Opinie o Zwm Czaja Danuta Czaja w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zwm Czaja Danuta Czaja. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zwm Czaja Danuta Czaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwm Czaja Danuta Czaja w Radlin

Czy Zwm Czaja Danuta Czaja ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dobrosława Nowy wpis

A gdzie tam co niektórzy to zazwyczaj co poniedziałek mają wolne albo się zwalniają szczególne u facetów jak młodzi tak i starsi pracownicy a na liście obecności się nie podpisują to znaczy dziennie tylko raz na dwa albo trzy miesiące zapominając o tym że ich nie było więc urlopu nie ubywa polecam ten sposób. Szef powinien sobie przejrzeć listy obecności a szczególnie z filtrów.

Co jaki czas w Zwm Czaja Danuta Czaja można ubiegać się o podwyżkę?

Dobrawa Nowy wpis

Wypowiem się w kwestii kobiet. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą zatrudnioną miesiąc, czy 5 lat, czy 10 lat. Zarobki nie są uzależnione od stażu pracy. Wynagrodzenie za pracę jest z reguły takie same dla wszystkich kobiet - nie ma podwyżek.

Kris Nowy wpis
@Dobrawa

U mężczyzn jest podobnie, raz słyszałem od pewnej osoby, że podwyżki dostajemy od państwa więc to powinno wystarczyć

Czy Zwm Czaja Danuta Czaja oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Obiektywna

Daje umowę o pracę ale premie świąteczne od ponad dziesięciu lat bez zmian 200 to trochę za mało powinno być więcej. Socjalu też brak no i ubrań roboczych.

Jak wygląda sprawa grafiku w Zwm Czaja Danuta Czaja. Czy pracodawca idzie na rękę?

Asia

Jak toczkowi Adaś zagra

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zwm Czaja Danuta Czaja, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Odwazni to jestescie ale w necie

Odważny
@Michał

No takiego kuta.a jak ty to zapewne żadna firma nie widziała a taki tyran jak ty popierany przez szefostwo to tylko prokurator lub sąd pracy ci się należy ciesz się że nie wylądowałeś w anclu za (usunięte przez administratora) i upokarzanie pracowników (usunięte przez administratora)

Ekookna

Jak wyglada praca zmianowa? Czy to prawda ze nocna zmiana jest nie zgłoszona?. Praca przy gorącym kwasie na prawdę odbywa się w pomieszczeniu bez wentylacji ?

Zadowolony pracownik

Polecam firmę ZWM Czaja takiego pracodawcy to że świeczka szukać.Szef nie znam lepszego jest bardzo ugodowy idzie na rękę pracownikom .Wszystko na czas od wypłat po materiały ochronne dla pracowników,.Jeśli się komuś nie podoba zaznajcie pracy w Biedronce,Lidlu dla mężczyzn polecam Classen lub Teneco

Antek
@Zadowolony pracownik

Idzie na rękę nie odprowadzając składek za polowe wypłaty ? Co konkretnie masz na myśli mówiąc materiały ochronne ?

Mateusz

Dla wszystkich przyszłych pracowników jeśli będziecie chcieli się zwolnić zróbcie to lepiej pisemnie ponieważ pani danuta czaja rzuca epitetami będziecie nazwani (usunięte przez administratora)

@Mateusz

Dziękuję Mateuszu Kopystyński - za wszystko

Wypłaty są w formie tygodniówek, to prawda?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zwm Czaja Danuta Czaja? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Byly pracownik

Lewe wyplaty w formie tygodniówek, ubranie robocze oraz elementy ochronne we własnym zakresie i dużo szczęścia żeby nie nadziać sie na wiszące wszędzie kable i brak osłon przy maszynach.

Jo

Auta nie ma... Narzędzia pracy? Też nie. Pamiętam jak ludzie bali się chodzic po rękawiczki lateksowe, bo szefowie pilnowali, żeby za dużo nie brać ???? Masek, okularów, zatyczek do uszu itp.zero. Nic. Nawet stroju roboczego, obuwia ochronnego... No nic.

...

Czasy niewolnictwa minęły Wiec jeżeli komuś się coś nie podoba to jest na to prosta rada, zwolnijcie się podobno pracy jest dużo na lepszych warunkach. A narzekaniem i nic nie robieniem w tej sprawie sami siebie pogrążacie. A firma łącznie z szefostwem i kierownictwem jak najbardziej godna polecenia

....
@...

To takie typowe przecież...

Moja Opinia

Dobrze zatem dwie różne opinie więc wypośrodkujmy je. Jest dużo do poprawy. Jestem byłym pracownikiem firmy. Właściciele OK. Wypłata na czas. Babeczki na hali wporzadku bardzo żetelnie wykonują swoją pracę (zasługują na premie) . Chłopaki na maszynach również. Można zarobić. Jakim kosztem... Proszę samemu sprawdzić.

Moja Opinia
@Moja Opinia

rzetelnie* ale wszyscy wiemy o co chodzi.

Wrażliwa
@Moja Opinia

Hmm ???? co po niektóre to pewnie ze tak tylko nie ma się kto wstawić za nimi. A kierownika to nie obchodzi ma swoje stare powiedzenia jednym słowem (usunięte przez administratora)Na wszystko. Tylko patrzy na siebie o to cały powód tego jak jest na firmie. Co do właścicieli zawsze w porządku, ugodowi. Płacę nie są złe chociaż nie które osoby to jeszcze powinny mieć mniej za to co robią. Tak to wygląda z góry. I tak jak Moja Opinia napisała mimo że nie pracuje doskonale to ujęła.

Motylek

Witam, jestem byłym pracownikiem firmy i nie zgodzę się z komentarzem poniżej. Był bardzo zadowolona z pracy w firmie. Szefostwo bardzo miłe i ugodowe, atmosfera między pracownikami także zadowalająca. Ja nie mogę złego słowa na temat firmy ZWM Czaja powiedzieć. Osoba, która pisała post 17.06.2019 chyba jeszcze nie pracowała w innych firmach i nie wie jakie panują tam warunki.

TakaSe

Pracodawcę powinno być wstyd za traktowanie pracowników i warunki pracy jakie stwarza w dzisiejszych czasach. Przy mega dużych upałach ani nie skrócony czas pracy... Nie wspominając o wodzie do picia. Zadymienie z pieców a także zostawanie po godzinach za źle przygotowany materiał do pracy. Zero reakcji na skargi pracowników. Pasty bhp brak czemu? Odpowiedź pracodawcy: Zatyka rury. Zasady BHP w tamtejszej firmie nawet nie obowiązują. Halo halo... Kto widział BHPowca?? Ilość oparzeń z braku odpowiednich narzędzi do pracy które przy takim zużyciu powinny być wymieniane przynajmniej co 2 tyg (mowa tutaj o rękawicach ochronnych). Nowe technologie znacznie pogarszają sprawę... Cóż więcej dodać...

Zostaw merytoryczną opinię o Zwm Czaja Danuta Czaja - Radlin

• Jak się pracuje w Zwm Czaja Danuta Czaja?

Zobacz opinie na temat firmy Zwm Czaja Danuta Czaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zwm Czaja Danuta Czaja?

Zwm Czaja Danuta Czaja
  • Hutnicza 4