Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

do pracy

kaziu ja tez złożyłem aplikacje do nich na te drogi może razem na miejscu wynajmiemy mieszkanie bo za dużo kasy chcą

n4zgul

Witam.Ja wysłałem dopiero swoje cv i czekam czy sie odezwą. A ty (usunięte przez administratora)juz jestes zakwalifikowany?

kaziu

Witam mam pytanie czy jedzie ktoś na 27.01.2014 do droten do pracy przy budowie drogi.jak tak może wiecieccoś o zakweterowaniu i dokładnie o tej pracy

ww

ja rozwazam wyjazd, dostalem propozycje. Jestes/cie juz po rozmowie? macie jakies informacje do ilosci godzin pracy?

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Serwisant rowerowy
one

kto jedzie do scheijdel? listopad?

; )

Ja Pojechalem tam na Jabłka a zbieralem gruszki ^^ i to jeszcze nie cale 2 tygodnie ogolem nie polecam ; )

jjddddddd

PATOLOGIA I TYLE

marekkkkkkkkkkkk

Marek - 2013-09-28 14:51:21 Jej, ludzie nie możecie odpisać po prostu? Kiedyś chyba tez się zastanawialiście ile zostanie na rękę z takiej roboty, tego biuro nikomu nie powie, albo ściągnie obietnicami. Po to jest to forum, by pisać jak jest realnie. No i co z tego, że psują opinie, pracujesz w zarządzie good job, że dbasz o opinie? Opinie psują takie wpisy, że zarabiali 50 euro tygodniowo albo przez 2 tygodnie po przyjeździe nie było pracy, a biuro obiecało przez telefon pracę. Także serio takie akcje się dzieją?tak jest ludzie przyjezdzaja z nadziejami ze zarobią a tu brak kasy brak godzin mieszkania tragedia pośrednik w Polsce obiecuje złote góry a na miejscu syf tragedia ja mam rodzine na utrzymaniu a tu taki syf nigdy więcej wogole biura w Holandii to istny syf prawie kazde

jjjaaa

Krystian - 2013-09-18 13:15:35 No to fakt, spore opłaty, nie da się znaleźć własnego mieszkania taniej? To jaką stawkę Ci zaproponowali w Good Job jeśli mogę wiedzieć?czytam twoje posty boże ale ty musisz być trochę głupi zadzwon do biura i tyle ile masz lat 10? tepy jak nic a potem walsnie tacy przyjezdzaja do Holandii i psują opinie

kjjaa

Krystian - 2013-09-18 13:43:38 uhh, to wiele nie dorobisz, ale nie odpowiedziałeś ile Ci God Job zaproponował, zdradzisz? Stawka za godzinę, czy dniówkę?nie ma czegos takiego jak dniowka zadzwon do biura i będziesz wiedział bądź trochę samodzileny a nie zawracasz (usunięte przez administratora) na forum tu pisza osoby co były w tym biurze wystawiają ocene

oookkkaa

paolo - 2013-09-19 08:50:45 witam.czy ktoś jedzie w tą sobotę do dronten na zbiór dyni?zadzwon do biura to się dowiesz człowieku ila masz lat ogranij się jesteś facetem

?

Ja jadę w niedzielę na zbiór dyni, ale jeszcze się zastanawiam.

paolo

witam.czy ktoś jedzie w tą sobotę do dronten na zbiór dyni?

jimi

raczej nie ma sensu szukać mieszkania samemu ,bo praca jest na dwa tygodnie.

Pawel

Nie mam pojecia jak wy to liczycie ? bus ,ubezpieczenie i mieszkanie wszystko wychodzi fatalnie otóz wam powiem z doswiadczenia swojego 5 letniego zza granicy z holandii? przykładowo chata kosztuje 75 euro,ubezpieczenie 20 max 20 to daje 95 euro wyzywienie dajmy na to jak ja wydawalem po 30 euro tygodniowo spokojnie wystarcza uwierzcie to jest razem 125 i teraz .Teraz tak tygodniowo dajmy na to macie 30 godzin przecietnie stawka 6 na czysto euro 6x30 to 180 na czysto podkreslam na czystko juz po odciagnieciu wszystkiego netto tyle 180 euro bo brutto stawka jest 9 euro wiec nie rozmumem co nie ktorych a jak dostajecie mniej jestescie robieni w najpopularniejszego BALONA dziekuje aha i walczcie o swoje o to co wam sie nalezy jak umiecie liczyc tabliczke mnozenia to jest juz ok bez pobrazy pozdrawiam

jimi

ja mam jechać w okolice Dronten, ale raczej się nie zdecyduje, bo sam bus 60 euro, mieszkanie tygodniowo 70 euro i ubezpieczenie 20 euro tygodniowo, do tego jedzenie , to za wiele mi nie zostanie z tej pensji dwutygodniowej, ale jeszcze się zastanawiam.

KazioP

są dwie umowy pomiędzy firmami w Polsce i za granicą, ale nie polecam tej firmy za żadne skarby świata

jimi

ja też wybieram się na zbiór jabłek na dwa tygodnie. Ktoś posiadał więcej inf o firmie i pracy ?

?

Jest praca zbieranie jabłek w okolicach Dronten. Wyjazd w ten weekend na dwa tygodnie. Czy ktoś się wybiera i wie coś na temat wyjazdu i warunków pracy. Jak to jest z tą firmą Good Job. Czekam na umowę i nie wiem co mam zrobić jechać czy nie. Dużo tu różnych komentarzy.

mandi

W jakim mieście jestes ?

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak