Telbridge

Telbridge

Opinie o Telbridge

Patrycja

@Tośka98, rozumiem, że jesteś zadowolona ze swojej współpracy z Telbridge. Napisałaś, że swoje obowiązki wykonujesz w młodym zespole. Czy uważasz, że może to być dobre miejsce również dla osób starszych? Twoja opinia będzie ważna, ze względu na osoby w średnim wieku, którzy aktualnie poszukują zatrudnienia.

olkafasolka

Ja tam lubie prace gdzie mam bezposrednio stycznosc wiec mi odpowiada. Wiadomo - nie kazda praca jest dla kazdego. Jesli lubicie rozmawiac tak jak ja to smialo aplikujcie a bedziecie zadowoleni. Atmosfera jest luzna wiec pracuje sie calkiem przyjemnie.

Tośka98
@olkafasolka 27.07.2018 13:05

Zgadzam się.. praca jest lajtowa a ludzie w zespole młodzi więc niema problemu żeby z kimkolwiek się dogadać :P

Luiza

Praca prosta i przyjemna. Nie mam zbyt wiele doświadczenia bo jestem jeszcze młoda ale tutaj czuje się dobrze . W miłej atmosferze lepiej się pracuje. 90% osób jest w moim wieku lub kilka lat starsze. Dzięki temu dobrze się dogadujemy. Sama praca nie jest jakaś męcząca. Ja tam polecam każdemu kto chciałby się gdzieś "zaczepić" i zdobyć doświadczenie :)

maruśka
@Luiza 18.07.2018 13:49

Jestem w identycznej sytuacji. Wolę to niż siedzieć na kasie. Czasem jest lepszy dzień, czasem gorszy - normalka. Mimo wszystko jest spoko..Pierwsza wypłata za mną - terminowo więc oby tak dalej :)

Patrycja

@olkafasolka, jak długo już pracujesz w Telbridge? Jakie jeszcze plusy oprócz atmosfery możesz wymienić, które wynikają ze współpracy z tym pracodawcą? Każde spostrzeżenie będzie cennym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem CV do tej firmy.

Luidzi

Może podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Telbridge? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Andrzej

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

kobieta po 20.

abriga w radomiu to świetna firma która zatrudnia bardzo często w oparciu umowy o pracę praca od 8-16 pon. pt . przestrzega kodeksu pracy .atmosfera spoko. szefostwo.też . I świetna kawa dodatki i owoce. do woli

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w Telbridge? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Marta

Czy możecie napisać coś więcej o Call Center w Bukareszcie? Czy Telbridge planuje jeszcze więcej oddziałów w Rumunii?

Patrycja

W sieci pojawiło się kilka ofert pracy na stanowisko telefonicznego doradcy klienta w Częstochowie i Warszawie - czy ktoś z forumowiczów może opisać warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jak w praktyce wygląda oferowany przez pracodawcę elastyczny grafik pracy?

eye

Skoro jest szansa u nich na stawki dochodzące nawet do 15zł, to są to przecież bardzo dobre stawki, b o z tego wychodzą dość wysokie zarobki. Pewnie i tak jest szansa na jeszcze odpowiednie premie do tego, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź

kaja

@gazel ja Ci niestety nie pomoge, ale właśnie też szukam jakiś aktualnych informacji o nich, strona internetowa jest średnio pomocna, więc pomyślałem, ze któryś z obecnych pracowników odezwałby się i napisał kilka słów odnośnie tego czy opłaca się np. iśc do nich do pracy jeśli jest się studentką ostatniego roku?

magic86

Tak sobie czytam opinie ludzi. te dobre i te złe. I wiecie co się schematycznie powtarza wszędzie na wszystkich forach. A to że negatywne opinie piszą ludzie tylko ci którzy nie poradzili sobie na słuchawce albo są takimi kretynami i nierobami, i żyją tylko tym żeby ponarzekać pobruździć komuś i taki sens życia - współczuć im trzeba. Z kolei pozytywne opinie piszą osoby pracujące na kierowniczych stanowiskach lub nawet trenerzy, którzy awansowali i zarabiają kasę dzięki swojej ciężkiej pracy ale to wy sami nakręcacie tą spirale wymiany zdań. Ile osób tam pracuje w Telbridge?? Nie tylko w Kielcach ale we wszystkich oddziałach? Pewnie dużo! A piszę na forach negaty tylko garstka Nieudaczników i Nierobów, których wymarzoną pracą jest nic nie robienie i chcieli by jeszcze kupę kasy zarabiać, a tak się nie da. Powiedźcie mi coś na temat możliwości awansu w tej firmie! Bo chyba jakiś jest!?? Sam pracowałem na kierowniczym stanowisku w handlu dość długo i to nie w cieple jak telemarketing tylko w terenie D2D. Więc wiem sam po sobie jak wyglądają trudy pracy w handlu. To chyba jeden z najcięższych zawodów. Pozdrawiam Wszystkich.

PIFPAFRATATAT

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Telbridge Sp. z o.o. i warto zajrzeć. Telbridge Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy od 2005 roku wyłącznie na bazie polskiego ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722652?keywords=&region=

rubio

czy w Telbridge można szukać pracy innej niż konsultant na słuchawcę? czy to jedyne możliwe stanowisko tutaj?

kinia

Trzymajcie sie od nich zdaleka.

to nie jest praca to KPINA!!!

a i tak na marginesie to chyba najprostszy projekt, tylko rozmowy przychodzące 50% telefonów to problem z PINem do karty :), niczego się nie wciska ludziom.

pabllo

ooooo widzę, że trochę się zmieniło na premium club, pracowałem na tym projekcie około roku (prawie cały 2008) i spoko ludzie, atmosfera zaje...., na kierownika którym był( usunięte przez administratora )nie mogę powiedzieć złego słowa, można było z wszystkim się dogadać.

Wszystko jest lepsze od Premium Club, nawet Biedronka, poważnie.

Witam Zauważyłem że szukają teraz Team Leadera na projekt Premium Club. Powiedzcie mi czy warto tam iść. Daja dobre warunki. Z tego co się dowiedziałem na tym projekcie jest tylko 8 osób. Czekam na opinie???

kate

Praca w premium to dno i beznadzieja

Kondzio

O proszę kierownictwo zaczyna wypisywać pozytywne opinie o tej beznadziejnej firmie. To najgorsza praca jaką w życiu miałem, pieniądze marne do tego praca na umowę o dzieło, o ludzie traktowani gorzej niż śmieci, atmosfera denna. Fakt, ze dziewczyna w kadrach całkiem miła, tylko co z tego. [usunięte przez admina] Trzymajcie się od nich z daleka.

mała

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Ja pracowałam co prawda w Telbridge w Warszawie 4 lata temu ale wtedy pamiętam, że była fajna atmosfera. Ludzie byli ok, kierownictwo też spoko, zarobki raczej takie sobie ale wtedy nie mialam zbyt wiele wydatków i mogłam sobie pracowac na umowe zlecenie więc, dla mnie było wystarczająco...Widać od tamtego czasu dużo się zmieniło....

koleś

a ja mam inne zdanie. Pracowałem tam dość długo- byłem zadowolony. A co do pretensji to są ale tylko do osób, które nie radzą sobie z pracą i sa ograniczone ;-)

kris

Telbridge to najgorsza firma na świecie, zarobki 9,5 brutto, praca na umowę o dzieł czyli bez ubezpieczenia i świadczeń. Najgorze jest na Premim Club, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze strony koordynatorki [usunięte przez admina] i nie kończące się pretensje. Atmosfera pracy nie do zniesienia. Jeżeli macie odrobinę szacunku do samych siebie to omijajcie to firmę szerokim łukiem.

mario

drogi EBO :))))

Zostaw opinię o Telbridge - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telbridge