opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pani yuka

    23.02.2018 20:18

    Inne

    A ja pracuję w BMZ i jestem zadowolona .Podoba mi się bardzo mam fajne koleżanki i kolegę.Do bata się przyzwyczailiśmy wszyscy ,można nawet powiedzieć że polubiliśmy ten bat wow..
    ReviewUserIcon
    Nie z Bmztu

    05.03.2018 18:10

    Inne

    Ale ty jestes inteligentna Pani
    ReviewUserIcon
    Pani Yuka

    04.04.2018 19:22

    Inne

    To pisała kobieta a tekst jest w takim stylu w jakim powinien być bo napisany w bardziej elokwentny sposób mógł by byc dla Ciebie nie zrozumiały (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.02.2018 10:16

    Inne

    Z kolei GUS podał, że średnie wynagrodzenie w Polsce wzrosło o ok. 100 zł, do ponad 4200 zł (nie uwzględniając składek). A to oznacza, że przeciętny Kowalski na rękę dostaje nieco ponad 3042 zł. Gdzie sa do cholery te pieniadze po 5 latach pracy nawet tyle nie mam! :/ Jak wy chcecie utrzymac ludzi w fabryce? nie ma zadnej przyszlosci jest coraz gorzej gòra może byc sobie winna jak zabraknie rak do pracy w tej firmie maja wszystko w (usunięte przez administratora) byle by im sie w kieszeniach zgadzalo :/
    ReviewUserIcon
    uuuuu

    20.03.2018 14:57

    Inne

    też zawsze mówię, że chyba ludzie wiedzą co podpisują i na co się piszą. jak potem marudzą to mogą prace zmienić, a jak nie to czekać, może z płacą będzie lepiej, a cieszyć się, że inne rzeczy są okej, bo mogło być różnie.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    03.04.2018 17:50

    Inne

    No i życzę mu powodzenia, może tam nie będzie tak narzekał :) jak widać dla chcącego nic trudnego można się rozejrzeć i lepiej zarabiać :) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    kapib

    21.02.2018 13:38

    Inne

    niektóre te opinie, które się tu ostatnio pojawiły są nie fair w stosunku do firmy. bmz nie jest ideałem i najlepszą z firm na rynku, ale nie jest tak źle, żeby krytykować z góry do dołu. pracuje w nowej fabryce i jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Tamik

    29.03.2018 13:41

    Inne

    Pracujesz na Einsteina? Opowiesz coś więcej jak Ci się pracuje, jak atmosfera, ludzie?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    03.04.2018 17:46

    Inne

    Z mojego punktu widzenia - zależy gdzie trafisz, ludzie na ogół są w porządku, chociaż są i tacy, co potrafią popsuć atmosferę;) ale to myślę że w większości firm tak jest, zwłaszcza tam, gdzie jest więcej ludzi. Zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie będzie pasowało. Nie rozumiem tylko polityki jaką kierują się ludzie od planowania czegokolwiek w Bmz, bo są rzeczy potrzebne na już i ich nie ma, inne zalegają, a potem będą wymyślać nadgodziny bo będą tyły w produkcji.
    ReviewUserIcon
    KK

    02.04.2018 21:05

    Inne

    Moim zdaniem wszystko idzie ku gorszemu i niestety trzeba się rozglądać za inną pracą .Szkoda bo ludzie na produkcji są fajni i dogadujemy się ale zarządzanie ludzmi jest jakieś dziwne bez sensu decyzje, a potem zdziwienie że robota nie idzie. Jak mieszają ludzi miedzy liniami.Jutro wtorek po paru dniach zas trzeba tak iść mam nadzieję że to jeden z ostatnich wtorków w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Tobybylonatyle

    27.03.2018 15:28

    Inne

    A Ja jak byłam zadowolona tak teraz mam już dosyć tej pracy. Liderka myśli ze jest Bogiem i wszystko jej wolno, a zapomina ze nad nią też ktoś siedzi, tylko nic sobie z tego nie robi bo postraszy i człowiek siedzi cicho. Liderzy wyżywaja się za wszystko a całe 8 godzin przechodzą po hali i nic nie robią tylko plotkuja, jedna na drugą i tylko obgadywanie a spróbuj człowieku coś źle zrobić w tym czasie jak pobiegla obgadywac to taki opierdziel dostaniesz ze aż ci się ręce trzęsą. Zwalniam sie i uciekam. A ludzie sami pomyślcie, dlaczego ciągle mają przyjęcia ? Bo tylko nieliczni wytrzymują. Na przykład zatrudnia 20 osób a do końca okresu próbnego nie zostanie połowa..
    ReviewUserIcon
    połączony

    29.03.2018 10:16

    Inne

    może zamiast pisać żale na goworku warto zrobić z tym coś w samej firmie. na taki forach ludzie często przesadzają, a tak to może trzeba parę rzeczy wyjaśnić i będzie git. i się zastanowić czy rzeczywiście warto coś wyjaśniać czy nie. na goworku się takich rzeczy nie rozwiąże.
    ReviewUserIcon
    Tobybylonatyle

    01.04.2018 08:16

    Inne

    No, tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ze skarzac się ze coś i nie pasuje i chcąc to wyjaśnić zostaniesz odebrany za intruza i wyeliminowany. Także nikt nie będzie słuchał zwykłego parobka który skarży się na księżniczki liderki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2018 16:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.03.2018 16:28

    Inne

    Jeszcze jedno niestety w tygodniu nie da się nadrobić pracy bo firma nie potrafi nam zapewnić odpowiedniej ilosci komponentów na czas. Non stop czegoś brakuje, to jest jeden z największych problemów z którym firma sobie nie radzi
    ReviewUserIcon
    Opytyw

    30.03.2018 14:04

    Inne

    W mojej ocenie firma jest w porządku. Nie każdemu pewnie spasuje, ale to nie znaczy od razu że z firmą jest coś nie tak. Warunki są okej, ludzie także. Moja ocena o tym zakładzie jest pozytywna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2018 17:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    06.02.2018 23:09

    Inne

    Nie lenię się po biurach. Po co ten jad w komentarzach? Ślubu z pracą nie braliście,sorry. Produkcję znam od podszewki kilka lat,pracowałam na niejednym projekcie. Uwierz,ze że to co czytasz to nie tylko moje zdanie. Nikt nie pogryzie Cię jeśli zapytasz, jaka jest norma na danej linii. Przychodzili tacy co pytali. Ale ponieważ mam swoją godność, zmieniłam otoczenie, bo nie pozwolę sobie pomiatac sobą liderce oszolomce, żeby zrobić te parę sztuk więcej i brać udział w wyścigu szczurów. Nie raz i nie dwa zostawalo się sprzątać czy sprawdzać coś jak inni dawno poszli i mieli w d*** bo dniowka odbębniona. Ale że nic z tego później nie ma, to sorry nara. Za te same pieniądze nie warto być nadgorliwym.
    ReviewUserIcon
    bryk

    29.03.2018 22:48

    Inne

    Anonymous moze kiedys bylas na produkcji ale wtedy to byl lajt odkąd wszedl nowy system to na produkcji jest ogien. Zapraszamy teraz do pracy z nami
    ReviewUserIcon
    Johny

    28.03.2018 00:27

    Inne

    Na magazynie dość fajna robota i super ludzie jeśli się na dobrą zmianę trafi. Liderzy są wporzadku co jest dużym plusem. Ma sie te 2150zl ne rękę plus premia więc szału nie ma. Kierownik straszna (usunięte przez administratora) i lepiej go omijać bo zawsze głupi komentarz dowali i ogólnie lepiej z nim nie wchodzić w rozmowę tylko kiwać główką. Moim zdaniem nie jest źle, ale robi się coraz gorzej i ludzie się zwalniają a szkoda bo jest tam dużo fajnych ludzi. Jak praca na magazynie dalej będzie stawać się coraz gorsza to lepiej poszukać czegoś innego.
    ReviewUserIcon
    Poss

    28.03.2018 15:49

    Inne

    Podobnie to odbieram, chociaż nie uważam żeby było coraz gorzej. Chwilami tak się może wydawać ale raczej jest cały czas równie dobrze. Ja przynajmniej nie zamierzam szukać niczego innego jak sugerujesz.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    25.03.2018 22:40

    Inne

    @Szij, co chcesz powiedzieć przez swój wpis? Czy aktualnie w BMZ Poland występuje fala zwolnień? Z informacjami, które udzielisz chętnie zapoznają się Ci użytkownicy, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    puzon

    26.03.2018 11:02

    Inne

    e tam od razu fala zwolnień... w BMZ bywało różnie, ale ogólnie sama praca jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Szij

    23.03.2018 21:51

    Inne

    Rozwalnie zgranego timu to nie przemyślane decyzje traci się ludzi tym bardziej ze na strefie pracy nie brakuje a w bmz większości pracuje bo sie zrzyli jesli dobre zespoły sie rozwala to będziemy odchodzic
    ReviewUserIcon
    ii

    23.03.2018 18:47

    Inne

    Nie wiem co sie dzieje w biurach ale słyszałam że dzis rozwalili jedną z najlepszych lini ktora zawsze miała normę.Podobno wiekszońć bedzie szukac pracy i odejdą nie dziwie sie jeżeli nie szanuje sie pracowników to odchodza ,gdyby nasza linie tak rozwalili jak ta to my tez juz gadałysmy że zwalniamy sie i niech sobie sami składają te bateryjki
    ReviewUserIcon
    crack

    23.03.2018 14:20

    Inne

    Trzymają wysoki poziom, wymagania wysokie. Trzeba się wyrabiać.
    ReviewUserIcon
    nie używam wazeliny

    09.03.2018 15:04

    Inne

    doszły mnie słuchy, że nastąpiło wymiecenie kadry dyrektorskiej, insiderzy czy coś wiecie? Czyżby zaplątali się w rozbiegane nóżki, a może to kaprys ogonka
    ReviewUserIcon
    ekspert, level master

    22.03.2018 21:40

    Inne

    tak to ciekawe, jeden się znał i szkoda dryblasa, drugiego zasłońmy parawanem milczenia, zaczynał ale nic nie kończył
    ReviewUserIcon
    Kopaciciel

    21.03.2018 15:00

    Inne

    nie wiem jak inni ale dla mnie jest dobrze tu. stabilnie. pracowity jestem to mi odpowiada tu praca.
    ReviewUserIcon
    oooww

    20.03.2018 18:31

    Inne

    Praca je jest zła tylko traktowanie pracownikow przez brygadzistów i liderow jest nie fajne .Rzucaja ludzmi po iniach bez przemyslenia z jednej lini zabieraja 2 osoby na inna gdzie osłabiaja normę a na miejsce zabranych z jeszcze innej daja osoby ktore tez osabiaja linie chyba po to żeby nie płacić premi bo norma jest wtedy niska
    ReviewUserIcon
    Monka

    12.03.2018 12:08

    Inne

    wiem że jakiś czas temu szukali ludzi do nowej farbyki, ale czy teraz też kogoś nie potrzebują? chciałabym się zatrudnić. koleżanka kiedyś mi polecała pracę tutaj.
    ReviewUserIcon
    Była

    15.03.2018 19:39

    Inne

    Zgadzam się w stu procentach z Zzzzz NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    konkret

    19.03.2018 11:09

    Inne

    A JA TAM POLECAM
    ReviewUserIcon
    Nicka

    06.03.2018 16:24

    Inne

    W firmie panuje chaos. Człowiek dowiaduję się w piątek o 12, że w poniedziałek idzie na nocki. Żyjemy w XI w. w cywilizowanym kraju a człowieka traktuje się jak tanią siłę roboczą. Firma chwali się swoim rozwojem. Wręcz się nim szczyci. Szkoda, że nie wspomina o tym , że człowiek się dla nich nie liczy. Masowo zatrudniają ludzi, którzy po niecałym miesiącu się zwalniają. Pracy nie ma, komponentów brak. Sajgon na magazynie. Zamówienia pomylone. Proszę przejrzeć na oczy bo dużo dobrych pracowników planuję przejść do konkurencji.
    ReviewUserIcon
    ekspert od "fszystkiego"

    09.03.2018 15:01

    Inne

    po przeciwnej stronie ulicy jest Johnson Matthey, skąd ludzie przychodzą do BMZ i się cieszą, że jest lepiej...
    ReviewUserIcon
    ~z zewnatrz

    12.03.2018 10:56

    Inne

    Kiedyś na popołudniówce w czwartek lub piątek powiedzieli, że mamy 2 (DWA) tygodnie dwunastek. To dopiero jest lekceważenie. Ciesz się że tylko nocki po 8h...za sajgon na magazynie należy bardziej winić system a nie ludzi którzy tam pracują. Liderzy mieli szkolenia i co? prostych rzeczy nie ogarniają. Pracy nie ma...udawaj że pracujesz:) bo jak po świętach dwunastkami przywalą, to będziecie prosić o wolne. Dopóki w firmie są pewne osoby, plus jeszcze nowy kierownik który nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją to lepiej nie bedzie.
    ReviewUserIcon
    laska

