Opinie o Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora w Rybnik

counter
1 7 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora?

TakNie
odeszłam Nowy wpis

dobrze że odeszłam, bo to co się tam wyprawia to istny szął jest

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora?

TakNie2
była Nowy wpis

wszystkie poniższe opinie są prawdziwe, pani kasia mało płaci mniej niż w żabce, osoby z kilkuletnim doświadczeniem grosze zarabiają, a ona sama ma najwięcej dzięki temu że poszła na układ z firmą doosan dla której świadczy usługi w zakresie księgowości, gdyby nie to nie byłoby jej, kasia zacznij płacić tak jak to powinno być, a nie bierz całych pieniędzy do siebie bo efekcie się z tym pożegnasz

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kędziorkowa

kasia się wreszcie zorientuje jak już nie będzie miała nigogo, przez te śmieciowe płace które serwuje, zarobek poniżej 2 tysięcy to jest jakaś porażka jak tak można, i to niektore pracownice które już pracują kilkanaście lat mają takie grosze, kasia oby cię odsunęli od doosana a zatrudnili inną firmę któr będzie płacić należycie a ty dostaniesz taki sam zarobek jak te pracownice

Tak5Nie
employee

powiem tak i krótko FIRMA BEZ PRZYSZŁOŚCI taki zaścianek PRL'u omijaj drogi potencjalny pracowniku szerokim łukiem daję te firmie max 2 - lata gdy tylko doosan się zorientuje co się tam dzieje KONIEC

Tak9Nie
pracownica była

praca w tej firmie była czymś okropnym, po pierwsze to żebrackie zarobki, po drugie właścicielka mało co jest pozytywnie nastawiona do ludzi czytaj swoich pracowników, sama zbiera profity a każda z pracownic ma grosze co miesiąc NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie
była

uważajcie na tą panią i na tą firmę, ludzie co niektórzy super ale już sama właścicielka to nie, nie możńa się z nią dogadać, jest bezczelna, taka pseudo pani prezes jakich wiele na łasce doosan, płaci grosze wymaga wiele nie polecammmmmmmmm!

Tak10Nie
była_pracownica

UWAGA!!! strzeżcie się tej firmy: 1) najmniejsze na rynku płace 2) złe warunki pracy 3) zła lokalizacja miejsca pracy (teren elektrowni rybnik - PGE) 4) brak klimatyzacjii 5) brak wody do picia podczas upałów wszystko we własnym zakresie 6) (...) no i te niskie fatalne zarobki właścicielka kasia szkoda gadać jako właścicielka dobrze sobie zarabia a pracownicy z dużym doświadczeniem grosze!!!!!!!!!!!!!!

Tak10Nie
...

zgadzam się z opiniami ta "firma" o ile o tyle możńa ją tak nazwać istnieje dzięki układowi na doosan, (usunięte przez administratora) zbiera njwiększe profity a swoim pracownikom płaci grosze, wymaga nie wiadomo czego a płaci gorzej niż w biedronie, a ona sobie siedzi nic nie robi i kupę pieniędzy zarabia, stąd taka rotacja po 2-3 miesiącach ten kto przyjdzie od razu odchodzi bo taki nadmiar pracy a pensja cóż żałosne to jest jak chce (usunięte przez administratora)to niech sobie go ściągnie i każe mu za 1k ziemniaków pracować miesięcznie ale nie w polskich realiach

Tak9Nie
Kazik z hali

A Basia dalej taka dżaga?

TakNie1
inna
@Kazik z hali

Basia to jedna z tych która tam najwięcej ogarnia, reszta to żenada łacznie z właścicielką, dzięki układom z doosan ma to co ma a ludzie za grosze pracuja

Tak8Nie

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora w miejscowości Rybnik? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak1Nie5
wolna
@Administrator

nieeeee polecammmmmmmm baba grosze płaci a sama zarabia najwięcej, dobrze że się zwolniłam i mam lepiej, w dodatku mobbing i inne rzeczy się tam dzieją, straszne to omijaćććććć z daleka kasię i jej boffice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak6Nie

kasia

czy w tej firmie trwają jakieś nabory na pracę, czy jest możliwość złożenia podania o pracę, jak się wogóle w tej firmie pracuje, bo wiadomo że to firma księgowa ale na jakie stanowiska potrzebuję i gdzie złożyć papiery?

Tak3Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad