Opinie o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Artek1

Nie polecam i kazdego przestrzegam kto mysli o pracy w tej zakłamanej firmie

Robot
@Artek1

Niestety ale popieram opinie. Fizycznie, psychicznie wykańcza ta praca..

Fifa

Robią optymalizację. Ale oczywiście, kierowców którzy jeżdżą na rejonach po kilka lat nie pytają o zdanie . Siedzi miły Pan w Toruniu i za pomocą programu układa trasy w Katowicach, Gdańsku czy Wrocławiu. Absurd. Na mapie wygląda fajnie ,rzeczywistość jest inna. Kopalnia wiedzy są kierowcy którzy jeżdżą. Ale pytać ich o zdanie po co? O pieniądzach nie piszę,nie ma sensu. Jestem na wypowiedzeniu ,spirala długów nic więcej.

Wro

Magazyn Wrocław zaczął się buntować kierowcy zagrozili wstrzymaniem wyjazdów zobaczymy co na to NEUCA

Wrocław
@Wro

Nikt się nie buntuje. Skąd masz takie plotki.

Diabeł
@Wrocław

Trwają rozmowy. Zobaczymy co z tego będzie.

@Diabeł

Diabeł A co za jest przedmiotem tych rozmów i kto z wami rozmawia

Wro

Gdybym wiedział dokładnie to bym nie pytał poza tym inne magazyny dobrze by było gdyby wiedziały o co walczy Wroclaw bo inaczej znów będą rozmawiać z nami w pojedynkę i wykpią się 100 podwyżki

Wrocław
@Wro

Wrocław już nie będzie ostrzegał. Wrocław to (usunięte przez administratora) i kropka .

Poczekajcie na optymalizacje.. Zaczynają w Polsce już robić. Jeszce więcej w pracy na starych warunkach umowy. Trzeba być młotkiem żeby się na to godzić..

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nikt

Uciekaj e z tej firmy jak najdalej. Nie patrzcie na leasing i kredyty. Swiat istnieje poza tą firmą. Praca lepsza też jest

Sprinter
@Nikt

Oni po prostu tego nie wiedzą. Pamiętają czasy z przed dekedy lub wcześniej kiedy jako-tako się to jeszcze opłacało. Też tego nie wiedziałem dopiero po odejściu i przy obecnych zarobkach zobaczyłem jak bardzo byłem wyzyskiwany(usunięte przez administratora) przez farmadę

Nie polecam.

Nie polecam nikomu tej firmy. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Brak jakichkolwiek praw, same obowiązki i marne pieniądze.. Pozdrawiam

New

Pytam starych kierowców którzy już trochę nakręcili kółek . Co myślicie o takie propozycji farmady. 8000 tys netto przy 30 punktach na pierwszym kółku i 15 na drugim. Ich szacowany miesięczny przebieg ok 3000 km. Z góry dzięki.

Jok
@New

Nie nie nie i jeszcze raz nie.ludzie nie dajcie się oszukać. Skończmy z tym wykorzystywaniem ludzi. 8000 chyba pare lat temu minimum 9500

NEUCEjużDZIĘKUJĘ
@New

Kolego 8000netto to ja zarobie wożąc już na szczęście tylko spożywke (i mam spokój). Za pracę od pon do pt po mniej wiecej 8 godzin i to jeszcze w sytuacji gdy wypadnie kilka dni w miesiącu bo przedstawiciel nie dał rady sprzedać i mogę sobie w domu siedzieć w internetach klikać.Nie daj się zrobić w balona...

rzyg
@New

1300 ZUS 1500 paliwo 300 ksiegowa 1000 rata samochod - optymistycznie uzywany 500 amortyzacja - optymistycznie To juz masz 4600 samych delikatnie liczonych kosztow. Wszelkie naprawy, opony na Twojej głowie a to 8000 to dostaniesz za 6 dni w tygodniu bo jak wezmiesz jakies wolne to oczywiscie zarobisz mniej. Smieszne to sie juz wszystko robi a i najwazniejsze to zebys mial dobrze nasaczona pieczatke imienna do zwrotow????????Pozdro dla kumatych

@New

New Patrząc na przebieg który podajesz wniosek nasuwa się sam. Jazda po mieście. Zdajesz sobie sprawę z tego co znaczy 30 punktów rano w mieście, lekka ręką jazda do godz 11. Nie ma szans wcześniej skonczyć. Kiedy zamierzasz zjeść śniadanie???? Może chwilkę odetchnąć, po 30 aptekach. Zdajesz sobie sprawę jak duże auto musisz posiadać? 30 aptek, pakiety, jesień, zima i wiosna dużo więcej towaru niż w lecie. Do czerwca promocje i pakiety na następną jesień. Auto czteropaletowe może okazać się za małe, a co za tym idzie to duża chmura spalin za tobą i częste wizyty na stacji paliw. Może na kimś nowym takie cyferki robią wrażenie. Niestety jak piszą koledzy którzy trochę się naszarpali z pudłami to szczera prawda. To nie są dobre pieniądze za taką harówkę. To jest jałmużna.

@New

A tak w ogóle podaj kolego New lokalizację gdzie Ci oferują zatrudnienie czekajac łaskawie na to aż się zdecydujesz, podpiszesz i popytasz na forum itp. Czy po prostu dalej trolujesz z centrali próbując wybielić firmę, jaka to ona wspaniala. Jeszcze nie słyszałem o wolnej nieobsadzonej trasie.

Kaziorrrro
@Gość

Ja miałem jeździć za Ok 9000 netto ale jedno kółko gdzies na południe za Krakowem - to pewnie ta trasa. Tylko naczepa potrzebna na towar i gąsienice w zimę bo troszkę trudny teren :) nie wspomnę o tym ze koło 2 trzeba wstawać żeby skończyć i dotrzeć do domu na ta 16-17 w zimę :)

Ten co się zna
@New

Za moich czasów( jeszcze rok temu) płacili 4,55 zł dostawa i 0,6 zł za paczkę odliczając każda 1 paczkę przy dostawie. Dodatkowo policz przy aucie które musi załadować 30 dostaw rano - stawka 0,66 zł./km. Podsumowując - 200 paczek rano i 100 po południu + 150 km dziennie - przy starym ich zdaniem mniej korzystnym dla Przewoznika rozliczeniu zarobiłbys 9300 netto. Nie wspominam o premii jakościowej - jakieś 400 netto miesięcznie ..Zatem mega słaba propozycja :-)

foreveryou76
@rzyg

Pieczątka z datownikiem i parawką.....:)

Kimi
@foreveryou76

Jaką znowu parawką???

Wiwa

Wypłata teraz też super przyszła. Uciekam

Antybestia

Bestia tylko w internetach haha

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

ot co;)

Taki, żebyś wykonał jak najwięcej roboty i jak najmniej kasy za to chciał.

Odpowiedź

Praca każdego dnia (poza niedzielami i świętami) po kilkanaście godzin. Szał i amok. Ale głupi byłem.

Nick1

Preferowane są umowy skomplikowane z coraz dłuższym okresem wypowiedzenia,żebyś za szybko im nie uciekł:) Umowy obarczone bardzo dużą ilością błędów działającą na twoją niekorzyść Wszyscy którzy chcą podjąć współpracę z farmadą łatwo te błędy wychwycą . Np: - średnie spalanie auta skandalicznie wyliczone zazwyczaj farmada stosuje dane producenta :( Auto nie załadowane towarem bez pracującego agregatu średnio 20-40 % mniejsze niż rzeczywiste . - średnia krajowa ceny za paliwo nijak ma się do ceny w danym regionie . -Liczba godzin pracy nie uwzględnia załadunku towaru , banku , rozładunku pojemników , zdania zwrotów o mobilności między wyjazdami nie ma co nawet wspominać . Itp.......

Bardzo słaba firma. Nie polecam

Justa

@Ciekawy no i co, to firma nadal ma się dobrze jak rozumiem? Nie ma wcale żadnego upadku w perspektywie?

