Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

misczu

Głupie podejście, pensja zależy w dużej mierze od kwalifikacji i umiejętności - wiadomo, stanowiskowe dodatki również są.

polecam

Witam,jak na temat każdej pracy SA krytyki,to nie prawda ze jak kobieta idzie na opiekuńcze to zostaje zwolniona widocznie brała to bardzo często lub nie było tyle pracy dla wszystkich.każdy pracodawca myśli o sobie.kilka lat pracuje w klg mój członek rodziny i ja jesteśmy zadowoleni z pracy.ludzie traktują nas tak jak sami i traktujemy wiec nie poczcie ze kadra jest taka zła bo to nie prawda.jeśli ktoś szuka pracy i naprawdę jej potrzebuje to zachecam do pracowania w klg a przecież nie musi tam pracować do końca życia w tym momencie może szukać innej pracy która będzie mu odpowiadac

miszczu

Hej, nie ma tutaj takiego stanowiska - bardziej handlowe, ale z tego co mi wiadomo są już "obstawione". Umowę dogadujesz sobie sama, jeżeli oczywiście jest chęć zatrudnienia Ciebie. Z drugiej strony, kto nie próbuje ten nie ma :) Ja już 2 rok z KLG działam i nie zamierzam zmieniać pracy.

życzliwa

15 kg kobiety, skąd to 20kg z kosmosu chyba

klg

Dzieje sie u nas Mrowka z Krukiem daja rade hah Ptaszek i Robaszek

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
jaa

o matko koleżanko opieka nad dzieckiem w klg wiaze sie ze zwolnieniem, a jak ktos nie ma dzieci niech nie komentuje. zamiast patrzenia co robia inni i podlizywania sie lepiej wziac sie za prace

ona

jak ktos ma male dziecko niech nie idzie tam do pracy chyba ze ma opieke 24h na dobe dla dziecka bo tam jak bierzesz opieke na dziecko to jestes zwolniona u nich nie ma takiego czegos jak opieka na dziecko!!!!! nie mozna isc na chorobowe a ta agencja FLAME!! To wogule porażka!!!!

ktos 1234

O Matko! Czytam sobie te Wasze komentarze i myślę sobie, że wszyscy jesteście pierwsi do krytyki!! Nigdzie nie będzie jak w bajce! Ja tam pracuję pewien czas. I mimo, że miałam umowę agencyjną na tydzień, potem na dwa tygodnie itd. wykazałam się zaangażowaniem i umowę przez zakład otrzymałam! Natomiast nie chodzę przez 8 h z telefonem w ręku i nie sms-uje i nie wchodzę na facebooka...

gonzo

Według dokumentów podpisywanych przez zatrudniane Panie (których z pewnością nie czytają), kobiety w tym zakładzie mogą nosić ciężary do 15 kg. Ponadto, zgadzam się, że wg. prawa pracy na każde przepracowane 8h przypada 15min przerwy (co często przez Panie jest naciągane). Ostatnia sprawa - Panie nie wożą palet "WIDLAKAMI", bo nie posiadają do tego uprawnień. Panie wożą palety tzw. PALECIAKAMI, które obsłużyć może nawet 10-letnie dziecko. Pozdrawiam. :)

satjow1991

spójrz na prawo pracy potem się wypowiadaj przerwa 15 min. to standard a jeśli chodzi o kobiety to jest możliwość noszenia do 20kg samodzielnie!

zalamana

Witam. Umowa z agencja pracy na tydzien. Przelozeni i panie z dzialu jakosci co chwile sie o cos doczepiaja nawet jak wszystko robisz dobrze! Na 8 godz pracy jedna przerwa 15 min. Nie mozna palic wogole. Kobiety musza same wywozic palety i dzwigac ponad 12 kg np. Karton itp. Ostatnio dwie panie wiozly palete ledwo ledwo a za nimi szedl tzw ustawiacz i sie glupio cieszyl zamiast im pomoc. Trzeba stac 8 godz i praca ogolnie bardzo ciezka. Pomagaja ci tylko w 1 dniu pracy. (usunięte przez administratora)

miszczu

Ja nadal zostanę przy swoim, pracuje się tutaj dobrze. Są lepsze, są gorsze dni, ale nie ma się co dziwić - każdy jest tylko człowiekiem. Kadra na wysokim poziomie, przełożeni o solidnej wiedzy praktycznej. Jeżeli ktoś idzie do pracy tymczasowej, to czego się spodziewa? Pracy na czas nieokreślony na cudownych warunkach? Są osoby na montażu, które pracują normalnie i nie przeszkadzają im warunki, są też osoby niezadowolone. Firma się rozwija, ma perspektywy, moim zdaniem warto spróbować - nikt nikogo nie zmusza do pracy, nie jest to żaden obóz. Idąc gdziekolwiek robisz to z własnej woli, jeżeli nie chcesz pracować to miej pretensje do samego/samej siebie - proste.

miszczuniu
@miszczu

kadra na wysokim poziomie ? Jakieś jaja. Totalni nieudacznicy.

@miszczuniu

Tak, uważam że bardzo wysoki poziom. Z drugiej strony, gdyby byli nieudacznikami, to czy na pewno byliby na takich stanowiskach? Firma prosperuje, nadal się rozwija. Wiadomo że nikt nikogo nie będzie ciągnął za rękę, wykaż się inicjatywą, a z pewnością Cię docenią - tak chyba jest jednak w większości firm. Jeżeli potrzebujesz szkolenia, podpowiedzi, czegokolwiek, masz od tego przełożonych którzy oczywiście mogą odmówić (szkolenia - bo np. nie widzą potrzeby na danym stanowisku w danej dziedzinie), ale w większości spraw pomagają. Pewnie większość krytyki, leci spod palców osób zwolnionych przez własną głupotę :)

wiki
@miszczu

W KLG pracuje sie swietnie, nie ma problemow z wzieciem urlopu czy opieki na dziecko lub chorobowego. Oczywiscie bez przesady, ale to chyba logiczne, ze nikt nie bedzie trzymal pracownika, ktorego ciagle nie ma. Pracuje tam od roku wlasie przez FLAME i takze mam male dziecko nawet bylam na dosc dlugim chorobowym, a jakos mnie nie zwolnili. Tylko,ze trzeba pracowac i starac sie. Praca jest ciekawa, wyplata ok najgorsze tylko dogadac sie ze wspolpracownikami:-) No i dojazd jest troszke meczacy, ale do przezycia. Ogolnie polecam

seba

ponawiam pytanie : )

Katowice

jak wyglada praca w tej firmie wie ktos ?? ma sens tam jechac?

?

Czy oni zawsze lecą w ciula z ludzmi i mają ich za nic czy tylko mi się wydaje że chcą się wysługiwac i bym chodził jak mi zagrają???????????

O.N.....A-N...

Omijajcie ten zakład SZEROOOOOOKIM łukiem. ZERO perspektyw na przyszłość. Umowa przez agencje na okres tygodnia i tak prawie 2 lata.

miszczu

Pracuję w firmie od około pół roku i nie mogę narzekać, można zdobyć naprawdę solidną wiedzę, a wszyscy są naprawdę życzliwi. Zarobki są naprawdę nie złe, wystarczy wykazać się inicjatywą i premia jest solidna. Do murzyn: jeżeli uważasz, że pracodawca będzie Ci płacił za nieróbstwo, to grubo się mylisz. Obojętnie gdzie nie pójdziesz, musisz wykazać się zaangażowaniem, a nie (usunięte przez administratora),

murzyn

zapraszam do firmy a sami sie przekonacie jak jest :) czlowiek nie spodziewalby sie jak wiele mozna zdzialac przez 8 godzin pracy - jak wiele bezmyslnych decyzji mozna uslyszec... (podziekowania dla LOGISTYKI, zarzadzajacych itd). Ogolnie rece opadaja... co niektorzy pozjadali resztki rozumu i mysla, ze ta firma jest centrum swiata. zyjemy w XXi wieku a tu nadal daleko za murzynami...

nora

nie pakuj sie tam, ma

gosc283

Witam! Potrzebuje opinie opracy w kgl bydgoszcz na ul:Smoleńskiej? Jaka panuje tam atmosfera i jakie sa zarobki itp...?

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLG