Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Wolny

Czytam i się śmieje. Odszedlem jakiś czas temu. Szukałem fakt 2 miesiące ale teraz poniżej 5000 PLN na rękę nie schodzi. Cisza i spokój. Max 8 h dziennie.

Lol
@Wolny

Pochwal się gdzie...też jestem na etapie szukania pracy.

Stefan
@Wolny

A to dliuzej pracowałeś? Wystąp o nadgodziny - jest gps a on działa w obie strony :)

Kierownik

No i życzę powodzenia.

pge

Czy RDS ze stolicy jest odmiennej orientacji seksualnej?

Probs

To connector w ogóle dziala? Ja rozliczałam klienta, u którego różnica pomiędzy magicznymi danymi z kwartału od KOSa a wyciągiem od klienta wynosiła ponad 20 tys netto :D

Zdegustowany

Ile można pisać cały czas to samo?

Artur Hejnał
@Zdegustowany

Póki nie będzie normalnie/póki nie znajdziesz innej pracy *niepotrzebne skreślić

Pcg

Czyżby ktoś napisał niewygodną prawdę, że komentarz został usunięty?

"SZOK" SP." ZOO"

Czy się stoi czy się leży dla Andrew się należy !!!

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

GT

Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy ....ale to czekanie osiem godzin Czekanie na powrót to jakiś absurd ....

GT

Rumianek z Kalisza

MD wszystkie ręce na pokład, choć płacimy 2 tysięce zróbcie standy, ekspozycje, odbierzcie i przygotujcie fv sprzedajcie pakiety przygotowane przez obergruppenführera ryżego i jego watahe mądrych wilczków. W połowie miesiąca damy wam plan, oczywiście odrealniony- w przypadku gdybyście go zrobili jednak to nie martwcie się- connector można edytować. Zatem do pracy bo jak nie my to kto!!!!

Fifarafa

Kocham ta prace. Nic nie trzeba robić, czasem aż się nudzę..

Odpowiedzialny
@Fifarafa

Plan naprawczy mu!!!!!!

NO TAK
@Fifarafa

Racja, nieważne czy się pracuje czy nie, Target i tak nie do zrealizowania - oparty o ostatnie miesiące, sezon letni nadmorski, księżyc w nowiu i akcje zima w zakopanem 1944r , wszystko do kupy, dwa ząbki czosnku i mamy plany dla przedstawicieli

Kamil Stoch
@NO TAK

A zadanie z lubelska? Śmiech na sali. „Sklepy, które wytypowaliście” - to chyba żart. Największe sroce z bazy albo nie istniejące juz sklepy na których nic nie zrobimy.

Falafel
@NO TAK

ph

Dużo pracy, ale warto jest satysfakcja i $ się zgadza. Pozdrawiam.

Ostatni Mohikanin
@ph

Zmień lekarza bo ten cię oszukuje

Czołg 102
@Ostatni Mohikanin

Andrzeju nie denerwuj się, to był troll

@ph

Bardzo duża część wypowiadających się tu osób w sposób niezbyt przychylny wypowiada się na temat pracy w Grupie Stock –„Polmos Lublin". Świetnie zatem, że Ty masz nieco inne odczucia, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Trzeba bowiem pamiętać, iż szeroka oferta produktów nagradzanych w międzynarodowych konkursach decyduje o wyjątkowej pozycji firmy w grupie Stock Spirits. Czym konkretnie zajmujesz się w jej strukturach? Jak z zarobkami - są już korzystne?

@Marta

Marta na kasie w biedrze lepiej zarobisz. W Stocku dobrze zarabia tylko towarzystwo wzajemnego trzymania palców w (usunięte przez administratora) z Wa-wki

Ciekawe
@Marta

Dział HR działa nawet tutaj ?

Grażka
@Ciekawe

To Pani z Goworka ????

@Ph

Mógłbyś mimo wszystko napisać, jak szczegółowo przedstawiają się wynagrodzenia w firmie Grupa Stock? Interesuje mnie, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma oferuje ewentualne dodatki w postaci premii bądź nagród? W wielu firmach niską podstawę rekompensują całkiem wysokie premie bądź nagrody, dlatego zastanawiam się, jak to wygląda w przypadku tej firmy.

Bejbi

Pseudo BOLO ij

Gdybym był rudy to bym zgolił
@Piotr

Fenomenem pensji w Stocku jest to że za każdym razem jak rosnie podstawa to zarabiasz coraz mniej. Premi€ mają tylko nieroby z biura. Po za tym mają darmowe wyżywienie i inne atrakcje. A ty masz robić za osła pociągowego. Roboty coraz wiecej a kasy coraz mniej.

@Piotr

Podstawa 3400-3800 pln brutto i do 48% premii z podstawy wynagrodzenia. Za realizację wszystkich zadań. Co miesiąc konkursy na których ok 1000zl max. do ugrania. MultiSport i luxmed jest. Plany i konkursy mocno ambitne.

Były Stock. Na szczęście.
@Ph

Błahahahaha. I rozumiemy, ze ty jako ambitny wyrabiasz premię, realizując zadania oraz wygrywasz konkursy ! Debeściak z ciebie. MultiSport płatny, LuxMed pakiet Basic bezplatny-nawet gastrologa nie ma. Dno.

Ph
@Były Stock. Na szczęście.

DZiekuje, też uważam się za Debesciaka;)

Fortuna
@Ph

To napisz, ile netto wyniosła Twoja ostatnia pensja?

NO TAK
@Fortuna

Pewnie 2500 netto + może 10-15% premii :) fortuna. Kiedyś podstawa była mało ważna, premia była do zrobienia, konkursy były fajne i realne więc Pieniądze były większe, a zaangażowanie i efekty znacznie większe, efekt tego co jest teraz pociągnie firme w dół.

F

Menager - bardzo często działa jak gość, który myśli, ze dziewięć kobiet urodzi mu dziecko w miesiąc

Watson
@F

Jako cudowne poczęcie.

Ciekawy

Już trzeci dzień po wypłacie a e-pasków nadal nie ma. Ciekawe czyj "kolega" jest właścicielem tej dziwnej firmy która teraz zajmuje się rozliczeniami wypłat.

Cześć, na pracuj pl pojawiła się oferta pracy dla przedstawiciela handlowego w kanale horeca. Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca w tym kanale w waszej firmie? Pozdrawiam.

PL

Jeszcze tylko pozbędziemy się kolesia od planowania akcji i zadań tego marketingowca i będzie można pracować.

@PL

G.Ryżawy jest z innego świata. Mam wrażenie że on sam nie wierzy w to co wymyśla.

Coś wisi w powietrzu

Nie zastanawia was jakaś taka dziwna cisza ????

KARMA WRÓCIŁA

MP a teraz troche pokory ...dostałeś TO na co zwyczajnie zasługiwałeś!!! Przemyśl sobie swoje zachowanie (bo teraz pewnie masz trochę czasu) Wydawało Ci się że wszytko możesz - no niestety....zycie pokazało. Poległeś bo nie byłeś za NAMI tylko z nimi !!! Gdybys był człowiekiem każdy by Cię szanował. A dziś wszyscy się cieszą ze juz Cię niema ...weź dobrą lekcję z tego co się wydarzyło (wasze ulubione słowo) żebyś w przyszłości też nie dostał kopa....Co niespodziewaleś się ze KARMA wróciła tak szybko ??? Zostałeś dokładnie tak samo potraktowany jak traktowaleś nas....dlatego tak wielu dobrych ludzi tu dziś z nami niema....Przez Ciebie!!! Miej tego świadomość. Żegnam

Zielarz

W nowoczesnym tez zwalniaja wiec milo i sympatycznie w firmie .

@Zielarz

Można coś wiecej się dowiedziec będą przyjecia?

Ph

W oczach ludzi nie zdążyłeś urosnąć ani fizycznie, ani psychicznie. Hmmm karma..?

Inna
@Ph

A ja myślę, że jednak słabo to wyglada. Szkoda każdego człowieka, który traci prace, czy powinien ja stracić ? Pewnie tak, ale tak naprawdę winić trzeba tu PD, a nie pionków w jego układance. Obtacza się cieniakami i tak to później wyglada, bo żeby ratować swoją (usunięte przez administratora) musi zwalniać swoich kolegów, a to On jest głównym źródłem pow tej firmie i to on powinien być zwolniony. Wiec jak nie ma M P już w szeregach dyr. to najstarszy to chyby ten z Pół- Zach, bo ten z warszawki zrobił dobra robótkę ludzie pracowali normalnie i sam podziękował im za współpracę. Nigdy nie pisałam, ale mysle ze każda opinia w Naszej firmie i o Naszej firmie jest ważna.

Szkoda chloptasia ale wystarczy być człowiekiem ... Szkoda tylko ze drugi raz dostał kopa od tych samych kolegów a taki był pewny siebie.Ciekawe co na to zaprzyjaźniona MP kierowniczka

Narciasz

MP - na zawsze w Naszej pamienci.

Anatol

?

Jk

Rychło w porę.

Hehe
@Narciasz

Ugryzł więcej niż był w stanie przełknąć. Nowy kierowniczek skończy karierę z koncem pierwszej umowy

Stock
@Hehe

który?

Lolo
@Hehe

Chyba dyrektorek

zdziwiony
@Narciasz

Dziwne, przecież idealnie wpisywał się w kulture tej organizacji - brak szacunku do ludzi

Abc

Guma się co raz mocniej napina... W końcu pęknie i będzie pięknie ????

Chłopak z Sanoka
@Abc

Oby tylko z tej pękniętej gumy nie było rudych dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.