S.I.A.P. Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o S.I.A.P. Sp. z o.o.

xxxx

praca ciężka a stawki takie jak wszędzie ...

Aras

Witam,jestem zainteresowany pracą,jakie tam są stawki itp ,co można robić???

pppppppp

Nie polecam tego zakładu,, to co jest napisane wyzej to pewnie przez dyrekcje a na hali jest calkiem odwrotnie ... wiem co mowie bo tam pracowłlem... Nie skladajcie tam CV bo to wykożystujące biednego czlowieka PIJAWKI\!!![usunięte przez moderatora]

ciekawski
@pppppppp 21.01.2012 04:23

a co mianowicie ci najbardziej przeszkadzało?? warunki pracy, wynagrodzenie , kiepska socjalka , praca na zmiany ?? albo to , że trzeba pracować ??

Ewa

Polecam pracę w SIAP. Pracy czasami jest bardzo dużo, ale wszystko jest słusznie wynagradzane i w terminie. Poza tym dbają tam o pracownika także od strony bhp.

Zostaw opinię o S.I.A.P. Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.I.A.P. Sp. z o.o.