    09.03.2018 14:49

    Inne

    Mieszkam niedaleko BMZ i słyszałam sporo opinii od ludzi pracujących na zakładzie albo mających coś z firmą wspólnego. Różnie ludzie mówili, raz lepiej, raz gorzej, ale większość doceniała z tego co wiem.
    ReviewUserIcon
    Lion

    07.03.2018 10:54

    Inne

    Ogólnie praca okej. Pasuje mi. Wcześniej miałem inną robotę i to nie było to. Widziałem, że kilka osób takie niezbyt pochlebne opinie dodało, ale nie wszyscy mają takie zdanie. Tak jak pisałem, mi praca tutaj odpowiada. Nie jest może wybitna, ale na ten etap mojego życia jest okej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Młoda

    05.03.2018 20:12

    Inne

    oni udają że płacą,Ja udaje że pracuję.Jaka płaca taka praca.
    ReviewUserIcon
    one

    04.03.2018 19:43

    Inne

    BMZ to super firma im ciężej i dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz .Premia jest tak liczona że po podwyżce dostajesz mniej niż wcześniej .Wydajność pracowników jest tak liczona że nawet jak pracujemy ponad normę to tak czy tak nic z tego nie mamy.Lubisz być wykorzystywany kasa nie jest ci potrzebna to zapraszamy do naszego zespołu
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.03.2018 13:13

    Inne

    To dlaczego jeszcze jesteś w tym zespole ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.02.2018 19:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oksa

    01.03.2018 11:11

    Inne

    ja się cieszę, że w ogóle bus jest, bo bardzo ułatwia życie. pracowałam kiedyś w innej firmie i tam musiałam dojeżdżać spory kawał drogi i w końcu zrezygnowałam, bo się nie opłacało. a tutaj to super z tym busem naprawdę.
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    01.03.2018 12:00

    Inne

    Ktosiek, Ty ciągle narzekasz i narzekasz. Ile firm na strefie zapewnia bus pracowniczy? Chyba na palcach jednej ręki policzysz, albo i nie. Wydaje mi się, że przyjmując się do pracy możesz sobie oszacować ile Ci zajmie dojazd i jak będziesz dojeżdżać... Twoje zmartwienie, że nie płacą faktur?polityka firmy. Swoją drogą planiści widzą w systemie ile czego jest, planują inny projekt chyba prawda?ciesz się , że po 12 h nie zasuwasz, bo i tak bywało, i to wcale nie tak dawno bo w zeszłym roku. Wujek dobra rada mówi zmień pracę, podobno ofert dużo :)
    ReviewUserIcon
    Aa

    21.02.2018 08:12

    Inne

    Nie polecam z calego serca ... w życiu nie spotkałam tak fałszywych ludzi
    ReviewUserIcon
    Stewart

    27.02.2018 15:54

    Inne

    zgadzam się całkowicie. teraz wszyscy mają takie roszczeniowe nastawienie, a potem się dziwią, że się czegoś wymaga od nich, bo tylko oni by chcieli wymagać. to nie tak działa w pracy.
    ReviewUserIcon
    _ktos

    28.02.2018 12:03

    Inne

    Nie rozumiesz o co mi chodzi. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Może jeszcze taxi przed i po pracy podstawić, co odwiezie z domu i pod dom??Bo Bytom ma a inni nie? coś wam się ludzie pomieszało. Kiedyś nie było krzeseł, była jedna szafka na dwie osoby w szatni,nie było żadnej stołówki, trzy kible na całą produkcję... Nie podoba się trzeba się zwolnić, albo zrobić włoski strajk...możliwości jest milion...wkurza mnie takie użalanie się - a to ciężko, a to traktowanie nie takie...jesteście poniżani zmieńcie to! Kierownik cham czy nie cham ale to też człowiek i można chyba pogadać na jakimś zebraniu? Są przedstawiciele nowo wybrani, mylę się? Jest was dużo, weźcie sprawy w swoje ręce. Myślenie nie boli.
    ReviewUserIcon
    Ula

    23.02.2018 22:36

    Inne

    Firma po byku. Ktoś tu zapomniał, że pracownik produkcji to TEŻ CZŁOWIEK.
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    27.02.2018 22:52

    Inne

    Zgadzam się ktoś tu zapomniał że gdyby nie nasza praca to by nikt w biurach nie miał wypłaty taka jest prawda a nie jesteśmy w ogóle doceniani
    ReviewUserIcon
    Pipi

    28.02.2018 11:54

    Inne

    jakbyście chcieli wiedzieć ci w biurach też robią swoją robotę. tu nie ma, że ktoś pracuje na kogoś, tylko każdy pracuje na firmę, na siebie. to są dwa zupełnie różne rodzaje roboty i nie ma co ich porównywać w ogóle.
    ReviewUserIcon
    li

    25.02.2018 19:58

    Inne

    Ja z koleżankami tu pracujemy od niedawna ale chcemy wytrzymac do końca marca bo od kwietnia zaczynają się przyjęcia w dwóch firmach gdzie płaca jest o wiele większa .Tu praca jest dość ciężka jak na te pieniądze nie watro sie starać za taka kasę jaka oferują .W jednej z firm teraz od kwietnia maja podwyżki brutto 1000 zł a my dostaliśmy brutto 400
    ReviewUserIcon
    _szukajaca pracy

    26.02.2018 23:44

    Inne

    A to tez produkcja czy cos innego? mozesz cos wiecej powiedziec jakie to firmy? Z Gliwic?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.02.2018 22:46

    Inne

    Pełno jest teraz ofert pracy jest w czym wybierać:D
    ReviewUserIcon
    Szukający

    25.02.2018 14:41

    Inne

    Cześć, Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć jak wygląda praca inżyniera i jacy tam ludzie pracują na tym stanowisku? Myślę o zatrudnieniu się w tej firmie ale zawsze fajnie jest mieć jakieś informacje z pierwszej ręki.
    ReviewUserIcon
    Nickkk

    25.02.2018 14:12

    Inne

    Ludzie komentarze w stylu "narzekają tylko paniusie lub nieroby " to już chamstwo. Każdy ma prawo na opinie ale nie obrazajmy przy tym ludzi.. niewinnych.. Każdy ma inną linię innych liderów nie wszędzie jest kolorowo lub też najgorzej.. Każdy jest teraz zbulwersowaly nowym systemem A co za tym idzie premiami.. kasa też nie jest duża ale jak nie lubisz lub nie dajesz rady to się zwolnij.. Nie bronię w tym momencie nikogo ale co do traktowania pracowników to jest racja.. Nie jestem starym pracownikiem ale uważam że powinni oni dostać też podwyżki.. mają niewiele więcej niż prscownik ok 1-3 lat. Zaczną ludzie się zwalniać. Jeszcze dodam że normy są ustalane nie fair .. na 1 linijest mały zestaw A norma taka sama jak na lini gdzie zestaw pochłania więcej czasu i jest większy..
    ReviewUserIcon
    Gunia

    22.02.2018 19:35

    Inne

    Masakra co innego w biurze co innego na hali ????takie zakłamanie i fałsz,starzy pracownicy fałszywi,i tak jak nie jedna osoba napisała,tylko bata brak,norma norma i poganiać jak bydło na żeś,wiecej,szybciej!!!! takie roboty bez jakich uczućm,jak by sami zapomnieli że też sie uczyli.A o szacunku zapomnij,nic w twarz tylko za plecami nadaja,bo przecież same takie idealne,jak by zapomnieli że sa takimi samymi wżodami na (usunięte przez administratora) tego świata jak my wszyscy.
    ReviewUserIcon
    Była

    23.02.2018 15:38

    Inne

    Ja pracowałam na Lini 7 na dole, dziewczyny tam są okropne tylko obgadują a najgorsza chyba jest ta z tymi drutami na zębach wiecznie niezadowolona tylko chodzi i donosi do lidera. Liderka to też jakaś porażka tylko pogania i wieczne pretensje a nowy człowiek nawet nie ma kiedy się nauczyć tylko od razu normy chcą. Firma OKROPNA
    ReviewUserIcon
    lider

    25.02.2018 10:28

    Inne

    Niestety gora nas cisnie dlatego tak jest. Troche zrozumienia prosze :)
    ReviewUserIcon
    Anka

    24.02.2018 11:04

    Inne

    BMZ to już nie jest ten zakład co kiedyś. Pracuje tu już 3 lata i nie widzę dalszej przyszłości. Czekamy z koleżankami z linii na tzw stażowe i też uciekamy. Jedynym ciekawym wydarzeniem w tej firmie może być strajk który się szykuje :)
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    24.02.2018 16:08

    Inne

    Dziwie się, że zakład tego jeszcze nie zauważył kto w nim tak bardzo mąci... skoro każdy wie o kogo chodzi ;)
    ReviewUserIcon
    Nic

    24.02.2018 17:22

    Inne

    Ze znajomościami tak właśnie jest. Ręka ręke myje.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    20.02.2018 15:08

    Inne

    Najgorsze jest to że góra mydli ci oczy i podwyżki daje z końcem roku a po nowym roku w innych firmach o wiele większe dostają. Niby jakaś firma im podaje ile mniej więcej w innych firmach zarabiają ale to jest dobra sciema jak wypełniam coroczny raport o zarobkach to mi wychodzi że jestem w grupie 25% osob najmniej zarabiajacych 75% osob zarabia więcej niż ja w mojej specjalizacji i że mam rozważyć zmianę pracodawcy, zmiane pracy lub specjalizacje i teraz cytuje "Twój pracodawca nie oferuje Ci znacznej części benefitów spotykanych na Twoim stanowisku" Dobrze góra myśli nam oczy czas jednak opuścić ten bałagan stanowczo!
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    20.02.2018 22:04

    Inne

    Wypełniasz raport w serwisie, który współpracuje z serwisami odpowiedzialnymi za ogłoszenia o pracę więc to bardzo podejrzane, że sugeruje Ci zmianę pracy.... Serwis też pewnie nie podaje tej znacznej części benefitów ale za to już wiesz, że czegoś nie dostajesz... Te internety to chyba mają racje i zero wspólnego z manipulacją...
    ReviewUserIcon
    Kasia12334

    05.02.2018 10:52

    Inne

    Jak wygląda ten test na hali produkcyjnej o którym ktoś wspomniał?
    ReviewUserIcon
    pot

    16.02.2018 14:24

    Inne

    racja test był trochę stresujący ale trzeba się było skupić i robić jak najlepiej umiesz i tyle. potem dopiero jest kwestia wyrobienia sie, wiadomo że nie od razu będziesz śmigać jak stary wyjadacz
    ReviewUserIcon
    Dereck

    19.02.2018 11:41

    Inne

    E tam, wszyscy piszą stresujący wystarczy odbębnić co każą i tyle. nic trudnego. Stresujące chyba to że nowa praca a potem to tak jak piszą nauczysz sie i robisz w tempie.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    18.12.2017 22:12

    Inne

    @woda, wszystkie czynniki, o których napisałeś są bardzo ważne. Rozumiem również, że każdy pracownik może mieć gorsze i lepsze momenty w trakcie współpracy z pracodawcą. Czy mógłbyś szerzej opisać warunki, na których opiera się Twoja praca w BMZ Poland? Co masz na myśli, pisząc, że wszystko jest na swoim miejscu?
    ReviewUserIcon
    Izzzz

    16.02.2018 21:55

    Inne

    Popieram, fałszywi ludzie tam w wiekszosci pracuja. Wiem co mowie bo pracuje juz w bmz prawie od roku. Uważajcie co, gdzie i do kogo mówicie,(chocby glupstwo moze byc odwrocone na wasza niekorzysc) bo możecie żałowac, a jak juz to 10 razy upewnijcie sie ze za wami nie stoi jakis kapus i lizodup! O sobie tez za wiele nie mowcie bo niedorozwinieci potem was wysmieja. Zamiast byc dla siebie milym to tylko napuszczaja jeden na drugiego przy tym duuzo zmyslajac! Zenada.
    ReviewUserIcon
    bmz

    17.02.2018 15:57

    Inne

    Popieram,falszywi i wredni ludzie .Ostatnio nawet kapus i lizodup awansuje.Kierownik ,ktory zajmuje sie tylko jak obnizyc i pokilkakrotnie zle obliczac premie.Produkcja lezy ludzie stoja i nie pracuja -bo niemaja co robic.Na rozmowach mowia co innego(zeby tylko przyjac na sile ludzi do pracy) a co innego jest juz na halii.Zupelnie inne wymagania .Normy ,od ktorych cale linie maja uzaleznione premie,przez co Nowych pracownikow nikt nie chce.Niema co sie nawet dziwic.Kierownik ,klamanie .Zaklad ladny. warunki oprocz linii sa ok.Firma od momentu przyjecia nowego kierownika idzie w bardzo zlym kierunku.
    ReviewUserIcon
    Pik

    15.02.2018 11:28

    Inne

    Nowi pracownicy przychodzą i część z nich odchodzi po paru dniach. Nie dziwie się. Szukajcie lepiej płatnej pracy
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    15.02.2018 21:34

    Inne

    Ja tam pracowałam, w grudniu się zwolniłam. Nie polecam ja jeździłam z Bytomia busem to jest jakaś porażka z tym busem człowiek nawet nie może się normalnie ubrać po pracy o umyciu rąk nawet nie wspomnę bo kierowca nie czeka na ludzi tylko za pięć odjeżdża, prace się kończy za 10 i jak tu zdążyć
    ReviewUserIcon
    Man

    08.02.2018 18:08

    Inne

    Dla mnie prosta i sprawdzona w kilku firmach metoda obserwacji,jeżeli w firmie proces rekrutacji trwa przez cały czas to wiadomo że firma jest do kitu i nie potrafi utrzymać pracownika,a to znaczy bez żadnych uprzedzeń że taką firmę wręcz należy unikać.Pozdrawiam poszukujących pracy.
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    13.02.2018 19:40

    Inne

    Stres na testach sama firma ładnie urządzona co do pracy się okaże od jutra zaczynam
    ReviewUserIcon
    shallow

    15.02.2018 12:11

    Inne

    no to nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki!
    ReviewUserIcon
    Sandra

    05.09.2017 16:07

    Inne

    witam dzisiaj byłam na rozmowie przeszłam testy balam się jak nie wiem ale nie było źle . dostałam skierowanoe na badania i myślę że od poniedziałku zacznę. :) Jestem z zabrza może ktos by chcial dorzucac sie do paliwa i jeździć ze mną. Zobaczymy jak zaczne jak będzie ;)
    ReviewUserIcon
    TTT

    28.11.2017 19:01

    Inne

    Dalej pracujesz w bmz? Chodzi o dojazd
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    13.02.2018 06:41

    Inne

    Jeżdżę z sosnicy jak coś napisz maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    kati16

    09.02.2018 21:12

    Inne

    Witam.Szukam dojazdu z Zaborza:)
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    13.02.2018 06:33

    Inne

    Jeżdżę z sosnicy jak coś
    ReviewUserIcon
    xxx

    11.02.2018 09:57

    Inne

    Nie był by tak żle jak by nie zaczynali kombinować z pieniędzmi .Teraz nie dostaliśmy premii bo kombinowali żeby nas oszwabić ale ludzie sie nie dali to niby naliczają na nowo .Zastanawiamy sie czy nie wysłac meila do Swena do niemiec żeby przyjechał ,pewnie nie ma pojęcia co tu się dzieje a coraz więcej ludzi mowi o szukaniu nowej pracy i jak dalej tak bedzie to tym się skończy .Szkoda by bylo bo robota nie jest zla ale za marne grosze nikt tu nie bedzie robił
    ReviewUserIcon
    pozdro

    12.12.2017 09:29

    Inne

    BMZ szuka teraz dużo osób do pracy. dobre warunki oferują. kolega wysłał już zgłoszenie, ja się zastanawiam, czy nie zrobić tego samego. oferują benefity i stabilną robotę. czy ktoś może doradzić, czy rzeczywiście warto się zatrudnić?
    ReviewUserIcon
    Izzzz

    13.12.2017 00:23

    Inne

    Obiecanki cacanki
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.02.2018 20:40

    Inne

    Hahahahahahaaa obiecać podobno nie grzech
    ReviewUserIcon
    Niedlabmz

    10.02.2018 20:39

    Inne

    Jak sie zatrudniałam firma funkcjonowała według jasnych i sprawiedliwych zasad, od kiedy zmienił się kierownik producji wszystko zaczęło zmierzać w coraz gorszą stronę, o premii można zapomnieć choćby sie wyrabiało 150% normy, zero szaczunku do pracowników produkcujnych, a jak juz szanowny Pan pofaktyguje sie zeby porozmawiac z produkcją to rozmawia takim tonem jakby co najmniej wszyscy byli niedorozwinieci... Tragedia po prostu, na chwilę obecną nikomu bym nie poleciła tego zakładu, mimo ze przepracowałam juz tam sporp czasu i byłam zadowolona nadszedł czas by szukać innej pracy.

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.