SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.

Sk

Beznadziejna zmiana D tylko ludie z marginesu tam pracja

fbo

Jak chcesz wiedzieć jak to może wyglądać to wpisz w google opinie TRP ZAGÓRZ, TRP WOLBROM. To taka sama firma, nadzorowana początkowo przez te same osoby, poczynając od kadr itp... to tak jakby inny oddział tylko że Sosnowiec..... Powodzenia heh....

Sylwia J.
@Pracujący w SRK HP 10.11.2017 11:36
SKR HP w Sosonowcu ma niewiele wspólnego w wymienionymi zakładami, to nie oddział a zakład przejmujący produkcje z innych kra...

jakos mnie nie przekonales doswiadczona kadra? Nawet lidera niemacie.

wolny
@Pracujący w SRK HP 10.11.2017 11:36

Jeśli pracujesz już w tej firmie to jaka jest stawka?? jaka premia??

Novy

Jakie stawki i warunki

No

Czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jak wygląda praca? Jak zarobki? Teraz pracują tam na jedną zmianę ale od stycznia będą zatrudniać

Miro

Skoro niektórzy tylko narzekać potrafią to pewnie dobrym rozwiązaniem jest zatrudnianie ludzi z Ukrainy. Ci ludzie chcą pracować w przeciwieństwie do niektórych

suszi

Wszystkie te niby pozytywne opinie byly pisane przez ta sama osobe 11.11 o 15:30 pod roznymi nickami. To jest zalosne naciaganie ludzi!!!

Zakupowiec

Ktos wie jak wyglada rekrutacja do działu zakupów? Jest szansa się dostac?

anonymous
@made in china 07.11.2017 16:18
Musisz podlizac komu trzeba.

W japońskiej firmie nie do pomyślenia, ważniejsze jest doświadczenie i umiejętności.

japan
@anonymous 11.11.2017 15:27

Za pol roku i tak tam bedzie sama ukraina

mgr

Szkoda slow bo jasnie pan lub pani po znajomosci rekrutuje.Ciekaw jestem bo skoro kilka lat pracowalem jako operator cnc i na wozkaw widlowych to szanowna firma nawet mi nie oddzwonilla na moja aplikacje na operatora produkcji do montazu rurek gumowych.od roku szukaja lidera produkcji i wciaz nie umia znalesc co za parodia.matol po zawodowce rekrutuje i jest panem.szkoda slow na nich!! I na tego matola

Japan work system
@mgr 08.11.2017 22:07

Najwyraźniej nie spełniałesz japońskich wymogów

Yaro
@Japan work system 11.11.2017 15:23
Najwyraźniej nie spełniałesz japońskich wymogów

trzeba miec zoltaczke i krotkiego zeby je spelnic jak Ty

agnes

Jakie sa teraz zarobki netto na produkcji lub magazynie czy logistyce?umowa jest jaka zlecenie czy o prace

Operator
@Magazynier 11.11.2017 15:30
Pełny profesjonalizm, umowa wg negocjacji.

Ile się wynocjonuje!

suki
@Operator 11.11.2017 15:31
Ile się wynocjonuje!

2 miski ryzu.

Zuzanna

Pracujesz w SumiRiko? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Na jakie warunki pracy można obecnie liczyć? Jakie są plusy pracy tutaj, a co warto by zmienić? Wasze opinie będą cenne dla osób szukających informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

wooo

Witam. jakie zarobki magazynier operator wózka widłowego ??

nemezis
@wooo 27.04.2017 15:03
Witam. jakie zarobki magazynier operator wózka widłowego ??

wooo ja to dostalem ofertę do nich o -15% w porownaniu do tego co mam . ECH LUDZIE.....

alibaba

Witam rekrutacja trwa na zasadzie sondażu kandydata i oczekiwań obu stron. W soboty parking pusty.

Jakie zarobki na poczatek?

alo

Czy produkcja już ruszyła ? pracuję ktoś tam ?

Inżynier

Witam, Czy ktoś aplikował może na stanowiska pośrednio produkcyjne tj. działy Utrzymania Ruchu, Kontrola Jakości, Inżynieria Procesu i Technologia? Jak wygląda proces rekrutacji? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzana w sposób profesjonalny tzn. czy na rozmowie padają konkretne pytania techniczne dotyczące zatrudnienia na stanowisku inżynierskim? Ile trzeba czekać na odpowiedź ze strony przyszłego pracodawcy? Jakie są widełki na stanowiskach umysłowych? Czy warto aplikować do tej firmy? Pytam gdyż usłyszałem "kilka opinii" i chcę rozwiać swoje wątpliwości aby nie tracić godziny jednej czy kilku na rozmowę. Z przeczytanych informacji produkcja miała ruszyć w III kwartale tego roku, czy tak się stało?

nowy

Podobno za nie długo będzie ruszać produkcja w tej firmie. Ciekawe jak będzie wyglądał proces rekrutacji i jaka będzie początkowa stawka?

hf

Skoro warunki pracy są w porządku to pewnie i atmosfera tutaj dopisuje.

Zostaw opinię o SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.