Opinie o Dräger Safety Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dräger Safety Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dräger Safety Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dräger Safety Polska Sp. z o.o. w Katowice

Mam podobne spostrzeżenia co poprzednik. Gdzie podziały się owoce z oferty dla handlowca? Po spojrzeniu na ofertę dla asystentki działu handlowego widzę, że owoce są wpisane, podobnie jak spotkania integracyjne. Czy są często organizowane?

soprano Nowy wpis

kolejne ogłoszenie na na handlowca tym razem bez najważniejszego benefitu mianowicie : OWOCE :)

Becia Nowy wpis

Nie myślałam, że znajdę ogłoszenie o tej porze roku, a nawet trochę się spóźnię, bo jest napisane, że 3 dni temu się skończył nabór, Specjalistka ds. aparatury medycznej faktycznie już wybrana i nic się nie da zrobić? A jeśli rozmowy trwają jeszcze to powie ktoś, po jakim czasie odpowiadają i czy każdy może liczyć na odzew? Bo jak nie to nie będę wiedziała po wysłaniu, czy po prostu za późno czy jeszcze rozważają.

A czemu nie warto, tak w ogóle? No bo nawet jak teraz nie ma, to może w przyszłości bym spróbował, ale no jak tak mówisz, to nie wiem, czy powinienem. Coś nie tak jest? Atmosfera ok?

w listopadzie 4 osoby odeszły? O które działy chodzi, doprecyzujecie? Jest tez polowa grudnia czy w tym czasie także cos się dzieje czy może lepiej jest? jedna osoba widzę ze ludziom prace odradza, a co z pozostałymi? interesuje mnie ta oferta dla specjalisty ds. aparatury medycznej, dlatego pytam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik Serwisu - Serwisant Safety Division w firmie Dräger Safety Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Tak jak ze dwa lata temu jeden pan radził mam sprawdzone oferty do Katowic, bo właśnie z jedna tu przychodzę. Chodzi o asystentki na dział handlowy. Planuje podesłać cv, ale przed tym możecie proszę opisać warunki? mam na myśli atmosferę na dziale chociaż informacjami na temat zarobków także nie pogardzę. Czemu ktoś jest potrzebny? Były awanse? Po jakim czasie?

A pod jakim względem ten oddział zasłużył u Ciebie na taką opinię? Masz na myśli atmosferę międz zatrudnionymi tu osobami? Tak sobie też pomyślałem, czy nie można by pracować w pełni w trybie zdalnym? Daj znać, o co chodzi, bo myślałem, czy po Nowym Roku nie skladać tu papierów, a Twój komentarz mnie zmroził.

GOTTI

ludzie / klimat / sztuczna atmosfera / w listopadzie odeszły 4 osoby :) chcesz pracować jak ci zagrają składaj ale powiem ci jedno UCIEKAJ ! nie warto

Czy zarobki oferowane przez Dräger Safety Polska Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Gabriela

Mimo pandemii Dräger aktywnie działa w branży medycznej i bezpieczeństwa, poradził sobie nawet ze wzmożonymi cyberatakami. Tymczasem na globalnej stronie firmy brak ofert pracy w polskim oddziale. Jaki może być tego powód? Zdaję sobie sprawę, że odpowiedź mogą znać pracownicy już zatrudnieni. I liczę właśnie na ich reakcję.

@Gabriela

Proszę szukać ofert pracy na pracuj.pl jeżeli jest Pani zainteresowana. I taki jest powód,-aplikuje się w ten sposób.

Robert

Jak się pracuje w firmie? Firma dba o pracowników? Wynagrodzenia są atrakcyjne? Warto aplikować? Proszę o choć najkrótszą opinię :)

Robert
@Robert

Dołączam się do pytania. Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Firma na pewno jest rozwojowa, ma wiele oddziałów poza Polską https://www.draeger.com/en_career/Home

Radek

Firma normalnie funkcjonuje? Czy warto aplikować, są jakieś potrzeby kadrowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Dräger Safety Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Dräger Safety Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dräger Safety Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dräger Safety Polska Sp. z o.o.?

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.
  • Uniwersytecka 18
    40-007 Katowice

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.