Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Aktualność
Jachranka 2019

W dniu 12 marca br. w ośrodku Warszawianka w Jachrance spotkaliśmy się ze wszystkimi pracownikami Działu Sprzedaży w kanale tradycyjnym.

Spotkanie w charakterze warsztatu miało na celu podzielenie się wiedzą o nowych rozwiązanych technologicznych, które wdrażamy w Stock Polska, aby ułatwić pracę Handlowcom.
Już niedługo zrezygnujemy z umów i faktur w formie papierowej, tak żeby proces rozliczeniowy był jeszcze bardziej efektywny i przy okazji ekologiczny.

Na spotkaniu byli obecni również przedstawiciele działów: Finansów, Analiz,  Trade Marketingu, HR, Prawnego, BHP i Floty, z którym dyskutowano o najważniejszych tematach. Warsztat był także unikalną okazją do spotkania się w tak dużym gronie.

Przed nami  coroczna konferencja sprzedaży, która oprócz części poświęconej planom na  przyszły rok będzie okazją do spędzenia wspólnego czasu i budowania nowych relacji.

Do zobaczenia!
d

To już jest pierwsza sugestia , wynagrodzenie nie jest adekwatne do tego co się robi i poświęca też prywatny czas. Ile trzeba się nasłuchać u klienta , na to nikt nie patrzy. Podstawa jest słaba , plany wygórowane a premia tragiczna. Nad tym się zastanówcie bo za chwilę znowu będą rotacje na stanowisku PH. Bo My jesteśmy tymi pierwszymi którzy idą w rynek a nie Wy, My jesteśmy od czarnej roboty …..

Marian

Wszystko w firmie idzie żle, przekaz z Jachranki, a wina po stronie robotnika. Rotacja wśród pracowników mega duża, nawet menadżerowie wyższych lotów rotują jak bułki w piekarni. HR zdziwione opiniami innych - mały, czy duży chaos nie ma różnicy, jedziemy dalej z pakietami.

Szanowni Państwo, witamy na profilu firmy Stock Polska, na którym zamieszczane będą informacje na temat naszej organizacji. Obecność w serwisie pracy GoWork to możliwość poznania Państwa opinii i sugestii, które zawsze stanowią dla nas inspirację do ulepszania warunków i środowiska pracy. Każda wypowiedź jest dla nas niezwykle cenna. Jesteśmy otwarci zarówno na pozytywne, jak i negatywne opinie, gdyż dzięki konstruktywnej krytyce mamy możliwość analizowania naszych mocnych i słabych stron. Zachęcamy do dzielenia się swoimi komentarzami z jednoczesnym zachowaniem kultury wypowiedzi oraz szacunku do innych użytkowników. Wszystkie komentarze zawierające nieprawdę, wulgaryzmy i obraźliwe zdania są niezgodne z prawem i będą archiwizowane przez administratora (przestaną być widoczne na profilu). W razie niejasności oraz problemów technicznych, prosimy o zgłaszanie ich pod adresem: opinie@stock-polska.pl Serdecznie pozdrawiamy!

Krupnik

Co tam Stockowcy robicie? Słabo was widać w rynku. Bolsiarze budują kominy z Grantsa, a Wy co? Znów De Lux? Kupa forsy wpakowana w czystą, która nijak ma się do Żubrówki. Haha

Zdl
@Krupnik

Bawimy się, a co tam u Was?? Ostatni raz widziałem kogoś z sobieskiego w rynku z dobre dwa lata temu. Dalej na powierzchni ??? ????

Hehe
@Zdl

Na powierzchni mułu zalegającego na dnie. Ciekawe kiedy krupniki zapłacą klientom faktury ktore zbierali w 2017.

a
@Krupnik

za to Krupnik widać w rynku. Żal (usunięte przez administratora) ściska że w Krupniku nie ma takich budżetów. Gdzie się podziały wasze półki i wasze (usunięte przez administratora) smaki krupnika. Jedyne co wam się udało i możecie się tym pochwalić to brak was na rynku. Nie spinaj się tak chłopcze bo ci żyłka w (usunięte przez administratora) pęknie i zwieracze puszczą .

Phha stock
@Hehe

Hahaha przyganial kocioł garnkowi! Stock zalega za FV z 2016 r, także nie wysilaj się kolego. Za cienki jesteś.

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

as

Najlepsze jest to że do umów zostali wytypowani tylko po sprzedaży a nie po tym co się zgłosiło. Tak widzę że się buduje markę po tym co excel pokaże a nie po realiach. Nie ma jasnego naliczania planów miesięcznych , każdy ucieka od odpowiedzi .

Dzban z Krakowa

Ludziska, Czy to prawda że posunęli już tego dyrka regionalenego tak zwanego małego pedał k a. Co to mu się uda ocierały i przez to mu cały czas zęby było widać. Czy ktoś sprawdził kwalifikacje tego pajaca? Taki gość powinien występować w programie TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO a nie tu u nas być dyrektorkiem z namaszczenia. Mobing to jego pseudonim wśród ph. A co robi hr? Po co ten dział tu jest?

Owocne warsztaty... Normalnie kabaret....

....

To jest jak Matrix. Alternatywna rzeczywistość...

Jachranka

A wiec było jak zwykle: po łepkach i bez sensu - Spece od umów pokazali na zasadzie Adama Słodowego. Czyli to do tego to do tego i gotowe. - Ryży i jego gromadka siedzących na tyłach podsłuchiwaczy. Umowy przygotowane na odpierdal. Byle było. Połowa rzeczy w ogóle nie uwzgledniona. - Bhp i dział prawny po co to w ogóle było. Strata czasu nic nie wnosząca do życia - flota czyli lista za co jeszcze obciążyć PH - HR- parodia. One nic nie wiedzą i zwalanie wszystkiego na kierowników. Może czas żeby Piotrek pomyślał nad tym czy skoro udało się zastąpić dział plac firmą zewnetrzną to może czas zrobić to samo z HR-ami. Jest wiele firm które swiadczą takie usługi . Kompetentnych firm... - o probsie szkoda w ogóle gadać nic nie działa ale jest super

Obserwator
@Jachranka

Ja tu pracuje 3miesiac i zapowiada się na to ze ostatni.A jeśli nie to odsiedze swoje w samochodzie pod sklepami KABARET

Whiskey

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów: 1. Czy podstawa 4000 brutto jest realna? 2. Jakie są samochody? (marka, model), czy jest GPS? Czy można prywatnie?

Dyrektor
@Whiskey

A może frytki do tego?

Bill
@Dyrektor

Nudzisz się ?

wsparcie

Fajne spotkanie, po kolei jeden dział zwalał winę na drugi i odwrotnie, winę za chaos i bałagan... ludzie ludzie :) ... Finalnie nikt nie ma sobie nic do zarzucenia, a system premiowy dalej leży

Whiskey

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów: 1. Czy podstawa 4000 brutto realna? 2. Jakie samochody (marka, model), czy maja GPS?

Pogotowie

Ciekawe rzeczy na Północnym-zachodzie. Dla niektórych zasłużonych nawet nowe stanowiska tworzą !!!

@Pogotowie

Co masz na myśli?

Xxx
@Pogotowie

Nie tylko tam... Dopiero się zacznie. Jachranka co raz bliżej.

Afrodyta
@Niezalezny

Tez nie zauważyłam nowych stanowisk....

Marasss

Piotrek a ty wypełniłeś ankietę ?Opisales wszystko jak robisz sobie prywatny cyrk z firmy? Ciekawe co na to Prezez

Terrorysta
@Marasss

Ciekawe, ile osób wypełniło ankietę szczerze. Nikt nie wierzy w jej anonimowość, więc wszyscy boją się napisać prawdę.

mdkd
@Terrorysta

Nie przesadzaj. Mamy możliwość wypowiedzenia się nt firmy więc wykorzystajmy to. Im więcej szczerych odpowiedzi Tym większą szansa że coś się zmieni. Chociaż tyle możemy zrobić, aby polepszyć sobie okres w którym będziemy szukali pracy.

@Marasss

To wysylaj aplikacje na Dyr. Jest na pracuj.pl i pokaż na co Cię stać. Tylko marudzicie. Wszędzie jest dziś podobnie A u nasze konkurencji też jest (usunięte przez administratora)

.....

Może czas najwyższy zebrać się cała załoga i zrobić porządek z (usunięte przez administratora)szkalowaniem i (usunięte przez administratora)na wyplatach.

Spec

Ciekawe który geniusz czy też inny dzban wymyślił wprowadzenie stałych trasówek w miesiącach gdzie mamy podpisywać umowy. Chyba komuś naprawdę zależy żeby tą firmę położyć

MAMMM

Tak apropo wizyt: 4 razy po 2 razy, 8 razy raz po raz, o północy ze dwa razy i od rana jeszcze raz. Hej DECEki!

Brexit

Czy w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE kroją się jakieś zmiany? Stock brytyjski.

@Brexit

Oczywiście odstawią Piotrka nareszcie i skończy się wirtualny Stock Polska

Ciekawski

Jakie tam nowe auta już rozdają ? Znowu najbiedniejsze fabie ? Kupione na firmę to będą robiły pewnie po milion km zanim wymienią flotę ....

Gosc

Andrzej,Piotrek co robimy bo konkurencja nam ucieka ;)

@Gosc

Jak to ucieka? Już są w zasięgu ???? Jeszcze trochę i znowu będziemy mieli Lidera????

Klara K

Pomorskie! Jak z praca PH w tym rejonie? Jest ogłoszenie, przeszłam rekrutacje i we wtorek mam jechac do wwa na rozmowe. Mam przygotowac zadanie jakieś. Czeka mnie rozmowa po angielsku? Dzięki za info!

W-wa

Po Hiszpańsku ;-)

@W-wa

Cóż za błyskotliwość! ????????

how are u
@Klara K

Angielskiego brak. Dziwie się że jakieś zadanie masz przygotować.. Ogólnie dwuetapowa rozmowa na Przedstawiciela? od kiedy... Nie stresuj się, firma jest zdesperowana i pewnie wezmą każdego na ph biorąc pod uwage rotacje

To be or not to be
@Klara K

Nie stresuj się tym angielskim dyrekcja dopiero zaczęła kursy angielskiego więc są na etapie I am You are... Głupio by było jakby na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się że więcej umiesz od nich.

@Klara K

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Zadanie mam i to całkiem skomplikowane. Właściwie to dziwne bo jadę do Warszawy nie znając nawet warunków jakie chcą mi zaproponować. W obecnej pracy jest mi niezle (dystrybucja pH), ale zawsze praca u producenta wydawała mi lepsza i dostępna tylko dzięki znajomościom. Co do tego angielskiego, nie boje sie rozmowy bo nie mam problemu z komunikacja, bardziej chciałam wiedziec czy pytaja wlasnie o sprawy biznesowe, czy wlasnie how are you. W kazdym razie, dziekuje raz jeszcze za odpowiedzi. Pozdrawiam. A teraz siadam do portfolio Stock Polska :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.