czy ktoś z Was zdecyduje się na aplikację?

Iwona

@Vesuvio, forum ma na celu wymianę doświadczeń pracowników firmy KLG. Jeżeli znasz firmę, to zachęcam Ciebie do konkretnej i rzetelnej wypowiedzi na jej temat. Jakim jest pracodawcą? Czy warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Wpisy dotyczące jej pracowników są niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

@miszczu, wnioskuję, że dobrze znasz firmę KLG. Może zechesz udzielić kilku cennych wskazówek dla przyszłych kandydatów o pracę? Jak przebiega proces rekrutacyjny do firmy? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Pomoże to wielu osobom obecnym na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!