Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Przyszły P.

Cześć! Na wstępie zaznaczę, że nie interesuje mnie to, co Wam się dzieje w biurach, bo będę pracował zdalnie, więc darujcie sobie komentarze w stylu "pani x zadaje się tylko z panem y", bo guzik mnie to interesuje. Mam pytania odnośnie projektu związanego z ubezpieczeniami: dla jakiej firmy Telbridge świadczy usługi? Jest to jakaś popularna ubezpieczalnia czy raczej niszowa? Czy na tym projekcie również obowiązuje zasada x godzin bez sprzedaży = wylogowanie? Czy w firmie jest możliwość awansu lub przeniesienia na inny projekt przy dobrych wynikach? Pozdrawiam!

Hejka :) Jak masz zamiar iść do Telbridge to dwa razy się zastanów, polityka firmy wywodzi się tak, że obiecują ci dużo rzeczy 8 h pracy z czego przepracujesz 2 albo 4 h :) bo jak nie ma połączeń to każą ci się wylogowac i za to już nie masz płacone , także lepiej się zastanów czy chcesz iść do Telbridge czy do pracy gdzie zarobisz. Bo w Telbridge na pewno nie :)

Katarzyna

A powiesz co to za pomysły? :) Czy są one związane z jakimiś obowiązkami dla pracowników, które są niekorzystne?

Tomson

Jak za głupoty to pochwal się za co? Z tego co wiem to nie zwalniają ot tak. Od tego są procedury, albo je zachowujesz albo nie.

Jacek

Czyli co? Pracowałaś często w nadgodzinach i nie zostało to docenione? Miałaś chociaż okres wypowiedzenia? Na jakiej umowie byłaś?

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomasz

Dramat. Ciągle pretensje „team liderów” nawet o korzystanie z przerwy do której masz prawo. Rekrutacja przebiegła spoko, szkolenie 5 dniowe nie płatne, siedzisz za darmo, na sprzęt czekasz kolejne 3-4 dni, także już tydzień bez zarabiania. Będziecie ciagle redukowani, nawet jeśli w grafiku macie 7 godzin to popracujecie 3,a max 4 dziennie. Porażka. Nie polecam, uciekajcie.

Baltazar
@Tomasz

Ja się zwolniłem, bo wymaga Tl z KC coraz więcej, a hajsik jakby gdzieś uciekał

@Tomasz

Czemu tak redukują godziny? Skoro przyjmują nowych to powinna być praca. Na rekrutacji obiecują 8 godzin codziennie? To ile w miesiącu można wyrobić? Pół etatu?

Dumdum
@Jacek

Kwestia działu zapewne. Na infolinii obsługi klienta jest to kwestia tego, ile ludzi jest zagrafikowanych i ile ludzi dzwoni. Jeśli mało osób dzwoni to redukują

Dingo

Jak się pewna TL nie weźmie za robotę zamiast siedzieć pomiędzy nami z wyłączonym laptopem to się ludzie pozwalniają zaraz bo już każdy ma tego dosyć faworyzowania i zagadywania

Rokii19
@Dingo

Jak to blondynka z poz to przyzwyczaj się ,plotki z konsultantami faworyzowanie ulubieńców , imprezy z nimi, ale pomoc nowym nie potrafi bo nie umie nic

Jacek

Po co mieli by tak robić? Przecież mają projekty w których szukają osób z językiem ukraińskim czy niemieckim. Pracuję od kilku miesięcy i nigdy nic takiego nie słyszałem. Ludzie po co pisać takie rzeczy...

Oli

Stare czasy były najlepsze w tej firmie, super ekipa , super ludzie,teraz to nie chce się nikomu tam isc

@Oli

A to czemu? Co się stało że czujesz się taki zdemotywowany? Powiesz jakie warunki się pogorszyły że aż nie chce ci się pracować? Chodzi o atmosferę?

Czy Telbridge oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

NNW

Umowa zlecenie

Otylia
@NNW

Umowa zlecenie że wszystkimi składkami i płatnym l4. Na umowie o pracę to najniższa krajowa czyli grosze, a tu najlepsi konsultanci zarabiają grubo ponad 3tys zł netto

KazTelbridżane
@Otylia

Za 3 koła to nikomu się nie chce na sprzedażówce pracować. Wiadomo są gorsi i lepsi ale 3k to sama podstawa i to w najgorszym wypadku XD

NNW
@Otylia

L4 czyli 80% średniego wynagrodzenia z ostatniego kwartału. Taka wypłata to chyba dla SZ na WBT/POZ...

KazTelbridżane
@NNW

Mordo, żeby nie zarobić 3k na WBT/POZ to trzeba totalnie robotę olewać i nie proponować sprzedaży XD

Anon
@Otylia

umowa zlecenie ale za l4 nie płacą w ogóle, liczą średnią z ostatnich 3 miesięcy a jako że pracujecie po 4 godziny dziennie oraz 80% z tej średniej to wiesz jakich pieniędzy się spodziewać. Dodatkowo jak nie odpiszesz przełożonemu PODCZAS L4 to wyślą ci wypowiedzenie :)

Ex
@Anon

Na umowie zlecenie nie ma L4. L4 obowiązuje tylko na umowie o pracę albo dzieło że składkami ZUS. To normalne. I L4 zawsze jest liczone jako 80% średniej z kwartału. Jeśli poprzednie wypłaty były niższe to 80% też będzie niższe... jeśli się miało bonusy, premie, nadgodziny to podbija średnia. Nie rozumiem o co ból tyłka jak tak wygląda prawo?

@Ex

Pewnie o samą formę umowy jest tu żal i jej skutki, tak bywa... Jednak to pisanie do kogoś gdy ten jest chory i ta opcja z wypowiedzeniem? Jeśli to prawda to trudno się dziwić

Bożena
@Ex

No właśnie widać jak zna prawo ten kto napisał ten komentarz... L4 jest na umowie zlecenie, pod warunkiem, że odznaczysz sobie w firmie składki na ubezpieczenie chorobowe. Polecam się dokształcić w tym temacie. Pozdrawiam

Nikt nie prosił, wszyscy potrzebowali *500

Lidia
@KazTelbridżane

To z twoich informacji skoro 3 koła w sprzedażówce to podstawa to ile tak miesięcznie można wyciągnąć?

Pracownik X

Zlecenie nie ma co liczyć na umowę o pracę chyba że awansujesz do TL to wtedy jak dobrze się sprawujesz masz taką szansę

ponczek

K.G. obiecał mi toster jak nie powiem o oplacie aktywacyjnej za elastyka. Reklamacja poszła, tostera nie do dostałem i moje chlebki są zimne i nie spieszone

GRUBY BENEK

Pracuje tu od kilku miesięcy i praca jak dla mnie jest okej :D Poznalem (usunięte przez administratora) ludzi, premie wyrobiłem po drugim miesiącu pracy, grafikuje się tak jak potrzebuje i jak na razie wszystko jest sikalafą

Xdpv
@GRUBY BENEK

Nie polecam, w szczególności wszystkiego co związane z upc i premia 3 zł za umowę

Halina
@Xdpv

Ale to jest oddzielny projekt, tak? Można jakoś samemu zdecydować, na który projekt się trafi po rekrutacji?

Xdpv
@Halina

@(usunięte przez administratora)i

Natalia

Powiecie coś więcej o stanowisku Konsultant ds. sprzedaży? Bo widzę na ich stronie, że jest rekrutacja. Piszą tam coś o premiach, mógłby ktoś mi nakreślić za co można je otrzymać? Czy po dłuższym czasie pracy na umowie zlecenie można przejśc na umowę o pracę? Będę wdzięczna za info!

Xoxox
@Natalia

Tam umowy o pracę nigdy nie dostaniesz. ???? A na premie należy sobie zapracować

@Xoxox

no raczej trudno, żeby coś a darmo dostać... a nakład pracy to jaki by był? są według Ciebie adekwatne? ile potencjalnie mogą wynieść?

Czy w Telbridge odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Odpowiedź

Chodzi Ci o inne stanowiska niż konsultant?

Antek

@Natalia premia jak masz rezygnacje to ciężko. Za wszytko odbierają. Ja zawsze traciłem za jakośc i fcr. Ciagle redukcje szczególnie weekendy. Redukują nawet jak wynik masz. Byle w exelu sie zgadzało

fajna123456

fajna śmieszna praca na infolinii polecam wszystkim! co prawda odleciałem! prywatnym samolotem

kriss

Wbt nie podoba mi się, ze Tl przyjaźnią się z niektórymi konsultantami (widać kto z kim na przerwę wychodzi, a Pani K wprowadza niesympatyczna atmosferę na sali ile,aż nie chce się pracować

KG

To są pomówienia, Pozdrawiam.

@KG

prostszym rozwiązaniem nie byłoby zaproponowanie wyższej stawki? ludzie chodzą na rano ale za inną opłatą czy tej pracy jednak tak dużo nie ma?

kahea
@Hanna

@Hanna jakby tylko mogli to kierownictwo chętnie by zaproponowało niższą stawke, ale niestety prawo na to nie pozwala :(

@KG

Aby na pewno?

szuszuszu

o jakim projekcie mówicie?

KG
@Tomek

Tak.

@szuszuszu

O infolinii. Ale tam rotują czasem tych teamlederow. Skoro mówisz, ze nie masz nic sobie do zarzucenia to może warto zgłosić to do góry aby zweryfikowali? Bo takie pomówienia nie brzmią dobrze, dziewczyna/narzeczona/ żona o tym wie?

szuruuru

K.G z infolinii nigdy czegoś takiego by nie zrobił

Enderman

Po zwolnieniu JI bo rodo poczułem nową miłość do tej pracy. Gratuluję podjęcia świetnej decyzji wrazie pytań *500

Nikt nie pytał, każdy potrzebował *500

Xyz

Nati
@Enderman

Czyli kierownictwo jednak nie ma w nosie tego co pracownicy zgłaszają ;) Ciesze się z takiego obrotu spraw ;p

xdpv
@Enderman

Jeszcze tylko CH i można zacząć pracować :)

Zatroskany konsultant

I jak tam WBT, cały czas na wylogu i niepłacone? Czy już wszyscy uciekli i Pani A sama odbiera połączenia razem z TL? xD

Natalia
@Zatroskany konsultant

Cześć, proszę o wyjaśnienie. Jak to, niepłacone? Czy są jakieś problemy z wypłacalnością w firmie? Im więcej informacji tym lepiej dla mnie. Chcę wiedzieć, czy opłaca się aplikować.

wbt
@Natalia

jak jesteś wylogowany z systemu, to nie liczy ci się czas pracy. czyli siedzisz w firmie za darmo

@Natalia

Nie jest tak źle jak (usunięte przez administratora)dupszon to Cie nie wyloguja, a jak nie to możesz sobie posiedzieć i się pośmiać :) przecież do pracy nie chodzi się po pieniądze ;)

Ojciec konsultantów WBT.

Ja tam jestem zadowolony z pracy,praca nie dla każdego ale na początku nigdzie łatwo nie jest.Tutaj trzeba mieć dużo cierpliwości i kreatywności no i być kumatym.Jak nabierzesz doświadczenia to sporo zarobisz z uśmiechem na ustach.Mówię oczywiście z perspektywy WBT .

Pracowałam tam 3 dni. Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć. Brak szkoleń po jakieś pseudo próbnej rozmowie z osobą wyżej od razu musisz dzwonić. A jeśli rozmowy Ci nie wychodzą idziesz na śmieszny odsłuch gdzie godzinę,lub więcej słuchasz jak konsultant użera się z klientem często niczego nie udaje mu się sprzedać, wiec tylko strata czasu. Nie ma żadnych materiałów dla nowych pracowników ,aby mogli sobie radzić podczas rozmów ,jeśli czegoś nie wiesz masz pytać starszych pracowników. Jeśli zadasz pytanie dlaczego tak?-odp brzmi bo ja Ci tak mówię. Kierownictwo totalny brak szacunku, bardzo wyniosłe jakby conajmniej byli tam dyrektorami na wyższym szczeblu. Natalia nic sobą nie reprezentuje jedynie co potrafi to władczym tonem zwracać uwagę i odsyłać na odsłuch bo sama z siebie w niczym nie potrafi pomóc. Odsłuchy oczywiście są bezpłatne! O tym oczywiście nikt wcześniej nie informuje na rozmowie kwalifikacyjnej i na początku pracy. Dowiesz się o tym na koniec miesiąca jak podliczą Ci godziny.Widziałam Natalii ogłoszenia o pracę na fb. Nie dajcie się złapać pytajcie na samym początku o odsłuchy, czy o ilość godzin bo oczywiście do domu również odsyłają jeśli nie złapiesz klienta na ich ofertę, która w ogóle nie jest korzystniejsza niż klient miał do tej pory.Proponują najtańszy model tel i dwa razy większy abonament ;)Jeszcze raz nie polecam moim zdaniem to (usunięte przez administratora) zarówno dla klientów i dla pracowników.

wojta2

wyjątkowo "szczegółowa" opinia jak na osobę z 3dniowym stażem pracy, trochę to zastanawiające :D

@wojta2

A Twoim zdaniem jaki trzeba mieć staż pracy, aby móc wyrazić tak szczegółową opinie?? Albo może napisz co niezgodnego z prawdą napisałam? :)

Agnieszka

Czy to prawda, ze do pracy trzeba przynosic swoj komputer bo te w biurze nie dzialaja?

Kami
@Agnieszka

haha...no to już przesada, ja rozumiem, że można napisać coś głupiego ale są granice ;) Pracuję w TLB od jakiegoś czasu, praca ma swoje plusy i minusy, ale na pewno nie brak sprzętu :) Ogólnie to nie rozumiem tego hejtu, mi się pracuje tu dobrze. Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że komentujący to sami specjaliści w swojej dziedzinie, wszystko na nie, wszystko jest źle ale od siebie nie są chętni aby coś zaoferować-sama obecność w pracy to jednak trochę za mało ;P Na mapie Torunia Telbridge nie wypada najgorzej w kategorii call center. Na pewno atmosfera jest na plus, grafik do ustalenia, spoko szkolenie na początku, a hajsu zawsze będzie mało ale na sprzedaży nie ma tragedii.

motyl
@Kami

Nie brak sprzętu? Na pewno pracujesz w TLB? Przecież brak słuchawek, niedziałające myszki, pęknięte klawiatury, krzesła z których kółka odpadają albo oparcia to codzienność. Czasami trzeba kompletować zestaw z 4 różnych biurek żeby móc zacząć pracę XD

Barka na pożegnanie
@motyl

Najlepsza fucha to skręcanie krzeseł w czasie pracy xD oczywiście tylko przed zapowiedzianą kontrolą bo inaczej odpadające oparcia czy też krzesła beż podłokietników to standard ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.