Eka S.C. Biuro Rachunkowe Ewa Pleszczyńska Katarzyna Nalepa

Wodzisław śląski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Eka S.C. Biuro Rachunkowe Ewa Pleszczyńska Katarzyna Nalepa

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eka S.C. Biuro Rachunkowe Ewa Pleszczyńska Katarzyna Nalepa

były pracownik

Pracowałam przez jakiś czas w tym biurze i jestem zadowolona. Bardzo dużo się nauczyłam. Urlop zawsze dostałam gdy chciałam i obowiązkowo co najmniej jeden dwutygodniowy. Warunki w pracy fajne, miła atmosfera. Żadnego kapowania jedni na drugich!!!! Zwolniłam się z pracy na własną prośbę bo zmieniłam adres zamieszkania. Nie było problemów. Jako pracodawcę POLECAM !!!!

aaa

A ja zauważyłam jakże istotną zależność - im mniej robisz, a im więcej kapujesz na kolegów z pracy tym większe wynagrodzenie ci się należy. Więc może dla kogoś będzie to praca marzeń.

również były pracownik

Nadal nic się nie zmieniło.Jest jeszcze gorzej.Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

były pracownik

Pracowałam przez jakiś czas w tym biurze więc coś niecoś wiem na ich temat. Ogólnie nie jest dobrze. Brak urlopów, minimalna stawka, szefostwo (wolę nie wspominać) - widzą tylko swój czubek nosa. Chodzi się ze stresem do pracy bo nie wiadomo o co tym razem szefowe będą miały pretensje. Atmosfera w pracy nie najlepsza. Jedni kapują na drugich. NIE POLECAM !!!!!!

Zostaw opinię o Eka S.C. Biuro Rachunkowe Ewa Pleszczyńska Katarzyna Nalepa - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eka S.C. Biuro Rachunkowe Ewa Pleszczyńska Katarzyna Nalepa