Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

o jakiej sprawie mówicie

Hahahahaha

nowy kochanek juz jednego zwolnili ostatnio

Ala
@Hahahahaha

A kogo zwolnili znowu bo na L4 jestem.

Ala
@Ala

Który? Ale się tam dzieje!

Mario

Jak bierzesz to możemy pogadać

bobus

bobek karzelek hehehehhe co niedziele do kosciola lata a w bialy dzien ludziom w twarz klamie jak w lustro spogladasz ????? ze tak prezesostwo tego nie widzi ale co sie nie robi dla pieniedzy utrzymaniowcem fiata byles a teraz cwaniaczysz

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

zakład sam siebie pograza to prawda licza sie lizodupy. Ludzi zwalnia sie za nic jak dobrze ze juz nie musze widziec tych twarzy. nie dziwne ze aures ma taka zla opinie w miescie

rodzina jest najważniejsza

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie - istny (usunięte przez administratora) br /> Kadra zarządzająca to banda MAŁOLATÓW nie mających pojęcia o przepisach prawa pracy, BHP czy zarządzaniu ludźmi. Człowiek się nie liczy, albo poświęcasz się pracy albo giniesz. Kogo interesuje że masz swoje życie?! Tym razem firmie się nie poszczęściło i toczy się rozprawa... W sądzie jakoś miny "kierowników" się nie cieszą jak na hali, a niby jesteście tacy och i ach w waszych opowieściach :) ŻENADA i prostactwo! Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem. P.S. prawda zawsze wyjdzie na jaw !!!

mario

Ktora to ta chinka? Pani lider D? Moze sie zalape na conieco

@mario

A może ze mną sprobujesz się zalapac na conieco.

zzz

coś tęczowy

śmiech na sali

w tej firmie to jest patologia totalna, ludzi zwalniają za nic a mówią że dużo zwrotów było na tą osobę, moje pytanie czemu nikt nie przyjdzie nie powie że miała jakiś zwrot czy reklamacje, której pewnie nawet nie było, upomnienia za byle pierdołe bo kuferek postawisz nie w tym miejscu co trzeba czy za to że3 karton leży koło ciebie bo poprzedni zaraz będzie się kończyć, a przez kogo to wszystko? przez turbo kierownika produkcji tego karzełka bobe (celowo napisane z małej litery przez brak szacunku) obiecywali tak na 11 listopada nadgodziny, ludzie się pozapisywywali naobiecywali że 200% zapłacą a połowie osob powiedzieli potem żeby nie przychodzili a (usunięte przez administratora) z tą firmą nie polecam

bolo

z Krzyskiem to stare dzieje! po nim spotykała się już z Tomkiem kierownikiem, tak się piela po szczeblach HEHEHE Ciekawe z kim jest teraz? !ponoć lubi częste zmiany! rozrywkowa chinka

kandytat

Są przyjęcia przez agencje? które?

Z którym mechanikiem?

@.

Krzysiek mu było.Ale widzę że nikt tam już nikogo nie zna. Życzę powodzenia wszystkim co tam pracują.

jest liderką,jest spoko

@1111

Kiedyś się spotykała z mechanikiem od metali zatorów ciekawe z kim teraz jak jest liderka. A co u pani Wandy i innych starszych pracowników. Wrocilem do kraju i nie idzie się z nikim skontaktować.

nie pamiętam na kogo mówili chinka coś bliżej

Jest tam ktoś w tej firmie kto ją pamięta czy wszystkich już zwolnili co ją znali? Bo z tego co czytam to jadą po starych pracownikach. A może ona już nie pracuje?

jojo

a niech zwalniają starych pracowników z doświadczeniem a przyjmują nowych przez agencję, jak zobaczą ile będzie zwrotów to im się dopiero gały oświecą,nie polecam nikomu tej firmy uwierzcie nie ma co zaczynać,liderzy to wyglądają jak naćpani (C) wielki Roman na popołudniówkach i nockach ciągle w kiblu siedzi i jara nie wiem co ale jara aż mu ta kozia broda się poskręcała to dopiero beznadzieja, dobrze że jest Łukasz on to jeszcze na lidera pasuje bo normalnie z ludźmi gada a Roman tylko "nie wiem","nie ma",niemota totalna.

A co tam słychać u małej chinki jak to kiedyś mówili

Sosnowiczanin

Dzwoniłem właśnie o prace, wrażenia żadne. Chroniczny brak poszanowania. Życze powodzenia w poszukiwaniu pracowników.

gosc

na pewno nowi pracownicy bardziej starają sie od starej ekipy

on

niech zwalniają! zobaczymy kto będzie pracował na ten cały bałagan, bo już się dzieją cuda przy tych zewnętrznych firmach! kontrolerzy HEHEHE Śmiech czlowieka ogarnia! !!

agnes
@on

Zwalniają ludzi bo mają w tym interes. Bez powodu nikt nie zwalnia ludzi którzy już są dobrze wdrożeni w pracę. Nie dostali zwolnieni propozycji przejścia na 3 miechy pod agencję? Zwalniają i będą zwalniać dopóki nie uzyskają dotacji finansowej, kasa tu jest najważniejsza. Chcą wyłudzić kasę, ale stracą na tym .... bo chytry 2 razy traci :-)muszą mieć więcej ludzi pod agencjami niż pod zakładem zatrudnionych, proste żeby dostać dotację, kasa się przyda ....ale czy to koniecznie kasa na poczet zakładu ? kto to wie? może prezesi mają inne plany związane z tą dotacją nieuczciwie zdobytą, taki mały sosnowiecki przekręt.

były już

LIDERZY MASAKRA!(usunięte przez administratora) ROBIĄ! TO PRAWDA ZE NUE SZANUJĄ LUDZI I ICH PRACY! PRZEZ NICH LUDZIE ODCHODZĄ ALBO SĄ ZWALNIANI, BO KAPUJA. JEDEN ZE ZM A MA PONOĆ JAKIS ZESZYT I NOTUJE W NIM UWAGI O PRACOWNIKACH HEHEHE STARY GŁUPEK!O SOBIE NIECH TAM NAPISZE BO JEST CO. CALYMI DNIAMI SIĘ(usunięte przez administratora)SAM SIĘ DOIGRA! MASAKRA JAKAŚ!

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES