Opinie o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kufieta sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kufieta sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Kufieta sp.j. w Czyżowice szuka pracownika na stanowisko Brygadzista Produkcji. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Warunki tragiczne, podobnie szefostwo i dział kontroli jakości. Najgorszy kamieniołom, w którym pracowałem

Kurczak

Dział montażu to kilka stołów +dwie wkrętarki A panie od jakości to porarzka wogule zero pojęcia o produktach które tak czeba poprawiać po wtryskowi same buble Już nima tej załogi co była zgrana 1zmiana i ogarniętej kierowniczki i kilka dziewczyn

Katarzyna
@Kurczak

A to nie ma żadnych szkoleń dalej? parę lat temu ktoś na takie pytanie zaprzeczył, czyli to mogłoby być powodem sytuacji, które przytaczasz? Piszesz o zgranej załodze, której już nie ma, a w tym przypadku co przeszkadza, żeby jednak się zgrać?

M

Witam chciałbym zapytać o wtryskiwanie. Jaki park maszyn ilość wtryskarki. Jakie warunki i możliwe wynagrodzenie dla ustawiacza.

@M

Czemu do dziś nikt się nie odniósł? Ten park maszynowy ciekawi, wiecie jak tu z serwisem stoją? I ogólnie jeśli już o ustawiaczu mowa to ile osób obecnie firma na tym stanowisku zatrudnia? Staż pracy wpływa na zarobki?

Tacik

Nie przesadzajmy z narzekaniem, mamy dobrą firmę i wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę a firma z pewnością to doceni.

Malka
@Tacik

Oczywiście że firma doceni, będziesz mógł do końca życia zarabiać minimalną.

emeryt

doceni akurat

Blondi
@Tacik

Ta jasne tu nie ma premi podwyżki a pracowałam trochę lat to także szefostwo nie docenia pracownika

@Blondi

No to troszkę słabo jeśli serio tak miałaś. :( Trochę lat to ile tak konkretniej i ciekawa jestem w jakim okresie? Nie uważasz, że jakieś warunki tutaj mogły się zmienić od tego czasu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kufieta sp.j. kandydat na stanowisko Ustawiacz wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy w Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta występują paczki/bony świąteczne?

Bueno

Żarty chyba, paczki/ premii świątecznej to raczej nikt nigdy w tej firmie na oczy nie widział.

Stary
@Bueno

No kiedys ponoć paczki były i imprezki integracyjne, ale to za rządów pana Krzysztofa Troche to smutne bo niby te młode szefostwo takie pobożne a to tylko na pokaz bo zero stosunków międzyludzkich zero pojednania wigilijek itp. tylko doszukiwanie się błędów i karanie. To swiadczy tylko o jednym- brak umiejetności zarządzania.

Artur
@Bueno

Witam, ja widziałem i za każdym razem jak lata temu tam pracowałem to dostawałem

Nie

Aleksandra

To szkoda, że nie, a czy jakieś inne benefity są?

Czy firma Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

To oni organizują szkolenia? Wątpię;) Nie żartujmy;) Przecież musieliby za to zapłacić, a należy podkreślić, że tam jest problem, by wypłata była na czas. Jeśli któryś z kontrahentów spóźni się z zapłatą za zamowienie, to ludzie czekają na wynagrodzenie nawet kilka dni. Kufieta ze swojego konta nie zapłaci;)

Wieloletnia pracownica

Ja zawsze otrzymywałam wypłatę na czas

@Wieloletnia pracownica

Czyli według Ciebie tamten komentarz to fejk czy może jednak ktoś inny mógł nie dostać tej wypłaty jednak?

Dawid
@Wieloletnia pracownica

Pani prezes zawsze kasa się zgadza.

@Dawid

Tylko u niej? ;p Bo jak to w końcu aktualnie z tym jest?

Sfrustrowany

Niby do pensji można dorobić pracując w soboty lub niedzielę. Tylko czemu inaczej płacą za wtryskownie a inaczej za montaż sobota to sobota

Yoda
@Sfrustrowany

Co rozumiesz przez różnie płacone? Raczej każdy powinien mieć wypłacane tak samo % od podstawy.

Kk

Jedna osoba od wszystkiego, rzucanie na kazde stanowisko, wyplata najniższa z najniższych, zwalnianie potem znowu zatrudnianie . Brak organizacji i jakich kolwiek świadczeń które się prawnie należą

Malka
@Kk

Dokładnie tak jak piszesz, chociaż obecnie nieco się unormowało z zwalnianiem i zatrudnianiem, nie ma aż takiej rotacji.

Frezer
@Malka

Nie zwalniają bo nie ma nowych pracowników, teraz praca szuka człowieka, kiedyś było na odwrót.

Mick
@Frezer

Bo niwych zwolnili :)

Hans
@Frezer

Pisze prawdę

Jan
@Hans

To próbują jakoś zatrzymać pracowników na przykład zachęcając podwyżkami? ;) To by był dobry układ :d

cnc

Po przeczytaniu komentarzy chyba sobie odpuszczę kandydaturę na operatora cnc w tej firmie. Nie lubię stresu w pracy, trzeba szukać gdzie indziej.

Mick

Szkoda zachodu

Prawda

Czy polecam firmę Kufieta S.J ? Praca sama w sobie jest dobra, nie jest skomplikowana, ale czasami do przesady (dla kobiet zwłaszcza), z drugiej strony co poniektóre osoby powinne wrócić do podstawówki nauczyć się kultury w stosunku do drugiej osoby(Tomek na producji oraz P.Krzysztof). Czy można się z szefostwem dogadać ? Najprędzej w snach ;) patrzą tylko na siebie i na korzyści firmy, jeśli pracownik chce trochę zmian w grafiku to zostanie odesłany i wyśmiany. Kolejny minus PRZERWA. Zwłaszcza na produkcji przerwa powinna trwać 30min, a nie śmieszne 15min pracownik ledwo usiądzie, zje kanapkę to musi zaraz wstać bo alarmy z maszyn wyją i koniec przerwy. Niech całe biuro z góry i cały magazyn z pierwszej hali przez tydzień pracuje na produkcji gdzie jest duszno i gorąco, to może zaświeci się lampka w stosunku do osób pracujących na produkcji ! Na halach *co jest śmieszne* nie wolno ze sobą rozmawiać, ani słuchać muzyki gdyż to również nie podoba się szefostwu. Co z tego, że pracownik robi swoją robotę jak i tak to źle bo wszystko na kamerach że ktoś ze sobą porozmawia, a wtedy zastraszanie, że dane osoby na dywanik pójdą. Niech się tylko szef przypatrzy pierwszej zmianie na hali montażu gdzie tam rozmowa żwawo wrze. Także nie polecam pod tymi względami pracy w tej firmie, chyba że ktoś się chce nabawić nerwicy.

Prawdaa
@Prawda

Zgadzam się w 100 procentach, szczególnie jeśli chodzi o prowadzącego Tomka z produkcji. A co do przerwy.. nie wiem czy można ją tak nazwać. Maszyny cały czas idą-nie zatrzymuje się ich, wiec zaraz po powrocie z rzekomej „przerwy” jest się zasypanym i trzeba to nadganiać.

Jakie szefostwo ma podejście do nowych ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta?

Bueno

Najwyżej to możesz zajść na magazynie. Podchodzi się do magazyniera i prosi żeby podniósł Cie widłakiem pod sam sufit hali.

Franek

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo jest zupełnie ok, choć pewnie do idealnych firm brakuje ale uważam, że mamy dobrego pracodawcę

Klaudia

@Ja to firma nie ma żadnych rezerw finansowych, żeby w razie opóźnienia kontrahentów móc wypłacić pracownikom pieniądze na czas?

O, widzę, że znowu szukają jelenia na wtryskiwarki;) Jakoś mnie to nie dziwi ;p Ta firma powinna mieć w nazwie słowo "kabaret" ;)

Tenio

Jeśli chodzi o pracę na produkcji to można to określić słowami "nawet pierdoła temu podoła".

SzukającyPracy

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w owej firmie i czy jest to dobra opcja dla osoby bez doświadczenia. Widzę, że są ogloszenia na montaż i pomocnika operatora - bardziej jestem za drugą opcją. Pytania raczej standardowe - Jaka jest atmosfera w firmie? Czy jest to firma godna polecenia? Jak wygląda praca jako pomocnik operatora? No i oczywiście jak z zarobkami? Na ile można liczyć będąc bez doświadczenia? Dzięki z góry za odpowiedź!

Wenek
@SzukającyPracy

Sam sobie przeczysz, nie masz doświadczenia, a chcesz iść na stanowisko z określonymi wymaganiami do co posiadanej wiedzy i umiejętności ;) Takie rzeczy tylko jak do rządu chcesz iść pracować.

POLO
@SzukającyPracy

Przyjęcia są cały czas

Halina
@POLO

A na jakie stanowiska szukają osób do pracy? Byłoby super, gdybyś napisał coś więcej o Spółka Cywilna Kufieta. Interesują mnie jeszcze godziny pracy i rodzaj umowy, jaki oferują. Dzięki.

Od dawna nikt nie korzystał z forum, czy jest powód tego?

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Czy warto aplikować , da sie w miarę zarobić?

@Gutek

Aktualnie sa rekrutację na montaż i na produkcję..

Sławomir
@anonymous

A czy pracujesz obecnie w którymś z tych działów? Możesz coś więcej powiedzieć? Czy praca tam jest zmianowa? Zwykle pracodawca wymaga doświadczenia, szukając pracowników na montaż, czy w tej firmie również tak jest? Napisz proszę, czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków.

Zostaw merytoryczną opinię o Kufieta sp.j. - Czyżowice

• Jak się pracuje w Kufieta sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kufieta sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kufieta sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kufieta sp.j.
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Kopalniana 3
    44-352 Czyżowice