Prevac

Opinie o Prevac

Nie polecam pracować w tej firmie. Cieszę się, że się zwolniłem i mogę teraz pracować w normalnym zakładzie pracy.

Aneta

Można wstępnie podpytać z iloma firmami tak naprawdę miałeś już styczność? zastanawiam się nad jakością tego porównania... Umiesz przytoczyć 3 kluczowe powody, dlaczego tak uważasz? Pytam, bo tak naprawdę mało co aktualnego tutaj jest, a ty na jaki okres oceniasz?

Czy urlop w Prevac jest płatny 100%?

Dziękujemy za pytanie. Urlop wypoczynkowy przysługuje każdemu zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę. Wymiar urlopu zależy od dotychczasowego stażu pracy pracownika i rozliczany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Szwab

No może jakieś aktualności?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Prevac po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Konstruktor-Mechanik. Jaki był jej rezultat?

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. Eksportu w Prevac i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Aplikowałem na to stanowisko, otrzymałem maila oraz telefon od rekruterki z informacją, że projekt rekrutacyjny obecnie trwa. Dziewczyna była pomocna i zasugerowała mi, poprawę znajomości języka angielskiego. Ja niestety mam trochę kłopot z dogadaniem się, ale wiem, przynajmniej co powinienem poprawić.

Mariusz
@Adam

Czyli nie dostałeś sie ze względu na angielski, czy jak rekrutacja trwa to masz jeszcze szanse na zatrudnienie? Bo mój angielski też jest tylko komunikatywny i boje się że może być niewystarczający. Musiałeś znać słownictwo branżowe?

@Mariusz

Akurat w moim przypadku, nie oszukuje-angielski jest słaby. Kilkanaście lat nieużywania języka zrobiło swoje. Nie było pytań dotyczących słownictwa branżowego.

ktoś
@Mariusz

Słownictwo branżowe nie jest potrzebne. Wystarczy że mówisz na średnim poziomie.

Julia
@ktoś

ale pisać też coś trzeba w trakcie pracy? bo ja np dużo lepiej piszę niż mówię :(

TE

Szanowni, jeżeli podejmuje się pracę się w firmie o międzynarodowej renomie, o standardach pracy powyżej panujących w naszym kraju, realizującej indywidualne projekty dla nauki i przemysłu, trzeba nieustannie rozwijać swoje kompetencje. Szansa ogromna tylko trzeba umieć ją wykorzystać. Polecam PREVC jako firmę z przyszłością!

Witam. Czy ktoś z Was komentujących mógł by po krótce przedstawić jak wygląda praca w firmie (CNC), czy maszyny są stare czy nowe? jaka atmosfera panuje między pracownikami i jak z szacunkiem do robola przez wyższe sfery? Pewnie o zarobkach nic się nie dowiem od Was...owiane tajemnicą. Mam 7 lat doświadczenia na CNC i zastanawiam się czy zgłosić swoją kandydaturę. Z góry dziękuję za jakieś informacje.

@Kandydat

@KANDYDAT dziękujemy za pytanie. Pracujemy głównie na wysokiej jakości sprzęcie znanych marek światowych. Wspieramy w realizowanych działaniach oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy. Dla osób mniej doświadczonych oferujemy szkolenia wprowadzające. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, oferujemy pakiet socjalny oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. Zapraszamy do złożenia aplikacji, podczas rozmowy odpowiemy na szczegółowe pytania.

pracownik z doświadczeniem

Człowiek patrzy na te opinie i choć w niektórych kwestiach jest część prawdy, to nie zmienia faktu, że osoby je piszące mają problem z samym sobą. Pracuję tu od kilku lat, Prevac jest moim piątym pracodawcą. Czy jest idealnym? To już każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. W mojej opinii takich nie ma... Ale by nie pozostać jak większość narodu polskiego (niestety mamy to zaszyte dość głęboko) osobą która tylko narzeka, postanowiłem napisać ten post, by obronić trochę pracodawcę. Odpowiadając na pytania i hejt który pewnie zaraz się poleje, nikt mnie nie zmuszał do napisania tej opinii. Wracając do meritum, firmę tworzą nie tylko szefowie, ale w większości, a może i przede-wszystkim współpracownicy, z którymi się stykasz na co dzień. Jak wspomniałem wcześniej pracowałem w wielu firmach, powodów zmian pracy było wiele: zarobki, lokalizacja, zmiana stanu cywilnego, problemy finansowe wewnątrz firmy, ale nigdy nie zmieniałem pracy ze względu na złe relacje z szefostwem, czy pracownikami. Nasuwa się pytanie: jeśli w firmie pracuje kilkaset osób, pracują już kilka lat i dogadują się, to może to ze mną jest coś nie tak? Oczywiście, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale uwierzcie mi, życie to sztuka kompromisu, albo potrafisz się w nim odnaleźć, albo nie. W dziale, w którym pracuję dość starannie dobiera się nowych pracowników, cieszę się że trafiłem do tak zgranej ekipy, gdzie każdy wie co do niego należy. Poza tym firma jest rozpoznawalna na Świecie, ma ugruntowaną pozycję na rynku, a to w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Co do zarobków, to kwestia indywidualna... Zarobki w firmie są utajone, tak samo jak widełki. Reasumując ile wynegocjujesz tyle masz. Uważam, że źle nie zarabiam, ale by dojść do jakiegoś poziomu trzeba było czasu. Do dziś pamiętam swoją pierwszą wypłatę po zakończeniu studiów (1200zł netto), wtedy się roześmiałem i zadałem sobie pytanie, po co mi było te 5 lat nauki? Później było jeszcze parę firm po drodze, w tym kilkumiesięczne delegacje zagraniczne. Zgadza się, do poziomu/standardu pracy za granicą trochę nam jeszcze brakuje, ale ciągle jesteśmy narodem na dorobku i musimy nadrabiać czymś innym. Odbiegając od tematu, to powiem Wam, że my jako pracownicy jesteśmy trochę niedoceniani na zachodzie, jak wszędzie na początku trzeba sobie wyrobić renomę, by uzyskać szacunek (niestety takie realia). Wracając do aktualnych zarobków, jak słyszę ile zarabiają znajomi w budowlance, to zadaję sobie to samo pytanie, co po zakończeniu nauki, ale życie to sztuka wyborów i kompromisów, a przede-wszystkim odnalezienia swojego miejsca w świecie. Opinie negatywną potrafi każdy napisać, pozytywną niekoniecznie. Podsumowując, jeśli jesteś ambitny, znasz swoją wartość (podpartą wiedzą i doświadczeniem), nie lubisz nudy i chcesz się rozwijać, to Prevac jest dobrym wyborem. Zliczając za i przeciw, jakim pracodawcą jest Prevac? W mojej opinii ma więcej plusów, ale to moja prywatna opinia. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale wychodzę z założenia, że to ja m.in. pracuję na to, by było tu jeszcze lepiej :)

@pracownik z doświadczeniem

Dokładnie, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Firmę tworzą ludzie. I to od ludzi zależy jak będą się czuli i jaka ostatecznie stworzą atmosferę. Nigdzie nie jest kolorowo, nie ma pracodawców idealnych. Nikt z nas nie jest też pracownikiem idealnym. Dla mnie najważniejsze są dobre relacje z współpracownikami i poczucie bezpieczeństwa. W firmie pracuje wiele fantastycznych osób! I chociaż czasem bywa trudno, nie mam na co narzekać. Na prawdę lubię swoją pracę i nie wiem czy gdziekolwiek indziej pracowało by mi się tak dobrze jak tutaj.

Nie polecam

W normalnych firmach na delegacji mieszka się w hotelu, gdzie jest personel sprzątający, a w tej prezes lubi parkować ludzi w jednym z swoich prywatnych domów w Niemczech i wykorzystywać pracowników do prac remontowo-budowlanych i jeszcze trzeba jeździć do fabryki czy instytutu i wykonywać swoją normalną pracę. Zdecydowanie nie polecam!.

@Nie polecam

W odniesieniu do zamieszczonego komentarza, informujemy, że obiekt w Niemczech o którym mowa, jest do dyspozycji naszej firmy. Pracownicy mogą z niego korzystać w przypadku delegacji służbowych. Obiekt ten standardem nie odbiega od dostępnych w okolicy hoteli. Dodatkowo do dyspozycji pracowników jest również ogród, zaplecze części oraz narzędzi co ułatwia instalacje oraz samochód. Jako firma dokładamy wszelkich starań aby stworzyć pracownikom jak najdogodniejsze warunki pracy podczas delegacji w kraju i zagranicą.

Zielona

Lepiej ominąć tą firmę z daleka jeszcze tam pracuje i uciekam stamtąd jak najdalej. Jest wiele firm dookoła wartych uwagi. Po mimo zarobkow na poziomie zerowym panuje tam totalny syf i balagan az dziwne ze sanepid jeszcze tego nie zamknął. Wyzysk i arogancja na porządku dziennym. Na zachodzie takiego (usunięte przez administratora) nie ma. Ludzie ogarnijcie się żyjemy nadal w komunizmie. firma zamiast isc do przodu to sie cofa i to wielkimi krokami. Ludzie ambitni mający swoje zdanie nie są tam mile widziani. Nie polecam tej firmy osobom, które naprawdę chcą się czegoś nauczyć. Duża rotacja pracowników, bardzo zła atmosfera pracy, kiepskie zarobki i spory bałagan.

John
@Zielona

Znam tę firmę i wiem że tworzą ją ludzie więc do ludzi ewentualne pretensje. Fakt że sporo niedociągnięć jest z powodu braku szacunku do pracowników ale szacunku którego brak polakom, brak im również serdeczności, brak też tolerancji. Itp. Sposób w jaki kadra zarządzająca wymaga czy też wymusza wykonawstwo jest nie do przyjęcia choć nie każdemu to przeszkadza bądź uwłacza. A poza tym firma ok.

Propaganda
@John

,,Znam tę firmę i wiem że tworzą ją ludzie więc do ludzi ewentualne pretensje. " Chyba kazdą firma kierują ludzie..??? Nie rozumiem tego blyskotliwego stwierdzenia. ,,Fakt że sporo niedociągnięć jest z powodu braku szacunku do pracowników, ale szacunku którego brak polakom, brak im również serdeczności, brak też tolerancji. Itp.,, Nie mozna wrzucac ludzi ktorzy w furii rzucaja (usunięte przez administratora) na prawo i lewo i wyzywaja pracownikow z innymi, ktorzy profesjonalnie podhcodza do swojego stanowiska. Skoro nikt nie ma szacunku to Pan tez? A poza tum ponoc to nie do konca Polka firma hehe I to stwierdzenie:,,poza tym firma jest ok,, jakie ok? Niskie place sa ok? Ponizanie ludzi jest ok? Czy to, ze placa na czas? Prosze pamietac, ze placa na czas to norma, chyba ze ktos lamie prawo.

Pracuje w tej firmie sporo lat.... i pewnie zaskoczę tych z negatywnymi komentarzami że takich jak ja z długoletnim stażem jest bardzo wielu.... a to chyba nie do końca pokrywa się z tymi negatywnymi wpisami na tym forum. Ktoś kto ma wiedzę, chce się uczyć i jest rzetelny znajdzie tu miejsce i gwarantuje że zostanie w tej firmie za wcale nie takie złe pieniądze o jakich się pisze.... - tak jak wszędzie na różnych stanowiskach są różne stawki......pieniądze? oczywiście zawsze mogą być większe. Jeśli zarabia się 2 tyś. chce się mieć 3 tyś kiedy 5 tyś to 7 tys i tak dalej i tak dalej...... Firma jest przede wszystkim kopalnią wiedzy i tej na pewno się można tu nauczyć.... wiele osób przychodzi zaraz po szkole czy studiach i nie oszukujmy się wiedzy to od nich jakiejś super nie można oczekiwać ale firma stara się przyuczać a pamiętajmy to też kosztuje....... i nigdy nie ma gwarancji ze ta osoba najzwyczajniej w świecie zaskoczy...... Wszędzie można doszukiwać się nie dociągnięć czy spraw które można by poprawić.... ale jednoznacznie stwierdzam oczywiście z mojego punktu wiedzenia że gdy parę lat temu przyszedłem do tej firmy zaraz po nie najgorszych studiach wydawało mi się że umiem wszystko a co najmniej dużo..... zderzenie się z praktyką szybko mnie ocuciło że teoria to tak na dobrą sprawę podstawy.... i dobrze żeby choć ta teoria była na wysokim poziomie.......... zakasałem rękawy i dziś powiem szczerze że jestem dumny że w tej firmie pracuje..... nauczyłem się wiele ale i daje wiele.... czuję że wspólnie tworzymy te firmę, każdy z nas może coś do niej wnieść, że wkładam swoje małe ziarenko do jej rozwoju..... Odniosę się do tych negatywnych wpisów..... Zastanawiam się co Wami kieruje że jesteście tak agresywni w swoich wypowiedziach, pewnie wam się nie udało w tej firmie wiec trzeba komuś nie ładnie mówiąc "dowalić"..... oczywiście to forum jest do podzielenia się swoimi odczuciami ale robicie to w sposób dla mnie niezrozumiały i niestety w wielu przypadkach wasze opinie są niezgodne ze stanem faktycznym co tylko potwierdza Waszą gorycz i złość.... Wszystkim życzę powodzenia a tym którzy chcę aplikować do naszej firmy zapraszam i nie powiem że będzie łatwo. Trzeba się nastawić na rzetelną i efektywną pracę .......

Propaganda

Jestes tyle lat i pewnie to Twoja 1 praca, wiec nie wiesz ze moze byc lepiej, kazda zmiana pracy to stres, a czlowiek nie lubi stresu wiec lepsze kat juz znany niz nowy. Wspolczuje Ci, bo wiem jak tam moga pomiatac czlowiekiem. Przywykles do tego, bo tam kazdym predzej czy pozniej pomiatają, i powiem Ci ze to nie jest normalne, to (usunięte przez administratora) ponizanie pracownika, odbieranie mu godnosci. Poczytaj cos o tym, idz na pare rozmow do innych firm, czasami warto swoją cieplą posadke poddac probie. Kto nie ryzykuje nie pije szampana ;-) zycze szerszej perspektywy niz tylko bycie pracownikiem dozywotnim prevaca ;D

Wiecie, czy Prevac udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dziękujemy za pytanie, oczywiście firma udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy zdalnej/ hybrydowej. Pozdrawiamy!

Witam, Jak z socjalem w Waszje firmie ? Wczasy pod gruszą ? Premie świąteczne, paczki dla dzieci ? Wyprawka ? Pozdrawiam.

@Michał

@Michał dziękujemy za pytanie. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do świętowania różnego rodzaju uroczystości. Pracownicy oraz ich dzieci otrzymują upominki m.in. z okazji urodzin, świąt a także premie świąteczne oraz dodatek wakacyjny. Pozdrawiamy!

Postronny

Czy to prawda, że firma stosuje prostą automatykę, gdzie w PLC nawet nie stosuje się układów regulacji selektywnej bo wszystko jest ukryte w elektronice pomp, a cały program jest typu załączania i wyłączania pomp i zaworów on/off ?. Stosowania prostych protokołów Modbus TCP/IP z połowy lat osiemdziesiątych i bardzo prymitywnych HMI ?

@Postronny

Tak to prawda, ostatnio widziałem starą s7-200 z prymitywnym HMI. Napędami to najlepiej sterować stykowo, żeby nie trzeba było stosować falowników. A jak już daje się ten falownik to po jakimś protokole modbus którego się już nie używa w przemyśle (to są lata 80' jak piszesz) bo nie może być profinet i profibus. Wszystko jest scentralizowane o układach rozproszonych nie ma mowy dlatego potem jest bałagan taki jaki jest. Czujniki też najlepiej cyfrowe bo trzeba oszczędzać na modułach analogowych. Najbardziej skomplikowane sterowanie jakie widziałem to PID i na tym się kończy.

W związku z wątpliwościami odpowiadamy. Firma PREVAC w sposób wzorcowy wykorzystuje dostępne na rynku technologie, każda jest badana pod kątem użyteczności i wykorzystania w naszych systemach. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba innowacji wprowadzanych w firmie z roku na rok rośnie. W naszych systemach zastosowane protokoły komunikacyjne są zależne od wykorzystywanych komponentów firm trzecich, a rozwiązania techniczne bazują na wieloletnim doświadczeniu. Poziom automatyzacji procesów jest podyktowany wymaganiami klienta i specyfikacją danego systemu, w naszej ofercie znajdują się systemy w pełni manualne jak i całkowicie zautomatyzowane. Nasze systemy pozwalają na tworzenie zaawansowanych sekwencji dedykowanym procesom i pomiarom oraz ich łatwą modyfikację przez użytkownika końcowego. Pozdrawiamy!

Szukasz pracy?

Poszukujemy osób na stanowiska:

Aplikować można bezpośrednio na adres: job@prevac.pl, lub poprzez formularz dostępny TUTAJ

Aktualne oferty pracy na naszej stronie internetowej KARIERA PREVAC

Zapraszamy!
Jaanna

Z firmą PREVAC zawodowo jestem związana od prawie 10 lat. W tym czasie firma przeszła (i nadal przechodzi) wiele pozytywnych zmian w różnych obszarach włączając w to zmiany lokalizacyjne i zmiany zwierzchnictwa. Z pewnością na przestrzeni lat zmieniło się i to bardzo podejście przez kadrę zarządzającą do pracowników– tu stawiam duży plus! Za największy pozytyw firmy jednak uważam po pierwsze rewelacyjny zespół ludzi, z szerokim wachlarzem usposobienia, charakterów i wiedzy. Istna mieszanka wybuchowa, jest całkiem spora kadra pracowników długoletnich, ale też całkiem niemało świeżej krwi, wnoszącej sporo dobrego. Po drugie specyfika działalności, tu każdy dzień przynosi coś nowego, uczymy się, rozwijamy i podnosimy kwalifikacje. Jako mama małych dzieci chwalę sobie elastyczność pracy w nieprzewidzianych sytuacjach. Oczywiście nie jest tak, że wszystko jest tylko kolorowe i cukierkowe ale zdecydowanie pozytywne aspekty dominują nad negatywnymi.

Były zainteresowny pracą.
@Jaanna

A gdzie dopisek, "Materiał zawierał lokowanie produktu"? Jeśli Państwo sami o sobie piszą opinię to po prostu pogratulować.

@Jaanna

Bardzo dziękujemy za poświęcenie chwili na zostawienia komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników. Ze swojej strony możemy tylko dodać, iż nieustannie chcemy podnosić standardy zatrudnienia.

@Były zainteresowny pracą.

Szanowny "Były zainteresowany pracą", Kiedy jest dobrze, nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał. Być może dlatego nie przywykliśmy do pozytywnych opinii. Zachęcamy zatem do kontaktu, by miał Pan możliwość ocenienia naszych wspólnych starań osobiście. Zapraszamy: job@prevac.pl.

Miki
@Jaanna

Tylko ciekawe dlaczego ludzie zwalniają się z tej firmy skoro jest tak super. Za niedługo polityka co niektórych osób doprowadzi do tego że nie będzie komu tam pracować,

Maria
@Jaanna

Cześć :) W jaki sposób w firmie można rozwijać się, uczyć i podnosić swoje kwalifikacje? Chodzi o szkolenia? Jeśli tak, to jak często się one odbywają, na jakie tematy i kto może wziąć w nich udział? Czy w miarę zwiększania się naszych umiejętności, można liczyć na jakąś podwyżkę lub awans w Prevacu?

@Maria

Dziękujemy za komentarz. W firmie stale podnosimy swoje kwalifikacje. Każdy pracownik ma możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych. Prowadzone są również szkolenia zewnętrzne umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych. W każdym dziale istnieje jasna ścieżka kariery, więc awanse są jak najbardziej możliwe. Funkcjonuje również system premiowania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na job@prevac.pl.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dziękujemy za pytanie. Proszę o sprecyzowanie o jakie warunki zatrunienia Pani/Panu chodzi? W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: job@prevac.pl.

@Prevac

Czy to prawda że pracując u Państwa trzeba odpracowywać przerwę?

@Zainteresowany

Dziękujemy za pytanie. Pracujemy w trybie ośmiogodzinnym w zależności od zmiany. Zapraszamy do kontaktu: job@prevac.pl.

@Prevac

Dziękuję za odpowiedź. Jednak nie do końca dotyczyła mojego pytania. Nie pytałem ilu godzinny jest tryb pracy, ale o to czy przerwę która jest w trakcie pracy należy odpracować?

@Zainteresowany

Dziękujemy za komentarz. W systemie jednozmianowym funkcjonuje przerwa półgodzinna nie wliczana do czasu pracy. Jest to czas do dyspozycji pracownika. Przerwa kodeksowa nie jest odpracowywana. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji pod adresem: job@prevac.pl

Mela
@Prevac

@prevac To zapytam prosto z mostu, słyszałem że pracownicy pracują od 7-15.30. Twierdzicie ze maja 30 minut przerwy. 15 minut które wlicza się w czas pracy należy się każdemu pracownikowi za pracę 8h. Zatem ma się 15 minut dodatkowej nie płatnej przerwy. Zatem praca powinna trwać od 7-15.15. Chyba że ktoś mnie okłamał z godzinami pracy w Waszej firmie. Proszę o Waszą odpowiedź, ale nie wymijającą jak powyżej. Chyba że macie coś do ukrycia....

@Mela

Jest dokładnie tak jak piszesz, nie przyznają się do tego bo by od razu PIP się tym zainteresował, swoją drogą nie wiem dlaczego do tej pory jest to tolerowane przez pracowników. Policz sobie przez 10 lat pracy dziennie jesteś okradany z 15 minut, ile wychodzi? Były próby zmiany tego, żeby pracować normalnie 7 - 15 z 15 min przerwą ale prezes firmy ma swoje niemieckie zdanie i nic nie zrobisz.

@pracownik

Szanowni Państwo w związku z wątpliwościami wynikającymi z powyższych komentarzy wyjaśniamy: każdy pracownik zgodnie z kodeksem pracy ma prawo do 15-minutowej przerwy w formie ciągłej bądź dzielonej podczas ośmiogodzinnego dnia pracy - ten czas wykorzystywany jest na zrobienie sobie kawy, herbaty, rozmowy prywatne itp. Nie limitujemy naszym pracownikom tego czasu. @Mela pracownicy w naszej firmie mają w sumie 45 minut przerwy z czego 30 minut jest czasem wolnym, nie wliczanym w czas pracy, do wykorzystania przez pracownika w dowolny sposób (można wyjść na spacer, zregenerować się, zjeść spokojnie obiad). W razie dodatkowych wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem job@prevac.pl. Pozdrawiamy

Mela
@Prevac

@Prevac, dziękuję za odpowiedź. Jeśli tak faktycznie jest , to nikt tutaj nie jest oszukiwany w żadnym stopniu. Zatrudniając się w firmie godzimy się na takie warunki. Jeśli nie, to można szukać pracy gdzie indziej.

Aktualność
Szukasz pracy w sektorze nowych technologii?

Zaplanuj z nami swoja przyszłość!

Aktualnie poszukujemy  pracownika ds. Badań i Rozwoju.

Aplikacje proszę składać na adres job@prevac.pl

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Prevac? Na GoWork.pl jest 26 maja kilka ogłoszeń.

Dziękujemy za zadane pytanie. Przykładamy dużą wagę do jasnej i przejrzystej komunikacji z osobami chcącymi zacząć współpracę z naszą firmą. Do tematu staramy się podchodzić w sposób profesjonalny, nie pozostawiający wątpliwości. Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega etapowo. Pierwszym krokiem jest wysłanie do nas aplikacji na wybrane stanowisko z podaniem numeru referencyjnego na adres job@prevac.pl. Po weryfikacji dokumentów wysyłamy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która może odbyć się online lub stacjonarnie w naszej siedzibie, w zależności od stanowiska i charakteru rozmowy. W przypadku stanowisk wymagających weryfikacji umiejętności technicznych wymaganych na danym stanowisku spotykamy się stacjonarnie. Po zakończonym procesie rekrutacji informujemy wszystkie osoby zainteresowane o wyniku rekrutacji. Zapraszamy do kontaktu!

Aktualność

Rozwijamy się! Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Działu Kontroli Jakości.

Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Prevac - Rogów

• Jak się pracuje w Prevac?

Zobacz opinie na temat firmy Prevac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prevac?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prevac