POL-EKO Aparatura Sp.j.

Wodzisław Śląski

Opinie o POL-EKO Aparatura Sp.j.

Johny

Witam. Czy są przyjęcia w firmie na produkcję?

JS
@Johny 4 dni temu
Witam. Czy są przyjęcia w firmie na produkcję?

Aktualnie można starać się o pracę w dziale IT oraz Dziale Obróbki Mechanicznej. Zachęcamy do przesłania CV do sekretariatu firmy na adres info@pol-eko.com.pl. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J., prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez POL-EKO-APARATURA SP.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej 172C dla celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J.”

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@ZbychuG w jaki sposób pracodawca docenia twoja pracę w firmie? To bardzo dobry znak dla wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w pracy. Możesz napisać coś więcej?

ZbychuG

Ja pracuje w firmie prawie 3 lata, pracuje w biurze, jestem zadowolony, warunki pracy stale się polepszają i są już dobre, firma się rozwija, jest perspektywa na fajną przyszłość. Jedna rada dla wszystkich, więcej serca w pracę! a będą efekty, także finansowe, puki co firma rośnie w siłę i z dobrą prognozą można spokojnie pracować. Co od wynagrodzeń pracowników, to mogę tylko mówić o mojej sytuacji, jestem zadowolony, mój trud jest doceniany i myślę, że wiele osób ma podobnie. W życiu pracowałem już w kilku miejscach i dopiero firma Pol-Eko dała mi stabilizacje której szukałem, pracowałem dla kilku firm, trzy razy prowadziłem własną działalność, także za granicą, dlatego potrafię docenić to co mam, a każdemu kto ma pretensje do właścicieli, radzę samemu podwinąć rękawki i spróbować zrobić biznes na własną rękę, a tak patrząc normalnie, przecież można umówić się na rozmowę z Właścicielami, wylać żale, podkreślić co się wkłada w firmę, pewnie zdrowa rozmowa da więcej korzyści, niż wylewnie żali online. Miłej pracy wszystkim!

Ale co z tego ze bd zatrudniali ludzi jak po maksymalnie roku sie zwolnia bo zarobki bd jakie bd. Ja pracuje tu juz sporo lat i ktos kto przychodzi nowy dostaje 200 zl mniej to gdzie tu logika. A ludzi nie zwalniaja bo sami odchodza przez zarobki jakie sa. Potrzeby byly juz zglaszane kierownika i jakos zawsze slyszalem ze nie da rady i to tylko nie ja tylko wiele osob. Nie ma kasy nie ma kasy a co roku jest wieksza sprzedaż . Nadgodzin nie ma bo wiem a jak juz sa to mozna tylko wybierac je na dni wolne bo niestety nie sa wyplacane i to mozna skontrolowac ! Co mnie interesuje ze ktos spaceruje po hali to prosze konsekwencje wyciagnac od tej osoby a od pracujachy prosze nagradzac. A i tak nie odpowiedziano mi na moje pytanie co firma zamierza zrobic by swoich dobry pracowników zatrzymac a nie zastąpić ich osoba ktora potrzebuje mase czasu na nauke , i tak nie wiadomo czy sie nada do tego ! Czy nie lepiej dac pracownikowi podwyzke i miec swiadomosc ze praca przez tego czlowieka bd zrobiona odpowiedzialnie i profesjonalnie. Niestety albo sie nie oszczedza albo sie oszczedza i sie firma rozpada od srodka.

majster :)

jeden wielki syf jeśli chodzi o produkcje !! w biurach tylko znajomi znajomych i rodzina :) tam może i fajnie i zarobki są :) lecz na produkcji zamieszanie, brak organizacji, wybijają się tylko Ci którzy kablują i są lizusami !! NIE POLECAM, jest dużo lepszych firm gdzie szanują pracownika :)

worker
@majster :) 10.01.2017, 20:46

Widocznie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ciebie "majster" skoro nie umiesz się wybić ,a jak sam opisujesz można to zrobić w "prosty" sposób. Zwolnij się jak ci coś nie pasuje a nie wypisuj bredni. Z pewnością "jest dużo lepszych firm" ale nie dla takich ludzi jak ty ! Pewnie POL-EKO i tak jest nad wyrost dla tak prostego człowieka bo sądząc po wypowiedzi nadajesz się do ścinania bananów w Afryce - chociaż i tu pozostają pewne wątpliwości ! Baw się majsterku póki jeszcze możesz !

Nowy
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no prawda jest taka, że istnieje trochę sztuczek właśnie po to, aby skusić nowych, ale co w tym złego?

Pff

I najlepsze jest że nowy dostanie ze dwa razy premię na zachętę żeby zapierdzielal, a potem premia staje się magiczną rzeczą która niby istnieje ale nikt o niej nie słyszał.

bleble

aaa

stasiu

Nie wiem, kto wypisuje te negatywne komentarze, bo znam ludzi tam pracujących i jakoś nikt nie narzeka, tylko chwali. Dyscyplina musi być, bo inaczej firma się rozleci.

Uczciwy pracownik

Na POL-EKO narzekają Ci ,którzy pierwszy raz podchodzą do pracy albo lenie którzy braliby kasę za pierdzenie w stołek. Jak wszędzie ,pracować trzeba – od leżenia jest przecież urlop. Ludzie ,którzy mają doświadczenie z innych zakładów nie mogą się nadziwić ,że istnieje jeszcze taka firma w której warunki socjalne są lepsze niż u jednego w domu. Jeżeli ktoś starannie podchodzi do swoich obowiązków to jest za to dobrze wynagradzany. Wiadomo ,że zawsze znajdzie się ktoś komu coś się może nie spodobać ale rynek pracy jest wolny więc nikt nikogo nie zmusza aby do końca życia wiązać się z jedną firmą.

miki
@Uczciwy pracownik 20.10.2015, 08:21

To że firma eksportuje towar może i jest jakimś plusem,ale kasę trzepią tylko kierownicy i dyrektor,no może brygadzista dostanie jakąś premie świąteczną o której pracownicy nie wiedzą.

miki

Karol

Jeden wielki syf. Płaca trochę powyżej najniższej- i to jedyny plus. Pozatym donosicielstwo,podlizywanie. Traktowanie ludzi jak śmieci. Straszenie wszechmocnym dyrektorem. "kierownik" biegający po hali i drący ryja "bo ja mam (usunięte przez administratora) 46 lat i wy mnie będziecie kur*a słuchać!"Nie docenianie starych,wprawionych pracowników. Wystarczy,że przyjdzie jakiś małolat,który odpowiednio się podlizuje i już pracoiwnik z wieloletnim stażem jest do odstrzału. Dużo by mozna pisać. Osobiście nie polecam.Ale jak ktoś lubi być gnojony to proszę bardzo.

To yno jo...
@Karol 14.10.2015, 08:57

A może się ujawnisz Karolku cwaniaczku? Chętnie wszyscy poznają kim jesteś.

Placik

Jak jest z pozytywnej strony?? Potrzebują pracowników??? Wynagrodzenie powyżej minimalnej??

Pracownik miesiąca

Nie polecam - jeden wielki (usunięte przez administratora)Tu akurat się zgadzam że są osoby co siedzą i nic nie robią tylko kablują i li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

grzegorz bunal

a mnie tam podoba sie siedzenie i nic nie robienie :) Pozdrawiam Krzysia W.

Sasha

Firma OK przepracowałem tam parę pięknych lat. Wypłata zawsze na czas. Poza kilkoma ludźmi którzy nie powinni tam pracować "mała szarańcza", i "pseudo katolicy". No niestety bardzo duże donosicielstwo. A to że szczerze z pracownikiem się nie rozmawia to niestety prawda, sam się o tym przekonałem. Pozdrowienia dla wszystkich:)

robol

Jeden wielki syf. Zero szacunku, liczą się tylko znajomości a nie to co człowiek potrafi.

robol

Zamiast patrzec pracy patrza sie plotek! Zamiast pilnowac tych co piją i pala czepiają się tych ktorzy sa nie po znajomosci. Kierownictwo woli rozmawiac przez tel z ksiedzem niz porozmawiac szczerze z pracownikiem zero szacunku ZERO!!

@robol 18.02.2013, 17:12

Musze stwierdzic ze firma warunki socjalne ma super. Jak i tez sprzet . Ale jak slysze ze ktos pakuje kase w maszyny a nie inwestuje w swoich pracowników którzy je obsługują to jest to przykre.... powinni swoich dobrych pracownikow zatrzymywac bo z biegiem czasu beda sami nedzni ludzie a co za tym idzie bledy za ktore beda stratni w materiale. Tak samo przykre jest to ze czy swieta czy inne okolicznosci zero premi,paczek,bonow . Kompletnie nic... juz nie wspominam o tym ze ludzie nie moga robic żadnych nadgodziny ... nie da sie uczciwe i godnie zarobic bo jak to mowi Prezes nie ma pieniedzy.... ale na maszyny zawsze sa pieniadze !!!!

JS
@Pracownik 25.04.2017, 23:22

Cieszę się Pracowniku, że doceniasz starania Właścicieli, zauważ, że firma inwestuje, a nie marnuje pieniędzy, nowocześniejsze maszyny oznaczają o wiele lepsze warunki pracy przy czym warto podkreślić, ze za tą inwestycją (dofinansowaną z UE) kryje się także wzrost zatrudnienia, a nie zwolnienia. Dla wszystkich pracowników istnieje możliwość doszkalania, podjęcia studiów itp. proszę zgłosić swoje potrzeby kierownikowi lub bezpośrednio w kadrach. Nadgodziny funkcjonują i są płatne ale ich wymiar zależy od ilości zamówień, niestety są też pracownicy, którzy „szanują” sobie pracę i zamiast uczciwie podejść do pracy spacerują po hali. W kwestii bonów i paczek proszę o kontakt z przedstawicielem pracowników, który sprawę może przedstawić Właścicielom, dodam, że fundusz socjalny to cześć wynagrodzenia, w spółkach prywatnych nie jest obowiązkowy, ale jeśli większość załogi opowie się za jego wprowadzeniem (co wpłynie na kwotę którą dostaniesz do ręki) to takie rozwiązanie jest możliwe.

Zostaw opinię o POL-EKO Aparatura Sp.j. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-EKO Aparatura Sp.j.