GUESS

Toruń

Opinie o GUESS

Julita

@Pracownik w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę, 15 minut to według kodeksu pracy czas jaki przysługuje pracownikowi podczas 8 godzinnego dnia pracy. Rozumiem, że może być to problem, jeśli ktoś nie przygotuje sobie jedzenia do pracy wcześniej. Mógłbyś powiedzieć co masz na myśli mówiąc o wykorzystywaniu pracowników? W jakich konkretnie sytuacjach to się przejawia? Wspominasz również o długim oczekiwaniu na umowę. Ile to trwało w Twoim przypadku. Czy ktoś z Was jeszcze miał właśnie takie doświadczenia? A może Wy macie zupełnie inne doświadczenia z pracy w GUESS?

Zarobki są najniższe a pracownicy wykorzystywani. Pracuje się długo i ciężko, a dla pracowników biura jesteście niczym. Zero skrupułów. Długo czeka się na umowę. Przerwa trwa 15 minut nawet jeśli do sklepu jest daleko i nie ma opcji zakupu czegoś do jedzenia. Często zmienia się grafik. Jest duża presja, którą wywiera się na obsłudze i nic dziwnego, że tak ciężko im o pracowników. Ludzie wytrzymują krótko i uciekają do innych sklepów.

Julita

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jakim obecnie GUESS jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

klientka

Bardzo częste ogłoszenia jeżeli chodzi o ten sklep

Wiesio

Widzę, że poszukują sprzedawców, bardzo fajnie to wygląda tutaj w firmie, bardzo polecam te ogłoszenia

rota

Ostatnio byłam na rozmowie do salonu w Lublinie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,iż była to bardzo miła rozmowa, całkowicie bezstresowa. Pani która rekrutowała była bardzo miła i dobrze przygotowana. Do tego uśmiechnięta , miała wydrukowane CV(co niestety jest rzadkością) Pytania standardowe. System wynagrodzenia podstawa plus prowizja.

worke

Bardzo fajna atmosfera jeśli chodzi o zespół i relacje kierownik-pracownik. Wszyscy traktowani na równi. Jedyny minus to Guess ma wiele swoich wewnetrznych zasda ktorych trzeba mocno przestrzegac i wyuczyc, a przede wszytskim zrozumiec po co są, ale dla chcacego nic trudnego. :)

Galopów

Jeśli chodzi o markę spoko. Jeśli chodzi o ludzi : zazdrość , obgadywanie za plecami , bardzo nie fajna atmosfera. Nie polecam tam pracy! Duża rotacja.

Zostaw opinię o GUESS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GUESS