Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

były ust

Stawki ustawiaczy zaczynają się obecnie od 5000 a kończą na kwocie 5800 brutto podstawy. Do tego nadgodziny 100% płatne w weekendy. Wypłata na poziomie 5000 netto to absolutny standart u ustawiaczy gdy zrobią tylko 2-3 soboty. A ze pracują po 7 dni w tygodniu to wypłata na poziomie 7000 netto to norma u ustawiaczy.

kiki
@były ust

Popieram Twoj wpis. Pytania i odpowiedzi tylko po to by zamęt nie potrzebny wzniecić, a już był spokój na forum, to jacyś zawistnicy się udzielają.

@były ust

Bzdury pieprzysz chłopaku...Kwota którą podałeś to chyba za 3 miesiące...nie pisz głupot...

Chemik

Może ktoś zdradzić jakie są mniej więcej zarabki na stanowisku ustawiacza? I jak wyglądają premie?

pracownica1
@Chemik

Dajcie sobie już spokój z tymi zarobkami ustawiacza, oni dobrze ukrywają swoje zarobki a Wy myślicie, że na forum Wam ktoś poda stawkę, wynagrodzenie i jeszcze wysokości premii ?

zainteresowany

Mam pytanko dotyczące stanowiska ustawiacza? Jak dużo jest pracy? Ile jest maszyn ile przezbrojen na zmianę? Jakie maszyny? No ijaka kaska?

nowy2

Macie racje nie siejmy paniki i fermentu. Potem wszyscy za to oberwiemy bo po co takich kretynów trzymać. Alleluja i do przodu

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

koleżanka....życzliwa

Zgadzam się z poprzednikiem. Życzę wszystkim spokojnych Świąt i miłej atmosfery nie tylko od Święta ale przede wszystkim na co dzień. Mniej stresu więcej zrozumienia i ludzkiej życzliwości. Życzenia dla wszystkich pracowników i kierownictwa

kolega

Drodzy koledzy i koleżanki każdy kto zacznie to czytać co wypisujecie wywnioskuje, że przede wszystkim mamy za dużo wolnego czasu, robimy wszystko i nic! atmosferę budują ludzie, a od waszych złośliwości to niedobrze się robi. Sami wystawiacie opinię nie tylko dla firmy w której pracujecie ale co najważniejsze dla siebie. Obmawiacie siebie i innych na wzajem. To wszystko tylko źle świadczy o nas a nie o firmie. Wniosek: mamy za dużo czasu, obrażamy się bo ktoś kazał nam pracować, ktoś nam się nie podoba wygląda inaczej a my jak wyglądamy SAMI SOBIE WYSTAWIAMY ŚWIADECTWO - LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ !! NIE CHCECIOE PRACOWAĆ NIE PODAOBA SIĘ TO DAJCIE SZANSĘ INNYM

nowy - 2015-04-03 21:23:53

Zamierzam zatrudnić się w tej firmie mało w której są tego rodzaju dyskusje prowadzone chyba mają na względzie zrażenie potencjalnych kandydatów - rozumiem tylko po to żeby starych wykwalifikowanych nie zwalniać, ale nie tędy droga. kto chce pracować ten będzie. Każdy bierze namiar na złośliwość i obgadywanie narzekania ze strony innych. Taka ludzka natura -ponarzekać każdy może. Ale przydałoby się odrobina samokrytycyzmu i obiektywizmu. Nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam

nowy

auresiak

Też uważam że jest już dużo lepiej jak było, ostatnimi czasy poprawiło sie i trzeba miec nadzieje ze bedzie lepiej cieszmy się że mamy prace

staly
@auresiak

Zgadzam się. Pytanie to forum dotyczy pracy? czy to pogaduszki i lista zażaleń, uwag, docinek itp.?

auresowy

przestańcie narzekać, wszędzie jest trak samo, praca jak każda inna, nie jest tu najgorzej, czego chcecie na stanowiskach robotniczych, fakt pensja mogłaby być większa ale bez przesady

anonim 2

powinni zatrudnić kogoś dodatkowego do sprzątania a nie każą nam zasuwać

anonim1

była kierowniczka obecna liderka udaje że ma rączki pełne roboty żeby tylko nie wygryzła nowego tak się stara

obserwująca

Kierowniczce czasami coś się udaje. Pytanie tylko co.

