DOTKOM Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o DOTKOM Sp. z o.o.

tupol

Firma DOTKOM Sp. z o.o. to pazerni donosiciele . NIE POLECAM. Kupując u nich kasę fiskalna WCISKAJA NAJTAŃSZY BADZIEW - który żaden serwis nie chce serwisować , co najmniej co dwa lata trzeba pojawić się u nich . Opłata wynosi ponad 200 zł , a serwis polega na przybiciu pieczątki do książeczki kasy . Jednocześnie jeżeli nie oddasz kasy na czas i nie oddasz należnego haraczu piszą do Urzędu skarbowego na Ciebie DONOS - OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMA

Jesteś pracownikiem firmy DOTKOM Sp. z o.o.? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw opinię o DOTKOM Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOTKOM Sp. z o.o.