Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

razdwatrzy

Czy wie ktoś jak na ten moment wygląda współpraca z Good Job? Mam pewne wątpliwości po przeczytaniu opinii ...

Marnotrawny

Zacznijmy od tego , że podpisujesz umowę z polskim biurem ( stawki godzinowe , i liczba godzin gwarantowanych ) po przyjeździe okazuje się że liczba godzin gwarantowanych wynosi 0 . Na miejscu praca ok, ale ucinaja godziny byś jak najmniej ich wypracował. Nie polecam i ostrzegam

Pawel i Klaudia

Witam dostalismy z dziewczyna oferte dla pary na elektronike,czy ktos tam byl w parze i wie jak to wyglada z praca,iloscia godzin i zakwaterowaniem jakie sa warunli i czy wpgule warto tam jechac jesli chce sie zarobic okraglom sumke

ANdrzej

Witam @Mirelka , @Messi 86 mozecie cos opowiedziec na temat pracy i zakwaterowania ? z gory dziekuje

mirela
@ANdrzej

Byłam z good job w Holandi w "waalwijku" na logistyce (paczkowanie produktow elektronicznych) i udalo mi sie trafić dobrze z pracą :) godzin bylo bardzo duzo bo był sezon swiąteczny ktory trwal tam 2 miesiace ..jedynym problemem stanowił tamtejszy eurojob ktory zgubil moje papiery 3 razy i wyplate dostalam po 5 tygodniach ale po wielokrotnym upominaniu sie wyplacili mi wszystko co nalezy takze polecam jak ktos ma stalowe nerwy ;D

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
@mirela

WITAM JA TEZ MIAŁAM TAKA SAMĄ SYTUACJĘ, ZGUBIENIE DOKUMENTÓW, WSTRZYMANIE WYPŁATY (A JA NIE MIAŁAM ZA CO ŻYĆ , BO JADĄC DO PRACY NIKT NIE BIERZE KASY, JAK W PL BIEDA) TYLKO Z PROGRESSEM Z SINT OEDENRODE, WSZYSCY KOLESIE TO BIURO WRĘCZ UWIELBIALI I ŚWIETNEGO POLACZKA Z WIELKIMI JAJAMI.......ALE NA SZCZĘSCIE WSZYSTKO WYRÓWNALI, ATRAKCJA ......

mirela
@GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

hej :) pieniążki na wyjazd zawsze trzeba miec ,chciałabym jeszcze jechac ..moze sie uda zarobic znow :) to jest jak loteria albo masz godziny albo nie :)

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

xxx

Jechał ktos w okolice Bredy do roboty w postnl ?

Messi 86

Jedzie ktos do pracy z Good Joob na magazyn ze sprzetem elektronicznym . Rozpoczecie pracyod poniedzialku 14 ???

Mirelka
@Messi 86

ja jadę z kolezanką :) wyjazd w tą niedziele mamy nadzieje ze wszystko sie dobrze potoczy :)

Daniel

Czy znajdę tu dobrą opinię o tym biurze?

romek

Chyba i tak nie ma narazie żadnej rotacji wśród pracowników. Wiecie czy jest szansa na jakieś benefity do podstawy zarobków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

piterr

uwaga eurojob to agencja posredniczaca dla eurojob(uwaga to naprawde są przekreci) dobre opinie pisane sa tylko przez kordynatorów(nie czytac bo to kłamstwa)

piterr

MARJACZI

LUDZIE CZY WIEKSZOSC Z WAS SIE Z DUPY URWALA CZY Z CHOINKI SPADLO AGENCJA JAK AGENCJA WIADOMO ZE KAZDA AGENCJA BEDZIE WAM CO INNEGO GADAC PRZEZ TEL A CO INNEGO NA MIEJSCU WYJDZIE JA OSOBISCIE WYSYLALEM CV DO ROZNYCH AGENCJI PRACY AZ WKONCU ZADZWONILI Z AGENCJI VDB STAWKI WIEKOWE JAK WSZEDZIE NIE WYMAGAJA ZADNYUCH ZASWIADCZEN O NIEKARALNOSC NIE WYMAGAJA JEZYKA ALE JEST JEDEN ATUT NA POCZATEK (ALE NIE ZAWSZE) DOSTAJESZ PRACE SEZONOWA POTEM STALA ( STALA MOZESZ DOSTAC NAWET ODRAZU) JEZELI ZE STALEJ PRACY ZOSTANIESZ WYZUCONY LUB SAM ZREZYGNUJESZ TO AGENCJA POTZRZYMA CIE TYDZ JAKO REZERWOWEGO A POTEM DZIEKUJEMY I WRACASZ DO POLSKI (NIE ZAWSZE TAK TO ZALEZY OD ICH HUMORU) AGENCJA JEST WYPLACALNA CO SRODA/ CZWARTEK JUZ NA 200% MASZ KASE NA KACIE JA MAM OSOBISCIE STAWKE 8.87E BRUTTO NA HPRZYJMUJAC SIE DO AGENCJI VDB TO PRZEZ PIERWSZE DWA TYG NIE DOSTAJESZ WYPLATY DOPIERO W 3 TYG DOSTAJESZ ZA 1 TYDZ PRZEPRACOWANY 4 ZA 2 3ZA4 ITD DOMKI NO WIADOMO W NIEKTURYCH DA SIE MIESZKAC A W NIEKTURYCH NIE NP. W DEBOSHU NA DOMKU TO TAM WEEKEND TRWA 7 DNI INACZEJ MOWIAC WODA SIE LEJE DZIENNIE ... ZMIERZAM DO TEGO ZE NIE MA CO NARZEKAC NA AGENCJE GRUNT ZE MACIE DACH NAD GLOWA I PRACE CZEGO WAM WIECEJ POTRZEBA JEZELI GDZIES JEST CHUJOWO TO WYSTARCZY SIEDZIEC ZARABIAC A WMIEDZY CZASIE SZUKAC CZEGOS LEPSZEGO I UCZYC SIE JEZYKA ....

AAA

WYBIERA SIE KTOŚ DO "OGRODNICTWA" OKOLICE DRONTEN ? WIE KTOŚ COŚ O TYM ? WARTO WYJECHAC ? STAWKA PODOBNO 9,34 BRUTTO

kkkamil
@AAA

czesc i wiesz cos na ten temat wujazdu itd bo tez o tym myslle

Robcik

Witam, chcemy jechać ze znajomymi do pracy w szklarni w okolicach Dronten, był ktoś jakieś opinie? Czytając w internecie opinie ciężko ocenić co jest prawdą a co nie, jeśli jest jakiś dobry człowiek, który tam pracował lub pracuję i chce coś powiedzieć od Siebie dajcie znać :) Wyjazd za tydzień. Z góry dziękuję. mail : jay2009@o2.pl

Mateusz92

Witam wraz z kolega wybieramy się z tą agencją do pracy w magazynie w okolicach ventaray czy był już tam ktoś czy jest sens czy lepiej nie marnować sobie życia .

Mateusz92

Hej Waleń. Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88

Cześć. :) Kto z Was planuje wyjechać teraz do Holandii (Waalwijk/Tilburg) jako pracownik magazynu (Apple&Dell) za pośrednictwem tej Agencji Pracy? Ktoś wyjeżdżał do takiej pracy w zeszłym roku? Pozdrawiam.

@niezdecydowana88

Hej. Czy już jesteś na miejscu?? Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88
@Tomek

bałam się jednak samotnego wyjazdu i możliwego przekrętu, więc nie skorzystałam z oferty pracy

Marko Polo

Panu powyżej zanim zacznie tłumaczyć negatywne opinie "szeptanym marketingiem" proponuje najpierw douczyć się co to jest :D. Co do samej firmy, jeździłem z nimi jeździłem z innymi firmami i nie widzę żadnej różnicy. Tak naprawdę wszystko zależy od ślepego trafu, jak macie szczęście będziecie robić jak nie macie no cóż....jak już człowiek jest na miejscu, pośrednik z Polski nie ma wpływu na to co się tam dzieje.

Oszukany

firma good job i aboost to jedna wielka porażka!!! nie polecam ich NIKOMU. jak dostałem solarise to wyszło mi za 52h ciężkiej pracy 5.15 euro na h. mojej dziewczynie 3.33 euro. jednym slowem to sa zlodzieje nic wiecej wykorzystuja ludzi i odbijaja twoje pieniądze na różne kary.

Aleksander Nowak

Witam wszystkie firmy które zajmują się szykanowaniem i oczernianiem agencji ( tzw " szeptany marketing " ) Proszę was o zachowanie przyzwoitości zawodowej i zajęcie się uczciwą pracą! Dziękuje :) Kandydaci którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu milowego na : pytanie@goodjob.com.pl lub kontakt telefoniczny na nr +48 535 474 535 Posiadamy dużo ofert pracy o różnym profilu, także zapraszam do zapoznania sie z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak