Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

gosia

nie wstawiło linków. wpisz w google ab job service i euriant. a na co chcesz jechać?

gosia

+/- miesiąc ale w międzyczasie rozważaliśmy inne oferty. proponuje spróbować u holenderskiego pośrednika bo goodjob rekrutuje ludzi z polski dla rekrutanta w holandii więc przejdziesz przez 2 biura, bez pewności że praca będzie bo często jest tak że ściągają ludzi na zapas, a poza tym to znaczy że bedziesz miał mniejszą stawkę godzinową i bardziej pod górkę w razie problemów. na podstawie swojego co prawda niewielkiego doświadczenia goodjoba odradzam zdecydowanie. z problemami odsyłają do eurianta, euriant do goodjoba i koło się zamyka. http://www.abjobservice.nl/nl-NL/ http://www.euriant.nl/ spróbuj na tych stronach.

gosia

goodjob zarezerwował busa za którego każdy musi sobie zapłacić 60eu. dostaliśmy zaliczke 100eu reszta ma wpłynąć na konto.

gosia

jest darmowe wifi, nie pracujemy bo, jak wspomniałam wyzej, 12os w tym ja zostalismy zwolnieni i czekamy na zjazd do polski.

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
gosia

goodjob informuje do jakiej pracy sie jedzie bo umowe podpisuje sie przed wyjazdem, wiedzielismy ze jedziemy na borówki. przenieść teoretycznie moga ale podobno nie maja innych ofert.

gosia

tez myślę że norma jest do wyrobienia ale wszystko zależy od krzaczków. na szczęście zrobiliśmy zdjęcia borówek, w całych kiściach są moze 2-3 dojrzałe borówki. dziękuje za pozdrowienia, przekaże Danielowi po południu bo mieszkamy w roznych domkach :) nie zawsze trafia sie na borowki to zalezy od oferty ale zbiory borowek to faktycznie ciężka praca zarówno fizycznie jak i psychicznie ze względu na presje wywołaną narzuconą nam normą ktora jest awykonalna dla większości osób. mam nadzieje ze któraś z osób które jadą tutaj w sobote przeczyta to i zrezygnuje. szkoda zdrowia czasu i pieniędzy.

KazioP

[usunięte przez admina],rozmawiałem z panem z firmy holenderskiej który ma w Polsce plantacje i powiedział ,że norma jest do wyrobienia ale wszystko zależy od borówek jak są za małe to nie da rady.Poza tym Borówki to najgorsza robota w Holandii najlepsze są kwiaty a z kwiatów tulipany to praca na godziny bez upodlenia a płacą 6-7 Euro za godzinę.Pozdrów [usunięte przez admina] i resztę grupy.......

gosia

Posiłków nie zapewniają, ponosimy koszty związane z ubezpieczeniem i przejazdem do i z holandii, w niedziele zjeżdżamy do pl, wiecej w to włożyliśmy niż faktycznie zarobimy. Z pewnością będę ubiegała się o odszkodowanie bo zwyczajnie czuję się oszukana. W umowach które podpisywaliśmy nie ma mowy o pracy na akord tylko o pracy na godziny.

gosia

toldi mam 18 lat zakwaterowanie ok warunki bardzo dobre bungalowy 6os koszt to 31 euro, ubezpieczenie 15eu, stawki zależne od wieku

warszawa

hej, zadzwobniła do mnie babka z biura, wyjazd w poniedziałek na orchidee ale nie wiem co teraz?! opinie różne

Nene

Halo.! ! !! Ja mam jechać do Holandii w poniedziałek, ale po tym co tu przeczytałam jestem przerażona. Może z okolic Rybnika jedzie ktoś jeszcze...:) ??? Praca w polu.... Piszcie jak coś wiecie.

Nieznajoma

Hej wlasni wybierm sie z chlopakiem jako para na kwiaty owarzywa i owoce od 05.08 jedzie moze ktos z was tez ?

ssafdasfd

A jest teraz ktoś w Droten? Ciągle tak samo? Czyli źle?

dominik

Ja bedąc w dronten mając panią [usunięte przez admina] jako koordynstorke tak ja nazywajac mieliśmy po 16 godzin tygodniowo ...typowy wałek pieniędzy do dziś nie wodze a mija miesiąc ....a ci którzy mieli prace to vzysty fart lub l[usunięte przez admina] a uwierz mi ze to bardzo lubi

daj spokoj

brawo brawisimo, nie czytacie że dronten to masakra, że co chwile kogos tam wysylaja, bo kazdy statad ucieka i wy tez uciekniecie, że to na polu czyli 30 + i sie rozlecisz człowieku, wiesz jak tam jest. że zarobisz hajs na mieszkanie i ubezpieczenie bo nie bedziesz miec wiecej hajsu, że AB i Tmf na Tobie beda zarbiać. że ludzie tu robia po 25- 30h. Wszystko

peperos

Wyjezdza ktoś moze z agencji good job z wiodzisławia śląskiego teraz w weekend do Dronten na kwiaty ,warzywa,owoce???Kto był juz wczesniej w Dronten to niech napisze jak tam jest(ogółem) bo niektóre wpisy są nie za ciekawe a pozostałe ok prosiłbym o podanie gg osób które wyjezdzają teraz w weekend do Dronten:)

Sprzatanie przemyslowe

Czy tez moze jestes zgloszone na 'sprzatanie przemyslowe' ? Tez wlasnie jestem w podobnej sytuacji - od dwoch tygodni wyjazd przelozony i niby spotkanie Holendra z klientem mialo byc w ten wtorek , ale jednak sie nie odbylo - bo musial wyjechac w pilnej sprawie. Nie wiem na ile to wszystko jest wiarygodne i prawde mowiac zaczynam sie mocno martwic - tym bardziej ,ze czas leci a ja dalej czekam na telefon.

j

ja dziś dostałam telefon wyjazd prawdopodobnie w ten weekend i praca juz od poniedziałku pani z biura ma mi jeszcze e-mail wyslac z informacjami ale mam pewne obawy co do wyjazdu po przeczytaniu opinii o tej firmie

Ja już mam przekładane od dwóch tygodni :/ boję się, że nic z tego nie będzie :/

johny

wyjazd przelozony na za tydzien w nd . Ktos ma tak samo ?;d

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak