Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Karo

Może wszyscy zajmijmy się swoim życiem i pracą. Zastanówmy się czy jesteśmy tak nieskazitelni żeby oceniać innych a może niektórym osobom niszczyć życie zawodowe czy prywatne. Wlewamy na siebie swoje żale i desperacje zamiast zastanowić się co zrobić ze swoją frustracja i nieciekawym życiem. Prace zawsze można zmienić jak jest tak źle. Dlaczego więc tak mało osób to robi

Orleańska
@Karo

Moja droga E. sama się zastanów czy o Ty aby nie niszczysz komuś życia prywatnego rozbijając rodzinę. O pracy nie wspomnę bo to co sobą prezentujesz woła o pomstę do nieba. No ale masz inne walory, które docenia twój szef. Za miesiąc konferencja, znowu ambulans będzie potrzebny?

DD
@Karo

MY nie chcemy zmieniać pracy , chcemy szacunku od pracodawcy i szacunku pracodawcy do klienta, a nie oklepanej gadki AS.

Czesław

Hej, skoro już bawimy się w korpogadki co Wy na to, żeby typować swoich kandydatów do największego uselessa w firmie? Jako pierwszy zaczynam: 1. Trener Błażejek. Czekam na dalsze propozycje!

@Czesław

Arkadyjusz saportujący.

@Mario

No to doskonaly wybór ten Pan ma wszystkie chechy charakteru to nominacji hehe ;)

Myszor
@Arek!!

Moja propozycja na pożegnanie to Dareczek z MT i jego metody budowania relacji z podwładnymi. (usunięte przez administratora)

Reżysyser
@Myszor

A może to prawdziwa miłość skoro nawet rudy rycerz na koniu im nie przeszkodził?? Gdzie są HR w tej sytuacji? Cala polska na to patrzy i nikt nie może uwierzyć, ze takie cyrki w podobno szanującej się firmie. Awans za ścisłe relacje z nowym przełożonym?serio?! Może poprostu zalegalizujecie swój związek, zgłoście to do kadr i po temacie... aaaaaaa no tak, żona pewnie nie byłaby zadowolona.

Heifeld

O kim mowa ?

Chcesz pracować w stock polska Lublin? Atmosfera super (usunięte przez administratora)To szczerze polecam.

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

Golden train

Co tam u "saportującego" Areczka? Też pełne ma gacie jak nasz Gabi? Za 1,5 miesiąca będzie niezła ściema na konfie. Już nie mogę się doczekać kolejnego filmu z żulami. Ps. Grzesiu pamiętaj o czerwonych spodniach.

Kamil
@Golden train

Przeczytałem kilka wpisów , jest aż tak źle ?

@Kamil

Tragicznie , jeśli masz zamiar składać CV to odradzam.

Mario

Arek jest dobrym asem, mówi tylko nie kuma o czym, a potem zdziwiony że pierwszy raz słyszy o tej sprawie a co tydzień się do niego trąbi w temacie. I coraz więcej ziomków do firmy ściąga. Rozwiązanie na wszystko - będę saportował.

@Golden train

Nie narzekać Arek nas wszystkich obroni ;) tylko deklaracje zrobcie (walczymy do ostatnje kropli tchu hahahahha)

@Mario

Asa Arek dlatego taki (usunięte przez administratora)że deklaracje muszą byc na 100%.ba umowa się kończy a to checa. Arku spokojnie jeszcze Cedc jest takiego asa i bajko pisaża z chęcio przygarną hehe. Jak juz bedziesz odchodził wez ze sobą swoją swite i giermków bo sami sobie nie poradzą. Juz saportuje i melduje hehe ;)

40%

Ogółem wsród RDS zaczyna sie sraczka. U AR wśród jego załogi BMW x6 zaczęła się załączać opcja mobingu. Wpierw poskładali dziwne deklaracje AR a teraz próbują to na ludziach wymusić. Oj będą sądy miały co robić. Będą sprawy nie tylko za stare nadgodziny...

Aa

No niestety ale ten pan nie nadaje się do zarządzana chyba że w PGR. A może poprostu odgrywa się za traktowanie go w szkole czy coś takiego.

Madzia
@Aa

Zostawcie Jędrka w spokoju. Nikt nie jest idealny, a zamiast niego widzicie kogo mamy.

Pozorant
@Madzia

Tylko to drogo wychodzi. Zamiast 6 BMW wystarczyłaby jedna w miarę ogarnięta w komputerze emerytka, która rozsyłałaby wolę Wodza dalej. 6 pensji mniej 6 samochodów mniej a w wolnej chwili zrobiłby mapę regionu haftem krzyżykowym

Rafał

Rafał jest zaangażowany. Rodzina i zdrowie nie ważne liczy się zaangażowanie w pracę. (usunięte przez administratora)

Chiński Hiszpan z Kamerunu

niestety jest to niemożliwe gdyż nie jesteśmy zfokusowani na ten target.

Arkadio Morales
@Chiński Hiszpan z Kamerunu

to tak nie można. musicie oddzielać kejsy inaczej nasza organizacja upadnie jak związek radziecki

pepe

LCL - po ostatnich "podwyżkach" zwykły pracownik magazynowy jest średnio 350- 400 zł . do tyłu. To jest traktowanie ludzi jak zwykłych "czarnuchów" bez prawa odezwania się. W styczniu dowiedzieliśmy się że wypłata za grudzień będzie na nowych o wiele gorszych dla pracownika zasadach.Czy to jest zgodne z prawem?a gdzie aneks do umowy? a gdzie związki zawodowe?.Niewolno tak traktować ludzi którzy przynoszą firmie zysk.

Wandal
@pepe

To standard Stocka. Wszystko wprowadzane z terminem wstecznym. A po za tym IM WIECEJ W STOCKU MASZ NA PAPIERZE TYM MNIEJ NA KONCIE

@pepe

Jakie są obecnie warunki zatrudnienia na stanowisko magazyniera w LCL?

Pepe
@Nowy

2300 na rękę. Praca za darmo w soboty lub niedzielę (za dni wolne na tygodniu). I premia ktora jest obliczana wg wymyślonych i wywalonych w kosmos współczynników. Jeżeli masz skonczona wyższą matematyke na SGH to może ją zrozumiesz.

@Pepe

Jak to możliwe w ogóle, co to się tam dzieje na tym LCL'u jak w 2k15/16 się tam zarabiało blisko 3k z paroma nadgodzinami i 10% premii, jako magazynier? :o

Un

Mam pytanie . Skoro wam wszystkim tak źle w tej firmie to po co tam siedzicie ? Rynek pracy jest otwarty , można zmienić pracodawcę .

Ah
@Un

O to to dobre pytanie. Nie pasuje to złóżcie wypowiedzenie

@Un

Ludzie maja zobowiazania finansowe ,a tu ułozoych klientow, trasę, to nie jest takie hop siup , zwolnij sie ,bo Ci nie pasuje ....

Amaro

Wygoda. Pójdzie taki do innej pracy to juz tak dobrze nie bedzie mial. Tutaj niby tak narzekaja ,a siedzą , najwidoczniej wcale tak źle nie jest hehe

@Un

Oj zaśmierdziało komentarzem z biura na Nullo. Co panienki z HR-u nie mają zajęć przy rekrutacjach ???? Tylko na goworku siedzą i durne komentarze piszą. Chyba ktoś dał im zlecenie podnieść ocenę firmy na tym forum

Myszor
@Stach

A może to koleżanka z MT, która wie jak rozwijać swoją karierę? W Łodzi pokazała jaka jest zdolna. Za chwilę zobaczymy czy będzie Kac Vegas II :) Do zobaczenia!

Kevin

Mesze mnie zwolnić za porozumienie kasy??? Dzień zachowania aby się tłumaczyć!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik LCL
@Un

Jak jeszcze nie złożyli wypowiedzeń to zaraz złożą. Szczególnie po ostatnich zmianach. Czy to na magazynie, czy w biurach, bo pensje (usunięte przez administratora) nie urywają ( może i to dobrze, szkoda zdrowia). W Lublinie w Perle płacą lepiej niż na magazynie (a nawet lepiej niż w biurach), co nie jest tajemnicą, a nie robią nadgodzin i nie mają presji na wyniki ( i durnego bonus system który chyba został wymyślony dla kierowników " nikomu nie dam premii z bonus system to sam dostanę, a oni niech się cieszą że 3% dostali za BHP, biedacy". Kto młody i ogarnięty to ucieknie póki może, szkoda tylko starszych ludzi i pracowników którzy lata tu pracują, bo dają z siebie ile mogą a gó... dostaną (czy to podwyżki czy premii) a ich managerowie swoją kasę dostaną.Średnie podwyżki w Stock 4%, siła roboczą 1%, kierownicy 10%, dyrektorzy 20%.

Un
@Pracownik LCL

Nie wiem jak jest w Perle w biurach Ina magazynie ,ale wiem jak mają płacone PH bo znam takich i wiem że miodu nie mają , a siedzą tam tylko że względu na spokój bo plany się same robią a w domu już są o 15. Z tego co mówili to premii tam nie ma jada tylko na podstawie 2500 na rękę

@Un

To sobie niech dalwj siedzą skoro ich nie interesuje zarabianie wiekszych pieniędzy. W Stocku tez człowiek nie zarobi a sie narobi. Po zmianach jakie nastąpiły tylko czekać jak sie posypią wakaty na ph , bo nikt za takie pieniądze pracowac nie bedzie. Podwyżki poszły ale premie zmalaly. Zwykle mydlenie oczu. Dostałeś 200 a zabrali 600 tak to wygląda. Bo nie wierze w to ze ktos bedzie miał w lutym 50 % idealnych sklepow jak i w marcu czy kwietniu. Mam nadzieje ze ktos sie obudzi w centrali i zobaczy ze Stock idzie złym kierunku.

Cwany gapa
@H

Nie bój, nie bój. Zobaczysz że będą w Mobile Touchu zrealizowane :). Już dajrektor dał znać że go nie obchodzi jak ale ma być. Takie nawyki z poprzedniej firmy

Olo
@Un

Nie wiem w którym rejonie tak pracują, ale na zachodzie zdarza się, że jestem w domu przed 19, bo jak zrobić dobrze 15wizyt, druga sprawa, że w domu też ciągle trzeba coś zrobić dla firmy. Czyli jak ktoś chce pracować za te 2500 koła za tyle godzin i czuć się jak (usunięte przez administratora) to Stock przyjmuje z otwartymi rękoma xd

Murzyn

Hej, w związku z pojawianiem się kolejnych ogłoszeń o pracy na stanowisko PH chciałbym przestrzec potencjalnych chętnych na to stanowisko: - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami: najdroższy pakiet multiport jaki kiedykolwiek miałem, najuboższy pakiet luxmed, integracji 0 (no chyba, ze w Warszawie maja), konkursy- fajne, ale tylko biuro wygrywa. - zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku: jeśli praca w charakterze murzyna za miskę azjatyckiego ryżu świadczy o międzynarodowosci to ok. A no i czasem jakiegoś maila wyślą z Anglii. - Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń: odkąd tu pracuje (2 lata) miałem jedno szkolenie. - Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces: no jak zespół rotuje co chwile to nawet nie znam jego członków a co dopiero mówić o zgraniu. Podsumowując bryndza i tragikomedia.

Olo
@Murzyn

Tak spotkania, ale tylko "po cichu" za własny hajs to owszem są, żenada!!! Pakiet multisport czy luxmed to już żadna atrakcja dla pracownika w tych czasach, a o rozwoju to można zapomnieć. Kolorowe kłamstwo byleby zapchac stanowisko!

Petunia
@Murzyn

A jeżeli chodzi o zarobki, samochód służbowy? Jak to wygląda w Stocku na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Murzyn
@Petunia

2800 z premia na rękę, fabia no limit- to jedyny plus tej śmierdzącej firmy. W sensie chodzi o paliwo bo w tej puszce w zimę zimno a w lato gorąco.

@Petunia

A najlepsze jest to ze jest 14 stycznia a planów nie ma. Robią zadania dystrybycyjne których nie ma jak zrobić bo jest brak asortymentu na dystrybutorach . I znowu będzie jakoś tak wyszło. Po co zapłacić ph. Zrobimy zadanie które ph nie zrobią i nie zapłacimy za nie. Za Dublinera mialy być bluzy a są koszulki tak się ściemnia w tej firmie . Mam nadzieje ze znajdziemy sobie niedlugo cos lepszego niż Stock

eskimos
@Murzyn

juz nawet pod jednym ogłoszeniem na ph kryje się kilka wakatów i nie wynika to z oszczędności (młoda pani z hr nie wpadłaby na to) tylko z chęci ukrycia skali wolnych wakatów. w normalnie funkcjonującej firmie nie ma prawa bycia taka sytuacja. na prawdę nie polecam.

Urlop
@Murzyn

Proszę dodaj jeszcze jedno że urlop w Stocku to kara bo premie liczą Ci pomejszajac podstawa o ilość dni urlopowych hehehe. To twoja wina że idziesz na urlop, PH w tej firmie biały murzyn ma tyrac i nie zadawać pytań. Zastanówcie się czy chcecie tu pracować

Podkarpacie przeprasza Rudeg
@Urlop

Co do premii sprawa od lutego bedzie rozwiazana. Po nowych zmianach nie biedziesz miał szans na premię więc już ci nic nie potrącą. (usunięte przez administratora)

@H

Ciekawe czy wyjazd do Irlandii wypali z takim ich podejsciem,albo ph sam bedzie musiał sobie za niego zapłacic hue hue

gfg
@Urlop

Czyli adekwatnie zmniejszają Ci target jak jesteś na urlopie?

Wandal
@gfg

Nie. Target pozostaje nie zmienny i ma być wykonany w całości, nawet gdybyś w miesiącu był 3 tygodnie na urlopie. A do wyliczenia twojej premii wykorzystana zostanie pomniejszona podstawa. Przykładowo twoja podstawa to 1000 i byłeś 2 tyg na urlopie. Wyrobileś premię max 40%. Ponieważ byleś połowę miesiąca na urlopie to podstawa twojej premii zostanie zmniejszona o połowę więc nie dostaniesz już 40 % z 1000 tylko 40% z 500. Za czas urlopu wypłacą ci tak zwane wyrównanie, które może w połowie pokryje ci straty w premii. Wyrównanie jest obliczane na podstawie 3 poprzednich premii. Ale żeby to przewidzieć musisz cofnąc się do 5 miesiecy wstecz bo premia jest wyplacana z miesiecznym opóźnieniem i jesli przykladowo idziesz na urlop we wrześniu to: - premia za siepien nie liczy się bo bedzie wypłacona w październiku - premia za lipiec nie liczy się bo była wypłacona we wrześniu czyli w miesiącu urlopu - liczy się premia za czerwiec, maj i kwiecień. Oczywiście jesli w tych miesiącach byleś na jakimś urlopie to naliczą ci od pomniejszonej premii bez dodatku. Tak więc jesli chcesz w Stocku dostac jakieś uczciwe pieniądze za urlop to przez 5 miesiecy wcześniej nie bierz urlopu. REASUMUJĄC ZAMIAST URLOPU LEPIEJ IDŹ NA CHOROBOWE

U ŁAN BATOR

I CO JA ROBIE TUUUUUUU.NIC NIE ROBIE A KASA NA KONCIE SIE ZGADZA :)

Stylista

Żenujący mail od TM nt ubioru na spotkania z dyrektorami. Wiemy jak mamy się ubierać aczkolwiek z taka pensja pół polski wybiera Kik a drugie pół Pepco wiec cudów nie oczekujcie.

Jacyków
@Stylista

Mała zmiana. Kierownicy przekazali wolę dyrekcji że mają być stroje oficjalne. Mają być stroje wieczorowe jak to na stypie przystało. Bedzie pogrzeb Stocka.

Ph
@Jacyków

Stypa to jest w MBWS. Nie narzekaj wszyscy PH szukaja pracy i są zainteresowani Stockiem.

@Ph

Już raz przyszli tu herbaciarze niższego szczebla, skuszeni tymi "miodami" jakie miały być w Stocku. Po 3 miechach uciekali z krzykiem

santa
@Ph

no jeden już przyszedł i nie chce odejść... ale ze nie jest z orbico i umowa do sierpnia na szczęście tylko i cześć

alapar

może pójdą razem z dyletantem z mazowieckiego na L4 on kocha ucieczki na zwolenienia

Narcos

Jak wrażenia po spotkaniu we Włocławku ??

Cut paste

bardzo dobra inicjatywa tylko czy da wymierne korzyści? a może by tak zbiorowe l4 o rzucaniu papierów nie mówię bo każdy ma inną sytuację.

Apel
@Cut paste

Na początek to. Na L4 bedzie czas w 2 albo 3 etapie

Hepi nju jir

Nowy rok nowy stock.

Sześciu króli

Co??? Znów rekrutują do biura na Nullo??? Tam juz cała menażeria. Nawet jednego orangutana mają

Orangutyn
@Hepi nju jir

Sztoczek za cedc zgubił kroczek

AR
@Hepi nju jir

Jeszcze będzie przepięknie...jeszcze będzie normalnie...obiecuje

kałamaga
@AR

andrzeju nie denerwuj się wracasz do masarni

podwyżka
@AR

Andrzeju Ty się lepiej nie denerwuj tylko weź i ogarnij tych swoich kierowników. Połowa z nich nie wie co to praca z przedstawicielem w terenie. W ogóle nie znają klientów i sklepów na podległym im terenach. Skoro nie znają terenu to jak oni mają robić audyty albo błąkają się po terenie w poszukiwaniu sklepu i później audyty są w godzinach nocnych.

Marian

Wiadomo kto będzie nowym RDS po AR ?

Tomi

A co się dzieje z AR?

Byly

Należy mu się !!!

Ciekawe
@Marian

No to nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Należy się temu Panu już odpoczynek za to traktowanie ludzi.

salvador dali

Jeszcze pan z mazowsza nie ma rodowodu żywcowo-orbicowego więc może i jego posuną a jest chętny na jego stołek

Kumpel Janosika
@Tomi

AR otoczył się kierownikami-miernotami w myśl zasady BMW- bierny mierny ale wierny. Osobistości te mają nie mieć własnego zdania, tylko przekazywać wolę wodza. Żadnych uwag tylko morda w kubeł i dawać deklaracje co wasi ludzie zrobią ile ejspozycji za (usunięte przez administratora) bo obiecaliście

Abc
@Kumpel Janosika

Taka prawda. Nie można mieć swojego zdania czy PH czy Kos. A jak ktoś ma to do wyje....

Raff
@Marian

KOS Rafał faworytem, dobre ma wyniki!

Po makale

Żenujący wpis ...

Rzeźnik Cen DC

Witam, sprzedam zestaw top32.

MD
@Rzeźnik Cen DC

Nie ma na to zgody !!!

MT

Czy HR mógłby w końcu zrobić porządek z czasem pracy przedstawicieli aby był liczony zgodnie z obowiązującym prawem a nie tak jak firma sobie wymyśliła od pierwszego do ostatniego klienta? Czy trzeba iść do sądu aby to się zmieniło albo zgłosić do odpowiedniej instytucji?

Nagraj
@MT

Nagraj takie polecenie ( wytyczne) Jak masz @ z taką informacją przekaż do odpowiedniej instytucji. HR tobie nie pomogą bo są same przekonane że tak musicie pracować.

Jak sprawić, by było normalnie

Pracownik widzący sens swojej pracy to pracownik zaangażowany, a zaangażowanie to coś więcej niż tylko pozytywna ocena pracy i spełnienie osobistych oczekiwań pracownika. Zaangażowanie to wyraz identyfikacji z organizacją i przywiązania do niej. Co jest ważniejsze w firmie - ludzie, czy efekty ich pracy? Efektywnie funkcjonujące organizacje coraz częściej są nastawione bardziej na pracownika niż samą pracę czy wyniki. Firmy zaczynają zauważać, że bez dbałości o pracownika i jego potrzeby, nie ma wyników biznesowych. By taki model zarządzania sprawdził się w działaniu, potrzeba by wszyscy menadżerowie firmy – począwszy od najwyższej kadry zarządzającej aż po kierowników najniższego stopnia, stosowali go w codziennej praktyce. Dlatego warto inwestować w rozwój menedżerów, którzy – na każdym szczeblu organizacji – mogą zadbać o potrzeby pracowników, budując tym samym ich zaangażowanie i zwiększając efektywność działania...

@Jak sprawić, by było normalnie

Człowieku obudź się !!!! W Stocku nie ma szans na takie cuda. Tu masz zapuerdzielać za miskę ryżu i Dictator ma być wszedzie !!!! Nawet u Babci Klozetowej w klopie

@Jak sprawić, by było normalnie

Najpierw to zobaczcie kogo zatrudniacie na RDS . Ludzie którzy nie slychaja i nie dopuszczaja do siebie zadnych tłumaczeń. Ma byc i koniec. Takie ma byc podejście Stocka do ph ? To PH utrzymują ta firme na powierzchni to my jesteśmy tymi mrówkami , to od Nas zależą wyniki której jak widac sa cały czas dobre. Zabraknie ph i Stock zacznie tonąć.

@H

Ehh po styczniowych zmianach tras posypią sie regiony. Oj posypią...

MD

O kim piszesz? Rds czy kos?

@MD

Nie pytaj przecież wiesz i my wiemy.

MP

Dziewczyna zagranicą to korzysta.

Wynik, wynik jest ważny....

Zawsze słyszę że wolumen robi się sam. pan dyrektor powtarza to w kółko. A dokładnie czy się stoi czy się leży to connector liczy. A tu patrz zonk region ostatnie miejsce hehe. Wesołych świąt. Może jeszcze dziś po 22 jakieś @ wpadną.

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.