Prevac

Rogów

Opinie o Prevac

Zuzanna

@Pracownik czy sytuacje, o których napisałeś w swoim poście, dotknęły Cię bezpośrednio? Wspomniałeś o niespełnionych obietnicach przez Prevac. Możesz rozwinąć tę myśl? Będzie ona niezwykle istotna dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem swojego CV do tej firmy.

Sztuczne uśmiechy, obgadywanie za plecami, słabe zarobki... Na rozmowie lubią naobiecywać dużo ale jak juz zaczniesz pracować to mają cie za zwykłego robala... Tragedia- nie polecam tej firmy

mrówka

Prezes o typie charakteru choleryka pod pozorem sympatycznego i opiekuńczego niezwykle często wybucha gniewem, nie przebiera w wulgaryzmach oraz seksistowskich żarcikach. Prezes kreujący się na ultra specjalistę we wszystkich dziadzinach życia nie dopuszcza do innego stanowiska niż jego własne. Przypisuje sobie autorstwo wszystkich sukcesów oraz pomysłów jakie pojawią się w firmie, równocześnie sprytnie odcinając się od tych nietrafnych które najczęściej od niego samego pochodzą. Firma z właścicielem na czele uwielbia "szukać winnych", obniżać wartość ludzi oraz wpędzać pracowników w poczucie winy. Jest sporo grono donosicieli oraz osób których intencje są niejasne. O podwyżkę i dobre pieniądze niezwykle trudno, a jeśli się ją dostaje to są to pojedyncze 100. O premiach proporcjonalnych do zysków firmy - zapomnijcie. Pomimo tego wszystkiego w firmie pracuje dużo kulturalnych i sympatycznych osób. Zakres działalności firmy może sprawić wiele satysfakcji z pracy. Można być dumnym z tego nad czym się w firmie pracuje. Oraz odczuwać stabilizację wynikającą z systematycznych wypłat.

Zuzanna

@pracownik Rozumiem, że uważasz część komentarzy za nieprawdziwe. Zawsze istnieje możliwość zgłoszenia konkretnych komentarzy do naszego administratora, który przeanalizuje je i podejmie stosowne kroki. Proces reklamacji jest dokładnie opisany w Regulaminie, który znajduje się na dole każdej podstrony serwisu. To ważna informacja, że w firmie wiele osób pracuje przez długi czas. Jako wieloletni pracownik mógłbyś przedstawić to jak Ty postrzegasz Prevac jako pracodawcę? Co uważasz za największe plusy pracy w firmie?

Witajcie, jestem kilkuletnim pracownikiem firmy i patrząc na niektóre wpisy apeluję do zarządzających aby obelżywe wpisy które się pojawiły w stosunku do zarządzających ale i nas pracowników były ścigane z mocy prawa. Kategorycznie nie zgadzam się z nimi i godzą w dobre imię firmy i nas pracowników z wieloletnim stażem.... a jest nas naprawdę dziesiątki. Niestety w wielu przypadkach osoby które odchodzą nie radzą sobie z postawionymi wymaganiami. Tak potwierdzam wymagania są wysokie bo taka jest branża i działalność gospodarcza firmy a poziom efektywności nie taki jaki powinien być niestety...... Rozumiem rzetelne opinie ale nie te obelżywe....

Obiektywna
@pracownik 08.05.2017 08:34

Nie rozumiem dlaczego twierdzisz ,ze ktoś tu obraza pracownikow. Z tego co tu wycztałam to mowa głównie o kadrze zarządzającej a nie o pracownikach. Według mnie każdy ma prawo do wypowiedzi zarówno dobrej jak i złej. Tu chyba nie chodzi o to żeby były tylko dobre opinie. Najczęściej jest tak ze te dobre opinie sa od pracowników długoletnich a złe od byłych. Prawda jest często taka: byli mówią źle bo spotkało ich coś złego a po zmianie pracodawcy uświadomili sobie ze tak byc nie powinno bo w innych miejscach może byc lepiej a długoletni pracownicy mają juz znieczulice i uważają ze standard ich pracy jest na wysokim poziomie bo nie zdają sobie sprawy jak byc powinno.

Były

Firma tragedia, nie polecam nikomu. Zarobki na poziomie zerowym. Brak szacunku dla ludzi. Ciagłe napinanie sie co to nie jest za swiatowa firma a w rzeczywistości chaos i kompromitacja. Zarabiają tylko dyrektorzy i właściciel który ordynarnymi odzywkami bije wszystkich na głowę. Jest takie stare powiedzenie: Firma jest tak bogata jak jej pracownicy. To powinno wam dać do myślenia. Jedyny plus to stała praca.

Zuzanna

@Merke..jesteś pracownikiem firmy? Chętnie bliżej poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie i oferowanych warunków zatrudnienia.

Merke..

Ten od którego zależy wysokość wynagrodzenia ma takie pojęcie o rzeczywistości go otaczającej jak dziecko co dopiero przyszlo na świat. Dla niego liczy się tylko osobisty zysk to najbardziej wyrazista postać w świecie skner, dusi groszy,skąpców. Dla niego te przywary niewątpliwie obelżywe wiążą się z oszczędnością i niema w słowniku niemiecko polskim określenia które usprawiedliwiałoby takie poczynania.

Nic dziwnego że zarobki pracowników to tajemnica firmy bo kto chciałby się nimi chwalić? A jak pójdziesz zapytać się o podwyżkę to Ci powiedzą że możesz szukać pracy gdzieś indziej. To jest jakaś kpina chyba każdy chciałby sobie odłożyć na wakacje raz do roku. Sprzęt rzeczywiście nowoczesny ale wydaje mi się czasami że to kosztem wypłat pracowników. To jest jakiś żart to już zarobki w upadających kopalniach są wyższe.

Zielona

Lepiej ominąć tą firmę z daleka jeszcze tam pracuje i uciekam stamtąd jak najdalej. Jest wiele firm dookoła wartych uwagi. Po mimo zarobkow na poziomie zerowym panuje tam totalny syf i balagan az dziwne ze sanepid jeszcze tego nie zamknął. Wyzysk i arogancja na porządku dziennym. Na zachodzie takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma. Ludzie ogarnijcie się żyjemy nadal w komunizmie. firma zamiast isc do przodu to sie cofa i to wielkimi krokami. Ludzie ambitni mający swoje zdanie nie są tam mile widziani. Nie polecam tej firmy osobom, które naprawdę chcą się czegoś nauczyć. Duża rotacja pracowników, bardzo zła atmosfera pracy, kiepskie zarobki i spory bałagan.

John
@Zielona 20.01.2017 11:24

Znam tę firmę i wiem że tworzą ją ludzie więc do ludzi ewentualne pretensje. Fakt że sporo niedociągnięć jest z powodu braku szacunku do pracowników ale szacunku którego brak polakom, brak im również serdeczności, brak też tolerancji. Itp. Sposób w jaki kadra zarządzająca wymaga czy też wymusza wykonawstwo jest nie do przyjęcia choć nie każdemu to przeszkadza bądź uwłacza. A poza tym firma ok.

Back

W tym momencie Prevac nie zatrudnia do Wodzisława Śląskiego, wydaje mi się, że firma jest jedną z lepszych w tej branży, mam nadzieję, że to potwierdzicie i utniecie plotki że tak nie jest moi drodzy, pozdrawiam

Pracuje w tej firmie sporo lat.... i pewnie zaskoczę tych z negatywnymi komentarzami że takich jak ja z długoletnim stażem jest bardzo wielu.... a to chyba nie do końca pokrywa się z tymi negatywnymi wpisami na tym forum. Ktoś kto ma wiedzę, chce się uczyć i jest rzetelny znajdzie tu miejsce i gwarantuje że zostanie w tej firmie za wcale nie takie złe pieniądze o jakich się pisze.... - tak jak wszędzie na różnych stanowiskach są różne stawki......pieniądze? oczywiście zawsze mogą być większe. Jeśli zarabia się 2 tyś. chce się mieć 3 tyś kiedy 5 tyś to 7 tys i tak dalej i tak dalej...... Firma jest przede wszystkim kopalnią wiedzy i tej na pewno się można tu nauczyć.... wiele osób przychodzi zaraz po szkole czy studiach i nie oszukujmy się wiedzy to od nich jakiejś super nie można oczekiwać ale firma stara się przyuczać a pamiętajmy to też kosztuje....... i nigdy nie ma gwarancji ze ta osoba najzwyczajniej w świecie zaskoczy...... Wszędzie można doszukiwać się nie dociągnięć czy spraw które można by poprawić.... ale jednoznacznie stwierdzam oczywiście z mojego punktu wiedzenia że gdy parę lat temu przyszedłem do tej firmy zaraz po nie najgorszych studiach wydawało mi się że umiem wszystko a co najmniej dużo..... zderzenie się z praktyką szybko mnie ocuciło że teoria to tak na dobrą sprawę podstawy.... i dobrze żeby choć ta teoria była na wysokim poziomie.......... zakasałem rękawy i dziś powiem szczerze że jestem dumny że w tej firmie pracuje..... nauczyłem się wiele ale i daje wiele.... czuję że wspólnie tworzymy te firmę, każdy z nas może coś do niej wnieść, że wkładam swoje małe ziarenko do jej rozwoju..... Odniosę się do tych negatywnych wpisów..... Zastanawiam się co Wami kieruje że jesteście tak agresywni w swoich wypowiedziach, pewnie wam się nie udało w tej firmie wiec trzeba komuś nie ładnie mówiąc "dowalić"..... oczywiście to forum jest do podzielenia się swoimi odczuciami ale robicie to w sposób dla mnie niezrozumiały i niestety w wielu przypadkach wasze opinie są niezgodne ze stanem faktycznym co tylko potwierdza Waszą gorycz i złość.... Wszystkim życzę powodzenia a tym którzy chcę aplikować do naszej firmy zapraszam i nie powiem że będzie łatwo. Trzeba się nastawić na rzetelną i efektywną pracę .......

Coś mi to przypomina :)

Irena Eris uczy młodych przedsiębiorczości. Marcin Makowski: nie tędy droga "Dzisiaj przychodzi młody człowiek i pyta: 'Ile zarobię na rękę? Co od was dostanę?'. Za moich czasów to wyglądało inaczej" - mówi w wywiadzie polska milionerka, dr Irena Eris. Warto, aby ktoś powiedział na głos, że tamte czasy nie wrócą. Albo w końcu najbogatsi zadbają o pracownika, albo spiłują gałąź, na której siedzą - pisze Marcin Makowski dla WP Opinii. Fakt, że żyjemy w świecie, w którym dysproporcje w posiadaniu dóbr osiągnęły poziom krytyczny nikogo już dzisiaj nie dziwi. Wystarczy przypomnieć, że 1 proc. najbogatszych skumulował majątek przewyższający stan posiadania reszty ludzkości. Razem wziętej. Również poglądy głoszące, że istnieje konieczność upodmiotowienia finansowego reszty obywateli - nawet kosztem ogromnych obciążeń podatkowych względem najbogatszych - nie jest nazywany skrajnym socjalizmem, czy wręcz neomarksizmem. To dziejowa konieczność. Pisał o niej m.in. Thomas Pikkety w "Kapitale XXI-wieku" polecanym nawet przez Jarosława Kaczyńskiego. O czym jest ta książka? W dużym skrócie francuski ekonomista udowodnił, że problem nierównomiernej dystrybucji bogactwa i nierówności dochodowych z czasem będzie się tylko pogłębiał. Dzieje się tak dlatego, że przez lata w krajach rozwiniętych dochody z kapitału wyprzedzały tempo wzrostu gospodarczego, a beneficjentami tego wzrostu była nieliczna kasta monopolistów gromadząca środki, które nie przekładały się na wzrost poziomu życia reszty obywateli. Rozwiązanie kryzysu, które zaproponował, jest radykalne, ale być może jedynie skuteczne - należy wprowadzić globalny podatek od zysków kapitałowych, czyli rodzaj "solidarnego" podzielenia się dochodem z resztą świata. Tak wygląda punkt wyjścia dzisiejszych problemów makroekonomicznych. Jakbyśmy nie traktowali podobnych postulatów, w takim świecie żyjemy. Szef dużej firmy jest znacznie bogatszy od wszystkich zatrudnionych pracowników i nikogo to nie dziwi. Jak doszliśmy do podobnego pata? W dużej mierze - choć to oczywiste uproszczenie - odpowiadał za niego wyż demograficzny i nadmiar rąk do pracy, który sprawiał, że to pracodawca dyktował warunki swojemu pracownikowi. Do tego stopnia, że normą zrobiła się patologia nieustannego cięcia wynagrodzeń i wiszącej nad głową groźby, że jak się nie podoba, to "na twoje miejsce jest 40 innych chętnych". Mniejsze koszty stałe, to większy zysk. I tak kręciły się gospodarki państw oraz kumulowały majątki. Dzisiaj, wraz z niżem demograficznym dynamika uległa zmianie. Ale nie zmienił się styl myślenia większości milionerów - nadal chcieliby budować swoje przedsiębiorstwa przede wszystkim kosztem przykręcania śruby w kadrach. Dlatego budują swoje fabryki tysiące kilometrów od biur prezesów. Właśnie w tym duchu odczytuję wywiad, którego dr Irena Eris udzieliła "Business Insiderowi". Choć sam w sobie nie jest wybitnie kontrowersyjny, ale w teoretycznie banalnych stwierdzeniach kryje się istota problemu od którego zacząłem. "Dzisiaj przychodzi młody człowiek i pyta: 'Ile zarobię na rękę? Co od was dostanę?'. Za moich czasów to wyglądało inaczej" - mówi jedna z najbogatszych Polek, której majątek szacuje się na ponad 500 mln zł. "Rynek pracownika w Polsce jest już namacalny. Sami mamy duży problem z zatrudnieniem osób" - dodaje. Jak w takim razie odpowiedzieć na podobny kryzys? Zdaniem businesswoman należy współpracować ze szkołami zawodowymi i tam wyławiać przyszłego pracownika, który skuszony „silną marką” będzie chciał zmniejszyć swoje wymagania finansowe na rzecz wskoczenia na "trampolinę do dalszej kariery", ponieważ „(…) dr Irena Eris dobrze wygląda w CV”. Na pytanie dziennikarza, czy nie lepiej po prostu podwyższyć płace, słyszymy szczerą do bólu odpowiedź: „Niestety, nie możemy za bardzo konkurować płacami, ponieważ hotelarstwo jest bardzo ciężkim biznesem. Nasze placówki są na bardzo wysokim poziomie. Poprzez właśnie hotelarstwo staramy się budować markę, która później przekłada się także na biznes kosmetyczny. Czym to skutkuje? Olbrzymimi kosztami stałymi. Dlatego też nie możemy szaleć z płacami. Nie związalibyśmy końca z końcem”. Cóż, hotelu w Polsce nie można „outsorsować”, pracownik nie przyjedzie z Azji, więc koszta rosną… Znamienne jest to, że Irena Eris opisując proces "dbania o markę" i jej ekspansję, za oczywiste uznaje, że musi się on odbywać kosztem redukcji wynagrodzeń. Właśnie tak wygląda aksjomat rozwoju biznesu w głowach ludzi, którzy budowali go w okresie boomu gospodarczego i możliwości szafowania tanią siłą roboczą. Dla nich wzrost "prestiżu" oznaczał niższe koszty stałe. To mentalność XX wieku, w której tkwi nawet gałąź gospodarki, uznawana tradycyjnie za innowacyjną. Zdziwienie, że pracownik chce wiedzieć, ile ma zarabiać i przekonanie, że firma rozwija się kosztem redukcji jego wynagrodzenia, a nie poprzez

życzliwa

Koleżanko żal mi Cię.Właśnie o to mu chodzi jesteś maszynką do zarabiania pieniędzy nie dla siebie żecz jasna. Ale jest nadzieja(matką głupich)że niechybnie po kilkudziesięciu latach pracy PÓJDZIESZ NA EMERYTURE,(HURA,HURA)I MOŻE NAWET CO MIESIĄC BĘDZIESZ OTRZYMYWAĆ OD LISTONOSZA CAŁE TYSIĄC ZŁ,(HURA,HURA)CZY ŻYCIE NIE JEST PIĘKNE?DLA TEGO TYSIĄCA-MOŻE,WARTO WYPRUWAĆ SOBIE ŻYŁY.TAK ŻE GŁOWA DO GÓRY NIEDŁUGO WYPŁATA Z CZEGO ZAFUNDUJESZ RODZINIE PODROŻ DO OKOŁA ŚWIATA Z ATRAKCJAMI,TYLKO PRZED TYM NIE ZAPOMNIJ WZIĄĆ KREDYTU BO ANI NA BILET W JEDNĄ STRONĘ CI NIE WYSTARCZY.Możesz też wziąć swoje życie w SWOJE ręce.Powodzenia.

NEKROBLACK

Ślepa? Nie czytasz wcześniejszych postów? Zresztą i tak te najbardziej wiarygodne opinie i tak trafiają do kosza. Andreass bardzo się stara żeby ukryć swoje grzeszki i tajemnice.

Juliusz Cezar

CZORNY
@Juliusz Cezar 20.05.2016 06:11
Prosiłbym o konkret bez głupich komentarzy - ile zarabia konstruktor w Prevacu (oczywiście netto)? 2k, 4k, 6k...?...

Julek nie odwracaj kota ogonem

Juliusz Cezar
@CZORNY 30.05.2016 12:54
Julek nie odwracaj kota ogonem

Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi? Bo odpowiedzi na swoje pytanie od Ciebie nie uzyskałem...

e

Witam, proszę o opinię jak wygląda atmosfera w działach IT?

frick
@e 25.04.2016 09:46
Witam, proszę o opinię jak wygląda atmosfera w działach IT?

Jest bezbarwna,bezwonna,jednakże zapachem przypomina malizne.

stazi

Uważaj,nie spoufalaj się zbytnio bo potrafię dać w ryj. Tym bardziej że wiem komu.

stazi

Masz rację wydaje Ci się.

stazi

No jesteś zabawny co najmniej @czarek# ja nie widzę tutaj wpisów zadowolonych. Twój profil psychologiczny jest nad wyraz jasny i szczerze wszysy którzy tutaj piszą wiedzą kim jesteś.######################################dr.id#o#o.

stazi

Jasne podejmij tę pracę właśnie Andrzej zbiera na nowego mercedesa za 1 mln zł. Im szybciej zbierze tym lepiej oczywiscie dla niego lepiej.Tobie musi wystarczyć prestiż oglądania nie posiadania to zabronione Bóg jest tylko jeden no ale jeśli bardzo się postarasz to może może trafisz do jego straży przybocznej.Powodzenia w marnowaniu sobie życia!

Cały czas szukamy osób do działu handlowego jednak z wiedzą techniczną, znajomość zagadnięć z zakresu fizyki i chemii jest mile widziana ;)

Experte

Miarą ludzkiego wysiłku jest wynagrodzenie pozwalające zapomnieć o trudach tegoż. Niestety w tym odosobnionym przypadku pracownik musi zadowolić się przepychem szefa firmy.Na progu życia pracownik będzie musiał zadowolić się faktem(czyli właściwie niczym)że właśnie odchodzi z tego świata z głową pełną doświadczeń z poczuciem winy że nie zabezpieczył przyszłości swojej rodzinie i bez możliwości przekazania nabytych doświadczeń z powodów zdrowotnych bądź związanej z nim tajemnicy służbowej bez grosza przy d-pie.Reasumując.Jeśli macie duuużo wolnego czasu i trochę oszczędności nie wachajcie się zatrudnić życie przemknie wam błyskawicznie nie pozostawiając po sobie śladu.

pracownik1

Pracuję w tej firmie wiele lat.... i myślę że te komentarze szczególnie te kąśliwe i często nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości są poprostu złośliwe. Pewnie że nie jest łatwo, ale w tej firmie można wiele wiele dobrego się nauczyć a przede wszystkim rzetelnej pracy. Wynagrodzenia pewnie zawsze mogłyby być lepsze ale czy są złe.... nie sądzę....!!! Jak ktoś chce coś osiągnąć to ma takie możliwości... jest wiele i to bardzo wiele BARDZO dobrych rzeczy ale trzeba poprostu chcieć je zauważyć i trochę z siebie dać.... a niestety bywa z tym różnie..... Nie wszystkim się dogodzi ale wiem że jestem dumny że mogę pracowac w tej firmie i wiele aspektów się na to składa a przede wszystkim pewność że zawsze mam na czas wynagrodzenie i stabilną pracę a to póki co jest dla mnie najważniejsze.

clean hands

Jeśli chcesz Piotrze pracować tam,no to zastanów się co jest dla ciebie ważne pieniądze czy praca jesli praca to polecam tę firmę jeśli pieniądze dla Ciebie za tę pracę no to około ( usunięte przez administratora )to dodatek obiadowy do stawki wychodzi na to że będziesz pracować za tzw..wikt jeśli tylko wikt to gdzie opierunek za wikt i( usunięte przez administratora )Więc kim? ty jesteś.

pompa prozniowa

Unikajcie szczegolnie dzialu handlowego !!!

Fundacja kość dla azorka

Wspomóżcie łaskawie prevaca dobrą opinią plis plis plis.

ostrzezenie

nie aplikujcie do tej firmy. ta rotacja w tej firmie nie jest przypadkowa....nie wszystko fajne, co sie fajnie na zewnątrz świeci..

NIKOLAS
@pracownik 27.02.2015 00:59
Witam ile tak naprawde zarabia monter urządzeń próżniowych? Pisze że ( usunięte przez administratora ) brutto.......

NO ILE ILE?

@proznik 16.03.2015 14:16
zapomnij o takich pieniądzach tam !

Dlatego też zrezygnowałem z rozmowy jaką mi zaproponowano. Żadne 2800brutto więc szkoda mojego i ich czasu.

clean mind

Pozbawianie ludzi zaangażowanych w projekt,od których przecież zależy sukces przedsięwzięcia faktycznego udziału w zyskach firmy,powinno jednoznacznie spotkać się z reakcją od poświęcających swój czas oraz wysiłek.

proznia

W firmie panują sztuczne usmiechy i niby miła atmosfery, wszyscy są na cześć,że niby fajnie jest,że w takiej prestiżowej firmie pracujemy.(usunięte przez administratora)Fakt,produkty naukowe są prestiżowe i dobrej jakości,ale z moich obserwacji wynika, że doszło do tego na barkach ludzi, którzy się faktycznie jej poświęcili.(usunięte przez administratora) Sprawa wygląda tak, albo się godzisz na ich warunki i poświęcasz firmie, albo lepiej tam w ogóle nie wchodź. Stąd ogromna rotacja, która tam nikogo nie dziwi. Przy lepszym rynku pracy większość ludzi by tam nie pracowała myśle. Sprzęt jest nowy,stanowiska pracy itp.na to nie można narzekać. (usunięte przez administratora)Ale szkoleń praktycznie nie ma, jak sie nie zapytasz kogoś, to się nie dowiesz, małe błędy mogą Cie tam dużo kosztować. Bo firma oczywiście chce mieć najlepszych na jak najmniejsze pieniądze. Firma głównie fajnie wygląda w gazetach , w wywiadach,szczególnie tych jak powyżej, robionych przez pracownika firmy.(usunięte przez administratora)Może część osób się wpasowała i jest zadowolona. (usunięte przez administratora)

Szanuję Twoją opinię, bo masz swoje doświadczenia z pracy w firmie, ale nie jesteś jedynym ani nie jesteś wyrocznią opinii o firmie. Właśnie dlatego tutaj zaglądam, żeby opinie nie były tendencyjne i nie pochodziły wyłącznie od niezadowolonych byłych pracowników. Takie opinie dają zły obraz dla nowych ludzi w firmie i stawiają w złym świetle pracujących tutaj ludzi, a to jest nie fair. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twojej nowej, lepszej pracy.

He he dziękuję za komplement i awans :) Czy naprawdę sądzisz o sobie, że reprezentujesz wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy? Masz niezaspokojoną manię wielkości? Wyobraź sobie, że firma liczy ponad 180 osób i nie są to ani frustraci, ani masochiści, ani nie pracują za karę. Polecam kontakt z obecnymi pracownikami, a nie z nickami. Pisząc negatywne opinie obrażasz obecnych pracowników, a to bardzo wartościowi ludzie.

Nadal uważam, że same pierdoły tu piszą. Firma jest prestiżowa i stawia wysokie wymagania wobec pracowników, a zarobki są adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Ci co przychodzą tylko po kasę, bo firma jest prestiżowa będą zawiedzeni. Ale Ci, którzy przychodzą realizować swoje pasje dostają pracę w prestiżowej firmie i finansowo też nie narzekają, choć pewnie zawsze mogłoby być lepiej. I to Ci ludzie właśnie pracują w firmie powyżej kilku lat, często powyżej 10 lat, i ich liczba stałe rośnie. A Ci, z którymi firma nie wiązała przyszłości... Cóż, zdarzały się błędy po obu stronach, taka jest rzeczywistość i nie ma jej ani co wybielać, ani zaczerniać. Kończąc życzę w Nowym Roku wszystkiego najlepszego byłym, obecnym i przyszłym pracownikom.

szopik

nie zgadzam się z Tobą. Wystarczy przejrzeć temat , żeby zauważyć , że wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tego forum, a jeśli uważasz , że to nie prawda to sam może napisz coś co podniesie poziom tego tematu. Krytykować to jak zwykle w końcu potrafi każdy , ale napisać coś konstrultywnego to już nie łaska..

Nickt

A może jednak ludzie sami podejmują takie decyzje i sami odchodzą z "pewnych" powodów? Może firma ewoluowała w złym kierunku. Najlepiej podpytać kogoś z wewnątrz. Tylko czy będzie obiektywny?

@Nickt 17.12.2014 21:51

Oczywiście że sami przecież wszyscy na począdku pracy głupio uważają że prestiż to to samo co pieniądze.Niestety prestiżem żołądka nie napchasz a przecież nie tylko dla chleba pracujesz. No ale zanim się zorientujesz toś wpadł w sidła a twój budżet mocno wychudzony.

clean mind

To proste.Pracodawca ubzdurał sobie że nikt nie jest wystarczająco doskonały w tym co robi poza nim oczywiście no i wymienia i wymieniał będzie.Nie można z tą firmą wiązać przyszłości.Tym bardziej przyszłości z marną kasą.

clean mind

(usunięte przez administratora) ZAPYTAJ CZŁOWIEKA NIE! KOMPUTER.

clean mind

Jak zapewne zauważyłeś pisarze ci nie narażają się na ośmieszenie gdyż nie podają swoich prawdziwych danych. A Prevac? No cóż wymienia ludzi jak skarpetki,i wszyscy wiedzą z jakiego powodu. Łudzą się tylko Ci którzy jeszcze tam pracują.

Filip

Hej, ktos pracuje może w Prevac jako Serwisant, bowiem poszukują kolejnych, a oferta jest dla mnie dość ciekawa. Wymagania nie sa zbyt duże, bo to np. wykształcenie średnie (mechaniczne lub elektryczne), znajomość języka angielskiego i inne standardowe. Napisali, że oferują system szkoleń, powaznie cos takiego istnieje, czy to jak w innych firmach jedno szkolenie na ruski rok?

Piękny
@Filip 15.11.2014 17:55

Tak pracuję jako serwisant pomp próżniowych. (usunięte przez administratora)

hahaha
@Filip 15.11.2014 17:55

Jedno szkolenie na ruski rok ;)

Dora

Może awansował z jakiegoś innego stanowiska i nie ma odpowiednich kwalifikacji? W sumie zawsze w międzyczasie można to uzupełnić jak ktoś chce.

Dora

Ofert w internecie jest całe mnóstwo. A wydaje mi się, że od dłuższego czasu ich nie ubywa.. .czyżby był problem ze znalezieniem pracowników?

haahahahii

za małe zarobki jak na tą firmę sami stolarze piekarze i tyle gdzie indziej płacą więcej

Kadi

Prevac nie tylko szuka na managera projektu, ale i na Montażystę precyzyjnych urządzeń próżniowych oraz Handlowców.

mini

firma wygląda na mega profesjonalną. Mam nadzieję, że ich oferta na managera projektu jest nadal aktualna

Zostaw opinię o Prevac - Rogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prevac