NOWY

Liderzy "zasuwają" kiedy tylko czas na to mają :))Albo jak ktoś naprawdę zwróci im uwagę w przeciwnym razie jedna wielka ściema. ŻAL

stary

może zostawmy w spokoju czyjąś wagę i obwody a zajmijmy się pracą. Nie macie nic do roboty?

pracownik3

Pani z BHP - gdzie pani kupiła uprawnienia do wykonywania zawodu? na targu w Będzinie? kontrola na hali to nie tylko zwracanie uwagi pracownikom, że torebka leży na stoliku lub napój ( zakręcony zresztą) . Szkoda że nie widzi pani wielu zagrożeń , które mogą doprowadzić do tragedii ... Nie będę wymieniać na forum, bo to długa lista ( jak w każdym zakładzie produkcyjnym)Ośmiesza się tylko pani.... Proszę uważać podczas następnej kontroli na hali produkcyjnej na olej wyciekający spod niektórych maszyn, bo może się pani poślizgnąć w tej uroczej spódnicy i złamać nóżkę.

haha

Randkowicz Leybordowiec :) Czyli reality show pt. "Lider szuka żony" hahaha

pracownica

a na zmianie C wtryskarki od nr 10 do 17 nie maja lidera bo ten chyba mysli ze przychodzi do pracy porandkowac na leyboldzie. A operatorzy chyba sami musza sobie pojemniki i komponenty dowozic.

pracownica1
@pracownica

Wasza kierowniczka nie widzi tego ? chyba brzuch który sobie hoduje zasłania już jej widoczność ? ona wkrótce paleciakiem lub wózkiem będzie jeździła bo nie będzie w stanie poruszać się o własnych siłach, jak jej nie szkoda kręgosłupa ....tyle sadła dźwigać, massakraa.

kadry

DO Kadr : Dlaczego nie przedłużyliście umowy o pracę dwóm siostrom, które były pracowite, wydajne i chętne do pracy ?! a trzymacie taką D.K. która tylko tlen zużywa na hali i nic pożytecznego nie robi a tylko ploty rozpuszcza i kpi z auresa.P.S. Dużo ludzi ma dość jej nieróbstwa, bo aż w oczy kłuje a kasę dostanie za nicnierobienie ? Stać prezesa na płacenie za nicnierobienie ? Niech pani kadrowa zapyta go o to.

anonim1

Na zmianie B jest była kier. obecnie liderka która ma pretensje do całej załogi że są skargi na nią do kadr. Chodzi po maszynach po ludziach i wypytuje kto na nią chodzi na skargi. Są skargi i będą, dopóki ten nierób sam nie zmieni pracy, bo do pracy to ona przychodzi na : " BOJKI " jak to sama otwarcie mówi a nie pracować, jej obowiązki spadają na chłopaków i liderów zm. Sama choruje na kompleks wyższości i wydaje dalej ludziom polecenia jakby była nadal kierowniczką . Spaceruje po hali z tel kom przy uchu i udaje że przeprowadza telekonferencję z ministrem gospodarki narodowej, na nic nie ma czasu, wysługuje się chłopakami..... Sama chwali się do ludzi że szuka nowej pracy, ale to chyba nie powód by olewać tą robotę ? za co jej płacą ? Najgorsze jest to, że sprytnie manipuluje ludźmi i nowy kierownik powinien mieć duży dystans do tego co ona mu nawija na uszy, bo była kierowniczka nigdy nie będzie dobrze życzyła kierownikowi, który zastąpił jej miejsce, to chyba ligiczne :-D

racja
@anonim1

Jak kiedyś poprosiłam liderke żeby mi wydrukowała kartki na detale to usłyszałam : " sama se wydrukuj ! " a ztelefonami to przesadza ! z rodziną sobie gada cały czas przez tel kom w pracy, każdy by tak chciał cholera ! a ja nawet na maszynie nie mam kiedy smsa odczytać od dziecka.

odp
@racja

Jej sie zdaje że ją nadal wszyscy uwielbiaja i popieraja, a to juz dawno zmienilo sie, wiekszosc ludzi ma oczy i widzi jaki ma relaks w pracy a inni zasuwaja az pot sie leje po plecach....

nn
@anonim1

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES