Opinie o Lorken-Tech Henryk Bugdol w Gaszowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lorken-Tech Henryk Bugdol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lorken-Tech Henryk Bugdol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorken-Tech Henryk Bugdol w Gaszowice

Aga Nowy wpis

dzień dobry. jakie widełki placowe będzie miał w tym roku przypisane spawacz? Wcześniej w ofercie było napisane, że wynagrodzenie ma być odpowiednie co do zaangażowania i teraz nie wiem czy rozumieć to jak jakiś akord czy po prostu raczej jako premie?

Karola Nowy wpis

Kiedyś napisali tu, że istnieje możliwość pracy na dwie zmiany my z chłopakiem widzieliśmy w ogłoszeniu dla frezera, że występują trzy. Przymusowe czy każdy ustala jak sobie chodzi?

Waldek Nowy wpis
@Karola

Czesc, wiadomo jakie były warunki i zarobki? Oferty widziałem na olx.

Więcej się siedzi niż pracuje ale za to jest najniższa? A nie można jakoś tego tempa podkręcić żeby więcej wyciągać? Nikt się jeszcze nie orientował w tym? Ja w ogóle widziałem, że budowlanych do was szukali ze dwa miesiące temu to na tym stanowisku jest jakaś inna płaca? To bardziej akord?

Wojtek Nowy wpis

Budowlanka to emeryci tylko. Tam pracuje większość emerytów, praca za najniższa jest ok dla osób którzy nic potrafią nic więcej od siebie dać. Cieszą się, że w ogóle ktoś ich chce.

Agacia

Do dziś awansu brak? Upewniam się, bo działalność trwa jakby nie patrzeć z prawie 30 lat. jaka wiec jest struktura i co z podwyżkami stażowymi? Interesują mnie warunki pracy laborantów, byłby ktoś skłonny podać szerszy opis?

Pracownik Cnc
@Agacia

Praca super za najniższa krajowa ale więcej się siedzi niż pracuje, wiec niema co wiecznej oczekiwać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lorken-Tech Henryk Bugdol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Lorken-Tech Henryk Bugdol?

Onkel zakład awans zapomnij

Witam czy przyjmujecie też kobiety

Apollo

Tam nie ma awansu. Skrzydeł nie rozwniesz.

Izabela

martwiący jest brak odp na pytanie czy kobiety tu biorą.. a na stronie u nich widziałam właśnie, że szukają elektryka i fezera do cnc. Jakby na frezarkę przyjmowali to jest szansa na przybliżenie warunków? Ile tu płacą i jak praca w praktyce wygląda?

kik

Witam orientuje się ktoś czy są prowadzone rekrutację do Lorken tech ? Gdzie najlepiej podjechać z Cv

Madzia

Witam mam pytanie czy przyjmują tam też kobiety i co bym musiała tam robić chodzi o pracę?

CNCmen

Moja opinia o tym zakładzie. + Lekka i łatwa praca. + Miła atmosfera w pracy + Można liczyć na pomoc pracowników + Możliwość pracy na dwie zmiany + nadgodziny - Nie miłe kierownictwo - Słabe warunki pracy (olej Itp) - Mały zarobek (minimalna krajowa)

frajer

Kompletne nie porozumienie!!! Burdel na kółkach i jedynie zwolnienie kierownictwa mogło by uzdrowić atmosferę, masakra nie polecam! Niewolnictwo! (były pracownik)

Byly pracownik
@frajer

Zgadzam sie z opinią. Temat rzeka jesli chodzi o tą firmę. Kierownictwo nie zdaje egzaminu!

Gosc
@Byly pracownik

Potwierdzam!

Szczery

Zostaw opinie... zostawie bo myślę że będzie bardzo pomocna. (usunięte przez administratora)(ludzie zwalniajom się, pozwalniali się a oni anj razu nie zawalczyli o pracownika) (usunięte przez administratora) Pracownicy- zależy kto.-cila- trzeba uważać z kim sie rozmawia. Zatrudnianie na szybko... osób ktore chcą pracowac za marne grosze.... pracują mlode osoby... wedlug mnie praca w takich warunkach( m.in. dźwignie, wdychanie przez 8h oleju, który nie raz popatrzył- gdzie badania kontrolne w tym kierunku? Nia ma, chałas w którym się pracuję. ) a na wypłacie tylko minimalna krajowa... smiech. Cała prawda o zakładzie. A i jeszcze Panie które wyplacają wyplaty( nie jedna pomyłka na wyplacie... na niekorzysc pracownika.

Mnnn

OMG!!!

cncmen

Jedna z lepszych firm w okolicy jesli chodzi o zarobki, a przede wszystkim wszystko legalnie a nie pod stołem połowe wypłaty...

cnc

Przepracowałem w tej firmie 2 dni i o 2 dni za dużo. Więc od początku spytałem w firmie czy potrzebują operatora programisty cnc w hali w jejkowicach. Usłyszałem że oczywiście że tak od razu spytano mnie mnie jakie mam warunki finansowe więc powiedziałem i na jakim sterowaniu pracowałem. Więc pojechałem na drugą halę na zabytkowy szyb koło rydułtów. Chwilę pogadałem zobaczyłem maszyny no i wyszło że maszyny są na innym sterowaniu. No i spytano czy mogę przyjechać na próbę , zgodziłem się. Pierwszy dzień próby wyglądało tak że brygadzista przyszedł dał materiał załączył maszynę i dał rysunek na zasadzie radź sobie sam. Nowa maszyna nowe sterowanie więc praktycznie od zera zaczynam. Do wszystkiego sam dochodziłem co i jak. Miną pierwszy dzień pytanie czy mogę przyjść jeszcze jutro kierownik mnie zapewnił że dostane zapłatę za te dni. Przychodzę drugiego dnia. Kierują mnie na inną maszynę i oczywiście to samo rysunek i materiał i radź sobie sam. Drugi dzień był już lepszy mniej więcej już zacząłem ogarniać maszynę i sterowanie i już zacząłem robić jakieś proste detale. Pytanie do mnie czy mogę przyjechać trzeciego dnia , zgodziłem się. Rano trzeciego dnia poprosiłem o rozmowę i określenie się jaka jest decyzja. No i się zaczęło , bo za taką stawkę jaką Pan zaproponował to szef na pewno się nie zgodzi bo Pan mało zrobił przez te dwa dni , gdzie wyraźnie podkreśliłem na samym początku że z tym sterowaniem nie miałem styczności. Szef nawet się ze mną nie spotkał tylko wszytko przez telefon załatwił. Zaproponował stawkę jaką zarabiają guzikowcy którzy potrafią tylko zwymiarować narzędzia czyli około 2900pln na rękę. Zapytałem po co mi zawracali głowę przez te dwa dni skoro wiedzieli jaką stawkę oczekuje i na jakim sterowaniu pracuje. I na końcu najlepsze. Poprosiłem o zapłatę za te dwa dni zgodnie z umową z kierownikiem. Szef stwierdził że za naukę nie płaci. Koniec końców w końcu mi zapłacił 200pln. Sami się zastanówcie czy warto iść do tej firmy.

Lulu
@cnc

Kolego jak 2900 zarabiają guzikowcy to powiedz mi gdzie. W lorkenie 2900 na rękę bez nadgodzin to zarabiają najwyżej postawieni i pracujący tam już kilka - kilkanaście lat pracownicy dlatego pewnie Twoja zaproponowana stawka była odrazu odrzucona

......
@cnc

W lorkenie guzikowiec tyra na najniższej, 2900 to może brygadzista zarabia. Hahaha

Brakuje niestety aktualnych informacji na temat firmy Lorken-Tech. Czy coś się zmieniło względem opinii sprzed lat? Jeśli tak to jak oceniacie zmiany? Na lepsze, może na gorsze? Każdy kto rozważa pracę w firmie Lorken-Tech na pewno chciałby o takich rzeczach wiedzieć, więc zachęcam do odpowiedzi. Nic nie tracicie na napisaniu komentarza, a możecie pomóc innym.

yzf

Pracowałem parę lat. Szef jest jednym z najlepszych - wymaga, ale też rozumie potrzeby pracownika. Idzie na ugodę jeżeli tylko się szczerze z nim porozmawia. Równy gość. Kierownictwo - może bardzo zajść za skórę, ale jak się uważa to można się dogadać, miałem parę spin z kierownikiem, ale koniec końców dało się wyjść na kompromis. Elastyczność w pracy na oddziale obróbka skrawaniem - jak trzeba załatwić coś prywatnego to tylko kwestia dogadania się z innymi pracownikami ze zmiany i uprzedzenie kierownika co jest na duży plus. Chodzi tylko o to, żeby mieć ilość godzin wymaganą w miesiącu. Możliwość robienia nadgodzin. Atmosfera - jak to bywa w każdej pracy niekiedy gonią terminy niekiedy się coś spieprzy, wtedy trzeba uważać bo jest gęsto. Lecz na ogół jest OK. Ludzie są normalni, nie to co w tenneco, gdzie jest obóz pracy. Wiadomo co człowiek to inny ale z większością da się dogadać i nie ma problemu. Myślę, że się każdy odnajdzie jak nie będzie zadzierał nosa. Płaca - zawsze na czas, przed 10 każdego miesiąca. Dostajemy wszystko na papierku z wyliczonymi godzinami, za podpisem. Jak coś się nie zgadza kontakt z biurem zawsze pomaga i nigdy nie miałem problemów jak wiedziałem, że brakuje mi paru godzin na papierku - zawsze wypłacono. Niekiedy jest tam niepoukładane, co do przydzielenia pracy, ale w każdym zakładzie są zgrzyty, tym bardziej w tak prężnie rozwijającej się firmie. Od mojej osoby mogę polecić.

Byly pracownik
@yzf

Byleś na lakierni? Bo nie wiem co polecasz. Pod firma lorken tech nie kryje sie tylko cila kolego.

xxx

Pracowałem w tej firmie i tragedii nie było. Kasa w miarę przyzwoita, atmosfera tez dobra. Kierownik wymagający ale i porozmawiać z nim można.

Zostaw merytoryczną opinię o Lorken-Tech Henryk Bugdol - Gaszowice

• Jak się pracuje w Lorken-Tech Henryk Bugdol?

Zobacz opinie na temat firmy Lorken-Tech Henryk Bugdol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lorken-Tech Henryk Bugdol
  • Rydułtowska 71