Ciekawy

No i jak tam Święta minęły, nowy rok się zaczął i cóż się takiego wydarzyło, że w Farmadzie miało się dziać podobno i miala firma upaść pod koniec roku z tego co tu czytałem wpisy. Jak zwykle dużo niektórzy gadają a jak co do czego przyjdzie to mordy nisko trzymają. Gdyby moderator nie filtrował wypowiedzi to bym napisał co myślę o takich wpisach i cwaniakach za monitorem, żal i rozpacz. Z tego co słychać to dalej wszyscy jeżdżą i nic się nie zmieniło.

Oko
@Ciekawy

Nic się nie działo przynajmniej z mojej strony bo dogadałem się z farmada i teraz jestem w miarę zadowolony...

hipokryzja
@Oko

A podobno mieli latać i szukać ludzi żeby ogarnęli im wyjazdy ;)......

Objaśniacz

Dyżurnym spedytorom z centrali objaśniam krótko skoro całe forum do tej pory nie wystarczyło: w NEUCA za godzinę pracy na własnej działalności miałem złotych 13 Dziś za transport towaru tak obwarowanego przepisami i odpowiedzialnością karną jak m.in. chipsy mam złotych co najmniej 20 Odpowiednio za kilometr: Neuca 1.35 brutto Chipsy: 2.70 brutto Zamiast co majmniej 70godz pracy na tydzień teraz góra 45!! W co również dyżurujący wierni towarzysze zarządu nie uwierzą - fakturę wystawiam sobie sam (!)

@Objaśniacz

Z okazji świąt dostaną piękny prezent od przewoźników

Diabeł

Strajk czy masowe wypowiedzonko?

Konew
@Diabeł

Kto ma wiedzieć to wie Jestem z wami

@Diabeł

Jak zwykle w farmadzie gadu gadu strajk, wypowiedzenia itd itp a jak przyjdzie co do czego to będziecie tyrać po staremu. Smutne.

Prime

Dokladnie! Jeszczsze trochę i leżą i kwiczą za brak szacunku do ludzi którzy pracują wieki dla nich. Po ogólnopolskim proteście obiecywali zmiany .. a wyszło jak zwykle..

wiecejpowagi
@Prime

I Ty, kolego naprawdę wierzysz, że Farmada upadnie? Że towaru nie będzie miał im kto wozić? Nie jestem nikim z kierownictwa firmy, raczej takim samym maluczkim jak Ty - przewoźnikiem, kierowcą, ale musiałbym wykazywać się najwyższego rzutu naiwnością, żeby dochodzić do takich wniosków jak Ty, wraz z kilkoma wypowiadających się na tym forum. I powiem Ci jedno: jedyną reakcją firmy na wasze "groźne" wymachiwania szabelką w stylu "będziecie sobie sami towar na plecach przewozić" jest pusty śmiech. Dlaczego? A dlatego, że jesteście mocni, bardzo mocni, ale tylko w gębie;) Owszem, nie jesteśmy dobrze wynagradzani, inaczej powinno to wyglądać, jednak na świecie nie brakowało i nie brakuje frustratów, którzy z pocałowaniem ręki wypełnią lukę po rozczarowanych. Farmada wie o tym doskonale i zareaguje zgodnie z naszymi oczekiwaniami wtedy gdy sytuacja odpowiednio dojrzeje, a na to póki co się nie zanosi. I przestańcie tu się przekrzykiwać i dyrdymały opowiadać jak to w kurierkach i różnych konkurencjach jest tak fajnie, bo brzmi to doprawdy śmiesznie i delikatnie mówiąc niepoważnie. Powtarzam jeszcze raz: sam nie jestem zadowolony z warunków w jakich przyszło nam pracować, w żaden sposób nie można nazwać ich godnymi i cywilizowanymi. Ale jest coś co moim zdaniem nie pozwala dorosłemu , dojrzałemu człowiekowi zachowywać się tak jak wielu tutaj. Tym czymś jest prawo rynku. Farmada działa wedle tych praw, robi po prostu swoje. Róbmy swoje i my, ale z głową. Zamiast rzucać się na forum i odwalać taką dziecinadę potrzeba solidniejszych kroków. Trudno? Hmmm... nikt nie powiedział, że będzie łatwo, takie życie, wielkie rzeczy łatwo nie przychodzą. Ostatecznie można przejść do raju jakim jest kurierka bądź farmaceutyczna konkurencja, wszak w kajdanki zakuci jeszcze nie jesteśmy;)

Niespodzianka
@wiecejpowagi

Hahaha na szczęście święta coraz bliżej... zapamiętacie je na dluuuuuuugooooo kochana zenadoooo

@wiecejpowagi

Dobrze kolego piszesz i każda odpowiedź dyżurnych spedytorów to potwierdza (czyli że jak ciężkie warunki za tą jałmłużnę nie podobają to cześć bo na twoje miejsce jest inny) i właśnie po to jest to forum żeby tacy zleceniodawcy jak NEUCA farmada zostali odpowiednio skatalogowani dla informacji ogółu

Pyt

Wrocław rzucił 4 trasy wie ktoś coś ??

Truck
@Pyt

Podobno dwie. Tak słyszeliśmy. W końcu coś się dzieje

ludzie są śmieszni
@Objaśniacz

Taa... fakturę wystawiasz sobie sam i pewnie też na kwotę jaką sam uznasz za właściwą;) Ehh....marzyciel:)

Objaśniacz
@ludzie są śmieszni

Oczywiście że sam przyjacielu, a mój zleceniodawca potrafi obsługiwać kalkulator i jeszcze się nie zdarzyło żebym odebrał telefon w stylu "Nie możemy tyle w tym miesiącu przelać". Branża spożywcza (sklepy, gastronomia) nie podaję nazwy żeby nie robić sobie konkurencji. Wstaję sobie jak panisko gdy się wyśpię (nie mam elektronicznej smyczy z gps w postaci mobila i efento przez wycie którego nawiasem mówiąc dojdzie kiedyś do spektakularnej katastrofy w ruchu lądowym dziwie się że jeszcze nie doszło). Fakt że praca nie tak "prestiżowa" ale mam wszystko gdzieś na swoje wyjdę i jeszcze mam zawsze kilka dni wolnych w miesiącu jak to w handlu gdy nie ma obrotu. Nie czuję już ucisku w klatce piersiowej od bycia w ciągłym ogniu od pon do soboty, nie budzi mnie nierówne pobocze gdy przysypiam za kółkiem bo już mi się to nie zdarza. Nie ryzykuję w każdej jednej sekundzie bycia w trasie wszystkim co mam bo towar tani a weź rozwal auto pełne leków.Długo bym tak mógł wymienić jak bardzo pokochałem życie na nowo po uwolnieniu się od NEUCA ale sobie daruję nie będę przykrości robił wspaniałym ludziom (na NIE kierowniczych stanowiskach), których mijam gdy oni wracają z pierwszego kółka a ja dopiero jadę w trasę, a potem na powrocie gdy oni cisną na drogie kółko. Dużo zdrowia siły i wspólnej mobilizacji Wam chłopaki życzę

ludzie są śmieszni
@Objaśniacz

Czujesz się wspaniale i zamierzasz utrzymywać ten piękny sen? Ok, śnij dalej, grunt to mieć się dobrze w życiu, w końcu o to przecież chodzi:) A co do życzeń....w imieniu wszystkich nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak tylko: WZAJEMNIE! :)

haha

Gów.no nam zrobicie. Możecie nam skoczyć frajerzy. Zawsze się jakiś tuman trafi do roboty a my go będziemy (usunięte przez administratora) ile wlezie :-):-):-)

Gigi

I jak kolego dzieję się coś? ,Czy będzie się działo? Czy w portki narobiliscie?

alejaja
@Niespodzianka

No i jak? Zapamiętali?;)

Gumiś

Spokojnie z tymi strajkami. Stancie w kolejce zeby nikt dwa razy wypowiedzenia nie dostal :). Pitu pitu jak zawsze a od slow do czynow droga daleka.

ghostrider

Mam do Was pytanko, jaką kwote wam naliczaja mc za utratę wartości pojazdu typu boxer, Ducato l3h2?

GK
@ghostrider

500 zł ale skąd się bierze ta kwota to Ci nie powiem.

fajny

Jeździcie bo chcecie. Jakby wam się nie oplacało to byście zrezygnowali. Wszyscy stękają i pracują. Macie z tego dobrą kaskę więc nie marudzić tylko zapie..rdalać bo dostaniecie kopa w d.u.p.e. od Farmady i zostaniecie barany z leasingami hahaha

Gigi

Pewnie pieniążki się nie zgadzają w przelewie bo kilometrów nie było

Do roboty

Do roboty , a nie kasę brać za nic !!!!!!!!!

@Do roboty

Do roboty? Zapieprzałem na was od świtu do nocy sześć dni w tygodniu, jeszcze macie czelność coś pisać że za krótko?! Darmozjady co siedzą i gapią się na ikonkę samochodu na ekranie sami się do roboty weźcie! Wasi poprzednicy też zamiast zastanawiać się jak naprawić firmę to na forum siedzieli, jak to się dla nich skończyło pamietamy

Ciekawy

Wszystko pięknie tylko jedno mi się tu nie skleja ni h.ja. Ostrzegacie, narzekacie, odradzacie a jeździcie. Nie kumam tego. Roboty na rynku jest multum. Do kurierek które według was są lepiej płatne wisi milion ogłoszeń, czemu nie pójdziecie. Nie rozumiem. A może wcale nie jest źle tylko żal wam czasów gdy mistrz jechał Doblo z dziesięcioma aptekami i kosił 10 koła. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, doczekaliśmy czasów że dobrej roboty nawet na etacie jest w h..uj. Objasnijcie temat bo normalnie zawiłości jak w modzie na sukces. Uprzedzam zarzuty Ixinskiego, Kowalskiego i innego nie jestem z farmady, neuca itp itd.

Krótko
@Ciekawy

Krótko umowy z okresem wypowiedzenia 2-3 miesiące... piszesz , ze nie jesteś z tej żenady , a ja daje się pokroić ze jesteś jednym z marnych dyspozytorów dla których już niedługo czeka niespodzianka... kto ma wiedzieć to wie. Nadchodzi klęska nie do zatrzymania

Oko
@Krótko

Dokładnie zaraz będą latać i szukać ludzi żeby ogarneli im wyjazdy hahaha Im więcej nas tym lepiej Pozdrawiam chłopaków z całej polski

Patry
@Ciekawy

Co tu objaśniać zawiłości jak w telenoweli dokładnie. Jesteśmy wykorzystywani i tyle. Tak jak poprzednio ktoś wspomniał 2-3 miesiące okres wypowiedzenia i tylko to trzyma ale jest i na to sposób , który firma zapamięta na długo

rzyg
@Oko

a inne oddzialy wiedza? Moze cos wspolnie trzeba

Derty
@rzyg

Skąd jesteś ?

Ale
@Ciekawy

Z psychiatryka jesteś? :)

@Ciekawy

Zakładając że jesteś CIEKAWY to po krótce weź ten swój kalkulator i wywal do Wisły! Zakładając że jesteś szpiegiem to w ogóle nie wypisuj bzdur!

@Ciekawy

Jeśli nie jesteś z firmy to co robisz na tym forum? Skoro jest tyle pracy na rynku a Ty chcesz wejść w żenadę???

Kujawsko- Pomorskie

Jestem z wami ;-)

Bartek

Jak mnie (usunięte przez administratora) i za malwersacje finansowe???? zostawiając z kredytem za auto to myślałem że się świat zawali. (po 15 latach tyrania dla tych złodziei )jak się okazało, teraz robię w konkurencji i jest o niebo lepiej. Ja decyduje do której apteki pojadę i kiedy a nie jakiś poj=y system wymyślony przez kogoś za biurkiem. O zakładaniu związków to ja słyszałem od ładnych kilku lat. Przykre jest to że między sobą to wszyscy nadają a jak przyjedzie ktoś z góry to wszystko jest ok jesteśmy zadowoleni... Więc jak chcecie tak macie. Pozdrawiam chłopaków i dziewczynę z pkt przeladunkowego Kraków bo to nie magazyn przecież. ????

czepialski
@Bartek

No ok, ale co mają oznaczać te pytajniki? Bo nie wiem;)

@czepialski

A to miały być uśmieszki a wyszło to co wyszło...

Zostaw merytoryczną opinię o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 168 ocen.

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.