Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

do wkurzony pracownik

Ta pani kierownik to niekompetentny człowiek po znajomości obsadzona na stanowisku kier. koleżanka pani dyr. fałszuje wyniki produkcji, nie nalicza pracownikom nadgodzin,to jakaś pomyłka a nie kierowniczka !

zmiana c
@do wkurzony pracownik

Za oszustwa grożą 3 lata więzienia. Będziemy się tej pani przyglądać, ma to u nas jak w banku. Tak więc Pani kierownik - witamy i ostrzegamy!

zmiana d
@zmiana c

nie strasz nie strasz bo się z...

@do wkurzony pracownik

no widzisz i nikt tego nie sprawdzi nie wyrazi opinii ,tylko nas zwykłych roboli umią oceniać

optymista
@do wkurzony pracownik

Z oszczerstwami pod kierunkim nowej P,kierownik radze uważać bo br B stoi za nią murem. Lepszego kierownika nie był a że wymaga ? no w końcu coś się zmienia na tej brygadzie po daremnym Przybysiu!!!! A chaos który tam panował śmietnik i samowolka wkoncu zaczęły zmieniac się na lepsze a że ktoś ma z tym problem że zm B robiła się lepsza od innych sory ale takie życie!!!!!! Ciekaw jestem na jakiej podstwaie twierdzisz że wyniki są fałszowane Fa (usunięte przez administratora) to napweno zm A !!!!

jjjjj
@optymista

Haha aleś wymyślił zmiana b robiła sie lepsza buuuhhhaahaaa

mđmm
@jjjjj

I co jeszcze grozisz nam hahaha

jjjjj
@mđmm

widze żeś wogole nie kumaty

wkurzony pracownik

Jestem ze zmiany c teraz bedzie Pani naszą kierowniczką,witam Panią.Powodzenia.

gacek

Znów mnie oszukano na wypłacie!!! Według prawa osoba oszukująca ludzi na pieniądze podlega karze więzienia do lat 3.Nie widzę więc problemu zgłaszać takie incydenty na policję.Karać i jeszcze raz karać!!!!!!!!!!!!

olo

kiedyś pensja zawsze się zgadzała nie było żadnego problemu ,a teraz przy tej kadrowej to strach się bać jak przyjdzie 10 -y,bo nie wiadomo czy polowę wyplaty nie zabierze na cele haretatywne dla firmy ha...ha...

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

olalal

no tak kodeks etyki wielce sobie wisi wszedzie a papa smerf jest taki chamski ze mam ochote go opluć

xxz

Pracuję w tej firmie pół roku . Zawsze mam 3 dni nadgodzin ( 2 niedziele i jedną sobotę). I z miesiąca na miesiąc mam niższą pensję. Pani Kadrowej zawsze się zgadza, mnie nie :). Czy to tylko mi się tak wydaje ? Czy nas zwyczajnie oszukują ?

@xxz

często kadrowa robi pomyłki ,musisz sobie liczyc sam i idz do niej niech Ci wytłumaczy dlaczego tak jest ja pare razy nie miałem zapłaconych nadgodzin

@xxz

Lider

Jest taki kierownik ze zmiany C , oj bardzo zła osoba wprowadza ciągłe zamieszanie , kultura tego pana na poziomie rynsztoka .prosze sie ogarnąć gnoju jeden

babuls

Lider napylarek ze zmiany C no cóż mogę powiedzieć: palacz w kotłowni mniej pali hehehe :)

@babuls

Ty się lepiej weź za robotę a nie obserwuj ile kto pali!

Wkurzony pracownik heheh smiechu warte

Odemnie sie (usunięte przez administratora)nieroby widze jak pracujecie za co chcecie wiecej wyplaty za lenistwo i spoznianie do pracy pojde tak gdzie trzeba to wam da wymowienie lider

wkurzony pracownik

Dlaczego szanowny adminie kasujesz moje słowa,co mi płyną od serca,bo Pani dyrektor Auresa zapłaciła Ci za to? Wstydź się.Wolność słowa jest!Nie Orwell.

Lider

Czemu nie ma ani jednego dobrego zdania o tym obozie pracy ? :D

starszy pracownik

Konfidenci byli są i będą niestety ale i tak szybko sie przekonają ze dlugo tak nie zajada wszystko przez te nowe przyjete osoby które uwazaja sie za pepki swiata mądrale!!!

goja

Zlikwidowac sztuczne stanowiska ,zbedni liderzy,trenerki itd..nie ma z nich porzytku a inni na nich zasuwaja,wystarczy konfidentow i tak ich jest za duzo.ludzie sie gryza miedzy soba,a gora sie cieszy,jak ci ludzie sa tepi,mozna ich wykorzystac,a co.....zal mi was T_T

jóźwa

Tylko że dzieki pracy w aures brakuje nam chleba. I spoko. Szukamy innej.

@jóźwa

Właśnie szukam nowej pracy,ale dzięki takim(usunięte przez administratora) jak Ty Bella,którzy akceptują każde (usunięte przez administratora) pracodawcy robią z pracownikami co chcą,niedługo każą pracować za miskę zupy.I nie gadaj mi tu komunałów,że jak mi się nie podoba to się mogę zwolnić,bo z czegoś żyć muszę,no chyba,że przyjdę i zabiorę Tobie.Do tego zmierzasz i ta banda wyzyskiwaczy,którzy udają,ze za najniższą krajową da się wyżyć.Dobrze wiedzą,że nie tylko mają to gdzieś,bo sami mają pełne sakwy.A Ty ich jeszcze broń,pożałowania godne.

Bella

Jak czytam te wasze wypisane mazgaje to cos mi sie robi nie pasuje to nie pracujcie,zabraknie wam chleba to zrozumiecie co to praca w Aures

nowy pracownik

Odradzam pracy w tym szambie.Szeregowy pracownik traktowany jest jak śmieć,jak tani wyrobnik,staży pracownicy nie dostają podwyżek od kilku lat,bo 50 czy 100 zł. to nie podwyżka tylko śmiech na sali.Lepiej mają się liderzy,bo maja większą kasę i chodzą od pon. do piąt.i weekendy wszystkie mają płatne 100%,nie to co operator musi zapierniczać soboty i niedziele za zwykłą stawkę.Pani dyrektor gdzie sprawiedliwość?!!! Jak wszyscy to wszyscy zaiwaniamy świątek,piątek i niedziele za zwykłe stawki,a Pani stworzyła kastę uprzywilejowanych,poza tym szanownych liderów o nic nie można się doprosić,bo to albo nie ich rewir,albo po raz dziesiąty siedzą na palarni.Kierownik podkręca tempo,żeby większa produkcja była na jego zmianie,więcej wsadów na napylarkach,trwa rywalizacja między zmianami.Tylko,że wy barany,dające się wkręcić w ten wyścig nic z tego nie macie,to kierownictwo dostaje premie,za to że was pogoniło,nas pracowników i tak opierd..ą choćbyśmy sobie żyły wypruli.Warto tak zapierniczać?puknijcie się w makówki.O szarych ,niekompetentnych płaszczach,co się pętają pod nogami i przeszkadzają w pracy to w ogóle nie warto wspominać,jak się coś spytać to nikt nic nie wie i uprawia metodę spychologii,najlepiej jak operator za wszystko odpowiada jest potem kogo opierniczyć,zabrać premię.Zupełnym kuriozum jest nowe stanowisko jakie dowódca obozu-Pani dyrektor stworzyła dla swojego pupila,byłej liderki-trenerka napylarek.No ręce opadają,chodzi taka 8 godz.pozoruje pracę i przeszkadza. Kolejny niekompetentny szary płaszcz na którego operator za najniższą krajową musi zapierniczać. Droga Pani,Panie jeśli zamierzacie zatrudnić się w Auresie to zastanówcie się dwa razy,albo najlepiej zwiewajcie,byle daleko stąd.

pracownik czy zawodnik?
@nowy pracownik

A czy my przepraszam jesteśmy jakimś klubem sportowym, że stworzono stanowisko trenerki? To może jeszcze wprowadzą psychologa, żeby mu opowiadać na kozetce dlaczego tak mało produkcji było dzisiaj? No i przekazanie zmiany powinno sie odbywać przez obustronne klepnięcie w tyłek, dotknięcie ręką podłogi i przeżegnanie się. Radzę się zastanowić co wy robicie, bo to co się dzieje w auresie to sięga powoli absurdu!

Zołza..

ogólnie do pracy nie można mieć zastrzezeń bo nie jest trudna.. ale pracowałam juz w nie jednej firmie i nigdzie nie było takiego syfu jak tu.Kontrola jakosci słynny Marcin z grupy C totalna porażka nic nie wie ze wszystkim biega się pytać dopuszcza rzeczy takie jak przypalenia itd Kierownik Pan Boba jakas masakra łazi dopierdziela sie do wszystkich i o wszystko liderzy cóż zbyt dużo to nie robia napewno nie wykonuja swoich obowiązków jak trzeba. nas dadza na maszyne i mamy zrobic co do nas nalezy a inny moga tylko siedziec na (usunięte przez administratora) i na palarni i nie robic nic a stawke maja o wiele lepsza niż my jak rzeczywiście napierniczamy ..

nikol

To zwylli pracownicy na was robia ,na wszystkich platow,ktorzy sa zbedni i sie panosza a mic nie robia...SS

stary wyga

hahaha ci liderzy , ale ci ustawiacze ..... co leniu nie chce ci sie przyjść do maszyny ? płacą wam za skakanie po maszynach nie rozumiecie tego ? szanowni ustawiacze .

panda

do pracowników...nie chce się Wam robic i tylko narzekacie

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES