Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Paker

Dobra ludzie spoko jestem troszkę napakowany muszę złapać coś najlepiej na dłużej jestem osoba co dłużej kuma nie ukrywam idzie się tej roboty nauczyć czy jak? jak to jest z osobami nowymi przez firmę zewnętrzną jestem z Katowic kazali przyjść na rozmowę dłużej kumam ale jak zrozumie mogę walić na ostro napiszcie szczerze co sądzicie czy ta robota na dłużej jest czy jak bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

perez
@Paker

Jak dłużej kumasz to złóż podanie do biura tam sami tacy pracują co długo kumają i takich tam przyjmują.

tez nowy

Paniusiu Dagmaro, co ty pirniczysz na tych szkoleniach ? jakie standarty? renkawiczki? co godzine zmieniać? jak mi dają 1 pare na 8 godzin? na jkim świecie ty paniusiu żyjesz? tu wszendzie syf kiła i mogiła a ty blada lalko jakieś kity wciskasz ludziom? maszyna tak zapierdziela że nie wiem nawet co pakuje a ty mi blada cipo każesz znakować braki kredką ? jak masz za dużo czasu i nie masz co robic w biurze to se przyjdz na hale i znakuj ! a nie wymyślaj jak jesteś 5 min w tym piekle na hali a potem (usunięte przez administratora) chłodzisz w klimie w biurze ! niedorobiona blada lalo , jak masz anemie to idz do lekarza a nie strasz ludzi, bo jak umarlak wyglondem ludzi straszysz, hehehehe, he.

HEJ

NA MIEJSCE TEJ ROZDARTEJ GĘBY KTÓRA NIE SZANUJE LUDZI I ZRAZILA DO PRACY CALĄ ZM. B PROPONUJE OBECNEGO SKOCZKA-DOROTE ORAZ GOSIĘ, KTÓRA BYLA JUZ LIDER., OBIE SĄ NA POZIOMIE I WIEDZĄ CO TO DOBRA I EFEKTYWNA WSPÖLPRACA Z OPERATOR,A NIE PONIZANIE!!!

aures
@HEJ

masz racje to co teraz się dzieje to żenada na maxa zero szacunku do pracownikow kierownik lamus lysy ma upatrzonych kilka osob ktore nie daja sobie w kasze dmuchac i sie o wszystko przywala i ciagle cos mu nie pasuje widac juz po jedo slowach do kogo ma jakies sympatyczne podejscie a do kogo nie iech lepiej uwaza bo z nerwow to mu na tej lysinie wlosy urosna i dopiero bedzie szok masakra jakas niech lepiej popatrzy na tych swoich liderow i skoczkow bo go w ciula robia jak moga jak nie narabani przychodza to nacpani i jeszcze po katach spia i romansuja zenada takie rzeczy to po pracy no ale widac ze oni to szlachta na innych prawach niz zwykli pracownicy tak samo z wolnymi dniami jego ludzie moga miec wolne a pracownikom grozi zwolnieniami i konsekencjami jak prezes sie za niego nie wezmie to zaniedlugo go ludzie zlinczuja na hali a co poniektorzy to juz nie pamietaja jak sami stali na napylarkach i maszynach i jak to bylo nie isc na przerwe a teraz sie pros zeby szlachta cie zmienila zastanowcie sie razem z kierownikiem jaki wy wogole macie stosunek do pracownikow bo gdyby nie oni to gowno byscie mieli !!! jebac na wasza premi9e nigdy w zyciu za to poniewieranie wcale sie nie dziwie pewnej osobie ze zrezygnowala z lidera tez bym zrezygnowala gdybym miala takich wspolpracownikow !!!!!!!!

do NOWY PRACOWNIK

Brawo ! napisales, lub napisalas to co mysli prawie cala zmiana B, o tym rozdartym babsku ! tak gębe drzec to ona sobie moze po swoim starym ! a nie po operatorach, bo nikt nie dal tej zmiji takiego prawa ! Jej pupilki gówno robią ?!

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

NOWY PRACOWNIK

MYSLE ZE ZMIANA A I C SA LEPSZYMI ZMIANAMI BO MOJI KOLEDZY SA NA TYCH ZMIANACH I CHWALA SOBIE A TO BABSKO JEST OCHYBDNE I NIE PRACOWITE OPIERDALANIE SIE TYLKO I TUTJANIE Z IDIOTA KIEROWNIKIEM A GODZINY LECA !

no

Na kazdego mozna haczyk znalezc, liderka-nieomylna jest kapusiem, to odczuje moc kablowania na swojej zwiotczałej skórze. A kierownik nie jest idiotą i dobrze wie, ze ten co do niego kabluje to i na niego kabluje.

taaa

Liderka? Byla spoko tylko na początku, chociaz swoich lizusków i kapusiów to ona zawsze miala. Obecnie woda sodowa uderza do glówki, ryczy po ludziach, ustawia ludzi jak rodzona matka, kabluje na ludzi do kierownika i ma się za niezastąpioną.

operator

Lideruje sobie teraz. Jak była kierownikiem to straszna była z niej cwaniara,chodzila z nosem w chmurach,a teraz przyszła pora ze z niej się wszyscy śmieją. Oczywiście za plecami bo w oczy nikt jej nie powie co o niej mysli

operator

Zadowolona

A jak tam się ma wasza była kierowniczka,a obecnie liderka Agnieszka Roch?Iwonę wywalili,to i ona poleciała na lidera bo szkoła kucharska to na kierownicze stanowisko trochę za mało.....no ale jak Iwonka była to w zupełności jej to wystarczało.Znam tą cwaniarę trochę bliżej i zawsze trzymałam kciuki za to żeby jej nie wyszło,ostatnio zostawiła męża i dwójkę małych dzieci,i dupczy się teraz z fagasem przed pięćdziesiątka.....niezły z niej bukiet

zzz
@Zadowolona

kierownik magazynu też dyma co na drzewko nie ucieka :-)

Gregory

Witam. Straszny upał na produkcji i trochę ciasno. Czytam powyższe opinie i nie wiem może się mylę, ale mając dzień wolny w środku tygodnia i pracując w sobotę, to nie są to nadgodziny a zwykły dzień w rozliczeniu. Widząc jakie osoby przychodzą na szkolenie, to nie dziwie się że później nerwowo jest. Jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiony tym wszystkim co tam się dzieje

wypowiedzenie było podpisane przez prezesa?

Dekster

Kierownik robi problemy. Wręczone wypowiedzenie pracy w piątek 3.07.2015 i co ? I nic! Nie podpisał to znaczy podpisał ''Za''. Tłumaczenie że spora grupa ludzi przychodzi od poniedziałku 13.07.2015 (nocki). Czyli jak to(usunięte przez administratora) mać! Jeśli tak sobie pogrywa to w poniedziałek 6.07.2015 prezes Wolnik go wyprostuje :) Na wszelki wypadek mam to jego podpisane ''Za'' wypowiedzenie pracy z piątku i ciekawe co Wolnik na to :) Jak zabierałem je z przed nosa mówił ''nie bierz''.

kierownik zmiany B na niczym się nie zna gdyby nie liderka to już dawno by go wywalili bo nie jest samodzielny a baby na tej zmianie to lizusy i przygłupy co kierownik im powie jest święte

szkolenia dają jak zostać niewolnikiem najlepiej pracować przez cały miesiąc bez odpoczynku soboty niedziele za zwykłą dniówkę

Tomis

Jestem zainteresowany praca w tym zakladzie jaka wynosi penija miesieczna ma 3 grupe na stale napiszta prosze

bolek

Kierownika ze zmiany C darzy sympatią jeden z liderów a wręcz są chyba kumami,zakończy sie to za pewne wspólnym grillem a i może czymś więj hahaha

ęcki

Nie wiem jak zm C wytrzymuje z tym kierownikiem. Ten chłop przebija nawet Bobka ..... Valeo chce przeniesc do Aures nie znajac sie na niczym a wysługując się każdym???? skargi są na niego ludzie są oburzeni tym Cabanem na tej zmianie cały czasię są kłótnie o wszystko atmosfera chora jak nigdy!!!!!!!

zmiana B z kierownikiem na czele to prawie wszyscy idioci

driv
@1111

Zm B jedna z najgorszych pod względem bałaganu,,,, taki syf jak zm B to nikt nie zostawia ta zmiana jest jak w buszu

Joanna
@1111

Kierownik na zmianie B potrafi omotać gadką-szmatką idiotki na wtryskarkach, niby tak fajnie z nimi gada a fakt jest taki że ma je za kompletne idiotki od których wyciąga informaje, które go interesują , wiem to bo jestem przyjaciółką Mariusza :-) ale puste są te baby :-D

Dzieki
@Joanna

A powiedz mi jak ma on na nazwisko?

figa

To pracujemy w Boże Ciało:((

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES