Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Kierownictwo

Wesołych świąt życzę i odpoczynku przede wszystkim nam się przyda. Idziemy w dobrym kierunku pomimo narzekań, marudzenia itd. Zobaczycie jeszcze będziemy najlepsi!!!

Jarząbek
@Kierownictwo

Celebrujmy święta Stockiem 0.5 l. z Biedry po 19,99 zł. Brawo Wy !!!

Wandal
@Kierownictwo

Kto bedzie odpoczywał to będzie. Wy tam w Wawce macie wolne. A my w terenie mamy urlopy anulowane miedzy świętami. Brawo

Bla

Zakaz brania urlopu 23.12. Geniusze sprzedaży. Jak to mówi klasyk "Nie ma na to zgody"

MD
@Bla

(usunięte przez administratora) Wezmę NŻ i tyle w temacie

Pozorant
@Bla

Dołóż do tego zakaz na 27 i 30 oraz nakaz na 24 i 31. Stock zorganizuje ci nawet czas na wolnym. Za jakiś czas pojawią się wytyczne co jeść i co pić. Oraz kiedy swoją drugą połówkę "ten tego"...

PH

Ludzie zastanówcie się czasem co tutaj dodajcie. Ktoś niżej napisał, że są dzwoniące bagażniki. Teraz wszyscy będą mieć kipisze samochodów. Nigdy nie miałem żadnej butelki w samochodzie, a przez takie (usunięte przez administratora) które tutaj czasami są dodawane sami na siebie bata kręcimy i dajemy powody do cudownych pomysłów naszych przełożonych. Teraz powiecie nie mam butelek to nie mam się czego bać i po co mój wpis? A no po to, że sam fakt sprawdzania samochodów jest żenujący, źle to świadczy o firmie, ale z drugiej strony jak dodawane są tutaj takie komentarze to nie ma się co dziwić. Brawo!

@PH

Gdyby były normalne zadania premiowe i nie brakowało by towaru w grudniu u dystrybutorów to by nikt tak nie robił proste. Firma i ludzie zarządzający nia do tego doprowadzili ze zadania sa robione z (usunięte przez administratora) A dystrybutorzy sa bez towaru.

Świstak
@H

Tjaaa, sam widziałem jak ph tworzyła fikcję na półce do zdjęć z pomocą stukającego bagażnika. Same dziewice orleańskie ????

@Świstak

Inaczej sie nie da . Bo sobie ktos cos wymysla bez bycia w rynku a na zasadzie raportów w Excelu. Stock zaczyna tonąć.

Marian
@H

Kto wymyśla zadania w tej firmie dla sił sprzedaży ? Czym zajmuje się pani, pan z trade marketingu i jak często bywają w rynku ? Kto rozlicza przedstawicieli z zadań ? Czy przedstawiciel może się zwrócić do kogoś w tej organizacji po pomoc oprócz swojego kiero ? Czy są działy które współpracują z siłami sprzedaży, tak że można wysłać do nich wiadomość z pytaniem ewentualnie zadzwonić no i oczywiście się dodzwonić? Czekam na wasze odpowiedzi, może pomogą innym w codziennej pracy.

Amaro
@Świstak

W każdej firmie tak się dzieje, tutaj już nie chodzi o sprzedaż tylko, żeby w tabelkach się zgadzało, bo jak nie to wypad z firmy, bo nikt takiego leszcza nie będzie trzymał. Masz robić zadania zabezcen i koniec, a jak to zrobisz to Twoja broszka!

Chiński Hiszpan z Kamerunu
@Marian

A wiec odpowiem Ci po kolei: - Trade Marketing nie opuszcza swojego bunkra. Wyjeżdzają tylko na swoje idiotyczne szkolenia typu: Jak tworzyć durne plany. Jakie materiały bedą zupelnie niepotrzebne i jak tracić na nie kasę. Ewentualnie jak wychodować inne wlosy niż rude. - Wszelkie rozliczenia wykonuje(usunięte przez administratora) Dział ten wspaniały jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Nic nie potrafią zalatwić z Sagrą żeby ułatwić pracę ph. Jeden z tych "Orłów" potrafi sie tylko przechwalać że on też był kiedyś PH - Współpraca tutaj nie istnieje. Tylko spychologia. Wyszystko i tak w końcu wyląduje u PH. Nie dodzwonisz sie po pomoc do nikogo z Wawki bo oni od hołoty telefonów nie odbierają. Kierownicy szczegolnie ci którzy przyszli w pakiecie z Dyr. to zupelnie nic nie wiedzą. A starych PH którzy ogarniają tematy jest juz niewielu

Abel
@Chiński Hiszpan z Kamerunu

Śpieszmy się kochać ... tak szybko odchodzą... ???????????? Za chwilę kolejna transza spadochroniarzy, ciekawe, kto nie doczeka do końca roku

Chiński Hiszpan z Kamerunu
@Abel

Poradnik "Jak załatwić Stocka" 1. Wystarczy wyciągnąć "z tej organizacji" 20-30 ph z najdłuższym stażem (wiecej ich się nie znajdzie). Takich którzy są dla klientów marką działania a nie firmy. Dzieki temu mają zaufanie klientów. 2. Można zastąpić umowy Stocka umowami nowej firmy. Bedzie na to dużo czasu czyli biorąc tempo dzialania wesolej gromadki Ryżego z nowymi umowami jakieś pół roku czasu. 3. PH przechodzą z wiedzą ktora jest tylko w ich głowach wiec w firmie po tej wiedzy nie zostaje. Tym bardziej na terenach gdzie są kierownicy spadochroniarze 4. Firma przejmująca wystarczy ze zapewni proste jasne zasady rozliczeń dla klientów bez chachmęcenia w stylu Ryżawy i spółka. 5. Co do wynagrodzenia za ekspozycje czy inne szybkie akcje wystarczy bagażnik . Zaufany człowiek z porownywalnym produktem przy jasnych zasadach rozliczania, szybko zrobi zadymę na rynku. A najlepiej gdyby rekrutacja odbyla się na jakimś ogolnopolskim spotkaniu. Jakaś taka Jachranka czy coś....

Już był Jantoń, Bacoma, gdzie teraz z tą hiper wiedzą i umiejętnościami? :D

Jaruzelski
@Chiński Hiszpan z Kamerunu

Wesoła gromadka ryżego hahaha ale się uśmiałem. Niezwykle w punkt ujęte. Dwa zdania z panią z tej gromadki i od razu wiadomo że TM działa po omacku bez żadnego planu i przygotowania. Cały czas te same zadania, które firmie nie dają ŻADNYCH wymiernych korzyści. Żadnych. Brak perspektyw na nowe cele aby zarabiała zarówno firma jak i PH. Panie Pjoter weź pan zagoń te małpiarnie spod znaku zardzewiałego do roboty.

@Chiński Hiszpan z Kamerunu

A chłopaki CeDc sie cieszą bo w każdym momencie mogą podpisac z klientem umowe. A u Nas z góry narzucone umowy do klientów przez wesoła gromadke i można max 30 umów i tak to sie dzieje ze spadamy w rankingach . Co ma celu zadanie przez 3 mieisace na cene Żołądkowych? Co ma to coś firmie dać bo nie rozumiem? Zobaczymy co Nasi mądrzy wymysla w Nowym Roku bo sie sporo szykuje zmian .

K.CH

Odwrócić tabelę południowy wschód na czele. I mamy następnego kandydata do pracy w Lidlu. W tym regionie dyrektor ma gorące krzesło, ale może mu się przytrafić epidemia z poprzedniej organizacji Orbico rządzi.

SaG
@K.CH

Może AS z Płocka pójdzie wraz z nim?

@K.CH

Przyszedł gość który ma inne priorytety niż poprawa . Długo miejsca nie zagrzeje miejmy nadzieję.

OLO

Ale oco loto ?

Carlsber
@OLO

Nie no przecież AS to menago wysokich lotów. Wiele lat w Carlsbergu jako KOS chwila w MBWS, no cóż słaby był, plecy ucięto i jego odcięto. Najważniesze żeby nie ponosić za nic odpowiedzialności wszyscy klienvi są KOS i PH a on, no cóż ocenę pozostawiam moim kolegom.....

AnanaS
@Carlsber

a dyrektorem w sobieskim był jedynie jako pełniący obowiązki. zero pomocy ze strony tego pana. profesor spychologi niby dyrektor a nie potrafi wziąć odpowiedzialności na siebie albo się boi. będzie tak samo biegł do lekarza po l4 jak w sobieskim na wieść o zwolnieniach. usain bolt normolanie

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

A jak nowi kos na Kujawach i Pomorzu podobno dają radę ????

Kumpel Janosika
@Nowy

A widziałeś ile audytów zrobił ??? Jakby odwrócić tabelę to KOS z Torunia na czele... Ale tak to jest w Stocku. Liczą sie tylko szerokie plecy i historia zatrudnienia zbliżona do historii Dyrektorów. Przychodzą tutaj z tak zwanym "dobrodziejstwem inwentarza". Herbaciarze sciagali herbatniki, Bolsiarze Bolsiarzy a Orbico powoli obstawia poludniowe rejony

G
@Kumpel Janosika

A co najlepsze jest ze z ci z Orbico próbują narzucac swoje standarty przy tym nikogo nie powiadamiajac . Jest zero przepływu komunikacji. Rozwalili Orbico teraz czas na Stocka . Nie licza sie z zadnym zdaniem. Tylko to co oni mysla . Aby tak dalej

Fajnie
@Kumpel Janosika

Tak to jest. Był kos i to wcale nie najgorszy. Większość osób które go znają wypowiada się na jego temat bardzo dobrze i w Stock i w rynku. No ale pAN dr. Wie lepiej jakich ludzi zatrudniać.

Złe mięso

Dzięki pracy w stocku nauczyłem się mistrzowsko kłamać i oszukiwać, a ponadto malować na zielono trawę. Pracowałem w różnych korporacjach, ale Stock pobił wszystko, szkoda tylko, że premie są jak jałmużna dla żula pod marketem.

kilent

Witam ten post skierowany jest raczej do klientów sklepów z umowami TS. Firma Stock a może bardziej kadra zarządzająca bierze się teraz za was żeby was oskubać i wycisnąć jak cytrynę z rozliczeniem Q3. Robią wszystko i chwytają się każdego sposobu żeby mieć pretekst do odmowy rozliczenia opłat za półki, a wszystko dlatego żeby pokazać właścicielom wzrosty i dalej piastiować swoje cieplutkie stanowiska i udawać ,że są the best. Chcą was po prostu zniechęcić do współpracy i oddają was w ramiona konkurencji. Zadajcie pytanie PH Stock kiedy będzie kasa za półkę hehehe Na szczęście ja mam to już za sobą w toksycznej atmosferze nie da się pracować, są jeszcze firmy, które maja normalne podejście do pracownika

KOS
@kilent

Kolego. Jeżeli nie zostawiłeś po sobie syfu i pomagałeś klientowi realizować kontrakt, to kasa przyjdzie szybko. Jeżeli byłeś kolejnym leserem, który trzymał FV w bagażniku bo się bałeś mu powiedzieć, że nie dostanie kasy za nie trzymanie podstawowego asortymentu lub cen (co wykazał audyt), to będzie klient czekał. (usunięte przez administratora) A historie o "mchu i paproci" o tym jak ktoś kogoś chce wystrzelić na kasę, zostaw dla nowego pracodawcy. Rynek Cię zweryfikuje.

@KOS

Niestety ale zmiany które nastąpiły sa o wiele gorsze niż było wcześniej. Te zmiany dodały nam więcej pracy i przeliczania . Druga sprawa tyle zadań i to co mamy robić na sklepie plus klepanie ankiet mija sie z celem. Nikt na to wogole nie patrzy. Nie ma czasu na prace jakosciowa. Ph z innych firm sie z nas śmieją na sklepach co my robimy na wizycie. Oby tak dalej .

pd
@KOS

Nowy KOS, nie masz pojęci o czym piszesz, popracuj trochę dłużej i dopiero wtedy się wypowiadaj. Kasa dla klienta jest niewypłacana od dłłłłłłługiego czasu, klient prosi o umowę a PH brak już argumentów oraz informacji na ten temat od długiego czasu. (usunięte przez administratora) to robi firma a nie PH, jak można komuś kazać czekać na umowę od początku marca, mamy listopad, czekać to mogą na kolejne święta. Konkurencja nie śpi i świetnie wykorzystuje sytuację. Niedługo sam pojedziesz do klienta się tłumaczyć, tylko nie będziesz miał do kogo, bo zrujnujecie rynek. Pozdrawiam nowy KOS T.

Erni
@KOS

Ciebie tak Rynek zweryfikuje że skończysz szybko w psychiatryku!

Ksiądz Natan
@KOS

ASie Ciebie już Sobieski zweryfikował. Pamiętasz jak uciekałeś z firmy po L4? LOL

Agaton
@Ksiądz Natan

On nie uciekał z firmy, on uciekał z organizacji hehe

Marian stolica
@kilent

To że klient ma nie zaliczony audyt wiemy po 2 miesiącach od zakończonego okresu . Klient prosi o szczegóły, a pracownik tej firmy mówi że brakowało ci 100ml grejfruta. Ja mu na to a gdzie masz zapis w umowie jak zabraknie mi 1 produktu. No nie ma ale taki raport dostałem, szef mi wysłał. Dawaj tego szefa a szef bomba spotkanie goni spotkanie. Jaki szef taką pracę wykona przedstawiciel. Jakie szefostwo taka firma. Podobno teraz brak produktów w tej firmie, Przedstawiciele żle zaplanowali swoje plany i wprowadzili w błąd szefostwo i dalej produkcja żle zaplanowana - sabotaż ?

Klient
@Ksiądz Natan

Swieta racja, Sobieski tonie a te.gnidy przenasza sie tu. Ratuja swoj tylek i wprowadzaja zament. Slyszalem, ze sa jak szarancza pojawia sie jeden za chwile jest ich juz wiecej. Malo tego poziom ich wiedzy I pomocy ph jest zenujacy. Natepny przyklad kolesistwa

@KOS

Jesli ktoś zostawił to można ro wyprostować. A z drugiej strony jak Stock będzie wymagał podczas wizyty zrobienia 15 rzeczy na raz to będzie jeszcze wieksza rotacja ph niż jest do tej pory. Na wizycie robi się10 ankiet , dodatkowo 20 zdjęć, stand tu stand tam , wymagania aby półka ładnie wyglądała dodatkowo zrób zamówienie, sprzedaj pakiety ,porozmawiaj z personelem sklepu i zrób mercha na sklepie to taka jedna wizyta zamyka sie w 1.5 H jeden sklep a wymagania 15 wizyt dziennie . Dalej narzucajcie na barki ph tyle zadań , niektóre to są w ogóle nie przemyślane. Dochodzi do tego jeszcze weryfikacja czy probs dobrze działa ,opóźnienia w raporcie nawet tygodniowe trzeba tak wszystko pilnować. Jak nie dopilnujesz nie masz kasy. Aby tak dalej a od nowego roku wakat będzie gonił wakatem na stanowisku.

Tomi
@T

To co piszesz to jest nic. My pilnujemy Probs, a konkurencja. Swoich audytorów i latają jak beduini za fv. Więc nie narzekaj za mocno????

Ferdek
@Tomi

Dodaj jeszcze, że w aucie stukają butelki, żeby na probsie się wszystko zgadzało..

Q
@Ferdek

To że tak będzie było wiadome od początku. Była to tylko kwestia czasu. W każdej firmie która wprowadziła probs tak to się kończyło. Wiadome jest że wszystkich nie wypi... Jak to określa jeden z dr.

DD
@T

AS niemartwi się o wakaty, ponieważ kolejka z krupnika czeka na stanowiska

boy george
@DD

as nie ma kolegów a jeśli ma to juz zostali zatrudnieni, więc za wiele to nie pościąga

Książe z Płocka

choć za dublinera płacimy 34zł ma być zrobione!!!

Aa
@Książe z Płocka

Komuś się wydaje że mamy lata 90 i taka kasa kogoś interesuje.

Ferdek
@Aa

Niektóre aree to by się dały zabić za 100%zrobionych zadań takie wysokie ambicje maja xd

ph fotograf
@Ferdek

Praca w Stocku to jedna wielka patologia, mega spina za frytki...a prawda taka że powinni płacić jak za 3 etaty( fotograf, kurier ;) , ph). Ten kto ma dobre sklepy odpina kupony :) a i tak robią z ludzi murzynów. Powodzenia :)

kiedy odejdą
@ph fotograf

Ankieter i magazynier jeszcze ????

A jak nowy Kos na Mazurach? Dalej taki tempawy jaki był u Nas :) ?

Kolega Dominisia

Już prawie rok jak nie wchodziłem i nie czytałem komentarzy. Już prawie 2 lata jak nie pracuję w Stocku. Ogarnijcie się piszecie jedni i drudzy te same bzdety. Weźcie się w garść i poszukajcie roboty . Tylko zróbcie to solidarnie wszyscy razem. Niech zostaną sami w gó.....nie .które naważyli. Więcej można zarobić na magazynie i głowa spokojna. Reasumując 16lat doświadczenia jako ph w czołowych koncernach na nic mi się tu nie przydało. Musiałem się nauczyć kłamać ściemniać itd . Powodzenia ...

Żenek

Żenująca praca, targety za 50 zł. Plan sprzedażowy, który biorą z kosmosu. Przepraszam- plan jest z zeszłego roku ale nasze gwiazdy nie wzięły pod uwagę, ze klienci niechętnie godzą się na jakiekolwiek dopłaty faktura marketingowa w momencie jak nie odebraliśmy jeszcze faktury za Q3. Co do faktur- to tak, odbieranie jest wstrzymane drodzy klienci. Ale spoko, zaraz zaczniemy się zajmować przecenianiem sody przerabianiem lodówek, toperkami, cenami maksymalnymi w 3/4 bazy gdzie na połowie nie mamy jakichkolwiek umów. Jest pięknie, 2800- polecam.

@Żenek

Jaka przecena Sody , na to nie ma kasy jak zwykle. Dystrybucja Dublinera jak można zrobić skoro nie są dopilnowane stany na dystrybutorach nie wspomne o pozostałych dystrybutorach.Tworzy się zadanie a nie jest ono w 100% dograne do końca bo po co a po to żeby ph nie zarobił tych 34 zł. Stock w tym momencie tonie. Liczą się tylko standy, tabelki , robienie setki zdjęć na sklepach , klepanie ankiet i to jest najważniejsze. A takie klepanie ankiet nic nie daje żadnej sprzedaży a ph z konkurencji z Nas się śmieją. TM się dalej bawi liczbami z excela i nie patrzy na to co się w rynku dzieje. Ciągle tylko zawyżane plany a przeważnie na JB.

Mam pytanie. Czy to prawda że Pan dyrektor Andrzej będzie tylko do końca roku?

Już raz go w zdegradowali i raczej się nie spodziewał więc pytam.

Będzie jakaś rekrutacja wewnętrzna na to stanowisko? Czy w ogóle na takie posady biorą bardziej ludzi z zewnątrz?

Biedronka

Mam nadzieje....dość żenady

Raff

Kończy, tyle przybrał na wadze, że teraz zdrowe odżywianie, bo wacka nie widać w lustrze!

Dd
@Raff

Czas najwyższy na tego pANA...

@Dd

Nie tylko czas na niego.... znalazło by sie jeszcze pare osob którzy wymyślają najdziwniejsze zadania i nie tylko

K.CH

AR do Lidla idzie, nie wiem czym tam się będzie zajmował, może półką albo reklamą. Nadchodzi Orbico.

PostawNaMilion

PANOWIE I Panie byłem, widziałem, przeżyłem. Nie zamierzam się wywodzić jak jest tam teraz. Zapewne jeszcze lepiej niż rządy przejmowałli Panowie od Herbat. Takiego chińskiego potraktowania kadry dyr. I kos jak na gali w Wawie się nie spodziewałem. Powiem tak, w normalnej pracy PH zajmujesz się sprzedażą, a nie skakanie po regatach jak ... na drzewie. Pomyślcie,czy warto się tak męczyć. Pozdro

Target Master

Jak poniżyć PH w firmie? Dać mu target za 50zl. Pozdrawiam

Bartoś

Co powiecie o dziale Horeca?

PH

Oj dzieje się w tym naszym Stocku???? ekspansja Orbico, same asy...

My tu jeszcze wrócimy

A co z Gabryjelem? Bo słyszałem że jeszcze większym Archaniołem się stał i piórka urosły?

:))
@My tu jeszcze wrócimy

Złotym?

Bartosz

Witam.Dostałem zaproszenie na rozmowę do Stocka. Możecie napisać jak tam jest na stanowisku operatora wózka widłowego ? Jaka kasa itp

ŻW
@Bartosz

2500 brutto + 10% premii, plus nadgodziny było w 2017r to koło 3k się kręciłem na wypłate, i deputat 3 flaszeczki zazwyczaj było. ;D

@ŻW

Super, że podzieliłeś się takimi informacjami. Chciałabym również wiedzieć, jaka atmosfera panuje w firmie. Czy kontakty pomiędzy pracownikami i z kadrą zarządzającą wpływają na pozytywny klimat pracy w Stock Polska? Liczę, że napiszesz coś i na ten temat.

ŻW
@Anna

Pani Anno, jak pracowałem w Stock'u to była afera na tej płaszczyźnie, kadra a pracownicy. Pewnie juz każdy zapomniał ze ktos napisał list do lubelskiej redakcji z żalem na swoja kadre. Bardzo nieprzyjemna sytuacja. Osobiscie wspominam dobrze pomimo wszystko prace dla tej firmy, było czasem lepiej czasem gorzej, jak to w korpo. Dzieki doświadczeniu jakie tam zdobyłem, a dało mi bardzo wiele, mam aktualnie prace w ktorej bardzo dobrze zarabiam. Pamietajmy wszyscy ze jestesmy sami sobie kowalami losu. :)

doora
@ŻW

Można wiedzieć, jakie stanowisko zajmowałeś? albo w jakim dziale?

Żubrówka

Ja tez ostatnio miałem przyjemność rozmawiać telefonicznie z Panią z działu HR. Pomijając spóźnienie chciałem nawiązać do pytań zdaniem tej Pani na kreatywność po kilku już miałem dosyć były kompletnie oderwane od rzeczywistości.(usunięte przez administratora)

h

Kolejny miesiąc i jak zwykle cześć zadan aby kase zgarnąć nie do zrobienia i plany na nie założone nie wiadomo skąd

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.