Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta

Wodzisław Śląski

Opinie o Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta

spostrzegawczy

Rado dobrze mówi, w pełni się zgadzam. Od siebie dodam, że w tej firmie dobry pracownik to tani pracownik, umiejętności schodzą na dalszy plan. Można mieć też inne predyspozycje, typu duże ucho, długi język i dwie twarze, więc pracować nie trzeba, awans możliwy i kierownik jak się patrzy. Pani Dominika pracuje w firmie czy dociekliwa na potrzeby portalu?

użytkownik zarejestrowany

@Rado czyli od kogoś kto jest nad kierownikiem czy chodzi Ci o coś innego? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wytłumaczysz wszystkim na forum? To zaciekawi osoby zainteresowane pracą w Spółce Cywilnej Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta.

Rado

Każdy kto pracował, dobrze wie że największym problemem nie jest kierownik czy inni pracownicy. Problem leży wyżej.

użytkownik zarejestrowany

@luna niestety nie do mnie to pytanie, bo nie pracuję w Spółce Cywilnej Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta. @Maniek o jakiego kierownika Ci chodzi, skoro @luna pisze, że w firmie nie ma kierownika? Możesz to wyjaśnić.

luna

ale na temat jakiego kierownika? bo nie jestem w temacie a też tam pracuje bo z tego co wiem to niema kierownika

użytkownik zarejestrowany

Dużo negatywnych opinii pojawiło się na temat pracy w Spółce Cywilnej Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta. Osoby narzekają na kierownika, ale czy ktoś zgłaszał właścicielom, że przez niego panuje zła atmosfera? Możesz szefostwo zwróciłoby na to wagę, gdyby większość pracowników, by to zgłosiła.

Maniek

Kierownik jest od zarządzania załogą aby wszystko sprawnie szło, a nie ganiania ludzi, jeśli ktoś jest leniem to się go po prostu zwalnia. Inna kwestia to traktowanie człowieka jak niewolnika a wiadomo żaden niewolnik nie będzie tak wydajny jak zmotywowany pracownik (min. dobrze opłacany i pracujący w ludzkich warunkach). Żeby "dużo robić" trzeba mieć powód. Inna kwestia czego się dziwisz takim osobom, stosują się do starej i znanej metody: "Oni udają że nam płacą, a my udajemy że pracujemy".

Benio

Warto jeszcze dodać o zapachach w szatni, aromaty jak po nawożeniu obornika z dodatkiem wszędobylskiego grzyba.

Benio

Brak jakiegokolwiek planu w tej firmie, brak spójnych oraz sensownych decyzji. Zmiany następują z minuty na minutę, o tym że trzeba zostać dłużej w pracy dowiadujesz się chwilę przed końcem swojej zmiany. Praca niby na godziny, zwierzchnictwo wywiera presję jakby płacili na akord i to niemałą stawkę a dostajesz minimum + ewentualnie jakieś drobne. Jeśli już dostaniesz 50 czy 100 zł podwyżki, to wiąże się to z wzrostem oczekiwań co do Ciebie jakbyś zaczął zarabiać 2-3 razy tyle. Cześć wypłat z ogromnym opóźnieniem, każdy wie o co chodzi.

Dmoch
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie to w tym momencie jestem zdania, że Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta nie powinna mieć sobie nic do zarzucenia pod względem rozrostu i atmosfery wśród pracowników

Balo

Matko firma mniej niz zero zklamana firma a te w t biurze glownie chodzi o p.Rduch co szefostwu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o rabia a jak przyjezdzaja to lata z kawami dobiura matko wazelina fałszywa żygac sie chce firma mniej niz 0

Radek

No,no

buli

Pozdro dla starych byłych pracowników. Czy Halinka i jej wierna oddana Edyta z wielkimi c...mi jeszcze tam pracuje

Leber

Wszyscy tak narzekają a ja sobie leżę w tworzywie a raz się zdrzemnę się w ubikacji i da się, najważniejsze dla szefów jest zrobić dobre wrażenie i można kimać:)

chłop

Opinie są negatywne dlatego zd oszukują w tej pracy. Cochwile im Malo Malo itp :-). A z umowamiami jest tak ze dostaniesz umowę obprace np na 3mies okres próbny a po jakimś czasie Cie wyrzuca podowy są 2 albo za Malo pracujesz i dlatego i zwalniają bo mówią ze nie maja zamówień i dostajesz wypowiedzenie i tak to jest.

haha

twoją paczką świąteczną może być wypowiedzenie bo na nic wiecej bym nie liczył

hee

A ciekawe czy w tym roku będą paczki świąteczne:P

hee

A ciekawe czy w tym roku będą paczki świąteczne:P

mimi

Ta firma to jedna wielka porażka odradzam tam praca nawet największemu wrogowi za niedługo połowe kadry wywalą bo będzie po sezonie i każdy pracownik będzie wrogiem.

kropka

Witam zgadzam się z toba w 100% ze ludzie przychodzą i odchodzą z tamtad. Tez czytałem o kierowniczce i kadrowej w zgadzam się ze to oszustki. Odradzam tam pracy !!!, bo wyrzuca za jakiś czas.

spostrzegawczy

Może @poal rozwiniesz temat systemu premiowania i motywacji? Pierwsze słyszę o czymś takim, chyba że mówimy o raptem dwóch osobach (może trzech od niedawna), które zapewne mają premię od zrealizowanych zamówień na czas, oczywiście na zasadzie "dajcie mi ludzi a ja to zrobię" :D nie mówię tutaj o biurach bynajmniej. Tak to raczej pracownik może jako premię uznać "możliwość" pracy po godzinach, dorobienia do "drugiej wypłaty" w weekend i tyle. Motywacja? hmm... albo pracujesz albo "do widzenia", ewentualnie: "zważywszy na ciężką sytuację w firmie i na rynku, jest możliwość przedłużenia umowy, jednakże po uprzednim zgodzeniu się na zarobek obniżony do ustawowego minimum" :) Zaznaczam! Nie mówię tutaj o wszystkich pracownikach, ale w dużej grupie tak to wygląda. Stąd sytuacje gdy ktoś rezygnuje po 3-4 dniach, jednym dniu, a w arcyciekawych przypadkach po kilku godzinach. O przypadkach karierowiczów, płaczków i jednostek, które by ciągły ale tylko za lżejszy koniec nie chce mi się pisać. Jak w każdej firmie są ludzie, którzy faktycznie zapieprzają z robotą i są tacy, którzy pozorują pracę. Niestety tutaj nie daję to bardzo różnicy w zarobkach, bo czy warto dla stówki zasuwać za trzech jak można za stówkę mniej miło spędzić 8 godzin? Pozdrawiam

Lolita

Masakra naprawdę pieniądze są ok wypłacone na czas niema z tym problemu ale kultura osobista kierowniczki i kultura pani kadrowej to jest po ludzku masakra te dwie panie są tak fałszywe naprawdę mają tam taki nieład [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] personel nie miły MASAKRA OCENA FIRMY ZERO

Loli

Masakra

z

Firma okropna. Typowe Auschwitz. Człowiek tam pracujący czuję się jak "biały murzyn". Jak można w ogóle tak traktować ludzi?! Nie dość że oszukują ludzi tam pracujących (nie wypłacają wszystkich przepracowanych sobót) to jeszcze oszukują Państwo (wszystkie soboty i niedziele na czarno). Atmosfera/kultura tam panująca - "szefostwo"/pracownicy - coś strasznego. Nieustanne poniżanie człowieka. Wszędzie syf, robactwo, smród.

były

jak czytam to śmiać mi się chce z młodego i starego "szefa", a tacy kulturalni, rodzina i dobro ludzkie najważniejsze świętość z nich aż wychodzi hahahaha

Mimi

Taa. 2000 zl. Z wszystkimi sobotami i niedzielami przepracowanymi chyba:-)

Mimi

Nabory są bo jest sezon. Dostajesz umowę na okres próbny a potem ci podziękują. Zarabiasz najniższą krajową tzn. 1280 zl na rekę. Nie ma znaczenia ile zrobisz. Ale jak zrobisz za mało to mają pretensje. Firma porażka. A kierowniczka- tragedia. Bardzo niemiła i arogancka kobieta.

oli

Pikus
@oli 28.09.2015, 22:29
szczerze daj sobie spokój z tą firmą szkoda nerwów szczególnie na maszynach upierdliwy kierownik który nic nierobi...

Kierownik jest po to by poganiac takich leni jak ty i pilnować by dużo robili

laciaty

Może, szef ochrony, pracuje 364 dni w roku ( w Wigilię ma wolne) po 12 godzin dziennie?

wkurzony

jak słyszę teksty że w tej firmie można zarobic 2000zł to mnie szlak bierze ciekawe kto tam tyle zarabia chyba same kierowniki

laciaty

Trudno opisać w kilku słowach kilka lat. Ale napisze tak, zatrudniłem się w firmie "Kufieta", a odszedłem z firmy "Suchy-Sosna" (pracownicy wiedzą w czym rzecz)Na opisanie firmy posłużę się przysłowiem Angielskim, "Nie naprawia się czegoś, co nie jest zepsute" ( 2 lata wprowadzania LIN)i jeszcze cytat ze św.Pawła "Pycha idzie przed wszelkim upadkiem", pozdrawiam byłych współpracowników.

dobry

Wszystko zależy od tego jaką pracę się wykonuje, bo jeżeli ktoś jest rozgarnięty to na pewno zostanie zauważony, szczególnie jeżeli chodzi o pracę przy maszynach

ZADOWOLONY

FIRMA SUPER ZAROBKI TEZ TYLKO TRZEBA SIE WYKAZAĆ A NIE SIEDZIEĆ PO KĄTACH I NARZEKAĆ SZKODA TYLKO ŻE NIEMA ŻADNYCH DODATKÓW OPRÓCZ WYPŁATY.

kondrad2
@ZADOWOLONY 23.12.2014, 21:05

@ZADOWOLONY Wypowiadasz się w samych superlatywach, więc rozumiem że pracowałeś lub pracujesz, zarobki wysoki bez premi mi odpowiadają. ale tak dokładniej możesz przybliżyć ile można zarobić, to już trochę prywatne pytanie ale ile pracujesz i ile zarabiasz ? Czy łatwo jest o podwyżkę? Pozdrawiam serdecznie

piłeczka

Za moich czasów w firmie Kufieta było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczególnie na starej wynajmowanej hali na ulicy modrzewiowej , magazyn królował można by nawet powiedzieć że było tam ściernisko i małe boisko. Firma fajna na start, jak ktoś jest sprytny to się nawet nie narobi.

obi

Wiem wiem grzyb w nowym budynku a kadrowa bardzo nie miła raz tam byłem i więcej bym niechciąl tam być sam smrud zgnilizny

jojo

witamwitam mam pytanie ile można zarobic pracujac w tej firmie jako operator cnc tak mniej wiecej na reke ? pozdrawiam

żuczek

Firma super, polecam każdemu, młodemu poczatkującemu pracownikowi.

robotny

He He, ten zapach to grzyb którego na nowo wybudowanej mega luksusowej hali produkcyjnej i biurowcu jest masa, co chwila zatapiało szatnie umiejscowione w piwnicach. Jak jest na dzień dzisiejszy to nie wiem ale z twojej relacji widać że nic się nie zmieniło. Babka z którą rozmawiałaś to Pani (usunięte przez administratora) , fajna kobieta ale trzeba mieć do niej cierpliwość bo wiecznie nie ma czasu !!!!!. Jak widziałaś szefa to niema szans aby Panie plotkowały On trzyma tam mega dyscyplinę. Choć nie wszystkich potrafi zdyscyplinować bo są cwańsi i sprytniejsi od niego .Masz rację szef błąkajcy się w czarnych okularach, dukający po angielsku to widok niezbyt estetyczny. Ale firma jest ok . Ludzie na produkcji też. Poza tym asortyment mają niezły jak na tak rozbudowany park maszynowy. No i zarobki też na start dla młodej osoby ok.

brzydula

Ale sie uśmiałam jak zobaczyłam tą manufakture, cholernie tam śmierdzi zgnilizną!!!!! Tam coś gnije czy co?! Byłam tam z podaniem o prace, jakaś stara zmierzła baba z wielka łachą wzięła je do ręki, środek lata upały żar a ona w swetrze! chyba nie maja roboty tam panie, siedza i klachają przy jednym kompie.miałam zaszczyt zobaczyc jednego szeryfa, ale jaja, facet non stop łaził w ciemnym brylach po biurze i ciężko ciągnął nogi. i coś gęgolił po angielsku, zdań nie powtórze bo to jakaś angielszczyzna z polszczyzna hihihi! slyszałam że klapa, minimalna kasa, zapieprz w żarze, szaloma kierowniczka legenda firmy, zero szans na awans, premie,mobing, lipa!

Jasne że dają , młotek , prasa ręczna i kilka innych . Radze trzymać się z daleka , a z tego co się orientuję to firma nie mieści się już na ulicy rzecznej.

bernadkowyplacek

Konkrety- dobra szkoła życia na początek , jako pierwszą pracę można polecić, jak dasz rade w tej firmie w innych będzie tylko łatwiej.

jaroszek

Tak konkretnie : aktualnie , umowy na o dzieło i czasowe. Do jakiej firmy Cie przyjmą to też niewiadomo bo jedni pracują w kufieta sc. jedni w spółce(usunięte przez administratora) - kto jest mądry to wie oco chodzi. Płaca minimalna i nielicz na więcej, jedynie soboty na czarno płacą w sezonie zimowym . Kultura Pana (usunięte przez administratora) na poziomie przedszkolaka , zato mniemanie o sobie na poziomie profesora. Rozmowa z nim to śmiech na sali eeeeeeee eeeeee eeeeeee jakieś słowo i znowu eeeeee eeeee eeee i tak dalej. Pani(usunięte przez administratora)to osobny temat , królowa zamieszania , obgadywania i zmyslania. Ale niezła z niej laska jak na taki rocznik.

mieszkanka

Bałagan, chaos, oszukiwanie na wypłatach, brak szacunku dla pracownika to dobitnie opisuje firmę Kufieta S.C. Zdecydowanie nie polecam podejmowania tam pracy, warto poszukać czegoś innego. (usunięte przez administratora) jednym słowem, chamstwo szefów- zwłaszcza chodzi tu o dwóch "młodych". Życie pokaże...do czego jeszcze dojdą jaką karygodną kulturą osobistą! Przestrzegam przed praca na rzecz tej firmy.. O słynnej Pani (usunięte przez administratora) można dużo pisać, odpowiem tak: liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefom i kabluje na wszystkich jeśli jej się nie spodobasz.. największy chaos ona tam wprowadza. Jeszcze jedno na temat ich magazynu w Wodzisławiu Śl. syf i smród to mało powiedziane.. Niedowiarkom mówię, że nie warto się nawet przekonywać. Pozdrawiam

sdref

nikt nikomu pracować tam nie każe. Chociaż ci co tam pracują to chyba za kare, przynajmniej ja się tak czuję.

pepek namożny

Lolo co ty (usunięte przez administratora)Młody szef to ......... . I koniec kropka. Znająć życie włśnie teraz trwa w tej firmie remament - jeśli można to tak nazwać. I kto zbieże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za gigantyczne braki - magazyn!. Za moich czasów brakowały tysiące - potem była [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i straszenie a potem okazywało się że wszystko się znalazło bo szef przelał z magazynu jakiegoś do magazynu jakiegoś i nikomu nie powiedział. HEHEHEHEH. Stany magazynowe w tej firmie to fikcja - chyba że jużsięcoś zmieniło to szacunek.!!!!!!!!

lolo

Firma jest ok pracowałem tam troche , problem stanowią ludzie !!!!! . Młody Pan Prezes czy też Szef jak zwał tak zwał - strasznie dziwny gość - no bo kto chodzi po ciemnym magazynie w okularach przeciwsłonecznych w środku zimy????. Pani (usunięte przez administratora)Ogień w tej firmie - ale chyba dzięki niej ta firma jeszcze prosperuje - czasami przesadza ale największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zbiera zawsze Ona.

coolio

nic dodać nic ująć:)ha ha pozdro for all - COOLIO:)

maruder

Jak przyjdziesz i powiesz że się zwalniasz , to wypomną Ci wszystko z wszystkich lat pracy , z firmy odeszła już większość starych dobrych pracowników a to oczymś świadczy.

Andi

Proponuję pozew zbiorowy przeciwko pracodawcy, wszystkim tym którzy zostali poszkodowani w jakikolwiek sposób w czasie trwania stosunku pracy. Jeśli są chętni to piszcie podam dane do korespondencji.

andora

Masz racje "jaja" !!!! Wolne piątki "urlopy bezpłatne " na tak zwany wniosek pracowników" - upadek cesarstwa bliski .

Zostaw opinię o Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta