Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

m

ze względu na ilość przytaczanych tu wulgaryzmów nie wiem czy miejsce jest odpowiednie ale mimo wszystko Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za miłe przyjęcie mnie w waszym gronie, za wspólnie, czasem ciężko, przepracowane prawie 14 miesięcy, a w szczególności całej brygadzie A, której to poświęciłem się maksymalnie. Dziękuję jednej osobie szczególnie :) Pozdrawiam,życzę powodzenia i wszystkiego dobrego MSz

xxx
@m

my również dziękujemy za wspólną współpracę i bardzo przykro nam,że niestety musieliśmy się rozstać . Pozdrawiam ;)

zespół A
@m

My także chcemy podziękować za współpracę na pewno będzie Pan mile wspominany wśród naszej załogi,szkoda że tak się stało :( Pozdrawiamy :)

brygada a

DZIEKUJEMY

Rafał
@m

Dzięki Mirku za wszystko prawdopodobnie nie wracam do tej firmy takiego "kiera" ...ze świecą szukać szkoda że tak się stało... Za kilka miesięcy jadę do Skandynawii ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy...Dobrych Świąt...

Pso
@Rafał

"że jego potomkowie byli" To może raczej przodkowie...I ty narzekasz że mało zarabiasz.

atack
@Rafał

Rafał kiedy idziemy na piwo ? Krzysiek

do pso
@Pso

Raczej już nie w Auresie...Jak człowiek ma banię mogą mu się pomylić; przodkowie z potomkami...Życzę dalszych sukcesów w "Aures Company"

zrezygnowany

sam nie wiem co teraz robić kierownik Boba jaki był to był czepiał sie wszystkiego fakt ale to co robi ta baba to masakra czepia sie ludzi za to że ustawiacze olewaja prace moja wina ze mi maszyna staneła i byłem po ustawiacza "można na maszyne x, jasne jasne zaraz bede spoko" mija 10-15 minut nie ma go ide 2 raz "mozna na ta maszyne, tak tak juz ide" i znowu mija czas a baba z ryjem że chodze sobie po hali bezcelu no jak kurde bez celu skoro ide po tych ustawiaczy masakra. . . . .

MICHAL

ZWISA MI JAK NAPISALEM BYLEM W INSPEKCJI PRACY I ICH PODJEBALEM NA MAKSA ZAKLAD ALBO UPADNIE ALBO GO WYSZORUJAS KAZDA DZIURE PID WSRYSKARKA Z ROZNEGO DZIADOSTWA

obserwator

no i zawiodłam się myślałam że na miejsce kierownika Mirka przyjdzie ktoś nowy oczywiście z VALEO

ja ich wszystkich znam
@obserwator

a myślisz,że ta co go zastępuje to skąd jest.....

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
obserwator

Ludzie ogarnijcie się to co Wy wyrabiacie skoro nie dorobiliście się to i tak już w tym zakładzie nie dorobicie się!!! zrobili nam grafik to po co godzicie się w wybitki chodzić do pracy i w nadgodzinach niedziele rypiecie jak za normalny dzień jeszcze trochę to i będziecie się godzić pracować jak w chinach ,powiedzą Wam przyjdźcie do pracy zamówimy pizze i sobie zjecie sami godzicie się na takie traktowanie ,nie ma solidarności między nami ,w szatni np.,każdy mądry a jak co do czego to sami się piszecie na liste

admirał

Jestem tu nowy, ale juz zdazylem sobie wyrobic opinie o tym zakładzie. To jeden wielki syf,na hali brudno o szatni i sraczu nie wspomne. Najbardziej przerazajaca jest ta gruba baba co wyglada jak waz ktory kogos zjadl i jeszcze trawi. Pracuje tu krotko ale juz szukam czegos innego.

VanDamme

Wspaniały przykład rządów dyrektorki:Na miejsce kierownika zmiany mianować dziewczynę która nie ogarnęła funkcji lidera...Czy prezesi tego syfu naprawdę nie widzą co ta sucza-córa wyprawia z tym zakładem???

ala

No kolego masz racje jak ta babe widze to mi sie robic korwa nie chce czy ona korwa domu nie ma. Pozdro dla ustawiaczy ze zmiany c

MICHAŁ

PRZYJOLEM SIE DO TEJ PRACY ALE TEN ZAKLAD TO SYF POD WTRYSKARKAMI SMARY SZMATY IDZIE ZEBY WYBIC I BRUD CZY WOGLE TEN ZAKLAD ODWIEDZA INSPEKCJA PRACY CHYBA BEDE MUSILA SIE POSTARAC O TO DLA ZAKLADU BY ZROBILI COS Z TYM JAK MOZNA TRAKTOAC LUDZI TAK NA MARKECIE ZIMNO TO JUZ NA DWORZE CIEPLEJ NIZ NA TYM POPIERDOLONYM ZAKLADZIE,TA DYREKTORKA STARA JEDZA CHODZI I MEDZI ZA USZAMI STARA PRUKWA ZROBILA BY COS BY LUDZIE NIE MARZLI NA ZAKLADZIE KURWISKO STARE WYGLADA JAK DUZA BABA NA CIENKICH NOGACH I Z CYCAMI DO KOLAN

ktos
@MICHAŁ

Póki co to postaraj się o słownik ortograficzny analfabeto

ala

A o liderach piszecie a to wporzadku chlopaki kierowniczka tez ok doczepic sie nie macie do kogo spyzcie na siebie u kogos dzazge w oku widzice a u siebie belki nie gnoj

ola
@ala

o lider zapewne się odezwał

ala

Wszyszyscy sie za robote wezcie a nie (usunięte przez administratora) gupoty pisac

haha

kto to pisał pani kierownik sprawia wrażenie ze niewie co tam robi nie umie podjąc decyzji konkretnie myli detale itp moze sie wyrobi ale jak narazie to niezbyt to widze

ares to firma w której żyhgam na sam widok tego zakładu. patrżąc nań dostrzegam sylwetkę aszwitc birkenał i wogóle kapo wanda. najfajniej było zafajdaniać do auresu w niedzielę rano czy tam tez w sobotę co jeszcze wódka się nie uleżała albo bieczorny posiłek a tu mrozy i goń do auresu przez dwa przystanki bo normalnie autobusy tam nie jeżdża. i trzeba się po drodze oczywiście odżygać. a ja jako pracownik firmy pośredniczącej znałem tylko jeden kibel, bo na zakładzie nawet nie miałem czasu się poruszać za kiblem, tak tam szykanują i wogóle za chodzenie i nic nie robienie chodząc i jedząc posiłki na jadalni. żeby to jeszcze było jeść dozwolone.. czasami nie było przerwy, albo takie kombinowane, że zmora totalna.wanda kapo. ares birkenał

lider zmiana b
@565

Taaaa ty byś potrafiła....jakbyś potrafiła coś innego to byś za 1500 brutto nie dymała cały miesiąc miernoto,no ale coż,szkoła była dla wszystkich,pozdrawiam z palarni;D

Kokarda

Ja niestety trafiłam na tą pseudo panią kierownik i mogę napisać tylko tyle że jest taki haos że ręce opadają.Nie ma kontroli nad załogą,palarnia całą zmianę pęka w szwach,brak komponentów na stanowiskach pracy,liderzy nie potrafią nad tym zapanować gdyż muszą zmieniać na przerwy.Jedyne co zrobi to spisze produkcję pod koniec zmiany,tyle to i ja bym potrafiła zrobić a wziąść jej wypłatę!!!! Żal

Boba budowniczy buhahahah,buhahahah normalnie poplakalem sie ze smiechu,lata jak (usunięte przez administratora) po hali i sie czepia siad by w koncu na (usunięte przez administratora) i byl czlowiekiem Bobas hehehhahahaheheheh:D

praca jak praca, raz lepiej raz gorzej.Pani Dyrektor to już inna bajka niby miła jak coś idzie po jej myśli, a jak nie to by nawet butów na Tobie nie zostawiła. A gdzie się podziała taka dziewczyna co sprawdzała karty pakowania? Ta nowa ją zastąpiła?

kompetentny

przejście od mirka do boba budowniczego zryło nam psychikę...bobas zrozmawiając z jakąkolwiek kobietą łapie się za klejnoty...więcej dodawać nie trzeba... pozdrawiam boba-sa

buhahaha
@kompetentny

buhahahahaha rozwaliłeś system! buhahahaha

Sówka

Pozdrawiam Pana lidera,niestety nie znam imienia,z tatuażami i bródką!Kiedyś byłam na jego koncercie-jest świetnym perkusistą.Ktoś zna go bliżej?Sympatyczny jest? Buźki dla wszystkich!

pooiooo
@Sówka

Ma na imie Bartek - jest bardzo sympatyczny :-)

pysio
@Sówka

Sympatyczny?To zależy czy się walisz,czy trzeba z tobą chodzić

xxx

Mirek jest spoko nie po okładce książkę się ocenia

zmiana a
@xxx

Naprawde udało Wam się trafiliście na super kierownika !!! zeby tylko nie odszedł mam nadzieje ze jeszcze wroci do brygady z ktora był tu od samego poczatku Panie Mirku wracaj pan do nas :-(

hary

a jaki jest ten łysy kierownik z br A bo nie wygląda zbyt sympatycznie ?

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES