2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 150 114 5 1

Opinie o Prevac

Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora)duże wymagania, brak szkoleń, bałagan, chaos, gonitwa, dużo obiecują a i tak się z tego nie wywiązują, brak organizacji pracy, brak poszanowania pracownika, polityka zastraszania i nacisku, złe warunki sanitarne i socjalne, mała powierzchnia pracy. Jak widać głęboka komuna ma się dobrze. To co się tam dzieję woła o pomstę do nieba. Po tylu latach pracy w tej firmie powinienem udać się na wizytę u psychologa.

Tak13Nie3
Nowy wpis

@Pracownik

Szanowny Panie, bardzo przykro było nam zapoznać się z tak pejoratywnym, nieobiektywnym, przesadnie nacechowanym ekspresyjnymi określeniami, a przede wszystkim nieprawdziwym wpisem, który nie wskazuje żadnej podstawy tych negatywnych ocen w jakichkolwiek faktach. Nie sposób odnieść się nam merytorycznie do treści wpisu w bardziej szczegółowy sposób. Niestety zarzuty kierowane pod adresem pracodawcy naruszają jego dobra osobiste i stanowią pomówienie, stąd też konieczne staje się skorzystanie przez pracodawcę z ochrony prawnej przewidzianej w przepisach prawa.

TakNie12
nick Nowy wpis
@Pracownik

to czemu pracowałeś tam "tyle" lat?

TakNie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Proszę o sprecyzowanie o jakie warunki zatrunienia Pani/Panu chodzi? W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: job@prevac.pl.

Zainteresowany
@Prevac

Czy to prawda że pracując u Państwa trzeba odpracowywać przerwę?

@Zainteresowany

Dziękujemy za pytanie. Pracujemy w trybie ośmiogodzinnym w zależności od zmiany. Zapraszamy do kontaktu: job@prevac.pl.

Zainteresowany
@Prevac

Dziękuję za odpowiedź. Jednak nie do końca dotyczyła mojego pytania. Nie pytałem ilu godzinny jest tryb pracy, ale o to czy przerwę która jest w trakcie pracy należy odpracować?

Nowy wpis

@Zainteresowany

Dziękujemy za komentarz. W systemie jednozmianowym funkcjonuje przerwa półgodzinna nie wliczana do czasu pracy. Jest to czas do dyspozycji pracownika. Przerwa kodeksowa nie jest odpracowywana. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji pod adresem: job@prevac.pl

Jaanna

Z firmą PREVAC zawodowo jestem związana od prawie 10 lat. W tym czasie firma przeszła (i nadal przechodzi) wiele pozytywnych zmian w różnych obszarach włączając w to zmiany lokalizacyjne i zmiany zwierzchnictwa. Z pewnością na przestrzeni lat zmieniło się i to bardzo podejście przez kadrę zarządzającą do pracowników– tu stawiam duży plus! Za największy pozytyw firmy jednak uważam po pierwsze rewelacyjny zespół ludzi, z szerokim wachlarzem usposobienia, charakterów i wiedzy. Istna mieszanka wybuchowa, jest całkiem spora kadra pracowników długoletnich, ale też całkiem niemało świeżej krwi, wnoszącej sporo dobrego. Po drugie specyfika działalności, tu każdy dzień przynosi coś nowego, uczymy się, rozwijamy i podnosimy kwalifikacje. Jako mama małych dzieci chwalę sobie elastyczność pracy w nieprzewidzianych sytuacjach. Oczywiście nie jest tak, że wszystko jest tylko kolorowe i cukierkowe ale zdecydowanie pozytywne aspekty dominują nad negatywnymi.

Tak3Nie5
Były zainteresowny pracą.
@Jaanna

A gdzie dopisek, "Materiał zawierał lokowanie produktu"? Jeśli Państwo sami o sobie piszą opinię to po prostu pogratulować.

Tak4Nie

@Jaanna

Bardzo dziękujemy za poświęcenie chwili na zostawienia komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników. Ze swojej strony możemy tylko dodać, iż nieustannie chcemy podnosić standardy zatrudnienia.

Tak1Nie2

@Były zainteresowny pracą.

Szanowny "Były zainteresowany pracą", Kiedy jest dobrze, nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał. Być może dlatego nie przywykliśmy do pozytywnych opinii. Zachęcamy zatem do kontaktu, by miał Pan możliwość ocenienia naszych wspólnych starań osobiście. Zapraszamy: job@prevac.pl.

mała

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie myślę o zmianie miejsca zatrudnienia. Dlaczego? Powodów jest wiele. Chociażby dlatego, że praca jest bardzo ciekawa, pozwala się rozwijać. Atmosfera jest przyjazna, a zatrudnieni w niej ludzie dosłownie są "do tańca i do różańca". Gwarantuję, że drugiej takiej ekipy nie znajdzie się nigdzie! Wynagrodzenie jest zawsze w terminie. Na dwutygodniowy urlop udają się wszyscy pracownicy w tym samym czasie, co jest sprawiedliwe. Termin urlopu jest podawany zawsze na początku roku, więc wszystko można spokojnie zaplanować. Pracownicy mają do użytku dobrze wyposażoną kuchnię/jadalnię oraz automat z przekąskami. Warto również wspomnieć o lokalizacji - nie zdarzyło mi się czekać w korku w drodze do lub z pracy.

Tak7Nie7
Kolega Kolegi Mrówki
@mała

Tak w sumie, to znajdzie się tu mały komentarz ze strony mojego działu. "Gwarantuję, że drugiej takiej ekipy nie znajdzie się nigdzie!" No tak no, ludzie są specyficzni. "Wynagrodzenie jest zawsze w terminie." - owszem to jest plus największy wynagrodzenia. "Na dwutygodniowy urlop udają się wszyscy pracownicy w tym samym czasie, co jest sprawiedliwe." - sprawiedliwie każdy jest z tego faktu poszkodowany po równo. "Termin urlopu jest podawany zawsze na początku roku, więc wszystko można spokojnie zaplanować." - no mniej lub bardziej spokojnie, poprostu zaplanować. "Pracownicy mają do użytku dobrze wyposażoną kuchnię/jadalnię oraz automat z przekąskami." - automat z cenami z kosmosu, walka o widelce w kuchni, które non stop znikają. "Warto również wspomnieć o lokalizacji - nie zdarzyło mi się czekać w korku w drodze do lub z pracy." - chyba, że są roraty i trzeba się z parafianami bić o miejsce parkingowe na kościelnym parkingu.

Tak8Nie8

@mała

Dziękujemy za komentarz. Cieszy nas fakt, że pracują u nas osoby, które potrafią udzielić rzetelnych informacji.

TakNie

Czy Prevac organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Tak, organizujemy staże i praktyki. Zapraszamy do kontaktu: job@prevac.pl

Tig

Witam serdecznie Czy obecnie poszukujecie spawacza Tig stal nierdzewna ?

@Tig

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, ale zapraszamy do złożenia CV na: job@prevac.pl.

Co-worker

Praca pełna wyzwań. Wartościowi ludzie, którzy potrafią spojrzeć na problem z wielu perspektyw, wiedza, rzetelność, chęć wpasowania się z rozwojem osobistym w rozwój firmy – to najważniejsze cechy pracujących tutaj osób. Firma stale się rozwija, a my razem z nią. Pracownikom rzeczywiście zależy na rozwoju i prężnym funkcjonowaniu firmy.

Tak5Nie7

Nie wiem, ja tam sobie chwalę prace. Najwidoczniej zależy jak się trafi. Jeden na iluśtam zawsze będzie narzekał, choćby nie wiem co.

Tak4Nie6
Długoletni Pracownik

Krótko mówiąc, ciekawa praca w ambitnym zespole z wieloma możliwościami rozwoju ścieżki zawodowej zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Wynagrodzenie od zawsze wpływa na czas, co niestety nie jest oczywistym standardem w Polsce. Patrząc obiektywnie rodzaj wykonywanej pracy, zawsze zależy od nas samych. Zdolności, umiejętności, predyspozycji a przede wszystkim chęci oraz zaangażowania. W większości przypadków (firm), osoby chcące pracować, zwykle nie mają problemów ze znalezieniem pracy. Odwrotnie pracodawcy takie osoby potrafią docenić i zatrzymać. Również nie inaczej jest w przypadku Prevac, a ponad 240 pracowników, gdzie wielu pamięta początki firmy, daje pewien obraz, który każdy jest w stanie obiektywnie ocenić. Oczywiście na przestrzeni ponad 20 lat, statystycznie zawsze znajdzie się pewien odsetek osób permanentnie niezadowolonych, głoszących skrajne opinie i hołdujący zasadzie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Najczęściej same nigdzie nie potrafią zagrzać miejsca i... wszędzie im ciężko pracować ;)

Tak5Nie5
Mrówka
@Długoletni Pracownik

Nie rozumiem, co Pan chce przekazać?

Tak3Nie4
Krzychu80

Chciałbym zapytać w jakich godzinach pracują pracownicy umysłowi.

były
@Krzychu80

W iście niemieckich :D 7 - 15:30, ktoś zapyta dlaczego 8,5h, ano dlatego że masz 30 min przerwy którą musisz odpracować w całości. Nie wiem gdzie oni mają to ustawowe 15 min które im się należy ...

Tak12Nie
Forfiter
@Krzychu80

Umysłowi pracują zawsze 24h ;)

Ile jest zmian w Prevac?

@Pytanie

W zależności od zajmowanego stanowiska praca odbywa się w formie jedno lub dwuzmianowej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji: prevac@prevac.eu

Tak3Nie
Ciekawy

Czy rozmowa kwalifikacyjna na ślusarza jest po angielsku?

Zofia
@Ciekawy

Firma Prevac nie wymaga na to stanowisko znajomości języka angielskiego, więc rozmowa kwalifikacyjna będzie raczej po polsku. Ale niech to zweryfikuje jakiś pracownik firmy. Wiem, iż wymagają tam: wykształcenia zawodowe, dyspozycyjności oraz wysokiej kultury osobistej. A w ogóle masz już doświadczenie w pracy jako ślusarz?

Tak2Nie1
Ciekawy
@Zofia

Tak, 10 lat doświadczenia

Kolega mrówki

Na końcu komentarza piszesz o stabilizacji. Chciałbym abyś przybliżył/przybliżyła ile zarabiasz w tej firmie. Dla mnie 2500 zł czy nawet 3000 zł na rękę miesięcznie nie oznacza stabilizacji. Gdzie z takimi zarobkami kupno mieszkania czy założenie rodziny.

Tak1Nie2
kolega kolegi mrówki
@Kolega mrówki

"Oraz odczuwać stabilizację wynikającą z systematycznych wypłat." Kolega chciał podkreślić iż stabilizacja wynika z samego faktu otrzymania wypłaty, a nie z jej wysokości.

Tak3Nie1

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Prevac?

beznicku

tak

Pierdzioch

Jak tam pierdzioch niby "najlepszy spawacz"

TakNie2
Barnaba

A może ktoś źle wybrał sobie pracę i teraz jest niezadowolony? Spoko firma i praca przynajmniej dla mnie!

Tak2Nie11
Darko

Daleko od tej firmy.

Tak11Nie1
Wieczny Student
@Darko

Można wiedzieć dlaczego? Chciałbym się tam przyjąć i ciekawi mnie każda opinia.

Tak1Nie3
Wiesław

Witam serdecznie. Na jaki zarobek może liczyć spawacz Tig w firmie Prevac ? Chodzi mi o podanie przynajmniej przedziału od do... Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi ????

S.R.
@Wiesław

Umowa zlecenie i najniższa stawka. Ja zanim zdobyłem dobra prace to tez wybrzydzałem, bo perspektywa zarobienia 9zł za godzinę i umowa zlecenie to raczej nie jest coś co sprawiało że się paliłem do roboty, bo więcej to można zarobić siedząc na (usunięte przez administratora) w domu np handlując na OLX.

Tak17Nie1
Jasny
@Wiesław

Idź na kopalnie albo do eko okien więcej zarobisz.

Tak9Nie1
Wiesław
@Jasny

Dziękuję za Jasny za jasną odpowiedz :) pozdrawiam :)

Tak8Nie

Rogau

krótki poradnik na temat: Jak dostać szansę w firmie Prevac (usunięte przez administratora)

Zaciekawiony
@Rogau

Przypuszczalnie poradnik o dostawaniu w firmie szansy okazał się zbyt bliski prawdy. I na wniosek firmy o której mowa... został usunięty przez administratora. Powszechna to praktyka likwidowania niewygodnych dla pracodawców wpisów. Szkoda, że przez takie akcje ten serwis traci na wiarygodności.

Tak10Nie

Paweł
@Zaciekawiony

Jeśli część jakiejś wypowiedzi została usunięta przez administratora, to najwidoczniej rażąco naruszała obowiązujący tu wszystkich na forum regulamin (zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin ). Opinie, nieważne czy pozytywne, czy też negatywne, napisane w kulturalnym tonie, nieobrażające nikogo, zawierające rzeczowe argumenty nie są usuwane z forum http://GoWork.pl

Arek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Tom
@Arek

Robota fachowa a zarobki niskie. O dodatkach możesz zapomnieć bo ich w firmie nie ma. Niektóre firmy oferują karty multisport, opiekę zdrowotną i inne benefity pozapłacowe ta firma poza niskimi płacami nie ma nic więcej do zaoferowania. Jak masz rodzinę na utrzymaniu to po pracy idziesz do drugiej bo z tej pensji nie utrzymasz rodziny. Popatrz ile jest ofert pracy na tej stronie, nikt nie chce przyjść jak w Czechach bez problemu zarobisz 3500 zł bez żadnych kwalifikacji a tutaj 1800 złotych jako fachowiec. Na rozmowie kwalifikacyjnej dużo potrafią dużo naobiecywać ale po czasie zdajesz sobie sprawę jaki jesteś naiwny. Wyzysk pracowników, straszenie zwolnieniami, kumoterstwo. Generalnie jak lubisz pracować dużo a zarabiać mało to zapraszamy, takich pracowników poszukujemy.

Tak43Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Prevac - Rogów