opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    www

    08.02.2018 17:20

    Inne

    Okłamali nas z podwyżkami dali część do podstawy a część do premii teraz robią wszystko żeby te premie zabierać .Waśnie dziś poszła wypłata ale bez premii ponieważ podobno ja 3 raz naliczają.W tych biurach pracują chyba przeżarte baby pączkami że nie umiały policzyć premii jaka się należy Czas chyba pomyśleć o innej pracy ,nawet żeby wziąć swój własny urlop to musisz się prosić żeby łaskawie ci go dali żenujące .Nie polecam zwłaszcza że jest co raz gorzej coraz więcej starych pracowników się zwalnia bo rzucają nas po innych liniach jak śmieci .Tak sie nie robi z ludzmi
    ReviewUserIcon
    ??

    08.02.2018 15:58

    Inne

    Bardzo żałuję, że firma zaczeła nie szanować pracownika. Fajnie mi się tam pracowało. Teraz dzięki wprowadzonym zmianom każdy na siebie naskakuje. Moja linia wyrabia norme ale premie i tak tam ucieli ponieważ nasze zmienniczki nie wyrobily się. To jest sprawiedliwosc?
    ReviewUserIcon
    Gupik

    07.02.2018 14:33

    Inne

    ja robię w bmzcie od niedawna i wszystko mi odpowiada. nie ma problemów, wszystko jest jasne i atmosfera baardzo okej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2018 14:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    04.02.2018 22:44

    Inne

    Zgadzam się, firma idzie w złą stronę. A szkoda, mieliście dobrą opinię.
    ReviewUserIcon
    DotalDotalDotalDotal

    04.02.2018 22:51

    Inne

    Zgadzam się. Szkoda bo firma miała dobre opinie. A idą w złym kierunku
    ReviewUserIcon
    Anoanoanonimmmmmmmmmmm

    04.02.2018 12:10

    Inne

    Pracuje w bmz. Nie narzekam na pracę jednak to co ostatnio się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.. normy zostały zwieszkone.. ten kto je zwiększył powinien popracować na linii choć 1 dzień i wtedy zobaczy.. każda linia jest inna. Jest to nie fair. Dali nam podwyżki premi po to by ja teraz zabrać! I jak tu mieć chęci teraz do pracy jeśli nawet jak się postarasz to i tak będziesz bez premi.. chore naprawdę.. zaczną ludzie się zwalniać jeśli tak dalej będzie
    ReviewUserIcon
    melon

    25.01.2018 11:52

    Inne

    Dostałem propozycję zatrodnienia. Czy warto? Czy dojeżdża tam ktoś z okolic Tarnowskich Gór?
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    25.01.2018 20:45

    Inne

    Czy warto ? na pewno pracuje tam moa znajoma i jest zadowolona ja czekam na rozmowę i jeśli tylko uda mi się przejść rekrutację to nawet si e nie zastanawiam . Co do dojazdu jesli byś dojechał do Gliwic na Plac Piastów mogłabym Cię zabierać o ile mnie przyjmą i mielibyśmy te same zmiany ale może ktoś jest z TG więc powodzenia
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.02.2018 17:30

    Inne

    Ja dojeżdżam z Tarnowskich Gór samochodem i mam wolne miejsce, jak chcesz to napisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    firestone

    01.02.2018 12:23

    Inne

    Dojeżdża ktoś z Katowic?
    ReviewUserIcon
    sir patrick

    02.02.2018 12:35

    Inne

    nie jestem do końca pewien, ale znajomy chyba jeździ, dam mu znać, żeby tu odpisał, jeśli może.
    ReviewUserIcon
    Agata

    01.02.2018 12:14

    Inne

    Omijacie tą firmę z daleka,wyzysk człowieka co chwila zwiększają normy chociaż te które już są obecnie ciężko jest wykonać rozglądam się za nową pracą.
    ReviewUserIcon
    Ona880

    29.01.2018 19:50

    Inne

    Jak wygląda dojazd z Bytomia? Wiem że jeździ jakiś bus, czy można dogadać się z kierowcą gdzie się będzie wsiadać i wysiadać i o której godz jeździ?
    ReviewUserIcon
    ubzo

    31.01.2018 15:55

    Inne

    jeździ, koleżanka pamiętam że jeździła, ale chyba wyznaczone przystanki miał ten bus, bo gdzieś tam musiała dojść zawsze.
    ReviewUserIcon
    plusy i minusy

    29.01.2018 10:50

    Inne

    Normalna praca po prostu. Naprawdę wielu zakładom daleko do bmz. Na plus bardzo wychodzi atmosfera i stabilnność tej roboty, ludzie mi się trafili do rany przyłóż. Na minus ilość pracy, ale gdzie indziej jest pewnie dużo więcej, więc nie ma co się rzucać o to.
    ReviewUserIcon
    Fabrys

    16.01.2018 10:12

    Inne

    Witam,z żoną przerobiliśmy tą fabrykę-robotów i ludzi(oczywiście nie wszystkich) którzy traktują nowe osoby jak zło konieczne,acha bym zapomniał uwaga na liderów jak nie będziesz milutki noto wiecie co....
    ReviewUserIcon
    Ługa

    16.01.2018 14:35

    Inne

    No to co? Gościu, liderzy są po to, żeby wymagać. To, że trzeba się trochę narobić, to w każdej pracy tak jest. Pewnie jedna osoba spojrzała na Ciebie krzywo i już, że się źle traktuje nowych. W każdej robocie się czasem ktoś taki trafi i trudno, po co od razu wszystkich ludzi jedną miarą oceniać?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.01.2018 00:01

    Inne

    Wszędzie czeba słuchać szefa i być miły wtedy jest napewno odwzajemnione a żeby lepiej zarobić to czeba jak wszędzie się napracować
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    20.01.2018 11:32

    Inne

    Złożyłam Cv czekam na telefon . Przy okazji chce zapytać jak z dojazdem z Sośnicy lub Gliwic ? Z góry dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    ukulele

    26.01.2018 15:31

    Inne

    super, gratuluję! i trzymam kciuki za przyjęcie.
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    26.01.2018 19:10

    Inne

    wtorek o 9 spotkanie :)
    ReviewUserIcon
    nie posiadam nica :)

    25.01.2018 23:44

    Inne

    Pani Grażyno mam pytanie, czy w firmie BMZ są nadal przyjęcia do pracy?
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    26.01.2018 19:09

    Inne

    z tego co wiem tak
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    20.01.2018 11:28

    Inne

    Po przyjęciu jak z badaniami płaci przyjmujący się do pracy, czy firma ? Gdzie wykonują badania ?
    ReviewUserIcon
    nie posiadam nica :)

    03.01.2018 13:58

    Inne

    Witam mam kilka pytań: Praca w systemie dwuzmianowym, 6-14 i 14-22 czy pracują po 12h? Firma pracuje w soboty i niedziele czy tylko od pon. - pt.? Firma pracuje w czerwone dni? Dziękuję za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    nie posiadam nica :)

    04.01.2018 13:40

    Inne

    Dziękuję za odpowiedz :) Możesz zdradzić jak kształtuje się wynagrodzenie na początek dla osoby zaczynającej prace?
    ReviewUserIcon
    No Js

    11.01.2018 20:36

    Inne

    Praca jest od 5:50 - 13:50 i 13:50 - 21:50 wynagrodzenie początek 2450 zl brutto.
    ReviewUserIcon
    party pooper

    10.01.2018 10:51

    Inne

    wiele zakładów pracy już widziałem w swoim życiu. BMZ nie jest na pierwszym miejscu, ale na pewno pozostaje w czołówce. godziny pracy spoko, warunki też, dobrej klasy sprzęt, sympatyczni ludzie, tylko pensje mogłyby być wyższe, no ale wyżyć dobrze się za to da, więc to mały minus. resztę oceniam na duży plus, dlatego BMZ tak wysoko.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    03.01.2018 23:26

    Inne

    A długo czekać się na rozmowę kwalifikacyjną.
    ReviewUserIcon
    kekseke

    04.01.2018 15:32

    Inne

    no, bardzo dużo zatrudniają, wysyp ofert, bo ta nowa fabryka jest. kolega czekał około tygodnia na odzew, więc cierpliwie trza poczekać. daj znać jak poszło!
    ReviewUserIcon
    Młoda

    04.01.2018 17:01

    Inne

    Czekam.Dam znać.
    ReviewUserIcon
    Bonawentura

    28.12.2017 10:03

    Inne

    Jakby ktoś się zastanawiał, czy warto się zartdunić w Gliwicach w tej nowej fabryce, to ja osobiście polecam. Jest sporo ofert, sprawdźcie sobie. Świetni ludzie, pensja też niczego sobie. Dopłacają nawet do posiłków, jest multisport. Nie ma co rozmyślać, tylko trzeba aplikować!
    ReviewUserIcon
    Miśka

    29.12.2017 22:36

    Inne

    Witam, czy możesz podać ile można zarobić już na rękę i jakie są zmiany (czas pracy)? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    woda

    18.12.2017 12:34

    Inne

    zdarza się, że ponarzekam,jak każdy, ale tak naprawdę to nie mam co zarzucić BMZtowi. wszystko jest na swoim miejscu, fajni ludzie i warunki!
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    13.11.2017 20:05

    Inne

    Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o dojeździe z Bytomia i godzinach pracy ? :)
    ReviewUserIcon
    ddd

    11.12.2017 23:09

    Inne

    moze glupie pytanie.. ale czy powrot tez zapewniaja? czy tylko dojazd?
    ReviewUserIcon
    Iz

    18.12.2017 00:11

    Inne

    No faktycznie glupie pytanie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Kobieta!

    15.12.2017 12:40

    Inne

    O co tu chodzi?!? Pracuję tam. Zarabiam. Jest szacunek. No ale wiadomo- jak ktoś CHCE pracować, to pracuje. Przestańcie pisać bzdury- weźcie się do pracy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2017 12:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ona2003

    28.11.2017 06:28

    Inne

    To idź do plastic omnium to potem pogadamy
    ReviewUserIcon
    Pimpek

    13.12.2017 17:01

    Inne

    W Plastic Omnium co ty Możesz wiedzieć Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    10.10.2017 23:50

    Inne

    Praca nie jest zła tylko niestety zarobki bardzo kiepskie na firmę rozwijającą sie w takim tempie, szczycą się nową siedzibą i że są tacy zajefajni a produkcji nie doceniają. Jak tak dalej będzie to wszyscy dobrzy i doświadczeni pracownicy się zwolnią i ciekawe jak wtedy bmz pociągnie może 12 albo soboty, tego też ludzie mają dosyć. Tyle co na 12 powinniśmy zarabiać normalmie. Czas najwyższy aby kierownictwo zastanowiło się nad pożądnymi podwyżkami.
    ReviewUserIcon
    Karlito

    13.12.2017 00:51

    Inne

    Zarobki marne i to bardzo
    ReviewUserIcon
    Foland

    13.12.2017 14:13

    Inne

    marne? chyba zależy dla kogo. dla mnie to sporo kasy, a jak jeszcze jest perspektywa na podwyżki, to w ogóle super.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy kontroler

    12.12.2017 08:24

    Inne

    Witam.Ile jest zmian w BMZ i czy jest dział kontroli jakości i czy przyjmują kobiety.Dziekuje
    ReviewUserIcon
    Mareczko

    12.12.2017 06:53

    Inne

    To że trzeba się prosić o podstawowe informacje o zarobkach , sposobie pracy, a nie jest to z góry wyszczególnione w ogłoszeniu o poszukiwanych pracownikach trąci zacofaniem i jako takie nie przysparza firmie szacunku.Widocznie nie chcą być jaśni i transparentni, bo co to ma znaczyć, że ktoś szuka kogoś do pracy i każe mu się najpierw spuścić z własnych danych, a dopiero potem łaskawie zostanie mu przedstawiona ewentualna propozycja.Jeśli od razu nie wiadomo na co można liczyć i jak wygląda warsztat pracy i kiedy się ona odbywa to znaczy ,że firma nie szuka pracownika tylko naiwnych. W ogłoszeniu o naborze powinno być od razu napisane ile, za co i kiedy .Nie powinny nas w ogóle obchodzić firmy które to ukrywają w ogłoszeniu. Tym sposobem sami sobie robią niepotrzebna robotę , bo większość z tych ,która coś tam się pozgłasza i tak na końcu sobie odpuści,więc już na tym etapie nie grzeszą ekonomicznością i trwonią czas swój i cudzy.Nie jest to zatem dobry prognostyk współpracy.Piszę to z życzliwości ,i życzę firmie lepszego wizerunku .
    ReviewUserIcon
    trelek

    11.12.2017 23:40

    Inne

    Jak wygląda praca na dwie zmiany? jest to po 12h 5 dni w tygodniu czy coś ala system zrównoważony? Ile kobieta zarobi na początek, czy są podwyżki w miarę lat i jak wygląda socjal ?
    ReviewUserIcon
    wk

    11.12.2017 21:34

    Inne

    Czy to jest firma AXEON po modernizacjach przeniesiona z ulicy portowej na strefę?
    ReviewUserIcon
    TINKA

    08.12.2017 07:46

    Inne

    Administratorem tego serwisu jest cienki, zadłużony, zaszczuty leming-słoik z pokolenia Ikei, myślę, że po marketingu lub socjologii ze średnią C w podrzędnej szkole wyższej lub policealnej...Usuwa komentarz, który nie skierowany na obrażanie konkretnej osoby, nie zawiera przekleństw i tp, nie narusza regulaminu WCALE...Śmieszne natomiast jest, że zostawiono pod-komentarze do usuniętego już komentarza. Pozdrawiam i życzę mu mniej stresu i desperacji, mniej sprzedaży tego, co może jeszcze pozostało po sumieniu i czelności
    ReviewUserIcon
    Zagubiona

    05.12.2017 15:52

    Inne

    Hej, mozecie mi wyjasnic jedna rzecz? Bylam na rozmowie gdzie powiedziano mi ze bada dwie zmiany. Po czym w drugi dzien pracy od kolezanek na lini dowiaduje sie ze beda tez nocki..... do kogo mam isc. Z kim to wyjasnic?
    ReviewUserIcon
    ~pracownik

    06.12.2017 22:50

    Inne

    Czasem jest tak, że robi się po 12h dniówki i nocki, póki co zmiany są dwie ale wiem że planowane są trzy, dlatego pewnie dziewczyny plotkują. Niekiedy jest też ciśnienie na jakiś konkretny projekt, wtedy idą wybrane linie i osoby. Nie ma co słuchać ludzi. A w BMZ jest tak, że czasem dowiadujemy się o czymś krótko przed wprowadzeniem tego w życie, więc nastaw się że wszystko jest możliwe ;)
    ReviewUserIcon
    BMZciak

    05.12.2017 12:43

    Inne

    BMZ to porządna firma. Załatwiają dojazd, dają normalną umowę o pracę. Atmosfera też jest bardzooo. Ja już robiłem w różnych miejscach, ale tylko tu jest ok.
    ReviewUserIcon
    Darty

    29.11.2017 14:40

    Inne

    mnie się tam dobrze pracuje. jest nowocześnie i ludzie bardzo są do siebie w porządku. serio nie ma na co narzekać, także nie wiem co się wszyscy tak plują. jak się nie podoba, to niech prace sobie zmienią. nikt nie każe im tu pracować! ktoś pisał, że ludzie wiele lat pracują i się trzymają bmz. nic dziwnego, bo firma jest naprawdę godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2017 09:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jak źle to zmień prace!

    28.11.2017 23:52

    Inne

    Widzę TINKA że jesteś jednocześnie jakościowcem, pracownikiem produkcji, pracownikiem utrzymaniem ruchu i inżynierem... Brawo! Takich ludzi BMZ szuka... Dział QS nie potrafi podjąć decyzji? Podaj proszę przykład... Z resztą nie oni są od podejmowania decyzji... Dział techniczny merytorycznie słaby? No tak, największe korporacje na świecie zgłaszają się do BMZ, bo BMZ ma "słabych merytorycznie" (co kolwiek to znaczy) inżynierów... Dział utrzymania ruchu nie potrafi za jednym razem ustawić linii? A nie pomyślałaś że przestawienie linii to bardziej złożony proces? Który wymaga trochę czasu?
    ReviewUserIcon
    TINKA

    29.11.2017 07:57

    Inne

    Projekty akumulatorów, które trafiają do BMZ Poland z Niemiec lub USA/działy rozwoju i projektów/ są już tylko do montażu, więc jako-tako BMZ Gliwice/montownia/ nie potrzebuje inżynierów. QS nie są w stanie odrzucić felerne piny, felerne kable czy nawet źle dopasowane obudowy, nie wiem, czy się boje działu zakupów czy się bardziej skupia na papierkach i biurokracji HCCP/ISO/...Co do ustawień, to linie są stałe, materiały te same, więc ustawić można raz i na zawsze dobrze, i zatwierdzić, ale tutaj również ktoś musi podjąć decyzję lub zgłosić do biura uargumentowane problemy...Nie zaprzeczam, że BMZ jest potęgą, ale mechanik, elektronik, elektryk czy elektrofizyk nie ma co w Gliwicach szukać, może z czasem...Zresztą trzeba być konkurencyjnym również na rynku pracodawców, a Śląsk duży.
    ReviewUserIcon
    Sinead

    27.11.2017 10:43

    Inne

    Bardzo dobre warunki BMZ oferuje. Nawet dojazd załatwiają z Bytomia, tak jak ktoś już pisał tu na forum. Stawki w sumie normalne, ale za to jest multisport i lekarz, to bardzo na plus. Przyjemni ludzie, a firma się ciągle rozwija, więc nie ma na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    TINKA

    28.11.2017 10:30

    Inne

    Właśnie, zapomniałam o prywatnej opiece medycznej, - to jest duży-duży atut.
    ReviewUserIcon
    Ona

    12.11.2017 14:48

    Inne

    Czy w BMZ trzeba pracować w soboty??
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    17.11.2017 21:22

    Inne

    Jak ma się dziecko do lat 4 lub się uczy weekendowo to się nie pracuję w soboty wszyscy inni muszą pracować a jak nie chcą to muszą brać normalnie urlop...pracujemy soboty tylko jak mamy na ranna zmiane
    ReviewUserIcon
    Barbados

    16.11.2017 11:32

    Inne

    fajna praca, teraz dali podwyżki, rozwija się. może nie taka łatwa, ale zadowolony jestem :)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    10.11.2017 10:14

    Inne

    BMZ Poland pod koniec września 2017 r. świętował otwarcie swojej nowej inwestycji. Relację z tego wydarzenia odnajdziecie na stronie facebook'owej tego pracodawcy. Czy nowa inwestycja, to nowe satysfakcjonujące miejsca pracy? Czy ktoś z Was zatrudnił się w nowym oddziale tej firmy?
    ReviewUserIcon
    Watermelon

    10.11.2017 15:06

    Inne

    No widziałem, że dużo ofert się posypało. Dużo dla programistów i inżynierów, nawet lekcje języków dają dodatkowo. Fajno, myśle czy nie wysłać CV.
    ReviewUserIcon
    Gocha33

    03.11.2017 10:49

    Inne

    Widziałam, że szukają kogoś teraz do prac biurowych. Ktoś może coś na ten temat powiedzieć? Jaka praca, pensja, warunki, atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Jolka

    06.11.2017 17:51

    Inne

    Też jestem ciekawa, ale coś tam słyszałam i mówią że 2400 brutto. Najlepsze jest to, że teraz przyjmują pod firmę od razu A nie pod agencje. Tak mi powiedziała dziewczyna która tam pracuje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gocha33

    07.11.2017 12:10

    Inne

    Super, dobrze wiedzieć, dzięki za info!
    ReviewUserIcon
    zbych

    02.11.2017 19:16

    Inne

    jaką macie stawkę godzinową? umowa pod agencją czy bezpośrednio pod BMZ? duża rotacja?
    ReviewUserIcon
    Kams

    18.10.2017 13:39

    Inne

    Ile mialbym na start jak bym sie zatrudnił
    ReviewUserIcon
    denis

    25.10.2017 08:16

    Inne

    Padłem :)
    ReviewUserIcon
    kams

    26.10.2017 15:58

    Inne

    Pracownik :D , a jak ze znianami dwie zmiany ? Pierwsze I po 12 h ?
    ReviewUserIcon
    Antek

    18.10.2017 08:24

    Inne

    Witam Czy sa przyjecia do BMZ? Jakie zarobki na start?

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.