Automotive Lighting
counter
3 492 3192 5 1
Antek. Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Z tego co jest do zaobserwowania to pracownicy z hali C bardzo często wychodzą na przerwę na papierosa oddając się w szpony swojego nałogu więc o jakie przerwy wam jeszcze chodzi? Niech każdy sobie liczy ile razy w ciągu całej dniówki jest na palarni? Na palarnie trzeba dodać chodzą również pracownicy którzy nie palą.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Włos Nowy wpis
Pracownik
@Antek.

Palarnie zlikwidować albo wstawić bramki z czytnikami odliczającymi czas pracy i kwotę na pasku, będzie spokój. Na palarnie nie chodzą wszyscy więc nie pisz bzdur. Hala C to nie Hala A, tu ludzie przy tasmociagach czasem do wc nie mają jak iść, oczywiście nie zawsze i nie wszyscy. A brak zmiany na przerwy to bardzo częsty problem. A o dodatkowej drugiej przerwie wg ustaleń można chyba pomarzyc

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik C
Pracownik
 Pytanie

Panie Adrian, co z dodatkowymi przerwami ? Dyrektor z tego co słyszeliśmy wyraźnie powiedział jaka temperatura jest ich wyznacznikiem. Wymagacie od innych przestrzegania norm i zasad ? A czy sami ich przestrzegacie? Zapraszam na wtryskareczke na 8 godzin, w maseczce. Proszę tylko nie mówić że kiedyś też robiłem na maszynie bo to nie ma znaczenia takie wypominanie. Kiedyś też był inny kierownik i ???? No i tu proszę popytać ludzi co wtedy a co teraz. :))))) Raz jeszcze wspomnę o dodatkowych przerwach jakie zarządził dyrektor. Mam nadzieję że dzisiaj takowej dośwoadczę Jeżeli ktoś nie otrzyma takich przerw do prośba- wrzucać do skrzynek informacje - data i godzina - oni mają jakiś system co kontroluje temperaturę i zapewne archiwum temperatur. Podobna prośba w każdej innej sprawie gdzie przełożeni którzy wymagają od nas przestrzegania zasad sami je łamią.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Ipek
Pracownik
@Pracownik C

UPAŁY SĄ OKROPNE NA HALI 38 STOPNI I NA JEDNĄ PRZERWE NIE MA KTO ZMIENIĆ BO NIE MA LIDERÓW A CO DOPIERO NA DRUGĄ MOŻNA POMARZYĆ BARDZO ZŁE ZARZĄDZANIE LUDZIE SAMI SIĘ ZMIENIAJĄ NA SZYBKO A POTEM TRZEBA SIĘ SZYBKO ODRABIAĆ

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik
Pracownik
@Pracownik C

Oczywiście że liczą się tylko słupki. Jeszcze tego nie zrozumieliscie. Lider i ustawiać na maszynę bo straty za duże, no i jeszcze zasypowy. Takie mamy zarządzanie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ipe
Pracownik
@Pracownik C

Problem polega w zarządzaniu planista planu z godziny na godzinę nigdy nie wiadomo czy starczy ludzi lub będzie za dużo i na przepustki wysyłają albo braknie pojemników i maszyna stop nie ma liderów nie ma majstrów nigdy w tym zakładzie się nie zmieni jak będą tak zarządzać że ważniejsze są OEE niż pracownicy ludzie mają dość!!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
pracownik biurowy
Pracownik
@Pracownik C

jestem pracownikiem biurowym i przypadkowo trafiłem na halę C, potwierdzam warunki temperaturowe zagrażają ludziom, konieczne są dodatkowe przerwy, a to że ludzie nie mają nawet podstawowej przerwy uważam za skandal. Zgłaszam sprawę do działu BHP.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
stołowa Nowy wpis
Kandydat
@pracownik biurowy

przypadkiem to można talerz stłuc, albo...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Porcelanowy dzban Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik C

Ja czegoś nie rozumiem. Na hali są mistrzowie, kierownicy i kierownik kierowników tak? To co to za zarządzanie jeżeli brakuje liderów do zmian na przerwy ? Po co tyle stołków skoro w oczach części pracowników jakość zarządzania w niektórych przypadkach leży w gruzach ? Jak może dojść do takiej sytuacji że osób funkcyjnych nie ma w pracy? Za co kierownicy są wynagradzani? Przecież bycie kierownikiem nie polega tylko na walce z brakami czytam stratami ale też na zarządzaniu personelem. Gdzie to zarządzanie się podziało pytam, i to przy takiej ilości kierowników, mistrzów? Chyba sobie ktoś z nas żartuje albo sprawdza cierpliwość. Przekaz do kier z C - potem się dziwicie że nie ma kogo przyjmować do pracy albo że ludzie szybko się zwalniają lub się nie starają. A jaki wy przykład niektórymi decyzjami dajecie ? Ukrop na hali, maseczki na twarzach a trzeba się prosić i upominać o przerwę? A jak już jest to czasami ktoś krzywo patrzy ? No nic.. to nie demotywuje ludzi?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Lokas
Pracownik

Pochwal się kto to samo zrobił z twoją matka

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś1
no nie gadaj !
Pracownik
 Pytanie

to o tą Alicje chodzi ??

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antek
Pracownik

Z tego co słyszałem ,to w ramach szeroko zakrojonej oszczędności będą wymieniać ochronę. Zakład będą ochraniać psy dobermany ponieważ tak będzie taniej. Polska to dziki kraj. Zadaniem dobermanów bedzie miedzy innymi egzekucja na kotach które wchodzą na teren zakładu. Ponadto pracownik który wejdzie na zakład po tzw.kielichu a pies wyczuje to bedzie miał pogryzioną doope. W najbliższych dniach ma być gorąco wiec tradycyjnie zapraszam na stawiki na kaczki i bobry.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś1
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
ona poezja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Pracownik
 Pytanie

jak wygląda kwestia ofert do pracy ale do biura ?? pojawiają się czasem czy raczej cisza na morzu ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
CENIĄCA HUMOR
Pracownik
 Pytanie

Antek zobaczysz ,że się doigrasz co Ty myślisz,że ja nie mam nic innego do roboty tylko latać za Twoim IP I Cie banować? Załatwi Cię katolicka ciemnota 60+ która wybrała sobie Prezydenta. Antek jesteś skończony.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Naspirytusowane maliny
Pracownik
@CENIĄCA HUMOR

Zalega mi to na żołądku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antek
Pracownik

Przyjęcia do pracy będą jak pracodawca zwolni pracowników tzw.słupów którzy są mało efektywni ale są na etacie. To właśnie Ci pseudo pracownicy blokują etaty w zakładzie ,a pensje pobierają całkiem ładne.Za tych darmozjadów można przyjąć sporą grupę ludzi którzy nie będą się szwendać po palarniach i stołówkach a będą sumiennie pracować. W związku z ładną pogodą zapraszam na stawiki na kaczki i bobry.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś1
Wku.....ony
Pracownik
 Pytanie
@Antek

Czy administrator potrafi myśleć??? Dlaczego nie reaguje na wpisy które straszą ludzi ????

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Gienek
Pracownik
 Pytanie
@Wku.....ony

Prawda boli?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Lusia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czytając niektóre opinie o zakładzie to zastanawiam się, dlaczego wy ludzie tam jeszcze pracujecie? Nie mówię o byłych pracownikach, bo ich jad jest... no cóż wiadomo. ???? Skoro tak wszystkim źle to przecież droga jest otwarta. Trzeba szukać pracy takiej, która spełni wasze oczekiwania. Idealnego pracodawcę, wypłaty pieciocyfrowe, a pracy jak najmniej. Rozumiem, że może coś nie pasować, bo sama jak patrze na pewne rzeczy to głowa mnie boli, ale marudzić i płuc na wszystko... Po co sue tak zadreczac skoro gdzie indziej na pewno bedzie co poniektórym lepiej. A wierzcie mi, że nie tylko wam. ????

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Jezus
Były pracownik

Już w króce będom zwolnienia. Ha ha

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Azalia

Czy ktoś wie jak jest z przepisami bhp dotyczącymi jedzenia przy komputerze podczas korzystania z niego? Pytam bo widziałem pewną panią na a która często zwraca uwagę innym, która smacznie sobie coś zajadała przy kompie. Taka anegdota szyba ma do siebie to że widać co się dzieje za nią.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
@Azalia

Przepisy BHP w tej sytuacji stanowią jasno, wg kodeksu pracy w rozdziałach dotyczących Bezpieczeństwo i higiena pracy (art. 207-237) dotyczących spożywania posiłków przy komputerze: Art. 207.§ 1. "Jeżeli pracownik spożywa przy komputerze bułkę lub kanapkę z salcesonem, szynką, lub serem to nie stanowi to zagrożenia, natomiast gdy w bułce lub kanapce znajduję się pomidor lub ogórek zielony istnieje realne ryzyko wypadnięcia i upaćkania klawiatury"

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Śiur
@Azalia

Muuuheheheh chodzi chyba o blondyne, też widziałem jak szama przed monitorem i klika. To się chyba nazywa hipokryzja :))) pozdraaaaaaaawiam wszystkich którzy czepiają się innych a sami dają zły przykład:))))))))))))

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Leon z Kielc
Pracownik
 Pytanie
@Azalia

Czegoś nie jarzę, przecież ona nie siedzi tam sama, jest chyba jej szef. To teraz pytanie pojawia się: 1. Był i toleruje takie zachowanie ? Potwierdzając tym samym powiedzenie co wolno wojewodzie.......? 2. Brak odwagi na zwrócenie uwagi, czy tez brak wpływu na szeregowego prqcownika? 3. Pokazówa- typu ja mogę ? 4. Hipokryzja jak to ktoś wspomniał czyli zwracam uwagę innym ale nie patrzę na to co robię? 5. Mogę więcej, kto mi zwróci uwagę? 6. Szef nie widział? Wkurza takie coś

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Jarzębina
Pracownik
@Leon z Kielc

Wydaje mi się że to tylko pokazuje jakie podejście ma pracownik do szefa. Skoro dział zajmuje się tym czym się zajmuje, a pracownik sam łamie zasady to proszę Hahah. Nawet jak je ma przełożonego w zasięgu wzroku ale gdzieś jest to jeżeli ktoś się z nim liczy zachowuje się jak trzeba, a tym bardziej jak ktoś ma np miejscowkę na wprost drzwi, i tyle czasu tu robi. Niestety zdarzają się osoby które traktują przełożonego jak janusza, a otoczenie jak folwark

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Telenowela
Były pracownik
@Jarzębina

Zwykle czepianie się z Waszej strony

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Ja
Pracownik
@Leon z Kielc

To z rozpaczy. Nikt nie jest w stanie unieść takiego brzmienia bez wspomożenia. Niektórzy ze wspomożeniem nie mogą, więc wara do tego. Każdy orze jak może.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Już wyjaśniam
Pracownik
@Azalia

Już śpiesze z odp. W związku z Covidem, wyszło zalcenie aby pracownik biurowy w miare możliwosci jadł przy swoim biurku. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Jop
Pracownik
@Już wyjaśniam

No ale chyba nadal nie można w jednej chwili jesc i pisać na klawiaturze albo posługiwać się myszka!! Jedzenie przy kompie m, a jedzenie i obsługa komputera w tym samym czasie naraz to dwie różne sprawy. Brak chigieny moim zdaniem

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pyr
Pracownik
 Pytanie

Co to za akcja z 12tkami ? Ponoć polecenia jak ktoś nie chce

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Niusia
Pracownik
@Pyr

Nic nowego. Na dwanaście masz zostać i już. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Kładka
Pracownik
 Pytanie

Ejjjj skoro rzekomo brakuje ludzi, a sytuacja wróciła do normy i są ploty o 12tkach to czy związki planują wykorzystać ten moment na rozmowy o podwyżkach? No sorry ale jeżeli naprawdę mają problemy z obsadą to dlaczego tak jest?? Kiedyś jak w tym zakładzie zarabiali więcej niż dookoła to ludzie sie w kolejkach ustawiali, nie było problemu z brakiem obsady, a obsada która była bardziej się chyba starała bo mieli świadomość że inni czekaj tylko aż się zwolni msc w zakladzie

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Lusia
Pracownik
 Pytanie
@Kładka

Związki? Hahahaha... Jedyne co oni nam mogą zapewnić to brak podwyżek, nadgodziny do odbiórki i te przeklęte maseczki na kilka lat. Wszystko robią pod dyktando firmy, a za pracownikiem zero wstawiennictwa. Ot takie mamy związki. Później będzie meeting z dyrektorem i będą zachwalać jak fantastycznie zakład stoi, jak cudowne zyski mamy, mimo korony udało się utrzymać na całkiem dobrej pozycji it. I jak to związki wykorzystają? Ano tak jak każdego roku, gdy słuchamy tych cudownych informacji - WCALE! Grunt, że oni bezpiecznie sobie stołeczki trzymają. Aż się dziwię, że ludzie nadal łożą na utrzymanie tych pseudo wstawienników ludu.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Niusia
Pracownik
@Lusia

Ja już dawno wypisałam się ze związków. Przyzwyczaili się do wygody. Nic nie robią. Biorą kasę za to że są. Ten zakład już dawno należy do gorszych na rynku pracy. Atmosf

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Karma
 Pytanie

Dziewczyno z sektoru drugiego! Miałaś odwagę dać ponieść się emocjom? Miej też odwagę powiedzieć o tym swojemu facetowi... Lepiej chyba samemu przyznać się do ... niż ma się dowiedzieć od osób trzecich:) A możesz być pewna ,że się dowie;)

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś2
Agnieszka
@Karma

Istnieją takie powiązania pomiędzy dwoma sektorami, ale po co wiązać z tym sektor trzeci. Te dwa sektory łączy produkt. Trzeci jest tylko uzupełnieniem tworzącym kompleksy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karma
@Agnieszka

Oczywiście :) Istnieją też powiązania pomiędzy osobami które nie powinny "bawić" się w ten sposób

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
LoveLas
@Karma

szkoda, że takie atrakcje tylko na hali C, bo u nas na hali A to same cnotki ;( niby większość kobiet, a tu takie bezrybie chyba trzeba iść na stawiki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Oprk
@LoveLas

A kto powiedział że to o C chodzi ???? Zatkało ?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Chrystus miasta
@Oprk

C jest w centrum wszystko na nich leci

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Gość
@Karma

Jak masz zamiar siać nieprawdziwe plotki tutaj na forum gdzie pisze się głównie o pracy w zakładzie, to proponuję iść i powiedzieć to tej osobie w twarz, albo najpierw dowiedzieć się prawdy u źródła a nie niszczyć komuś związek fałszywymi oskarżeniami ....ludzie gadają takie pierdoły że aż się słuchać nie chce ...pozdrawiam zazdrosnych że się komuś w życiu dobrze układa

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Wapień bez K
@Gość

Wy się zajmijcie pracą! Bo są same straty , braki i selekcje

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś1
78
Pracownik
 Pytanie
@Karma

Ale masz nudne życie..... serio interesuje Cie co robią inni? To są dorośli ludzie.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Lusia
Pracownik
@Karma

Zajmowanie się cudzym życiem jest tak żałosne i świadczy źle raczej o osobach powielających dane informacje. Radzę zająć się swoim życiem i swoimi sprawami domowymi, bo nigdy nie wiadomo, co w domach plotkarzy się dzieje. Naprawdę ludzie musicie mieć bardzo żałosne swoje życie skoro interesujecie się cudzym i siejecie zamęt.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
CENIACA HUMOR
Pracownik

Ja się załatwiam do umywalki zdarzyło mi się nawet że napisałam z tego artykuł do gazety

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś2
5th
Pracownik
@CENIACA HUMOR

W artykule tym pisało o przejęciu kluczowych elementów bez których sobie nie poradzą.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bękart
Pracownik
@CENIACA HUMOR

Co ja się będę odzywać. Zdzichu ma pierwszeństwo, a w nagrodę dostał Marzenkę. Ten zakład to farsa.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Omen
Pracownik
 Pytanie

Kto się przyzna?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowany

Jak z zapotrzebowaniem na pracowników? Wróciło do normy ? Podobno są przyjęcia, czyli już wszystko po staremu? Pytam czy każdy już wrócił do pracy i czy jeszcze brakuje czy można aplikować

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Kaaarrrraaaamba

Zwiazkowoec ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Alfred
@Zainteresowany

Brakuję ludzi sąm przyjęcia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
całuśnik turyński
@Zainteresowany

Zapraszamy do ALPL, w szczególności zapraszamy młode, całuśne i rezolutne dziewczęta.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ala
@Alfred

Zapraszamy na hale A,soboty pracujące,dwunastki do odbioru,rewelacja.Nie pamietam czasów żeby dwunastki odbierać,dziękujemy ZZ.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kikop
Pracownik
@Zainteresowany

Są nabory

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Golonko
Klient

Tak z ciekawości zapytam jest opcja przejścia z agencji pod zakład zacytuje "docelowe zatrudnienie na stałe bezpośrednio w strukturach firmy" oczywiście pytam jak to było przed covid

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kół
Pracownik
@Golonko

Nie

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Maniek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Były pracownik
 Pytanie

A jak sprawa wygląda z pracownikami agencyjnymi ? Nadgodziny są wypłacane do wypłaty? I jak z sobotami

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gość
 Pytanie

Wiadomo czy bedzie w sierpniu jakis postoj ? Zmniejszona produkcja ?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Sll
@Gość

Wręcz przeciwnie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
 Pytanie

Czy nadgodziny sa juz płacone? Soboty dalej do odbioru wiadomo . A co z niedzielami i nadgodzinami w tyg?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Automotive Lighting