Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora

Adres: Podmiejska, 44-207 Rybnik

NIP: 6421189848 REGON: 241902865

Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora
1 3 8 5 1

Opinie o Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora

Filtruj opinie po kryteriach:

była

uważajcie na tą panią i na tą firmę, ludzie co niektórzy super ale już sama właścicielka to nie, nie możńa się z nią dogadać, jest bezczelna, taka pseudo pani prezes jakich wiele na łasce doosan, płaci grosze wymaga wiele nie polecammmmmmmmm!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
była_pracownica

UWAGA!!! strzeżcie się tej firmy: 1) najmniejsze na rynku płace 2) złe warunki pracy 3) zła lokalizacja miejsca pracy (teren elektrowni rybnik - PGE) 4) brak klimatyzacjii 5) brak wody do picia podczas upałów wszystko we własnym zakresie 6) (...) no i te niskie fatalne zarobki właścicielka kasia szkoda gadać jako właścicielka dobrze sobie zarabia a pracownicy z dużym doświadczeniem grosze!!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
...

zgadzam się z opiniami ta "firma" o ile o tyle możńa ją tak nazwać istnieje dzięki układowi na doosan, (usunięte przez administratora) zbiera njwiększe profity a swoim pracownikom płaci grosze, wymaga nie wiadomo czego a płaci gorzej niż w biedronie, a ona sobie siedzi nic nie robi i kupę pieniędzy zarabia, stąd taka rotacja po 2-3 miesiącach ten kto przyjdzie od razu odchodzi bo taki nadmiar pracy a pensja cóż żałosne to jest jak chce (usunięte przez administratora)to niech sobie go ściągnie i każe mu za 1k ziemniaków pracować miesięcznie ale nie w polskich realiach

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kazik z hali

A Basia dalej taka dżaga?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
inna
@Kazik z hali

Basia to jedna z tych która tam najwięcej ogarnia, reszta to żenada łacznie z właścicielką, dzięki układom z doosan ma to co ma a ludzie za grosze pracuja

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora w miejscowości Rybnik? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wolna
@Administrator

nieeeee polecammmmmmmm baba grosze płaci a sama zarabia najwięcej, dobrze że się zwolniłam i mam lepiej, w dodatku mobbing i inne rzeczy się tam dzieją, straszne to omijaćććććć z daleka kasię i jej boffice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kasia

czy w tej firmie trwają jakieś nabory na pracę, czy jest możliwość złożenia podania o pracę, jak się wogóle w tej firmie pracuje, bo wiadomo że to firma księgowa ale na jakie stanowiska potrzebuję i gdzie złożyć papiery?

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś

Zostaw opinię o Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora - Rybnik

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Usługowo Handlowa B-Office Katarzyna Kandziora