Lorken-Tech Henryk Bugdol

Opinie o Lorken-Tech Henryk Bugdol

cnc

Przepracowałem w tej firmie 2 dni i o 2 dni za dużo. Więc od początku spytałem w firmie czy potrzebują operatora programisty cnc w hali w jejkowicach. Usłyszałem że oczywiście że tak od razu spytano mnie mnie jakie mam warunki finansowe więc powiedziałem i na jakim sterowaniu pracowałem. Więc pojechałem na drugą halę na zabytkowy szyb koło rydułtów. Chwilę pogadałem zobaczyłem maszyny no i wyszło że maszyny są na innym sterowaniu. No i spytano czy mogę przyjechać na próbę , zgodziłem się. Pierwszy dzień próby wyglądało tak że brygadzista przyszedł dał materiał załączył maszynę i dał rysunek na zasadzie radź sobie sam. Nowa maszyna nowe sterowanie więc praktycznie od zera zaczynam. Do wszystkiego sam dochodziłem co i jak. Miną pierwszy dzień pytanie czy mogę przyjść jeszcze jutro kierownik mnie zapewnił że dostane zapłatę za te dni. Przychodzę drugiego dnia. Kierują mnie na inną maszynę i oczywiście to samo rysunek i materiał i radź sobie sam. Drugi dzień był już lepszy mniej więcej już zacząłem ogarniać maszynę i sterowanie i już zacząłem robić jakieś proste detale. Pytanie do mnie czy mogę przyjechać trzeciego dnia , zgodziłem się. Rano trzeciego dnia poprosiłem o rozmowę i określenie się jaka jest decyzja. No i się zaczęło , bo za taką stawkę jaką Pan zaproponował to szef na pewno się nie zgodzi bo Pan mało zrobił przez te dwa dni , gdzie wyraźnie podkreśliłem na samym początku że z tym sterowaniem nie miałem styczności. Szef nawet się ze mną nie spotkał tylko wszytko przez telefon załatwił. Zaproponował stawkę jaką zarabiają guzikowcy którzy potrafią tylko zwymiarować narzędzia czyli około 2900pln na rękę. Zapytałem po co mi zawracali głowę przez te dwa dni skoro wiedzieli jaką stawkę oczekuje i na jakim sterowaniu pracuje. I na końcu najlepsze. Poprosiłem o zapłatę za te dwa dni zgodnie z umową z kierownikiem. Szef stwierdził że za naukę nie płaci. Koniec końców w końcu mi zapłacił 200pln. Sami się zastanówcie czy warto iść do tej firmy.

Lulu
@cnc 28.11.2018 19:52

Kolego jak 2900 zarabiają guzikowcy to powiedz mi gdzie. W lorkenie 2900 na rękę bez nadgodzin to zarabiają najwyżej postawieni i pracujący tam już kilka - kilkanaście lat pracownicy dlatego pewnie Twoja zaproponowana stawka była odrazu odrzucona

......
@cnc 28.11.2018 19:52

W lorkenie guzikowiec tyra na najniższej, 2900 to może brygadzista zarabia. Hahaha

Monika

Brakuje niestety aktualnych informacji na temat firmy Lorken-Tech. Czy coś się zmieniło względem opinii sprzed lat? Jeśli tak to jak oceniacie zmiany? Na lepsze, może na gorsze? Każdy kto rozważa pracę w firmie Lorken-Tech na pewno chciałby o takich rzeczach wiedzieć, więc zachęcam do odpowiedzi. Nic nie tracicie na napisaniu komentarza, a możecie pomóc innym.

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

yzf

Pracowałem parę lat. Szef jest jednym z najlepszych - wymaga, ale też rozumie potrzeby pracownika. Idzie na ugodę jeżeli tylko się szczerze z nim porozmawia. Równy gość. Kierownictwo - może bardzo zajść za skórę, ale jak się uważa to można się dogadać, miałem parę spin z kierownikiem, ale koniec końców dało się wyjść na kompromis. Elastyczność w pracy na oddziale obróbka skrawaniem - jak trzeba załatwić coś prywatnego to tylko kwestia dogadania się z innymi pracownikami ze zmiany i uprzedzenie kierownika co jest na duży plus. Chodzi tylko o to, żeby mieć ilość godzin wymaganą w miesiącu. Możliwość robienia nadgodzin. Atmosfera - jak to bywa w każdej pracy niekiedy gonią terminy niekiedy się coś spieprzy, wtedy trzeba uważać bo jest gęsto. Lecz na ogół jest OK. Ludzie są normalni, nie to co w tenneco, gdzie jest obóz pracy. Wiadomo co człowiek to inny ale z większością da się dogadać i nie ma problemu. Myślę, że się każdy odnajdzie jak nie będzie zadzierał nosa. Płaca - zawsze na czas, przed 10 każdego miesiąca. Dostajemy wszystko na papierku z wyliczonymi godzinami, za podpisem. Jak coś się nie zgadza kontakt z biurem zawsze pomaga i nigdy nie miałem problemów jak wiedziałem, że brakuje mi paru godzin na papierku - zawsze wypłacono. Niekiedy jest tam niepoukładane, co do przydzielenia pracy, ale w każdym zakładzie są zgrzyty, tym bardziej w tak prężnie rozwijającej się firmie. Od mojej osoby mogę polecić.

Byly pracownik
@yzf 29.02.2016 18:21

Byleś na lakierni? Bo nie wiem co polecasz. Pod firma lorken tech nie kryje sie tylko cila kolego.

frajer

Kompletne nie porozumienie!!! Burdel na kółkach i jedynie zwolnienie kierownictwa mogło by uzdrowić atmosferę, masakra nie polecam! Niewolnictwo! (były pracownik)

Byly pracownik
@frajer 25.08.2015 08:46

Zgadzam sie z opinią. Temat rzeka jesli chodzi o tą firmę. Kierownictwo nie zdaje egzaminu!

xxx

Pracowałem w tej firmie i tragedii nie było. Kasa w miarę przyzwoita, atmosfera tez dobra. Kierownik wymagający ale i porozmawiać z nim można.

Zostaw opinię o Lorken-Tech Henryk Bugdol - Gaszowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorken-Tech Henryk Bugdol