Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

tresciwy

E tam , robic ci sie nie chce i wymyslasz , a chlopaki mowia ze jestes szpagat numero uno w tej branzy . Ja tam chwale so prace w KlG umowa jest kwit na czas itd . Jak ci sie nie podoba do do lidla na magazyn

zzzzzzzzz
@tresciwy

i właśnie z ciebie się śmieją

zzzzzzzzzzzz

same konfidenty i podpierdalacze jeden drugiemu kose by wpie....ł w plecy żeby się utrzymać a kierownicy się z nich śmieją

rozczarowany

Normalnie jak to czytam i śmiać mi się chce. Jaki nieudacznik życiowy szuka tutaj informacji o swoim przyszłym pracodawcy, tylko same niedorozwoje... Jak nie popracujesz to się nie dowiesz łajzo jedna z drugą!!! Pozdro DawMag

gienek

wszyscy (usunięte przez administrwiecie jak tu się pracuje. kto nie spróbuje ten sie nie przekona jak się komuś niechce pracować to wypisuje jakieś bzdury księżniczek tu nie potrzeba tylko pracownikuw na produkcję.

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Jurek

Witam, napisze ktoś może jak mniej więcej wyglądają zarobki po 3 miesiącach pracy na najniższej w galwanizerni? Jak przebiega rekrutacja przez firmę Flame?

miszczu

Hej, proszę nie mylić KLG Sp. z o.o. z KLG S.A. - to dwie różne firmy...

....

witam:) Princeska jeszcze pracuje????

@miszczu

o ktoś się podszywa :) "Banda nieudaczników zarządza firmą. Brak rozwoju, a na układy niema rady. Może przeczyta to szef i zrobi porządek. " podejrzewam że to czyta, ale przecież zawsze można podejść do szefa i powiedzieć co na wątrobie leży

zzz

Firma się rozwija , nabija kabze szefa.Pracowników w d.pie ma i nic lepiej nie będzie. Kierownictwo, same lizaki i wazeliny. Czas zmieniać prace.

@zzz

nikt Ci nie zabrania :)

Nie polecam pracy! Same układy i układziki.

miszczu

Firma się rozwija, więc powstaje zapotrzebowanie na nowe osoby. Nie widziałem ofert odnośnie specjalisty ds. sprzedaży, ale pozostałe się zgadzają.

ustawiacz

Wszyscy w (usunięte przez administratora) wchodzą i trzymają palec prosto.

@ustawiacz

szczególnie ustawiacze :)

gienek

miszczu ???jeśli chodzi o ustawiaczy to jakich zarobków można się spodziewać? między 3a4? czy 4a5? a pomocnik ile wyciąga

@gienek

Nie posiadam takich informacji, co więcej, nawet jakbym je miał to bym ich nie przekazał dalej. Z tego co wiem to na wynagrodzenie stanowiskowe składa się wiele czynników, m.in. umiejętności/doświadczenie itp. Wystarczy złożyć CV, przyjść na rozmowę i się przekonać.

miszczu

GGS Technologies zajmuje się budową form wtryskowych, KLG zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych...Fakt że obie firmy działają w tym samym budynku, ale jednak nie ma co zapominać :) Jeżeli chodzi o pracę, to obecnie poszukiwane są osoby na stanowiska: ustawiacz wtryskarek, pomocnik ustawiacza, ślusarz narzędziowy, elektryk, mechanik, tokarz i drążacz :)

miszczu

Panie Kominek - ja rozumiem, że w ciemno nikt nie chce iść, ale opinie zazwyczaj są bardzo skrajne - albo komuś się bardzo podoba, albo ktoś narzeka że musi pracować np. na 4 brygadówce. Po to jest rozmowa kwalifikacyjna, żeby rozwiać wszelakie wątpliwości. Złóż CV, czekaj na odpowiedź, przyjdź na rozmowę i się dowiedz. Z takim podejściem ludzi, nie ma się co dziwić, że później jest bezrobocie na rynku...

as

Witam czy polecacie pracę w tej firmie? Dostałam ofertę pracy tam chce więc wiedzieć czy warto:-)

@as

ja polecam :) z drugiej strony, jeżeli nie spróbujesz to skąd masz wiedzieć jak jest naprawdę? Część osób "narzeka", część jest zadowolona - nie pójdziesz do pracy bo ktoś powiedział Tobie, że jest źle? A na jakiej podstawie taką opinię wystawił? Wiem - bo trzeba pracować...ale cóż, w każdej firmie trzeba.

ktoś 3435

Pewna osoba napisała tu że zarobki są OK, czyli ile, czy tyle co powinno się płacić w kraju należącym do Unii Europejskiej? Zarobki OK czyli jakie, 3, 4 tysiące netto na produkcji-jeśli tak to jestem zainteresowany pracą.

zainteresowany

szukam pracy w kj ,warto aplikowac? jaka atmosfera? zarobki ?

nowy

a jak tam mechanicy sobie radza

damianuss

witam . czy nie wiecie może potrzebują do was na dział montaż lub galwanizera?

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLG